Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  25 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  25 Haziran 2010 Cuma günlük burç yorumlarınız bayanlar :sigara:
  Koç
  25. Haziran.2010
  21 Mart – 19 Nisan

  Enerjik ve neşeli haliniz halen devam ediyor olabilir. Neşeniz ve pozitif enerjiniz ile çevrenizdeki insanlara da ümit aşılamanız olası. Planlamadığınız bir yolculuğa çıkmak, yeni birinin hayatınıza girmesi gibi olasılıklarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarla birlikte zaman geçirmeniz, ortak programlar yaparak vakit harcamanız söz konusu olabilir.

  Boğa
  25. Haziran.2010
  20 Nisan – 20 Mayıs
  Kişisel ve ruhsal gelişimle ilgili konulara olan merakınız ortaya çıkabilir, gün içerisinde bu konular ile ilgili sohbetler edebilir, farklı kaynakları araştırmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular ön plana gelebilir, onlarla ilgili sorumluluklar ve zorunluluklar meydana çıkabilir. Öte yandan dolaylı yoldan gelen kazançlar da söz konusu olabilir.

  İkizler
  25. Haziran.2010
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Yüksek enerji ve motivasyonunuz halen devam ediyor olabilir. Ancak çalışma koşulları ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilir, istemeseniz de yoğun detay ve analiz gerektiren işlerle baş başa kalabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren konular ortaya çıkabilir, sizden ciddiyetle yaklaşmanız, bazı konulara konsantre olmanız istenebilir.

  Yengeç
  25. Haziran.2010
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Bazı olaylar nedeniyle gergin ve sıkıntılı olabilirsiniz. Ancak, olayların nedenleri üzerinde fazla durmayıp pratik çözümler bulabileceksiniz. Aile bireylerinin sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Anlaşmazlıkları büyütmeyin. Canınız sıkılsa bile sevdiğinizin ilgisi sizi rahatlatacak.


  Aslan
  25. Haziran.2010
  23 Temmuz – 22 Ağustos
  Kendinizi güçlü ve kararlı hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Dostlarınızla görüşecek, ilişkilerinizi son derece sıcak ve yoğun tutmayı başaracaksınız. Sevdiğinizle birlikte geleceğe yönelik planlar yapabilir, projelerinizi onunla paylaşabilirsiniz. Olumlu duygular içinde bulunduğunuz bir devredesiniz.


  Başak
  25. Haziran.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Kendinizi güçlü ve kararlı hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Dostlarınızla görüşecek, ilişkilerinizi son derece sıcak ve yoğun tutmayı başaracaksınız. Sevdiğinizle birlikte geleceğe yönelik planlar yapabilir, projelerinizi onunla paylaşabilirsiniz. Olumlu duygular içinde bulunduğunuz bir devredesiniz.


  Terazi
  25. Haziran.2010
  23 Eylül – 22 Ekim
  Özgürce yaşamak gerektiğine inanıyor, bunun için çabalıyor olabilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi ilginç aktivitelere harcamak isteyebilirsiniz. Arkadaş ya da aile bireyleri ile yoğun bir iletişim içinde bulunabilirsiniz. Gün içinde içinize kapanmak isteyebilir, endişe dolu ve hüzünlü hissedebilirsiniz.


  Akrep
  25. Haziran.2010
  23 Ekim – 21 Kasım
  Özgürce yaşamak fikrine kapılabilir, hayatın tadının sadece böyle çıkacağını düşünebilirsiniz. Bundan sonraki yaşantınızı bu şekilde özgürce geçirmek için planlara girişebilirsiniz. Maddi konularda ise yine hareketlilikler yaşanabilir, küçük kazançlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza karşı bazı yükümlülükler altında da kalabilirsiniz.


  Yay
  25. Haziran.2010
  22 Kasım – 21 Aralık
  Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Seyahat arzuları duyabilirsiniz. Manevi olarak olumlu duygular yaşayabilirsiniz. Öte yandan iş yerinizde yoğun bir zaman dilimi geçirebilir, gün içerisinde kendinizi kısıtlanmış, büyük sorumluluk altında iken bulabilirsiniz. İsteklerinizi ortaya koyarken tedbirli olun. Gereksiz tartışmalara girmeyin.

  Oğlak
  25. Haziran.2010
  22 Aralık – 19 Ocak
  Enerjik haliniz sizi olduğu gibi çevrenizi de şaşırtıyor olabilir. Özgürlük duygunuz içinizden taşıyor olabilir. Bu sayede ruhsal ve kişisel gelişim gibi konulara sarılabilir, bu gibi konularda atak yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı iş fırsatları ile karşılaşabilir, uzaklarda bulunan yakınlarla irtibata geçebilirsiniz.


  Kova
  25. Haziran.2010
  20 Ocak – 18 Şuba
  Bazı gelişmeler isteklerinizi harekete geçirecek. Fakat, sakin ve rahat davranacağınız bir dönemdesiniz. Olayların üzerine gitmeyecek, sorunları büyütmeyeceksiniz. Hanımlarla ilişkileriniz sıcak ve güçlü olacak. Onların desteğini alabilir, kendinizi daha güçlü ve iyi hissedebilirsiniz. Sosyal hayatınız, etkinlikler, bazı dostlar yüzünden maddi olarak zorluk içine girebilirsiniz.


  Balık
  25. Haziran.2010
  19 Şubat – 20 Mart
  Hayatın tadını çıkarmak gibi güçlü bir arzu duyabilir bununsa sadece özgürlük ile mümkün olacağına inanabilirsiniz. İş yerinizde zorluklar yaşamaya devam ediyor olabilirsiniz. Sadece elinizdeki işe odaklanmanız doğru bir tavır olabilir. İş ortağınız ya da eşiniz ile olabilecek tartışmalara karşı ise dikkatli olmalısınız.


   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkürlerrr
   
25 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 Haziran Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Ay yıldız haritanızın yuva sektöründe dolaştığından bugün her zamankinden daha içe dönük bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Dış dünya ile ilgilenmeniz gerekse bile duygularınız daha çok eve ve aileye odaklanıyor. Ev ortamlarında daha huzurlu olabilirsiniz. Akşam daha neşeli ve eğlenceli etkilerle geliyor. Boğa Sevgili Boğa, Yengeç burcundaki Ay'ın enerjisi hızlı tempolu bir...
 2. 25 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Mart Perşembe günü burcunuz size neler söylüyor bilmek isterseniz buyrun 25 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları :tik: Sevgili Koç, Eğer sarsıntılı giden bir aşk ilişkiniz varsa bugün durum iyice kötüleşebilir. Siz bir erkekseniz bazı aşırı harcamalar ve belki de gösteriş merakınız yüzünden maddi sıkıntıya girebilirsiniz. Sizi arayıp, görüşmek isteyen kimseleri reddetmemelisiniz. İnsanlarla...
 3. 25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 25 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :fırtına: Sevgili Koç, Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Bugün ender günlerinizden biri olabilir. Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın. Uzak bir yere gitmenizi...
 4. 25 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 ağustos burcu Günlük Burç yorumuzunuz okumak isteyen melekler için 25 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları hoppahoppa Sevgili Koç, Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde...
 5. 25 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 kasım 2010 burç yorumları Burcunuzdaki gelişmeler hakkında bilgi kızlar :tik: Sevgili Koç, İş yükünüz artmakta. Haftanın ilk gününde tempolu şartları aşmanız ve hızlı hareket etmeniz gerekecek. Tamamlanması gereken zorunlu işlerinizi sonuca götürmek ve organize olmak durumundasınız. Düzen gerektiren konular karşısında yapıcı sonuçlar almayı başarabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirme...

Sayfayı Paylaş