1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  25 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 25 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :fırtına: Sevgili Koç,
  Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Bugün ender günlerinizden biri olabilir. Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın. Uzak bir yere gitmenizi gerektiren durumlarda imkan varsa gitmemeyi tercih etmelisiniz. Gereksiz memnuniyetsizliklerle kendi içinizi karartıyorsunuz.

  Sevgili Boğa ,
  Güvendiğiniz kimselere danışmaktan çekinmeyin. Eksik bıraktığınız şeyler var. önemli işleri gözden geçirerek, unutulan birşeyin olup, olmadığına bakmalısınız. Bugün bazı şeyler öğrenmeniz ve ciddi düşünceler içinde olacaksınız. Sıkıcı şeylere fazla kafa patlatmaktan vaz geçmelisiniz. Yapmak istediğiniz şeyler için harekete geçin.

  Sevgili İkizler,
  Önemli bir fırsatı değerlendiremeyebilirsiniz. Bir fırsatı değerlendirebilirseniz düşündüğünüzden de iyi duruma girmeniz mümkün. Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor. Daha ihtiyatlı olmalı ve sırlarınızı saklamalısınız. Evinizle ilgili uzun süredir elinizin değmediği işleri halletme fırsatı bulacaksınız.

  Sevgili Yengeç,
  Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz. Maddi açıdan fazla rahat bir günde olduğunuz söylenemez. Kararsızlığı ve tembelliği bir yana bırakmalısınız. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz.

  Sevgili Aslan,
  Olayları içinize atmayıp, bağırıp çağırırsanız hem ferahlarsınız hem anlaşmazlıkları önlemiş olursunuz. Yeni ilişkilere girmekten kaçınmalısınız. Şayet ebeveynleri ile oturan bir gençseniz, ailenizin sizden isteyecekleri şeylere itirazsız uyarsanız onları sevindiririrsiniz. İsteklerinizi ifade etmek için güzel bir gün.

  Sevgili Başak,
  Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen gtmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz. Bugün size zaman çok gerekecek ve mutlaka ilgilenmeniz gereken şeylerle karşılaşabileceksiniz. Ev ya da işinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar verip zor durumda kalabilirsiniz. Aramayı ihmal ettiğiniz dostlarınız sizin için hoş olmayan şeyler düşünüyorlar.

  Sevgili Terazi
  Bugün düşünceleriniz kendinize merkezlenmiş. Çevrenize karşı çok fazla sızlanmanız iyi etki yapmıyor. Bugün deneme sayılabilecek şeylerden kaçınmalısınız. Son dakikada bir program değişikliği yapmanız gerekebilir. Herşeye hazır olmalısınız. Büyük bir terslik yok fakat ufak tefek sıkıntılar sizi bunaltabilir.

  Sevgili Akrep,
  Ne yaparsanız yapın temponuzu biraz yükseltmek zorundasınız. Size telkin edilmek istenilen fikirleri iyice süzgeçten geçirmelisiniz. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğe karşı, bilinçaltı seviyenizde büyük bir öfke birikimi olabilir. Fazla tereddüt etmemelisiniz. Verimli bir dönemdesiniz. Bunu değerlendirmelisiniz.


  Sevgili Yay
  Aramak ve aramamak arasında kararsız kaldığınız birisini aradığınız takdirde olumlu gelişmeler başlayabilir. Bir süredir beklediğiniz bir olay gerçekleşebilir fakat dedikodulardan zarar görmeniz mümkündür. İnsanların sözlerini tutmalarını beklerseniz çok beklersiniz. Arada bir onları dürtmeniz iyi olabilir.

  Sevgili Oğlak,
  Bugün yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz olası. İsteklerinizi ifade etmek ve derdinizi dinletebilmek için güzel bir gün. İki dostunuzun birbirlerini kötü şekilde kırmaları mümkündür. Bundan olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.

  Sevgili Kova,
  Bugün teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir. Kendinize güvenmeniz zordur. Sağlığınız pek güçlü değil. Ruhsal hastalıklara açıksınız.. Ama bu yüzden fazla endişe etmeniz gerekli değil. Sadece bir, iki gün dikkatli olmaya çalışmanız yeterli olur. Herşeyi dert etmeyin.

  Sevgili Balık,
  Bugün, düne göre çok daha normal çizgidesiniz. Dün üzerinizde aşırı baskı vardı. Bugün dünkü kadar olumlu olmayan etkiler altında fakat daha gerçekçi ve dengelisiniz. Yapıcı ve iyimser düşüncelere sahipsiniz fakat siz kadınsanız, birlikte olduğunuz erkeği baştan çıkartmaya çalıştıklarını da bilmelisiniz..


   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  emeğine sağlık gülüüüüüüüüüüüm
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  haammmm sinir bozucu bir gün sanırım birazzz :))
   
25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Karlı bir Pazartesi günü burç yorumlarınızı okumak isteyen meleklere özel 25 Ocak Günlük Burç Yorumları :tik: Sevgili Koç, Bugün birçok alanda şansınız oldukça yüksek.. Dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmanız, dargın olduğunuz kimse yoksa yeni dostlar edinmeniz mümkündür. Sabah saatleriyle öğlen arasında, çevrenizdeki kimselerin ard niyetli düşünce ve tutumları sizi, onların...
 2. 25 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat Perşembe günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Bugün aile ilişkilerinizin gündemde olacağı ve onların sorunlarıyla ilgilenmeniz gereken bir gündesiniz. Aile büyükleriniz sizin istediğiniz ya da planladığınız bazı şeylere karşı çıkabilirler. Ancak mantıklı açıklamalarla onları ikna edebilirsiniz. Yapacağınız en kötü şey sert tepki...
 3. 25 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Mart Perşembe günü burcunuz size neler söylüyor bilmek isterseniz buyrun 25 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları :tik: Sevgili Koç, Eğer sarsıntılı giden bir aşk ilişkiniz varsa bugün durum iyice kötüleşebilir. Siz bir erkekseniz bazı aşırı harcamalar ve belki de gösteriş merakınız yüzünden maddi sıkıntıya girebilirsiniz. Sizi arayıp, görüşmek isteyen kimseleri reddetmemelisiniz. İnsanlarla...
 4. 25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 mayıs günlük burç yorumları 25 mayıs burç yorumları 2011 2011 burçlar 25 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 25 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale...
 5. 25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç youmları 25 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Koç Birine ‘katlandığını’ düşünüyorsan ve zaman zaman dayanılmaz derecede sıkıldığını, bunaldığını hissediyorsan sebeplerini incelemelisin. Bilinmeyenden korkman mı sebep ya da...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş