Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç youmları 25 mayıs 2013 burç yorumu  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz..


  [​IMG]  Koç
  Birine ‘katlandığını’ düşünüyorsan ve zaman zaman dayanılmaz derecede sıkıldığını, bunaldığını hissediyorsan sebeplerini incelemelisin. Bilinmeyenden korkman mı sebep ya da başkalarının etkisi mi? Yalnız kalmak mı? Mücadeleye yenik düşmek mi? Başkasını mutlu etmek için bu yola girdiysen ve kendini gün geçtikçe daha mutsuz ve bitkin hissediyorsan, mantığını ve kalbinin sesini eşit derecede devreye sokmalısın.


  Boğa
  Gelecek ile ilgili kurduğun hayaller ve şu anki durumun arasında büyük farklılıklar olmasına rağmen pes etmemelisin. Zamanında bazı hayallerinin gerçekleşmemiş olması seni yıldırmamalı. Olumsuz düşünceleri aklında atmalı, sadece olumlu ve güzel olanlara yoğunlaşmalısın. Beraber olduğun kişi sürekli dert yanıyor ve sorunlarını senin çözmen gerektiği konusunda ısrar ediyorsa bunu onunla konuşmalısın. Tüm sorumluluğu sana yıkmaya çalışması ve bunu normal karşılaması seni bezdirebilir zamanla.


  İkizler
  Bazı günler vakit geçmek bilmiyor, bazı zamanlarda ise su gibi akıp gidiyor. Hafta sonlarının niye bu çabuk geçtiğine hayıflanmak yerine her dakikanın tadını çıkart, çünkü önündeki iş haftası seni her açıdan zorlayacak. Maddi gelirin ve giderinde eşitsizlik var. Gereksiz harcamalar konusunda üstüne yok. Biraz idareli gitmeli ve ayağını yorganına göre uzatmalısın.


  Yengeç
  Nerede manyak varsa beni buluyor lafı son zamanlarda ağzından düşmüyor. Onlar mı seni buluyor, sen mi onları? Bir dolu insanın içinden cımbızla mı çekiyorsun acaba? Bu soruyu kendine tabiki binlerce kez sordun, ama bir kez daha sormanda fayda var, çünkü farkında olmadan yıpranıyorsun. Hep bir mücadele içinde olmak senin için olağan bir hal aldı. Kafanı dinlemeli ve biraz bulunduğun ortamdan uzaklaşmalısın.


  Aslan
  Yapmacık yapmacık karşına çıktı yine, sen de paldür küldür fikrini söyledin işte yine. Bu durum ne zamana kadar devam eder bilinmez. Ama aranızda hem bir çekim, hem de bir gerginlik var. Ne kadar arzularsan arzula yine de içinde garip tepkiselbir kızgınlık var. Bu kızgınlığın genel mi, yoksa ona karşı mı olduğunu anlamadan da sorun çözülecek gibi değil. Sen en iyisi önce bir kendini analiz et, sonra ona geçiş yaparsın.


  Başak
  Bazı insanları gerçekten anlamakta zorlanıyorsun, hem çıtır çıtır hakkını yiyorlar, hem de kendilerini haklı ve şerefli görüyorlar. Herşeyi de kalıbına uydurup, bir de dürüstlük abidesi gibi ortalıkta dolaşıyorlar. Bu durum artık seni rencide etmekten çıktı, gerçek bir sorun olmaya başladı. Aşk konusunda dertlisin. Seninle ilgilenmediğini düşünüyorsun ve daha çok ilgi bekliyorsun. Ama onun aklı hep başka yerlerde sanki.


  Terazi
  Özel ilişkilerinde iletişim sorunu gündemde. Ya söylenenler yanlış anlaşılıyor ya da yanlış anlaşılmak isteniyor. Ama sorun ya da dert neyse bir türlü çözülemiyor. Ne kadar ısrarcı davransan da tam olarak ne yapman gerektiğini anlayamaz haldesin. Akşam üstüne doğru sevdiğin biriyle özlem giderebilirsin. Etrafındaki birinin sürekli asık suratına maruz kalma durumu artık canını sıkmaya başladı. Sabah ayrı, akşam ayrı.


  Akrep
  Bugün iş sana rahat nefes aldırmayabilir. Halletmen gereken bir kaç şeyi toparlamak zorunda olduğun için arkadaşların ile yaptığın programlar suya düşebilir. Delege ettiğin birkaç işin iyi yapılmamasından şikayet etmek yerine kontrol mekanizmanı geliştirmelisin. Çünkü farkındaysan sürekli aynı sorunu yaşayabiliyorsun. Yalnız Akrep, aradığını bulamamaktan şikayet ediyorsun, biraz önyargılı yaklaşman bunun nedeni olabilir mi?


  Yay
  Beğenilmek uğruna yapmadığın kalmadı. Kendini bu kadar zalimc eleştirmenin hiçbir anlamı yok, çünkü kesinlikle hak etmiyorsun. Bir yerini düzelttiğin anda başka bir yerine takmaya başlıyorsun. Kıyafet sorunu başka bir dert. Rahat edemiyorsun bir türlü. Sosyal olarak çok aktif olduğunu bir gün. Duygusal anlamda biraz aklını karıştıracak bir karşılaşma gerçekleşebilir.


  Oğlak
  Bugün biraz sertsin. Homurdanarak kalkacak, ama keyifle yatacaksın. Ufak şeylere parlaman biraz asabi olduğuna işaret. Yorgunluk, stres ve sıkıntı seni biraz dengesizleştirdi. Acilen kendine zaman ayırmalı, etrafındaki güzelliklerin farkına varmalı ve dinlenmelisin. Bu hafta sonu boyunu aşacak programlara söz vermeden önce bunu göz önünde bulundurmalısın.


  Kova
  Bir kişinin senden kendi isteği ile uzaklaşmasına zamanında seyirci kaldın, ama şimdi bunun pişmanlığını yaşıyorsun. Bazı konularda bu o kadar ağır basıyor ki, güne adapte olamıyorsun. Etrafındaki kişilerin uyarılarına ise kulaklarını tıkadın ve bekliyorsun. Eskiden zamanı geldiğine olur diyordun, şimdi o zaman ise gelecek gibi durmuyor. Nerede hata yaptığını bulma girişimi sonuçsuz kalıyorsa, zorlamadan ve inat etmeden yine ele almalısın.

  Balık
  Ne kadar şanslı olduğunu unutuyorsun. Elindeki fırsatları değerlendirmek yerine şikayet etmeye başladığın an durup düşünmelisin. Gerçekten durumun o kadar berbat ve sen o kadar çaresiz misin, yoksa sadece söylenecek yer mi arıyorsun? Dış görüntünle ilgili bir takıntın şu günlerde yine gündeme gelebilir. Bir girişimde bulunmadan sana yakın olan kişilerin fikrini almanda fayda var.
   
25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Mayıs 2010 Günlük BUrç Yorumları

  25 Mayıs Salı sabahı günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen meleklerim için 25 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları :fırtına: Sevgili Koç, Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Hemen hemen her alanda aldatılmaya açıksınız. Bugün ender günlerinizden biri olabilir. Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın. Uzak bir yere gitmenizi...
 2. 25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 mayıs günlük burç yorumları 25 mayıs burç yorumları 2011 2011 burçlar 25 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 25 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale...
 3. 4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 4 mayıs cumartesi burç yorumları 4 mayıs 2013 cumartesi günlük burç Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Yay 23 Kasım – 22 Aralık Eve, yerleşime veya aile yaşantınıza dair gelişmeler gündeminizde önem kazanmakta. Bazı sonlanmaların...
 4. 11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 11 mayıs 2013 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle 11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ (21 mart – 20 nisan) Özgürlüğünüze çok fazla düşkünsünüz. Bu yönünüzü fazla göstermeniz çevrenizdeki insanları negatif etkiliyor. Aynı zamanda size fikir vermek isteyen...
 5. 18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  18 mayıs günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu Bugünlerde gelirlerinizi arttırmanın yeni yollarını arıyor olabilirsiniz. Yarı zamanlı bir işte çalışmayı ya da ek iş almayı deneyebilirsiniz. Boğa Burcu...

Sayfayı Paylaş