Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  25 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 25 haziran salı günlük burç yorumları  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanızın güzel geçmesi dileğiyle 25 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...
  < Konu Resmi..>


  Sevgili Koç 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Ay’ın konumu yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu olacaktır. . Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Rutin işlerinize hız kazandırmak istiyor çeşitli kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı bulmaya çalışıyorsunuz.

  Sevgili Boğa 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Ay burcunuzda ilerlerken derin ve keskin görüşler içindesiniz. Duygularınızda artan arayışlar sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz.Merkür karşıt evinizde geri hareketini yaparkenpartnerinizle aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız.

  Sevgili İkizler 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda; istediğiniz şartların gündeme gelmesi özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Maddi konularla ilgili düşünceleriniz bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün değişik arayışlar içindesiniz. Kısa sürede yapmanız geren çok şey olacak.

  Sevgili Yengeç 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Bugün düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen bazı şeylerbaşkaları için önemli olabilir. Çeşitli düşünceler içindesiniz. Bugün yalnız kalarak kafanızı dinleyin ve başka bir şey düşünmeyinÇünkü olayları değerlendirirken önemli ayrıntıları gözden kaçırıyorsunuz.

  Sevgili Aslan 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Diplomatik ve idareci yapınızla çalışma arkadaşlarınızı çok iyi idare ediyorsunuz. Rekabet etmeyi seviyor ince esprili zekanızla problemlere ustaca yaklaşıyorsunuz. Bugün Ay’ın bulunduğu konum dostlarınızla bir arada olmanızı sağlayacak. Güvenli ortamların arayışı içinde olmanız uygun bir davranış şekli.

  Sevgili Başak 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  İnatçı yapınız ve her şeyi mantık süzgecinden geçirmeniz çevrenizdeki kişileri her konuda zorluyor. Duygusal yaşantınızda sinirli olduğunuz zaman karşınızdaki kişiyi çok çabuk kırabiliyorsunuz. Kişisel ilişkilerinizde üzerinize kurulan baskılara karşı daha açık fikirli olarak tepki verin. Her şeyi deneyerek öğreniyorsunuz.

  Sevgili Terazi 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Bugün; isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi enerjik hissedecek ve bu doğrultuda iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Kaynaklarınızı doğru kullandığınız zaman başarıya ulaşmamanız için hiçbir neden yok Yurt dışı ile ilgili olaylarınız gündeme gelebilir. Duygusal sezgilerinizde artış var.

  Sevgili Akrep 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün güçten yana oluşunuzu destekleyenler olacaktır. Sinir gerginliklerine açıksınız.

  Sevgili Yay 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Sinirlendiğiniz zaman çok şeyi abartıyor bu tür durumlarda risk alıp maceralara atılabiliyorsunuz. Partnerinizi sorgulama gereği duyabilirsiniz. Çabuk değişim gösteriyor ve onunda size ayak uydurmasını bekliyorsunuz. Bugün hayal gücünüzü mükemmel çalışıyor. Sadece enerjinizi doğru kullanmalısınız.

  Sevgili Oğlak 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Yaşamın inceliklerini farklı yönlerden görmek herkesin tarzı değil. Bugün eleştirici yapınız ön plana çıkabilir. Her şeyin mükemmel şekilde olması mümkün değil. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygularını anlamaya çalışmayın. Onların sizden gizlemek istediği şeyler olabilir. Bazılar sizden şikayetçi olabilir aldırmamalısınız.

  Sevgili Kova 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Sosyal çevreniz sizi aralarında görmek isteyecekler. Uzun süredir ihmal ettiğiniz dostlarınızın sitemlerini görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün başarınızı paylaşmaktan zevk alan samimi yakınlarınızla birlikte olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz.

  Sevgili Balık 25 Haziran 2013 salı Günlük Burç Yorumları

  Sosyal ilişkilerinizi güçlendirirken bir çok organizasyon çalışmalarınızgündeme gelecektir. Zamanlama konusunda ölçülü olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi tarzınıza uygun davranışlar sergileyerek çevrenin dikkatini çekiyor olmanız sizi ilgilendirmiyor. Sınırlarınızı hep geniş tutmayı başaran özel bir kişiliğiniz var.


   
25 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 Haziran Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Ay yıldız haritanızın yuva sektöründe dolaştığından bugün her zamankinden daha içe dönük bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Dış dünya ile ilgilenmeniz gerekse bile duygularınız daha çok eve ve aileye odaklanıyor. Ev ortamlarında daha huzurlu olabilirsiniz. Akşam daha neşeli ve eğlenceli etkilerle geliyor. Boğa Sevgili Boğa, Yengeç burcundaki Ay'ın enerjisi hızlı tempolu bir...
 2. 25 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran 2010 Cuma günlük burç yorumlarınız bayanlar :sigara: Koç 25. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Enerjik ve neşeli haliniz halen devam ediyor olabilir. Neşeniz ve pozitif enerjiniz ile çevrenizdeki insanlara da ümit aşılamanız olası. Planlamadığınız bir yolculuğa çıkmak, yeni birinin hayatınıza girmesi gibi olasılıklarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarla birlikte zaman geçirmeniz, ortak...
 3. 4 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  4 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  4 haziran 2013 günlük burç yorum günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu güzel Salı gününde dileklerinizinm bir bir gerçekleşmesi dileğiyle 4 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün yapacağınız görüşmeler, gideceğiniz yerlerde karşılaşabileceğiniz olaylar ya da insanlar kısaca hemen herşey size...
 4. 11 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  11 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 11 haziran salı günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün en güzel şekilde geçmesi dileğiyle 11 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 11 Haziran 2013 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da oldukça güçlü pozisyonda. Bu...
 5. 18 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 18 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün iyi geçmesi dileğiyle 18 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Keyifli, enerjisi yüksek bir pazar günü karşılıyor sizleri. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmanın keyfini çıkarın. Uzun sohbetler, birlikte keyif alacağınız aktivitelerle hafta başı...

Sayfayı Paylaş