Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan


  Özel hayatınız hakkında gevezelik etmeseniz iyi olur. Önemli bir konuda kararsızlık çekebilirsiniz. Bazı konularda fazla rahat davranışlar içinde olabilirsiniz. Üzüntü ve sevinç ardarda geliyor. Sevdiğiniz kimseyle dargınsanız barışabilirsiniz. Bir arkadaşınız sizi bazı konularda engellemek isteyebilir.
  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Sert çıkışlarla kararlı olabilirsiniz fakat gelişmeler sizi bir süre daha beklemeye ikna edecektir. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Bazı şeyler zannettiğiniz kadar kolay olmayabilir. Kafanızı altüst eden meselelerde belli bir sonuca varmalısınız.
  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Önünüzdeki bir kaç gün sizin için hem iş hem özel hayat olarak çok hareketli olabilir. Kararsızlık ve yanlış yollar izlemek yüzünden elinizdeki gücü kullanamıyorsunuz. Beklenmedik gelişmelere ve heyecanlı koşuşturmalara hazır olmanız lazım. Kadınsanız, eşiniz ya da sevgiliniz bazı etkinlikler yüzünden size yaklaşmakta zorluk çekebilir.
  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Günün ilk saatlerinde önemli bir randevunuz varsa onu günün ikinci yarısına ertelemenizde fayda var. Duygusal ilişkilerde şansınız kapalı. Beraberliklerinizde gerginlikler sık sık gündeme gelebilir. Bu durum sizin değişiklik yapmak isteğinizden kaynaklanabileceği gibi kıskançlık ve kavgaya neden olabilir.
  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Yakınlarınız ile ilgili sorunlar bir dönem devam edecek. Fakat sonucunda olayları yaşca büyük birisinin halletmesi ile rahatlayacaksınız. Aşk ve sevgi konuları bu dönem oldukça verimli geçecektir. Bunların yanında özellikle de aile fertlerine karşı düşüncesiz ve kızgın davranışlarda bulunabilirsiniz.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Bir ikilem içine düşmeniz büyük bir olasılık. Her şeyin, hesapladığınız gibi yürüdüğünü görmek sizin bile şaşırmanıza neden olabilir. Bunun yanı sıra fiziksel yorgunluklarınızı göz ardı etmemeniz gerekir. Önemli huzursuzluklara açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu durum bir süre daha sürebilir.
  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Aslında sadece bir psikolojik yorgunluğunuz var yoksa iş, aşk, şansa bağlı her şeyde başarılı olmamanız için bir sebep yok. Dedikodularda hedef olmaya ve yıpratılmaya eğilimli olduğunuzu unutmamanız gerekiyor. Ama bu gelişmelerden oldukça az bir zararla kurtulacağınızı söylemeliyim. Böyle olunca biraz daha rahatlayacağınızı umarım.
  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Ümitli olduğunuz fakat yarım yamalak yürüyen bir işin tam olarak iptal olması olasıdır. Olaylar sinirlerinizin bozulmasına neden olabileceği gibi sağlılığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Çevrenizdeki kadınların bazı ters davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bazı konularda kapılacağınız çelişkiler, huzursuz bir yapı sergilemenize sebep olabilir. Bunun yanında huzursuz gerginlik olabilir.
  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün kendi insiyatifinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Zorlu ve fizik mücedelenin gerekli olduğu bir dönemdesiniz. Duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Onun düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan süre gelen olayları fazla zorlamamalısınız. Bu arada sevdiğiniz kişiden işleriniz ya da başka nedenlerden dolayı kısa bir zaman ayrı kalabilirsiniz.
  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Biraz daha rahat olup çalışmalı ve hareketliliğinizi kısmalısınız. Bazı başarıların keyfine vermek isteyeceksiniz. Genel olarak dış uyarılara açıksınız bu yüzden de bütün tesirlere karşı alıcı rolü üstleniyorsunuz. Erkekseniz bazı ciddi bağlantılar kurabilir, kadınsanız bir erkekten teklif alabilirsiniz. Genel bir isteksizliğiniz olabilir. Bunu yenip alacağınız teklifleri değerlendirmelisiniz.
  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat


  İş ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Daha gerçekçi olmaya ve işleri zora sokmamaya dikkat ederseniz imkanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Kendinizi bırakmamanız ve mücadele etmeniz gerekiyor. Fakat sonra mükemmel denebilecek ilişkiler içinde olacaksınız. Kendinizi yormamaya çalışın.
  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Dikkatli olmalı ve ani kararlardan kaçınmalısınız. Siz bir kadınsanız istemeden gireceğiniz bir durumdan memnun kalabilirsiniz. Sağlık şartlarına dikkat etseniz bile korunmaya fazla önem vermiyorsunuz. Bazı konulardaki çelişkiler, huzursuz olmanıza neden olabilir. Eğer duygusal bir ilişkide ara bulucu olmanız gerekirse ve söz konusu bir İkizler’se, elinizden geldiğince kaçmaya çalışmalısınız çünkü herşeyin arap saçına dönmesi ve sonuçta suçun size yüklenmesi olasıdır.
   
  Son düzenleme: 26 Haziran 2012
25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız..Sizleri Bugün Neler Bekliyor Bakalım...

  19 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız..Sizleri Bugün Neler Bekliyor Bakalım...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi yönden uğrayabileceğiniz büyük bir zarardan...
 2. 3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün önemli fikirlerinizi birilerine anlatmak ve destek aramak...
 3. 10 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizleri Neler Bekliyor Görün....

  10 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizleri Neler Bekliyor Görün....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Birlikte çalıştığınız kimselerin düşüncelerini dinlemeniz...
 4. 24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün yumuşak başlı görünmeniz size küçük...
 5. 1 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Bu Ay Başında Sizi Neler Bekliyor Bakalım...

  1 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Bu Ay Başında Sizi Neler Bekliyor Bakalım...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün sizin için hareketli ve...

Sayfayı Paylaş