Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  26 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  26 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 ağustos 2014 burç yorumu

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 26 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  KOÇ: Bugün fikirsel çalışma ve karşıtlıklardan uzak durmaya bakın. Seyahatlerinizde ve araba kullanıyorsanız süratten yana dikkatli olun. Bu dönemde ailenizle daha çok birlikte olabilirseniz çok mutlu olacaksınız.


  BOĞA:
  Bugün başkalarının görüşlerine açık olamamak, esneklikten yoksunluk, kendi fikirlerine öncelik vermek gibi hatalara düşmemelisiniz. Ayrıca aile içi gerginliklerden uzak kalmak ve sağduyulu olmanız onların duasını kazanmalısınız.


  İKİZLER:
  Bugün parasal konulardaki kontrolünüz güçleniyor ve parayı idare edebilme becerisine sahipsiniz. Farkında olduğunuz değerlerinizi akıllıca ve bilinçli bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Ayrıca ikili ilişkilerinizde özgürlük duygunuz artıyor.

  YENGEÇ:
  Bugün enerjinizin artmaya başladığınız hissedeceksiniz. Yeteneklerinizin farkında ve güvenli olacaksınız. Ama kendinizi ve duygularınızı abartmamaya dikkat edin. Aşkta egonuzu iyi kontrol etmelisiniz.


  ASLAN:
  Bugün aşk hayatınızda daha önce fark etmediğiniz konular ve gerçekler su yüzüne çıkabilir. geçmişle alakalı olayların hayatınızı negatif etkilemesine izin vermeyin.iş ve parasal konularda biraz sabırlı olun.


  BAŞAK:
  Bugün iş ve çalışma ortamınızda sosyal anlamda daha etkin bir döneme giriş yapıyorsunuz. Gelecekle ilgili planlarınıza umulmadık destekler alabilirsiniz. Grup içerisinde liderlik yeteneklerinizi sergileyip, başkalarını organize edebilirsiniz.


  TERAZİ:
  Bugün geleceğe yönelik işlerinizin ağırlık kazanmaya başlıyor. Şimdiye kadar pasif veya geri planda kaldığınız konularda daha fazla öne çıkacak ve dikkat çekeceksiniz. Ayrıca iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konularında ön plana çıkıyor.


  AKREP:
  Bugün yeniay boğa burcunda.dostluğun ve arkadaşlığın sizin dünyanızdaki gibi önemli olmamasına çok üzülseniz de bilmeniz gereken herkes tercih etiği hayatı yaşar.parasal konularda sürpriz gelişmeler devreye girmeye başlıyor. Yaratıcı zekanız iş yolunuzu daha çok açtırıyor.


  YAY:
  Bugün aile ilişkilerinizde birlikte olmak ve onlara kısa zamanlarda ayırmak size muazzam huzur verecek.yeni şeylere açık davranmanız size çok şey kazandıracak. Bunun yanı sıra günlük hayatınızda her zaman rastladığınız sıra dışı olaylar ve beklenmedik durumlarda artacak.  OĞLAK:
  Bugün iş hayatında oldukça hareketli ve sürprizli günler sizi bekliyor. Olası sürpriz gelişmelere ayak uydurmak için sahip olduğunuz esnekliğinizi ve adaptasyonunuzu iyi kullanın. Aşk hayatınız heyecanlı, tutku ve eğlenceli olmaya istemelisiniz.


  KOVA:
  Bugün maddi isteklerinizi kontrol altına almalısınız.zihinsel yeteneklerinizi de geliştirmeye bakın. Aşk hayatınızda ilişkilerinizde anı yaşamaya önem verecek ve içsel rahatsız olduğunuz, yönlerin-izden arınacaksınız.


  BALIK:
  Bugün evlilikle ilgili konularda da çözemediğiniz sorunlarla ilgili uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Başkalarının gözü ile görmek istemediğiniz yönleriniz ile yüzleşmek ruh dünyanızı geliştirip sirk-elenmenize neden olacak.,

  Nuray Sayarı


   
26 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 26 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  26 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  26 ağustos hangi burç günlük burç yorumları 26 ağustos ne burcu burcu Koç 21 Mart - 19 Nisan Duyduklarınıza hiç şaşırmayacaksınız. Hiç bir zaman nezaket kurallarını aşmadığınız için, ortaya çıkan şartlara da rahatlıkla uyum sağlayacaksınız. Yine de kontrollü olmayı ihmal etmeyin. Birlikte olduğunuz insanın her söylediğinin bugün özel bir anlam ifade ettiğine emin olabilirsiniz. Onu dikkatle...
 2. 26 Şubat Salı Günlük Burç Yorumları

  26 Şubat Salı Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 26 Şubat Salı Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 26 Şubat Salı günlük burç yorumlar8ınzıı paylaşıyoruz.. 26 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Yakınlarınızın istek ve davranışlarını iyice tartmadan tepki göstermemeye dikkat etmelisiniz. Bugün ciddi konulardan da uzak durmalısınız. Bazı...
 3. 5 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  5 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  5 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 5 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 5 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ (21 mart – 20 nisan) Aşkı kişisel bir sorun haline getirecek ve ilişkinize farklı boyut kazandıracaksınız. Sevdiğiniz hakikaten üzgün. Gururunuza...
 4. 12 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  12 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 12 ağustos burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir gün olmasını diliyor ve 12 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 12 Ağustos 2014 Salı Sevgili Balık, Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan...
 5. 19 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  19 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  19 ağustos 2014 burç yorumları, günlük burç yorumları, 19 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor ve 19 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 19 ağustos 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu...

Sayfayı Paylaş