Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  26 Mart Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 26 Mart Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir pazartesi geçirmenizi diliyor ve 26 Mart Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumlarınızı sizlerle paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  Koç 21 Mart - 20 Nisan

  Kendinizi ifade edebileceğiniz, başarılı girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma ortamınızda yorucu ve yoğun bir tempo içinde olmanıza rağmen, güçlü kişilerin ve üstlerinizin desteği ile başarılı olabilirsiniz. Fakat kesinliğinden emin olmadığınız bilgiler kafanızın karışmasına ve bir süre için kararsız kalmanıza neden olabilir. Detaylarda takılmadan hareket edebilmelisiniz.

  Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

  Gizli ilişkilerden, kulislerden destek alabilir, hastanedeki yakınlarınızı ziyaret edebilir, ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirsiniz. Bugün yaratıcılık gerektiren çalışmalarda oldukça başarılı sonuçlar alabilir, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Size keyif veren hobilerle uğraşabilirsiniz fakat yapacağınız harcamalar seçim yapmanızı zorlaştırabilir.

  İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

  Arkadaşlıklardan ya da içinde olduğunuz sosyal gruplardan yeni ilişkiler gelişebilir, derneklerde görev alabilir, geleceğe dair hedeflerinizle ilgili başarılı adımlar atabilirsiniz. İş ve aile hayatınız arasında kalarak ikileme düşebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmeye çalışırken zorlanacağınız bir gündesiniz.

  Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

  Beraber çalıştığınız kişilerin ve üstlerinizin takdirini toplayabilirsiniz. Kariyerinizde sizi başarılı kılacak ilişkiler kurabilir, toplum içinde bu ilişkilerle ön plana çıkabilirsiniz. Bugün çok çalışıp, araştırmalar yaparak girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Fakat aldığınız haberlerin doğruluğundan emin olamamanız ikilemde kalmanıza neden olabilir.

  Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

  Yeni girişimlerde bulunmak üzere çalışmalar yapabilir, yabancı kültürlerden yeni ilişkiler geliştirebilirsiniz. Gelirlerinizi daha verimli kullanabilmek için girişimlerde bulunabilirsiniz fakat finansal konulardaki belirsizlik seçim yapmakta zorlanmanıza neden olabilir. Yine de güçlü kişilerin ve profesyonellerin desteğini alarak uzun vadeli planlar hazırlayabilirsiniz.

  Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

  Burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay’ la birlikte yaşamanıza ve ilişkilere dair girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün uzun vadeli ve verimli çalışmalar yapabilir fakat işbirliği içinde olduğunuz kişilerden dolayı kararsız kalabilir, iş ve sosyal hayatınızda seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Romantik ilişkilerde yaşanan krizleri çözebilir, daha derin ve tutkulu ilişkiler yaşayabilirsiniz.

  Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

  Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle keyifli ortamları paylaşabilir, sevildiğinizin farkına varabilirsiniz. Bugün beraber çalıştığınız kişilerle aranızda açığa çıkmayan bir gerilim yaşanabilir, yanlış anlaşılmalar işlerin aksamasına yol açabilir. Uzun vadeli projeler geliştirebilmek için araştırmalar yapabilir ve önümüzdeki günlerde girişimlerde bulunabilirsiniz.

  Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

  Bugün arkadaşlarınızla bir arada olabilir, geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirmek için detaylı planlar yapabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çevrede güçlü kişilerin yardımıyla daha fazla ön planda olabilirsiniz. İş hayatınızdan gelişen yeni ilişkiler sizi mutlu edecek gelişmelere yol açabilir. Yakın akrabalarınızın desteğini alabilir, onlarla keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

  Yay 23 Kasım - 22 Aralık

  Sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirebilir, alışverişe çıkabilir ya da sizi sevenlerin farkına varabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda başarılı olabileceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat danıştığınız kişiler kafanızı karıştırabilir, birçok konu bir arada geliştiği için ikilemde kalabilirsiniz. Aldığınız desteklerle kariyerinizde terfi, takdir, maaş artışı yaşayabilirsiniz.

  Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

  Sabah saatlerinde kafa karışıklığı, iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinize karşı geliştirilen alternatifler kafanızı karıştırabilir. Fakat siz kararlarınızı muhafaza edebileceksiniz. Evinizi güzelleştirmek için alışveriş yapabilir, tadilat ya da dekorasyon işlerine kalkabilirsiniz. Ailenizle paylaşımlarda bulunabilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

  Kova 21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün finansal konularla ilgili birçok gelişme bir arada yaşanabilir. Harcamalar ve riskler sizi tedirgin etse de uzun vadeli girişimlerde bulunmak için gereken desteği alabileceksiniz. İlişkilerde kendinizi ifade edebileceğiniz, romantik, çoşkulu ve cesur konuşmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. İletişim trafiğiniz sizi mutlu edecek sonuçlar doğurabilir.

  Balık 20 Şubat - 20 Mart

  Kazançlarınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir, gelirlerinizde artış yaşayabilirsiniz. Estetik konularla ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Bugün eşiniz, ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerin eleştirileri ikilemde kalmanıza yol açsa da arkadaşlarınızın güçlü desteği ile girişimlerde bulunabilirsiniz. Her ne kadar koşulları siz belirlemeseniz de harekete geçebilirsiniz.


   
26 Mart Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 26 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  26 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  26 mart burç yorumları 26 mart burç yorumu Ayın son Cuma gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: 26 mart 2010 koc burcu yorumları Birlikte olduğunuz kişi iyi niyetinizi istismar etmek istiyor Bu ilişkiye verdiğiniz zaman ve enerjiyi tekrar değerlendirin Yumuşak bir dille “hayır” deme zamanı gelmiş olabilir Kariyerinizin geleceği açısından engin düşleriniz...
 2. 11 Mart 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  11 Mart 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 11 Mart 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, dilediğinizce bir hafta geçirmenizi dileyerek günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz... KOÇ: Enerjisi yüksek bir gün sizi bekliyor. Hayata bakış açınızı değiştireceksiniz. Her şey zamanla değişiyor sadece biraz daha sabretmeniz gerekiyor. BOĞA: Özel...
 3. 18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hepinize keyifli bir haftabaşı diliyor ve 18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumlarına geçiyoruz... 18 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun vadede olumlu ve şanslı etkiler altında olmanıza rağmen bu gün sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu bir gün olabilir....
 4. 26 Mart Salı 2013 Günlük Burç Yorumları

  26 Mart Salı 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 26 Mart Salı 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, tüm dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle 26 Mart Salı 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 26 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun vadede olumlu ve şanslı etkiler altında olmanıza rağmen bu gün sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve...
 5. 26 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  26 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 26 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 26 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Duyduklarınıza hiç şaşırmayacaksınız. Hiç bir zaman nezaket kurallarını aşmadığınız için, ortaya çıkan şartlara da rahatlıkla uyum sağlayacaksınız. Yine de kontrollü olmayı ihmal...

Sayfayı Paylaş