1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  26 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  26 Ocak Salı gününe burcunuzu okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler 26 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :ehi: Koç
  Sevgili Koç, para evinizdeki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından bazı para konuları sürüncemede kalabilir. Ay boşlukta iken şartları zorlamamak gerekir; girişimlerinizi öğleden sonraya bırakın. Ay, burç değiştirdikten sonra haberleşme trafiğiniz artacak ve günlük temponuz hızlanacak.


  Boğa
  Sevgili Boğa, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar fazla etkin bir konumda olmayacak ve yaydığı olumlu enerji sizi kararsız yapacak. Belirsizlikler ve kariyer konusunda kafanız karışık olabilir. Sabırlı olursanız, kendinizi daha iyi ifade edecek ve fikirlerinizi daha iyi anlatabileceksiniz. Öğleden sonra maddi konular ön plana çıkacak.


  İkizler
  Sevgili İkizler, Ay öğleden sonra burcunuza geçene kadar duygu ve düşüncelerinize yoğunlaşabilir ve çevrenizden biraz uzaklaşabilirsiniz. Başkalarıyla beraber olsanız ve onlar anlamasa bile ruh haliniz içe dönük olacak. Öğleden sonra duygu ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmaya hazır ve istekli olacaksınız.


  Yengeç
  Sevgili Yengeç, Ay öğleden sonraya kadar arkadaşları ve kalabalık ortamları vurgulayacak. Ancak bazı konular ilerlemeyebilir ve sürüncemede kalabilir. Kalabalık bir gurup, arkadaş ya da dernek veya klüple ilgili bir konuyu beklemeniz gerekebilir, şartları zorlamayın. Öğleden sonra tek başınıza olmayı tercih edebilirsiniz.

  Aslan
  Sevgili Aslan, kariyer evinizdeki Ay öğleden sonraya kadar etkisiz bir konumda olacak. Bu arada yeni bir girişimde bulunmayın onun yerine elinizdeki rutin işlere devam edin. İş ortamınızda lider olabilir ve büyük bir enerji ile çalışabilirsiniz. Öğleden sonra sorumlulukları bırakıp arkadaşlarınızla beraber olmak isteyeceksiniz.

  Başak
  Sevgili Başak, öğleden sonraya kadar hedefleriniz ve planlarınız üzerine yoğunlaşın ve düşünmeye zaman ayırın. Acele hareket etme eğiliminde olabilirsiniz, o nedenle iyice düşünmeden hiçbir işe başlamayın. Daha sonra sorumluluklarınız ön plana çıkacak ve başkalarının sizden beklentilerini yerine getirmeye çalışacaksınız.

  Terazi
  Sevgili Terazi, öğleden sonraya kadar evle ilgili para konularına konsantre olmanız gerekebilir. Aynı şekilde anne veya babanızla aranızda bazı para konuları olabilir. Aileniz açık sözlü olacak ve sizinle direkt bir iletişim kuracak. Öğleden sonra detaylardan kurtulup uzun vadeli düşünmek ve olaylara geniş açıdan bakmak daha kolay olacak.

  Akrep
  Sevgili Akrep, Ay öğleden sonra burç değiştirene kadar partnerinizle veya hayatınızda biri yoksa yakınlarınızla birebir ilişkiniz ön planda olacak. Sürprizli ve değişik anlar yaşayabilirsiniz. Partneriniz rutinden çıkmanızı ve kalıplardan uzaklaşmanızı isteyecek. Öğleden sonra ortak paylaşımlar ve para konuları ön plana çıkıyor.

  Yay
  Sevgili Yay, öğleden sonraya kadar günlük işlerinizle meşgul olacaksınız. Detaylar çok önemli olacak, pek sevmezsiniz bile yine de detaylara önem verin. Yeni bir işe başlamak yerine her zamanki rutin işleri tercih edin zira Ay etkisiz bir konumda olacak. Öğleden sonra partnerinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, Ay öğleden sonraya kadar aşk ve eğlence evinizde olacak ve ciddi konular –mecbur olsanız bile- pek ilginizi çekmeyecek. Kendinizi enerjik hissedebilir ve ilk adımları atabilirsiniz ancak Ay boşlukta olacağından sonuç almak kolay olmayabilir. Öğleden sonra görev duygunuz ve işleriniz ön plana çıkacak.

  Kova
  Sevgili Kova, öğleden sonraya kadar ailevi konular ön planda olacak. Ciddi konulara eğilmeniz gerekebilir. Belirli bir konunun üzerine gitmek yerine oluşumunu doğal akışına bırakın zira Ay boşlukta olacağından şartları zorlamak bir yarar getirmeyecek. Öğleden sonra Ay burç değiştirince hayata bakışınız daha renkli olacak.

  Balık
  Sevgili Balık, Ay bugün iletişim evinizde ama öğleden sonraya kadar etkisiz bir konumda olacak. Beklediğiniz bir haber ya da yazı gecikebilir ve bazı konular sürüncemede kalabilir. Olayların üzerine gitmeyin. Ay öğleden sonra burç değiştirince hızlı temponuz yavaşlayacak. Eviniz, aileniz ve ailevi sorumluluklarınız önem kazanacak.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  idare edici bir gün :)
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.852
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Aslan Sevgili Aslan, kariyer evinizdeki Ay öğleden sonraya kadar etkisiz bir konumda olacak. Bu arada yeni bir girişimde bulunmayın onun yerine elinizdeki rutin işlere devam edin. İş ortamınızda lider olabilir ve büyük bir enerji ile çalışabilirsiniz. Öğleden sonra sorumlulukları bırakıp arkadaşlarınızla beraber olmak isteyeceksiniz.

  Başak
  Sevgili Başak, öğleden sonraya kadar hedefleriniz ve planlarınız üzerine yoğunlaşın ve düşünmeye zaman ayırın. Acele hareket etme eğiliminde olabilirsiniz, o nedenle iyice düşünmeden hiçbir işe başlamayın. Daha sonra sorumluluklarınız ön plana çıkacak ve başkalarının sizden beklentilerini yerine getirmeye çalışacaksınız.

   
 4. sade_soda

  sade_soda Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  266
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Teşekkürler
   
26 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler 4 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :noel baba: Sevgili Koç, Bugün yeni gelişmeler olabilir ve zaman sizin için çok değerli hale gelebilir. Daha ılımlı olmadığınız takdirde kaybetmeniz olası olan bir kavgaya girersiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz....
 2. 9 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Günlük burcunu okumak isteyenler için 9 Ocak Günlük Burç Yorumları :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Ortaklıklarınız ve ilişkilerinizde olumlu ilerlemeler söz konusu. Özellikle ortaklaşa alanda beklentileriniz artıyor....
 3. 19 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım 19 Ocak günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 19 Ocak burç yorumlarınız:shootout::shootout: Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz...
 4. 26 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  26 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumunuzu okuyarak güne başlayın melekler... Sevgili Koç, Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Eleştiriye açık...
 5. 26 Ocak 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  26 Ocak 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  26 ocak günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 ocak 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimize keyifli bir pazar günü temenni ediyor, 26 Ocak 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan) Dünyada bulunmak büyük bir macera size göre.Açık sözlülük sizin göbek adınız. Bugün bu açık sözlülük...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş