Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  26 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel 26 Ağustos günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkı ile :deli::deli::deli:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Yatırımlar ve ortaklaşa paralar gündeminize gelmeye başlıyor. Borç almanız ya da eşinizin para durumu bazı zorluklar getirebilir. Bu alanda her şey çok akıcı gitmeyebilir. Beklenmedik ortak harcamalarınızı ise kontrol etmeye çalışmalısınız. Zira başkalarından beklediğiniz destekler gecikebilir. Hiçbir şeklide risk almamalı birikimlerinizi dikkatli kullanmalısınız.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Bugün pek çok konuda özenli olmanız gerekmekte. Zira ortaklıklar ve birebir ilişkiler adına zor bir dönemdesiniz. Sizin dışınızda gelişecek bazı sorunları aşmanız zor olacak. Yeni öneriler karşısında dikkatli olmalı ve kararlarınızı bir kez daha gözden geçirmelisiniz. İkili ilişkilerinizin getireceği huzursuzlular ise sizi esnek ve yenilikçi olmaya zorluyor.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Bugün pek çok konuyla aynı anda ilgilenmeniz gerek. Öncelikle günlük düzeninizi yeniden planlamalısınız. Ağırlaşan iş koşulları karşısında huzursuz olmaktan kaçınmanız gerek. Bu dönem detaylı konuları önemsemeniz ve organize olmanız sizin yararınıza. Zira değişik teknikler kullanabileceğiniz fırsatlar olacak. Bu şansı kullanmanız size çok şey katabilir.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)

  Cesaretiniz ve yaşam arzunuz öne çıkıyor. Artık daha iyimser olmak ve yeniliklere açık durmak sizin elinizde Biraz da gevşeyebileceğiniz ilgi alanlarına yönelmelisiniz. Zira boş vakitlerinizi doldurmak sizi rahatlatacaktır. Yaratıcı yanlarınızı öne çıkarabileceğiniz fırsatlar da olacak. Bugün duygusal hayatınızda sizi harekete geçiren gelişmelerle mutlu olabilirsiniz.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Biraz beklemeyi bilmeli ve sabırlı olmalısınız. Ailevi konular ve yerleşimi ilgilendiren gelişmeler sizi yorabilir. Bu nedenle yakınlarla ilişkileriniz gerginlikler getirebilir. Eve ait sorumluluklar ise özel hayatınızı zorlamakta. Elinizdeki maddi kaynaklar açısından ise dikkatli olmanız gereken koşullar var. Bu konuda uzun vadeli planlarınızda engeller öne çıkıyor.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Kendinizi çok hareketli bir güne hazırlamalısınız. Özellikle yakın çevre ile olan ilişkiler ve iletişim konuları ön plana çıkıyor. Görüşlerinizde esnek olmaya çalışmalısınız. Zira aynı anda pek çok işiniz dikkat gerektirmekte. Bu nedenle kısa yolculuk planlarınızı bekletmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz konulara yakın durmanızda yarar var.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Yeni girişimler ve parasal konular öne çıkmakta. Kişisel gelirlerinizi artırma çabasına girmek sizi maddi alanda rahatlatabilir. Özellikle beklediğiniz paralarda akıcılık söz konusu. Bu sayede daha iyimser olabilirsiniz. Aynı zamanda beklediğiniz destekler gelmekte gecikmeyecek. Ortaklaşa bazı gelişmeler sizi yatırım planları yapmaya itebilir.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Burcunuzda ilerleyen Ay sayesinde artık daha dışadönüksünüz. Yeni planlarınızı hayata geçirmek ve ilerlemekten yanasınız. Ancak ortaklaşa maddi konulara biraz daha hassas yaklaşmak durumundasınız. Bunun dışında kendi gücünüzle pek çok şey başarabilirsiniz. Kişisel konular ve yeni başlangıçlarınız size yenilikler ve fırsatlar getirmeye başlıyor.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Bugün sizi huzursuz ve endişeli kılan konular var. Özellikle geçmişe ait konular üzerinizde yük ve karmaşa yaratabilir. Aşırı risk almamalı ve olayları akışına bırakmalısınız. Bir süre kendi içinde hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz. Üstünü örttüğünüz konularla yüzleşmeniz gerekebilir. Aksi halde elde olmayan nedenlerden ötürü sıkıntılarınız büyüyecektir.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Rahat hareket edebileceğiniz şartlarla güne başlamaktasınız. Önceliğiniz içinde bulunduğunuz gruplar olurken, ortak çalışmalarınız hızlanabilir. Bu konuda değişime açık durmalı ve ortak bir amaç edinmelisiniz. Bu dönem başkaları adına pek çok konuda sorumluluk almak sizi tatmin edecektir. Bu arada ileriye dönük planlarınızda acele kararlardan kaçınmalısınız.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  İşle ilgili konular nedeni ile tempolu bir gün söz konusu. Kendinizi fazlasıyla yorabilir ve planlarınızı ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Kariyerinizi yakından ilgilendiren bazı gelişmeler de sizi meşgul etmeye başlıyor. İş hayatının getirdiği şartları verimli kullanmak ve üstlerle ilişkilerde dikkatli olmanız gerekecek. Düşünce çatışmalarına karşı önlemci davranmalısınız.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Hayata daha iyimser bakmalı ve bazı fırsatları kullanmalısınız. Özellikle yeni konuların öne çıkması ile harekete geçmeye hazır olacaksınız. Yabancılarla bağlantılı konular ve uzun yolculuklar bu dönem sizim önceliğiniz olacak. Aynı zamanda yeni ilişkiler ve yeni görüşler sayesinde toleransınız artabilir. Zira başkalarının görüşleri hayatınız üzerinde etkili olmaya başlıyor.

   
26 Ağustos Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 26 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  26 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  26 ağustos hangi burç günlük burç yorumları 26 ağustos ne burcu burcu Koç 21 Mart - 19 Nisan Duyduklarınıza hiç şaşırmayacaksınız. Hiç bir zaman nezaket kurallarını aşmadığınız için, ortaya çıkan şartlara da rahatlıkla uyum sağlayacaksınız. Yine de kontrollü olmayı ihmal etmeyin. Birlikte olduğunuz insanın her söylediğinin bugün özel bir anlam ifade ettiğine emin olabilirsiniz. Onu dikkatle...
 2. 26 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  26 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  26 Ağustos Perşembe gününe günlük burç yorumlarınızı okuyarak başlamak istermisiniz buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide...
 3. 26 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  26 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 26 ağustos burçları 26 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Haftanın ve Ağustos ayının son Cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız bu yazımızda melekler Sevgili Koç, Toplumsal işlerde başarı kazanmak, sizin için kolay bir şekilde gelişecek. Yapmak istediklerinizle ilgili yeni projelerin gündeme gelmesiyle birlikte, yeni...
 4. 26 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  26 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 26 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 26 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Duyduklarınıza hiç şaşırmayacaksınız. Hiç bir zaman nezaket kurallarını aşmadığınız için, ortaya çıkan şartlara da rahatlıkla uyum sağlayacaksınız. Yine de kontrollü olmayı ihmal...
 5. 26 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  26 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  26 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 26 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ: Bugün fikirsel çalışma ve karşıtlıklardan uzak durmaya bakın. Seyahatlerinizde ve araba kullanıyorsanız süratten yana dikkatli olun. Bu dönemde...

Sayfayı Paylaş