Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  26 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  26 nisan 2011 burç yorumları 26 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 26 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 26.04.2011 günlük burç yorumları, 26 nisan koç burcu yorumları, 26 nisan yengeç burcu yorumları, 26 nisan aslan burcu yorumları, 26 nisan yay burcu yorumları, 26 nisan kova burcu yorumları, 26 nisan balık burcu yorumları,26 nisan terazi burcu yorumları, 26 oğlak yay burcu yorumları
  26 Nisan Salı gününe ait günlük burç yorumlarınız melekler...


  Sevgili Koç,
  Birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almanız gerekecektir. Onlarla paslaşmak ve çevrenize yardımcı olmak size olumlu bir ilerleme kazandıracaktır. Finans konularında yeni kazanç peşinde olmanız ve yeni kişilere ilgi duymanıza rağmen, size gelen tekliflere karşı temkinli olmalısınız. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun birgün değil.

  Sevgili Boğa,
  Bir çok eski fırsatların karşınıza çıkması, kafanızı karıştırmasın. Özellikle geçmiş deneyimlerinizden ders almasını öğrenmişseniz, artık temkinli yaklaştığınız konularda istediğiniz sonuçları alacaksınız. Belki de, yolları kapsayan bazı anlaşmaların sonuçlarını göreceksiniz. Ret etme şansına artık sahipsiniz.

  Sevgili İkizler,
  Bir çoğunuz beklediğiniz fırsatları yakalayacaksınız.. Partner olarak seçtğiniz kişinin gözüne girmek için uzun süredir çaba sarf etmiş olabilirsiniz.. Karşı cinse istemeseniz de, kayıtsız kalamayacağınız birgün olacak. Fiziksel anlamda kendinizi oldukça parlak bir görünüm sergiliyorsunuz. Partnerinizden istediğiniz güzel sözleri duyacak ve mutlu olacaksınız.

  Sevgili Yengeç,
  Maddi durumu iyi olan kişilerden etkileneceksiniz. Size maddi destek verenler çok daha çekci gelecek.Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayabilirsiniz.Bu dönem entelektüel tartışmaların içinde olmanız rağmen, kendinizi ifade ederken kombinasyon burcunuz Kova'da ilerleyen Ay'ın etkisini zekanızla birleştirebileceksiniz..

  Sevgili Aslan,
  Duygusal isteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınızın çok fazla payı olacak. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek için konuları bütün yönleriyle kafanızda şekillendirmeniz gerekiyor. kendinizi yorgun hissettiğiniz anlarda, sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın.

  Sevgili Başak,
  Bugün, risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Başlayacağınız ilişkilerin sağlıklı olmayacağınız hatırlatırız. Yine sizi tehdit eden unsurları unutmayın. Yanlış anlaşıldığınız konumlar gündeme gelebilir.

  Sevgili Terazi
  Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Sosyal ilişkiler desteğiyle güçlenen bir kariyer peşindesiniz. Ayrıca iş yaptığınız ve ya birlikte çalıştığınız kişilerle ilginizi çekecek ve aynı ortamı paylaştığınız bir kişiyle aranızda bir anda parlayacak yıldırım aşkı duygulara karşı hazırlıklı olmalısınız.

  Sevgili Akrep,
  Yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla yeni bir yapılanma içine gireceksiniz. Bazılarınız yakın dostlarınızla güzellik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz. Kız kardeşlerle olan ilişkileriniz yoğunlaşacak ve onların sorunlarına da gerekli çözümleri bulacaksınız. Kol, bilek ve bacaklarınıza dikkat edin.

  Sevgili Yay
  Uzun yollarla ilgili bağlantılarınızı kesmeyeceksiniz. Birlikte çalışacağınız kişilerin niteliği ve size samimi yaklaşımları sizin için bir ölçü olacaktır. Mesleki anlamada size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. Tanışacağınız kişilerin kariyerinizle ilgili önemli katkıları olacak.

  Sevgili Oğlak,
  Önemli kişilerle görüşecek birçoğunuz yurt dışı kaynaklı işlerde başarılı pozisyonlara geçeceklerdir. Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız. İdealleriniz konusunda mantıklı kararlar vereceğiniz günler yaşayacaksınız. Kendinizden ve fikirlerinizden emin olacaksınız. Uzak yolculuklarla ilgili planlarınızı uygulayabilirsiniz.

  Sevgili Kova,
  Birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almanız gerekecektir. Onlarla paslaşmak ve çevrenize yardımcı olmak size olumlu bir ilerleme kazandıracaktır.. Siz yine dikkatli olun. Başkalarının davranışları altında sahte bir sevgi gösterisi olabilir. Çalışma hayatı ve evlilik hayatınızı yeniden gözden geçirmenin tam zamanı.

  Sevgili Balık,
  Birlikte çalıştığınız kişilerin göz hapsinde olmanız, kendinize güvenmenize neden olacak. Düşmanlarınızın farkındasınız, bazılarınızın bekledikleri pozisyon olan bu durum, kendi gücünüzün farkında olmanıza yarayacak. Bulunacağınız ortamlarda ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık topluluğu sürekli sizi takip edecek.

   
26 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 26 Nisan Günlük Burç Yorumları

  26 Nisan Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir...
 2. 26 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  26 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun melekler :ehi: Koç Burcu İş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Boğa Burcu Bugün...
 3. 26 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  26 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumunuzu okuyarak güne başlayın melekler... Sevgili Koç, Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Eleştiriye açık...
 4. 26 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  26 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 26 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 26 Mayıs 2011 Perşembe günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Çalışma yaşantınıza belli bir disiplin getirmek isteyebilir ve bu konuda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Başarının önemini kavradığınız için, yaşam tarzınıza aksiyon kazandırma çabası...
 5. 26 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  26 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 26 ağustos burçları 26 ağustos burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Haftanın ve Ağustos ayının son Cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız bu yazımızda melekler Sevgili Koç, Toplumsal işlerde başarı kazanmak, sizin için kolay bir şekilde gelişecek. Yapmak istediklerinizle ilgili yeni projelerin gündeme gelmesiyle birlikte, yeni...

Sayfayı Paylaş