Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  25 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  25 kasım 2010 burç yorumları
  Burcunuzdaki gelişmeler hakkında bilgi kızlar :tik:

  Sevgili Koç,
  İş yükünüz artmakta. Haftanın ilk gününde tempolu şartları aşmanız ve hızlı hareket etmeniz gerekecek. Tamamlanması gereken zorunlu işlerinizi sonuca götürmek ve organize olmak durumundasınız. Düzen gerektiren konular karşısında yapıcı sonuçlar almayı başarabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirme şansınız ileride çok işinize yarayacaktır.

  Sevgili Boğa,
  Bugün harekete geçmenizi engelleyen durumlar söz konusu. Biraz içe dönük olacağınız şartları yalnız kalarak geçirmelisiniz. Geçmişte yapığınız hatalarla yüzleşerek belki daha sağlıklı bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Bazı fedakarlıklar öne çıkarken, duygusal anlamda yıpranmalar söz konusu. Sabırla beklemek bu süreci atlatmanıza destek olacaktır.


  Sevgili İkizler,
  İşe ait uğraşlar ve parasal planlar sizi oldukça oyalamakta. Para durumunuzu iyileştirecek adımlara dikkat etmeli, dengeli planlar yapmalısınız. Bu sayede güvenle hareket edebilirsiniz. Birikimlerinizi riske atmadan beklemede kalmanız, borç alacak konularında yaşadığınız sorunlara çözüm aramanız lazım. Alışveriş yaparken ani kararlarla hareket etmemelisiniz.


  Sevgili Yengeç,
  Detaylara önem vermeniz ve daha fazla çaba göstermeniz gerekecek. Artan iş temposu karşısında kendinizi yıpratmaktan kaçınmalı, beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilere özen göstermelisiniz. Yaratıcı yanlarınızı öne çıkarabileceğiniz fırsatlarla kolay ilerleyebilir, etkinliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Hizmet etmeniz gereken ek konular gündeminize gelebilir.


  Sevgili Aslan,
  Yeni görüşlere açık olmak ve kendinizi değişik bir eğitim programına hazırlamaktan yanasınız. Hızlı ilerleyebileceğiniz entelektüel çalışmalara gereken önemi vermeli, geniş düşünmelisiniz. Diğer taraftan hayatınıza girecek yeni kişilerden çok şey öğrenebilirsiniz. Parasal konular ve kendi kaynaklarınız konusu ise akıcı biçimde ilerleyerek size güven verecektir.


  Sevgili Başak,
  Size daha çok huzur ve rahatlık getiren şartlar yaşamaktasınız. Arkadaşlarla beraberlikler ve duygusal paylaşımlarla güven kazanıyorsunuz. Ancak içinde bulunduğunuz gruplarda değişiklikler yaşamanız ve bazı şeyleri bırakmanız gerekecek. Yeniliklere açık olmalı, yararlı çalışmalarda verimli sonuçlara odaklanmalısınız. Geleceğe yönelik endişelerinizi büyütmemelisiniz.


  Sevgili Terazi
  Yurt dışı bağlantılı konularınızda akıcılık söz konusu. Başkalarından ilham alarak yeni ilgi alanları bulabilirsiniz. Hatta entelektüel konular sizi değişik bir eğitim programına yakınlaştırabilir. Başkalarından destek görerek farklı kültürleri inceleme şansınız olacak. Akşam saatlerinden sonra gündeminiz değişiyor. İş hayatınız ve mesleki konularla ilgilenmeye başlıyorsunuz.


  Sevgili Akrep,
  Pek çok konuda kendinizi girişken ve dışadönük hissetmektesiniz. Eğitsel çalışmalarınızı hızlandığı bu dönem yaratıcılığınız gelişmekte. Hayatınıza giren kişilerin desteği ile moral bulacak, süregelen sıkıntıları bırakma cesareti göstereceksiniz. Değişik bir eğitim programı hakkında önünüzü açan gelişmeleri görmenizde, eskiye bağlı kalmamanızda yarar var.


  Sevgili Yay
  Olumlu düşünceler Kova burcundaki gezegenler bu dönemde hareketli bir iletişim içinde olduğunuzu anlatmakta. Konuşma, yazma yeni iletişim olanakları, ziyaretler hayatınıza dinamizm getirmekte. Belki de işinizin gereği olarak da çok hareketli olabilirsiniz. Hafta sonunda yeni ümitler, olumlu beklenti ve düşünceler içinde olabileceksiniz. Yaratıcı konular, aşkta mutluluk ve keyif getirecek olasılıklar söz konusu. Kendinizi ifade edebileceğiniz değişik olanaklara yönelmelisiniz. Hobiler de eğlenceli olabilir.


  Sevgili Oğlak,
  Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


  Sevgili Kova,
  Gündeminiz fazlasıyla yoğunlaşmakta. Düzen gerektiren konular üstünüzde baskı kurarken, isteğiniz sonuçları almanız zorlaşabilir. Bazı işler beklediğinizden uzun sürecektir. Diğer taraftan beraber çalıştığınız kişilerin duygusal durumları bazı sorunlar yaratabilir. Elinizdeki işlere odaklanmalı, size engele çıkaran koşulların etkisinde kalmamalısınız.

  Sevgili Balık,
  Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  teşş pasim adminimm
   
 3. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İşe ait uğraşlar ve parasal planlar sizi oldukça oyalamakta. Para durumunuzu iyileştirecek adımlara dikkat etmeli, dengeli planlar yapmalısınız. Bu sayede güvenle hareket edebilirsiniz. Birikimlerinizi riske atmadan beklemede kalmanız, borç alacak konularında yaşadığınız sorunlara çözüm aramanız lazım. Alışveriş yaparken ani kararlarla hareket etmemelisiniz.
  tşk
   
25 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Mart Perşembe günü burcunuz size neler söylüyor bilmek isterseniz buyrun 25 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları :tik: Sevgili Koç, Eğer sarsıntılı giden bir aşk ilişkiniz varsa bugün durum iyice kötüleşebilir. Siz bir erkekseniz bazı aşırı harcamalar ve belki de gösteriş merakınız yüzünden maddi sıkıntıya girebilirsiniz. Sizi arayıp, görüşmek isteyen kimseleri reddetmemelisiniz. İnsanlarla...
 2. 25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 25 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :fırtına: Sevgili Koç, Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Bugün ender günlerinizden biri olabilir. Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın. Uzak bir yere gitmenizi...
 3. 25 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran 2010 Cuma günlük burç yorumlarınız bayanlar :sigara: Koç 25. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Enerjik ve neşeli haliniz halen devam ediyor olabilir. Neşeniz ve pozitif enerjiniz ile çevrenizdeki insanlara da ümit aşılamanız olası. Planlamadığınız bir yolculuğa çıkmak, yeni birinin hayatınıza girmesi gibi olasılıklarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarla birlikte zaman geçirmeniz, ortak...
 4. 25 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 ağustos burcu Günlük Burç yorumuzunuz okumak isteyen melekler için 25 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları hoppahoppa Sevgili Koç, Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde...
 5. 25 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 ekim 2010 burç yorumları Ekim ayının son pazartesi günü 25 EKim 2010 günlük burç yorumlarınız melekitoşlar :tik: Sevgili Koç, Eşinizden veya sevdiğinizden ya da en çok sevdiğiniz arkadaşınızdan iyi biryardım alacaksınız. Bu yardım sizin ihtiyacınıza göre şekillenecek. İşinizveya öğreniminizle ilgili bir gelişim için maddi desteğe ihtiyacınız olacak.Belirli bir işyeri veya otoriter bir üst...

Sayfayı Paylaş