gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  25 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  25 ekim 2010 burç yorumları
  Ekim ayının son pazartesi günü 25 EKim 2010 günlük burç yorumlarınız melekitoşlar :tik:

  Sevgili Koç,
  Eşinizden veya sevdiğinizden ya da en çok sevdiğiniz arkadaşınızdan iyi biryardım alacaksınız. Bu yardım sizin ihtiyacınıza göre şekillenecek. İşinizveya öğreniminizle ilgili bir gelişim için maddi desteğe ihtiyacınız olacak.Belirli bir işyeri veya otoriter bir üst kurum ile işiniz veya bir sorununuzolacak, eğer orada veya oraya yakın birini bulabilirseniz başınız sıkılmadansorunu aşacaksınız.


  Sevgili Boğa,
  Ay zıtlığı sürüyor, Akrep burcuna dikkat edin. Bir kısıtlanma ya da engellenme veya geciktirilmeye maruz kaldığınızı düşünüyorsunuz ama değil, acele etmeyin. İnsanlarla rahat ilişki kuruyorsunuz ama bağımsız olmakisterken iyimserliğiniz gittikçe artıyor. Pratik zekanızın bu aralar çok yararını göreceksiniz, bilmem farkında mısınız? Ne bildiğinizi veya ne yaptığınızı iyice anlamak için danışmaya ihtiyaç duyacaksınız. Danışın bunda garip birşey yok.  Sevgili İkizler, İlişkileri hevesle benimseyin ve kabul edin. Sosyal olarak kabul edilmenin sınırlandırılmasından hoşlanmayacak ve mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Beklenmedik ve sıra dışı arkadaşlıklar kurabilir, ummadığınız insanlarlatanışabilirsiniz. İhtiraslarınız ; fiziksel olduğu gibi, insani prensiplerdoğrultusunda canlanacak veya ruhsal arayışlara yönelmek isteyeceksiniz.


  Sevgili Yengeç,
  Karşıt cins ilişkilerinde cazibeniz iyi, heyecanlı ve ateşlisiniz, üstelik ilham gücünüz de yeterli. Aile içinde de sosyal olmayı sürdürün, çok işinizeyarayacak. İlişkileri yönlendirmede duygulu olun ve çekimser kalmayın. Kendi içinizde düzensizsiniz, biraz daha derli toplu olmalı, düşüncelerinizi sırayla kullanmalısınız. Günün etkileri kıskanç, yaratıcılık, misafirperverlik şeklinde olabilir.


  Sevgili Aslan,
  Cebinize, cüzdanınıza ya da bankanıza bir göz atın. Sonra oturup dert yanıyorsunuz. Kendi başınıza iş başarmayı seviyorsunuz, bu iyi. Başarı dahata gibi paylaşılmak içindir, bunu bir düşünün. Genellikle para ile ilgilimeselelerde özgürlük istiyorsunuz, örneğin bazılarınız yabancı ülkeleregitmek istiyorsunuz ya da bol bol alış veriş yapmak tutkunuz artıyor.


  Sevgili Başak,
  Bu arada peşin hükümlerden kaçının. Bu ara başkalarına olan sevginiz veya ilişkiniz zorlayıcı olabilir. Arkadaşca tavırlar alın ve sık sık kanıtlayın.Fiziksel olarak bu aralar bakımsız ve hatta kaba bir görünümdesiniz,kendinize bakın. Yabancı bir ülkede doğduysanız veya anne ya da babanızyabancı uyruklu ise size oralarda bir kapı açılma olasılığı var gibi ama herbiriniz için değil bu.


  Sevgili Terazi
  Şansınız iyi. Lotto, piyango ve at yarışı denenebilir ama suyunu çıkarmayın sakın. Tiyatro, sanat ve dansa biraz yönelin. Cömertliğiniz artıyor, büyükharcamalara kalkışmayın. Haberleşme sorunlarınız artabilir veya ortayaçıkabilir. Aile için sorumluluk gerekecek, sevgili ya da eş için biraz dahafazlası olabilir.


  Sevgili Akrep,
  Bugün tatlı dilli olmalısınız. Aşk maceralarınıza, ilişkilerinize hattaevlilik yaşamınıza duygusal yönden kısıtlamalar ve engeller gelebilir, olsundeyin ve sanki maç seyredermişçesine dışardan izleyin. Bakalım neler olacak,eğer duruma hakimseniz ve yeterince bilginiz varsa sonuç asla kötüolmayacaktır. Hatta gelişmeler işinize dahi yarayabilir.


  Sevgili Yay
  Size hafifmeşrep diyebilirler, neden olmasın ama zerafetle ve de kimseyi üzmeden. Hukuksal sorunlarınız varsa ilişkilerle yakından ilgilenin ve bukonuda iyi davranışları taktir edin. Başarısızlığa uğrayan ilişkiler siziçok incitiyor, yeni ilişkilere girmeniz zorlaşıyor ve isteksiz oluyorsunuz,neden ama? Birşey biter ve başka birşey başlar Böyle bir tutumlaistismarcıları kendinize çekiyorsunuz. sonra vahlanıyorsunuz.


  Sevgili Oğlak,
  Daha diplomatik olun ve tahakküm etmeyin hatta romantik ve ısrarcı olun. Dışa dönük, toplu aktiviteleri seveceksiniz, size hatta hayırseverdiyecekler tam bu etki altında sosyal aktivitelere girişin ve yönetmekisteyin. Sanatsal yönünüz ve tasarım gücünüz iyi fakat bugün çok içten veyasamimi ve de fazla heyecanlı olabilirsiniz. Tanıdıklarınızı vearkadaşlarınızı cezbedeceksiniz.


  Sevgili Kova,
  Sezgileriniz artacak çünkü Güneş Neptün'e olumlu etkiler yolluyor. Sosyal anlamda zekice düzenlenmiş ilişki ve iletişim, fiziksel veya duygusal tatminlerimden daha önemlidir. Bazılarınız bugün flörtcü olacaksınız, kalbiniz boşsa durumlar uygunsa mesele yok ama aksi halde iki misli sorun var, ona göre. Çeşitli, geniş ilişkilerin yaşayabilirsiniz bunların bazılarının içi boş, bazılarının ise geleceğe yönelik yararları olacaktır ama bir zaman içinde.


  Sevgili Balık,
  İlişkileri ve gereklilikleri daha fazla ilerletmek için çevrenizdekiinsanları ustaca ve severek kullanmak zorundasınız. Bunu zorla değil, isteyerek yaparsanız sonuç sandığınızdan da iyi olabilir. Red edilmek korkusu sizi bugün tedbirli olmaya itecek. Aslında bunlar rutin etkiler ama varlar. Özgün mizah gücünüz azalabilir ve bu da yavanlık getirir, sözlerinizi test edin.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler :)
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak,
  Bu arada peşin hükümlerden kaçının. Bu ara başkalarına olan sevginiz veya ilişkiniz zorlayıcı olabilir. Arkadaşca tavırlar alın ve sık sık kanıtlayın.Fiziksel olarak bu aralar bakımsız ve hatta kaba bir görünümdesiniz,kendinize bakın. Yabancı bir ülkede doğduysanız veya anne ya da babanızyabancı uyruklu ise size oralarda bir kapı açılma olasılığı var gibi ama herbiriniz için değil bu.


  sağol pasican:D
   
 4. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.849
  Beğenilen Mesajlar:
  185
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak,
  Bu arada peşin hükümlerden kaçının. Bu ara başkalarına olan sevginiz veya ilişkiniz zorlayıcı olabilir. Arkadaşca tavırlar alın ve sık sık kanıtlayın.Fiziksel olarak bu aralar bakımsız ve hatta kaba bir görünümdesiniz,kendinize bakın. Yabancı bir ülkede doğduysanız veya anne ya da babanızyabancı uyruklu ise size oralarda bir kapı açılma olasılığı var gibi ama herbiriniz için değil bu.  tşklerr canım benimm ....
   
 5. aysegül87

  aysegül87 Hamiş Melek

  Kayıt:
  14 Ekim 2010
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  64
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Almanya-Köln
  tesek. loto oynicam kesin:)
   
25 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 ekim günlük burç yorumları

  25 ekim günlük burç yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz....
 2. 25 Ekim Günlük Burç Yorumları

  25 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Evett melekitoşlarım bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 24 Ekim burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgilinizle birlikteliğinizin her anını dolu dolu yaşama isteğiniz hiç eksilmedi. İlk günlerin heyecanını yaşıyorsunuz. Aşk hayatınızın geleceği çok...
 3. 25 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat Perşembe günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Bugün aile ilişkilerinizin gündemde olacağı ve onların sorunlarıyla ilgilenmeniz gereken bir gündesiniz. Aile büyükleriniz sizin istediğiniz ya da planladığınız bazı şeylere karşı çıkabilirler. Ancak mantıklı açıklamalarla onları ikna edebilirsiniz. Yapacağınız en kötü şey sert tepki...
 4. 25 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 kasım 2010 burç yorumları Burcunuzdaki gelişmeler hakkında bilgi kızlar :tik: Sevgili Koç, İş yükünüz artmakta. Haftanın ilk gününde tempolu şartları aşmanız ve hızlı hareket etmeniz gerekecek. Tamamlanması gereken zorunlu işlerinizi sonuca götürmek ve organize olmak durumundasınız. Düzen gerektiren konular karşısında yapıcı sonuçlar almayı başarabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirme...
 5. 25 Ekim 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  25 Ekim 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  25 ekim günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 25 ekim cuma günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 25 Ekim 2013 günlük burç yorumları9nı bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 25 Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Partnerinizle...

Sayfayı Paylaş