Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Elinize aldığıızn ve bütün sorumluluğu tek başına üstlenmiş olduğunuz mühim bir işi tamamlamak için enerjinizle birlikte zamanınız da tükeniyor ve bu durum sizi gerek fiziksel, gerekse manevi açıdan gerilim altına sürüklüyor. Ve bugün bu konuyla ilgili olarak karşılaşacağınız bir eleştiri ve yapacağınız görüşme sırasında, bardak taşabilir. Fakat, sabrınız tükenmekte olsa bile, yine de görevi ve önemini unutmamalı ve de sınırlı zihinsel enerjinizi bu tip sonuçsuz, kör tartışmalarla harcamamalısınız.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs
  İçinizde yükselen ihtiras, bugün değişik konularda farklı şekillerde etkileyecek.Yoğun romantik duyguların çarpışacağı bir tanışmanın yanı sıra, tansiyonu yüksek bir mesleki tartışma sizi bekliyor. Herkesin dürtüleri sizinkiler kadar açık seçik değil, dolayısıyla bazı durumlarda bazı kişilere hazırlıksız yakalanabilirsinız. Oysa ayrımı iyi yapmalısınız.
  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Kendinize biraz rahat verin. Sizi bu kadar zorlamalarına müsaade ederseniz, sonuçta olaylar, gücünüzün kaldıramayacağı noktaya varacak. Herşey çöktüğünde altta kalan siz olmayın, biraz yavaşlayın ve sorumluluğu, yükü paylaşın. Kendinize zaman ayırmanız gerekiyor ve buna hemen bugün başlamalısınız. Spor salonuna gidin, arkadaşınızla buluşup spor yapın veya oyun oynayın, sevgilinizle sinemaya gidin, gezmeye çıkın, dışarıda yiyin, ne yaparsanız yapın ama işle ilgilenme sürenizi mutlaka ve mutlaka azaltın.
  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Artık yavaş yavaş elinize geçen gücü hissetmeye başlıyorsunuz.Peki, içinizde olduğunuz durum ve toplulukta liderliği ele almak için daha ne gibi işaretler bekliyorsunuz? Harekete geçme zamanı geldi. Şansınız yerinde, olaylar lehinize gelişiyor, bunlardan faydalanmak için daha fazla beklememeli, zaman kaybetmemelisiniz. Unutmayın ki, gelmeyi hakettiğiniz konumda gözü olan çok kişi var çevrenizde.
  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Son zamanlarda kendinizle o kadar meşgulsünüz ki, çevrenizde hoş karşılanmayan bu durumunuz sebebiyle bugün bir yakınınızı farkında olmadan kıracaksınız.Ardından da bardak taşacak ve yakın çevreniz, bir dersin aklınızı başınıza getireceği düşüncesiyle sizi yalnızlığa itecekler. Gerçekten bunun olmasını istiyor musunuz? Kendinize gelmek, hatalarınızı farkedip tamire başlamak için ille de tek başınıza kalmanız mı gerekiyor?
  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Bugünlerde görüştüğünüz birisi üzerinde çok önemli etki ve yaptırım gücüne sahip olduğunuzun farkındasınız.O size büyük sevgi ve saygı besliyor, bu yüzden de yaptığı şeylerde sizi örnek almaya çalışıyor. Bugün o kişiyle görüşmeniz olası. Fakat onunla beraberken kendinizi olduğunuz gibi göstermelisiniz. Sizi örnek almış olan insanları yanlış yollara sevketmemeli ve birilerini farkında olarak etkilediğinizde, sonuçların sorumluluğunu da önceden üstlenmelisiniz. Bu gerçeğe göre hareket edin.
  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Küçük mutlulukların anlamını ve bunlarla geçen bir sürecin rahatlığını unutmuş gibi davranıyorsunuz.Uzun süredir hırsınızdan başka birşeyin hareketlerinizi yönlendirmesine izin vermediniz ve bunu değiştirmenizde fayda var. Bugün karşılaşacağınız olayda, bu şansı bulacak, yeni bir dönemin ilk sayfasını açma olanağını göreceksiniz. Bunu değerlendirip değerlendirmemek sizin elinizde.
  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Kendi hamlelerinize kendiniz karar veriyorsunuz. Dolayısıyla, kendi hareketlerinizden kaynaklanan başarının kaynağı da tamamen sizsiniz.Kimsenin bunu sahiplenmesine, ortak olmasına izin vermemelisiniz. Zaten başınıza bu geldiğinde, gerçek dostlarınızı tanıma fırsatını da elde edeceksiniz. Zihinsel açıdan son derece güçlü bir dönemdesiniz. Karar verme, yorum yapma, değerlendirme, eleştiri, tartışma gibi faaliyetler sizi hiç mi hiç korkutmamalı.
  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Bir süredir sakin ve yumuşak eğilimler sergilemenize rağmen bugün bu durumun değişmesi sözkonusu.Zayıf anlarınız olacak ve bunlardan birinde, çevrenizde bulunan ama pek de hoşlanmadığınız biri tarafından, sizi deliye döndürecek laf ve tavırlarla karşılaşacaksınız. Sabrınızın kuvvetli olmadığı bir anda gelecek bu saldırı, sizin alttan alarak durumu yumuşatmanıza olanak tanımayacak ve tartışma büyüyecek.
  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Prensip haline getirdiğiniz alışkanlıklarınızı bugünlük bir kenara bırakabilir ve biraz olsun yeniliklere açık davranabilirsiniz. Sizi endişelendiren tarafları görmezlikten gelin ve ihtirasınızın dizginleri ele almasına izin verin. Bu şekilde, yeni tanışacağın kişiyle aranızda, gelecek için üzerine hayaller kuracağınız bir yakınlaşma gerçekleşebilir. Yeni karşılaşmalarda prensipler, ilkeler ancak duvar görevini ifa eder.
  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Bazı kişilerle birlikte atıldığınız macerada işler zorlaşıyor.Fakat aynı teknede olduğunuzu, batarsanız hep birlikte dibe gideceğinizi unutmayın, üstelik diğerlerine de hatırlatın. Biraz dişinizi sıkar ve diğerlerinin de öyle yapmasını sağlarsanız, bu durumdan kısa süre içinde kurtulacak ve daha rahat edebileceğiniz yeni bir topluluk içinde yer alabileceksiniz. Bugün, bu işte adeta bir dönüm noktası.
  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Sahip olduğunuz son derece duygusal ve hassas yapı nedeniyle, aşk hayatınızda yepyeni romantik heyecanlar yaşamanın hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz.Fakat bu, ışığınızın sürekli yeşil olmasını gerektirmiyor. Çevrede sizi kolaylıkla üzebilecek, kırabilecek karşı cinsten kişiler var ve siz birisiyle yakınlaşırken onu iyi tanımaya hiç de dikkat etmiyorsunuz. Bu durumunuzu ve dar perspektifinizi düzeltmekte acele etmezseniz, bugün tanışacağınız ve sizi kolaylıkla etkileyecek birisinden yakın zaman içinde büyük zararlar görmeniz mümkün


   
  Son düzenleme: 26 Mayıs 2012
  siyahinci50 bunu beğendi.
25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 mayıs günlük burç yorumları 25 mayıs burç yorumları 2011 2011 burçlar 25 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 25 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale...
 2. 24 Mayıs 2012 Burç Yorumları... Buyrun Hanımlar Buyrun...

  24 Mayıs 2012 Burç Yorumları... Buyrun Hanımlar Buyrun...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün başınıza gelecek olaylar karşısında, duygularınızı bastırmanın bir yolunu...
 3. 29 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Kaçırmayın....

  29 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Kaçırmayın....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün enerji dolu ve yerinde duramaz bir yapıya sahip olacak ancak aynı zamanda da...
 4. 27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun....

  27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu günlerde yaşamınıza kısa süreli...
 5. 18 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Haydi Millet Okumayan Pişman....

  18 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız...Haydi Millet Okumayan Pişman....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bırakın...

Sayfayı Paylaş