1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  25 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 25 şubat burç yorumları 25 şubat 2011 Haftanın son günü 25 Şubat Cuma günü burç yorumlarınız kızlar :tik:
  Sevgili Koç,
  Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olacak. Elinizde olmadan gelişen bazı durumlar veya iletişimde yaşanacak bir kopukluk işlerinizi aksatabilir. Bununla birlikte Jüpiter'in burcunuzda olması size şans getirecek.


  Sevgili Boğa,
  Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Katılacağınız etkinliklerde veya bizzat düzenleyeceğiniz toplantılarda Merkür'ün burcunuza olan olumlu etkisini hissedeceksiniz. Artan iletişim yeteneğiniz sayesinde dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Çevrenizden beklediğiniz desteği görmek sizi memnun edecek.

  Sevgili İkizler,
  İş yerinizde bazı zorlayıcı etkilerin ortaya çıkacağı bir gün geçireceksiniz. Özellikle ortaklarınızla olan iletişiminizdeki kopukluklar gerginliğe neden olabilir. Bununla birlikte katılacağınız sosyal etkinliklerde karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.


  Sevgili Yengeç,
  Gündelik rutin işler bugün vaktinizi alacak. Sağlıkla ilgili konular da ön plana çıkabilir. Sıkıcı konularla uğraşırken uzaklardan alacağınız güzel bir haber sizi memnun edecek. Ancak çalışma hayatınızla ilgili bazı olumsuz gelişmeler sizde huzursuzluk yaratabilir.


  Sevgili Aslan,
  Aşk ve eğlence hayatınızla ilgili konular veya çocuklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizde olacak. Bunlarla ilgili beklediğiniz desteği görmek sizi memnun edecek. Gün içinde yurt dışı ve yabancılarla ilgili güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir.


  Sevgili Başak,
  Aile bireyleri ve ev yaşantınızla ilgili bazı olumsuz gelişmeler sizin için zorlayıcı olacak. Özellikle ikili ilişkilerinizde gerginlik yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizle ilgili konularda büyük tartışmalar ortaya çıkabilir. Sabırlı ve yapıcı bir tutum sergilemeye çalışmalısınız.

  Sevgili Terazi
  Eğitim, bilgi ve kişisel gelişimle ilgili projelerinizde karşılaşacağınız olumlu gelişmelerden memnun kalacaksınız. Sağlık meselelerinde alacağınız güzel haberler keyfinizi yerine getirecek. İkili ilişkilerde karşınıza fırsatlar çıkabilir.


  Sevgili Akrep,
  Aşk ve eğlence hayatınız hareketleniyor. Merkür'ün etkisiyle kendinizi bu alanda oldukça rahat ifade edecek ve dikkat çekeceksiniz. Ancak harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Çocuklarınızla konuşmak istediğiniz önemli konularda iletişime geçmek için uygun bir gün.


  Sevgili Yay
  Ay'ın burcunuzda olması motivasyonunuzu ve kendinize güveninizi arttırıyor. Macera ve özgürlük tutkunuz bugün iyice açığa çıkacak. Bu aile bireyleriyle olan iletişiminizde problem yaşamanıza neden olsa da aşk hayatınızda karşınıza güzel fırsatlar çıkaracak.

  Sevgili Oğlak,
  Kontrol edemediğiniz bazı gelişmeler sizin için engelleyici olacak. Özellikle eğitim ve kişisel gelişim projelerinizde elinizde olmayan bazı aksamalar veya gecikmeler keyfinizi kaçırabilir. Aile ve ev yaşantınızda da bazı gerginlikler yaşayacaksınız.
  .

  Sevgili Kova,
  Sosyal anlamda oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Birçok etkinliğe veya toplantıya katılabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili alacağınız güzel bir haber sizi sevindirecek. Eğitimle ilgili konularda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

  Sevgili Balık,
  İş yeriniz ve çalışma hayatınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Merkür'ün burcunuzda olması sezgiselliğinizi arttırırken olaylara duygusal yaklaşmanıza sebep oluyor bu da sizi çalışma ortamınızdaki zorluklara karşı kırılgan yapabilir. Daha mantıklı bir yaklaşım sergilemeye özen göstermelisiniz.


   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.852
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak,
  Aile bireyleri ve ev yaşantınızla ilgili bazı olumsuz gelişmeler sizin için zorlayıcı olacak. Özellikle ikili ilişkilerinizde gerginlik yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizle ilgili konularda büyük tartışmalar ortaya çıkabilir. Sabırlı ve yapıcı bir tutum sergilemeye çalışmalısınız.

  Hep alttan al al al nereye kadar :(
   
25 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 25 Şubat Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Güneş Balık burcuna yani sizin on ikinci evinize geçiyor. On ikinci ev yıldız haritasının en sakin ve mahrem bölgelerinden birisidir. Aynı zamanda perde arkasında gelişen olayları ve sırları yönetir. Güneş'in burada kalacağı bir ay boyunca gizli bazı şeyleri açığa çıkarmaya çabalayabilir ve sırlarla uğraşabilirsiniz. İç dünyanıza odaklanmak, kendinizi ve motivasyonlarınızı...
 2. 25 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat Perşembe günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Bugün aile ilişkilerinizin gündemde olacağı ve onların sorunlarıyla ilgilenmeniz gereken bir gündesiniz. Aile büyükleriniz sizin istediğiniz ya da planladığınız bazı şeylere karşı çıkabilirler. Ancak mantıklı açıklamalarla onları ikna edebilirsiniz. Yapacağınız en kötü şey sert tepki...
 3. 25 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Ocak Salı gününe ait burç yorumlarınız sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlık duygularınız ön planda olacak.Kendinize ve çevrenize güveniyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finans konularında ise, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü...
 4. 25 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu, 25 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hafta başı tüm haftanızın mutlulukla geçmesini diliyor, 25 Şubat günlük burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 25 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için...
 5. 25 Şubat 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  25 Şubat 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  25 şubat salı günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 25 şubat 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimize ve sayın misafirlerimize harika bir gün diliyor, 25 Şubat 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 25 Şubat 2014 Salı KOÇ Burcu Yorumu Çalışma yaşantınızda hassas ve alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş