Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  26 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Bakması 1 Dk....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bugün, iş yerinizde yeni sorumluluk yüklenmeniz istenebilir ve bu nu da yaparken de oldu bittiye getirebilirler.Daha fazla çalışmanızı gerektiren bu duruma karşı fazla olumsuz tavır içine girmeyin, çünkü bu fırsatı iyi değerlendirebilirseniz siz kazançlı çıkabilirsiniz. Siz eğer bir kadın koçsanız, yeni tanıştığınız kişilerden gelen her teklifi şüpheyle karşılamalısınız. Siz bir erkek koçsanız , bugün sağlık olarak zayıfsınız ayrıca kendinizi riske sokacak şeylere eğilimlisiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs
  Bugün çevrenizde gelişen hiçbir konuyu kafanıza fazla takmayın veya sadece şüpheler üzerine hareket ederek, sinirlerinizi bozmayın.Yapacağınız işlerde planlı davranmalı ve arkadaşlarınızın da aynı anda haraket etmelerini sağlamalısınız. Gelişmeler size büyük bir moral desteği yaratacaktır. Evinizle ilgili bazı sorunlarınız da ortadan kalkabilir. Arkadaş ve dostlarınızla sürekli birlikte olmanız, onlara daha fazla zaman ayırmanız özel hayatınızda bazı sorunlar yaratabilir.
  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Bugün iş hayatınızda güzel bir gelişmeyle karşılaşabilirsiniz.Tanıdığınız ve başarılarını kanıtlamış bir kişi size iş, ortaklık ya da benzeri birşey teklif edebilir. Siz bir erkekseniz, aşk hayatınızda da iyi haber ve gelişmeler olabilir. Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir. Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir.
  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün kötü niyetli bazı insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizde daha dikkatli olun. İş hayatınızla ilgili ya da maddi durumunuzu sarsabilecek bir sorunla uğraşmak zorunda da kalabilir ve bazı yalanlar yüzünden üzülebilirsiniz. Sürekli kapris yapmanız bugün çevrenizdeki insanların tepkisini çekebilir, bir tartışmanıın içine girebilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün özel hayatınızda ya da işyerinizde hiç beklemediğiniz olumsuz gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Mümkün olduğunca sağduyulu davranmalı ve sorunları, ertelemeden anında çözmeye çalışmalısınız. Müsrif bir yapıya sahipsiniz. Sadece para harcama konusunda değil her konuda savurgan olabilirsiniz. Sizi seven kimseleri, sosyal ilişkilerinizi ve tüm enerjinizi tüketme eğilimindesiniz. Kişiliğiniz ve uğraştığınız konulara göre bir çok farklı olayla karşılaşabileceğiniz birgündesiniz. Çevrenizde farkında olmadığınız bir veya birkaç düşmanınız olabilir ve bunların bazı faaliyetleri size gerçekten de zarar verebilir.
  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Bugün size rahatsızlık veren bazı değişimler yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Birkaç gün sonra yeni bir döneme gireceksiniz ve bütün bu yaşadığınız olumsuzlukları unutacaksınız. Şimdilik memnuniyetsiz ve soğuk yapıdasınız. Bu dönemde maddi sıkıntılara açıksınız. Finansial kaynaklarınızı idareli kullanısanız zorlukları çok fazla hissetmezsiniz. Biraz saygısız ve herşeyi abartma eğilimleri içinde de olabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Değerli Terazi. Bugün duygusal hayatınızda kendinizi tamamen kontrolsuz hissedeceğiniz bir gündesiniz.Oldukça gevşek ve gereksiz rahatlık içinde olabileceğiniz birgün. Gereksiz harcama yapma eğiliminde olmanız nedeniyle maddi sıkıntılar içine de girebilirsiniz. Duygusal karışıklık ve maddi savurganlık dışında hangi konuda olursa olsun bütün yeni teşebbüslerinizi planlı ve sakin bir şekilde gerçekleştirebilir, sonuca ulaştırabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Bugün daha gerçekçi ve dengeli hareket edeceğiniz bir gününüzdesiniz.Çevrenizdekilerle uyumlu bir iletişim içinde olacaksınız. Bu arada size bir çok yeni haber ulaşabilir ve öğrenecekleriniz sizi sevindirebilir. Çok fazla sevmediğiniz eski bir arkadaşınızın kötü durumda olduğu haberini de alabilirsiniz. Eğer son birkaç günde bazı sağlık sorunlarınız olmuşsa bunlardan süratle kurtulacaksınız. Her durumda fiziksel ve psikolojik olarak kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz.
  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık
  Bugün, daha önce yapmış olduğunuz hataları bir masaya yatırıp, değerlendirme eğiliminde olabilirsiniz. Bunu yapabilirseniz, olayların nedenini daha iyi anlayacak ve hatalarınızı bularak, gereken önlemleri alabileceksiniz. Artık düzelmesini imkansız olarak gördüğünüz şeyler için de fazla kafa yorup, kendinizi üzmeyin. Enerji yüklüsünüz ve uzun vadeli projeler başlatmak için iyi zamandasınız.
  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Değerli Oğlak. Bugün mesleki açıdan ilerleyebileceğiniz ve güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşmanın verdiği şaşkınlıkla altüst olabilirsiniz. Aslında oldukça heyecanlı bir gün. Ortaklık, aşk ve evlilik ilişkilerinde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Eğer siz bir kadınsanız aniden bir erkeğe bağlanabilirsiniz. Siz bir erkekseniz bugün genç bir kızla heyecanlı bir kontağınız olabilir. Bu ilişkinizin devamı halinde durumun bir aşka dönüşebileceğinden şüpheniz olmamalı.
  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün duygusal hayatınızda bazı gerilimler ortaya çıkabilir.Hangi cinsiyetten olursanız olun, karşıcinsle olan ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.. Maddi konularda da sıkıntılarınız olabilir. Beklenmedik durumlara ve beklenmedik şeylere aşırı sinirlenebilir, planlarınızda ummadığınız engellerle karşılaşabilirsiniz. Kafanızda belirli bir planınız olabilir ve bu planı bozacak gelişmeler meydana geldiği zaman sinirlenmeniz ve farkına varmadan çevrenizi kırmanız olasıdır.
  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Bugün hareketli bir gün geçirmeniz olası. Bütün sorunlarınızı unutmak ve düşünmeden yaşamak imkanını bulabileceksiniz. Çevrenizde hata yapmanızı gört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak siz mutlu gelişmelere açık bir gündesiniz ve hata yapmadan yolunuza devam edeceksiniz. Biraz daha kontrollü olmaya çalışmalısınız.


   
  Son düzenleme: 28 Mayıs 2012
26 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Bakması 1 Dk.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Durmadan çalışmanız, üretmeniz gereken bir durumunuz var. Sabahtan çok programlı olmadığınız takdirde, akşamın geç saatlerine kadar ofiste kalmak zorunda kalabilirsiniz. Bazen o kadar detaylara takılıyorsunuz ki, sevdiğiniz insanı kolaylıkla incittiğinizin farkına bile varmıyorsunuz. Onun sizi sevmesi yeterince önemli değil mi? Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs...
 2. 1 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 mayıs burcu Yeni ayın ilk günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun melekler :tik: Koç Burcu Birlikteliğinizde konuşulan sözler biraz kırıcı olabilir. İkinizin arasında geçenleri dışarıya yansıtmak ve karşınızdakilerin fikirlerinin etkisinde kalmak huzursuz bir hafta geçirmenize neden olabilir. Para konularında aldatılmaya açıksınız.İşinizde beklemediğiniz bir...
 3. 26 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  26 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 26 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 26 Mayıs 2011 Perşembe günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Çalışma yaşantınıza belli bir disiplin getirmek isteyebilir ve bu konuda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Başarının önemini kavradığınız için, yaşam tarzınıza aksiyon kazandırma çabası...
 4. 14 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  14 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  21 Mart -20 Nisan Bugün eşinizin ya da birlikte olduğunuz kişinin sevecen tavırları sizi moral olarak güçlendirecektir.Bu neşe ve moralle işlerinize dört elle sarılabilir, karşılaştığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz. Maddi konularda da şanslısınız. Bir arkadaşınızla size avantaj sağlayacak ileriye yönelik bir yatırım yapabilirsiniz. Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız...
 5. 26 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  26 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  26 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 mayıs pazartesi günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyif dolu bir pazartesi günü diliyor ve 26 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. 26 Mayıs 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Bugün duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Özellikle iş yaşamınızda yenilikler...

Sayfayı Paylaş