1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  26 Eylül Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç Sevgili Koç, yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gündesiniz. Sizin gibi ateş elementi olan Aslan burcundaki Ay'ın enerjisiyle kendinizi canlı ve dinamik hissedebilirsiniz ancak akşam saatlerinde daha karamsar olabilirsiniz.


  Boğa
  Sevgili Boğa, düşüncelerinizin eve ve iç dünyanıza odaklandığı bir gün daha sizi bekliyor. Evle ya da anne babanızla ilgili maddi konularda fırsatlar yaratabilirsiniz. Akşam saatlerinde evle ilgili sorumluluklar fazla gelebilir.
  İkizler
  Sevgili İkizler, başkalarıyla haberleşme ve iletişimin ön planda olduğu bir gündesiniz. Ya sürekli başkalarıyla bağlantı içinde ya da hareket halinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde yavaşlayacak ve daha somut konulara odaklanacaksınız.
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, gün boyu maddi konular ve para alışverişleriyle meşgul olacaksınız. Maddi konularda duygusal davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde bu konuları olduğundan daha kötü algılayabilir ve karamsar olabilirsiniz.
  Aslan
  Sevgili Aslan, burcunuzdaki Ay'ın enerjisiyle ön plana çıktığınız ve kontrolü ele aldığınız bir gün. Akşam üzeri her konuda daha hevesli ve iyimser olabilir ancak akşam ilerledikçe olaylara daha gerçekçi bakmaya başlayabilirsiniz.
  Başak
  Sevgili Başak, akşam üzerine kadar duygu ve düşüncelerinizi kendinize saklayabilir ve tüm işlerinizi belirli bir gizlilik içinde yapmak isteyebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda huzursuz olabilir ve yalnız kaldığınızda yenilenebilirsiniz.
  Terazi
  Sevgili Terazi, bugün arkadaşlar ve gruplar ön planda. Gün boyu çeşitli nedenlerle kalabalık gruplar içinde bulunmanız gerekebilir. Akşam üzerinden itibaren kalabalık içinde bile izole olduğunuzu ve yalnız kaldığınızı hissedebilirsiniz.
  Akrep
  Sevgili Akrep, sorumluluklarınız ağır basacak ve başkalarının gözü sizin üzerinizde olacak. Mesleğinizle ilgili maddi konularda başarılı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde her türlü sorumluluk gözünüzde büyüyebilir.
  Yay
  Sevgili Yay, günlük işlerin detayları ile boğulmadığınız ve durumlara perspektif bir açıdan bakabildiğiniz bir gündesiniz. İyimser ve felsefi yaklaşımınızla durumları lehinize çevirebilirsiniz.
  Oğlak
  Sevgili Oğlak, gün boyu borç, kredi, kredi kartı ödemeleri, vergi ya da sigorta gibi para konuları zihninizi meşgul edebilir. Akşam üzeri bu konularla ilgili gizli görüşmeler olumlu geçebilir. Akşam daha karamsar olabilirsiz.
  Kova
  Sevgili Kova, bugün tek başınıza hareket etmek yerine başkaları ile işbirliği yaparsanız işleriniz daha rahat ilerleyebilir. Ancak inisiyatif sizde değil karşı tarafta olacak. Akşam ikili ilişkilerde zorlanabilirsiniz.
  Balık
  Sevgili Balık, günlük sıradan işler ve detaylar önceliğiniz olacak. Akşam üzeri detaylar kariyer başarınızda önemli bir rol oynuyor. Akşam saatlerinde bu görev duygusundan bıkmış olabilirsiniz.   
 2. мэLэкіта

  мэLэкіта Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Eylül 2008
  Mesajlar:
  16
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Cevap: 26 Eylül Günlük Burç Yorumları

  tşkler abla:26:
   
26 Eylül Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 26 Mart Günlük Burç Yorumları

  26 Mart Günlük Burç Yorumları

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Bir problemin üstüne, sonucuna yalnız katlanacağınız endişesiyle gitmiyorsunuz. Problemin içindeki diğer kişilerin, buna hazır olduklarından kuşku duymamanız gerekiyor. Son günlerde içine düştüğünüz karamsarlık sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenlerle bu kadar karamsarlık yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. En iyi...
 2. 26 Haziran Günlük Burç Yorumları

  26 Haziran Günlük Burç Yorumları

  26 haziran burcu 26 haziran burç yorumları burç yorumu Koç Sevgili Koç, Ay'ın sizin gibi ateş elementi olan Aslan burcundaki konumu enerjinizi ve hevesinizi artıracak ancak gün içinde parayla ilgili bir konuyla yüzleşip çözüm bulmanız gerekecek. Günün kalan kısmında daha rahatsınız, kısıtlanmadan hareket edebilirsiniz ancak harcamalarınız tahmininizden yüksek olabilir. Boğa Sevgili Boğa,...
 3. 26 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  26 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Günlük Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel 26 Ağustos günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkı ile :deli::deli::deli: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Yatırımlar ve ortaklaşa paralar gündeminize gelmeye başlıyor. Borç almanız ya da eşinizin para durumu bazı zorluklar getirebilir. Bu alanda her şey çok akıcı gitmeyebilir. Beklenmedik ortak harcamalarınızı ise kontrol...
 4. 26 Ekim Günlük Burç Yorumları

  26 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk gününde bakalım bizleri neler bekliyor...Yıldızlar bizim için neler diyor sevgili melekler...Melekler Mekanı meleklerine özel 26 Ekim Günlük Burç Yorumları :dil::dil: Sevgili Koç, Bu dönem, bazı karlı yatırımlar söz konusu. Sizin iş bitiriciliğiniz ve , gerekli özelliklere sahip olmanız , bazı olayları gündeme getirecektir. Düşüncelerinizi içinizde saklamaktan...
 5. 26 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  26 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  26 eylül günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 eylül 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün dilediğinizce geçmesini diliyor ve 26 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 26 Eylül 2013 Boğa Burcu Yorumu Hayatın güzel yanları ve hareketli koşullar sizi bekliyor. Artık biraz gevşemeli, stresten uzaklaşmanın keyfini...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş