Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  26 Şubat 2010 GünlükBurç Yorumlarınız

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  günlükburc 26 Şubat Cuma günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :tik:

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Enerjinizi verimli kullanarak somut sonuçlar alabileceksiniz. Ailevi konularda sizi oyalayan meseleler sürerken, güvenlik konularınıza öncelik vermeniz gerekecek. Bazı fedakarlıkları göze almanız lazım. Bu sayede kendinize ve özel hayatınıza zaman ayırmak konusunda çaba gösterebilirsiniz. Diğer taraftan kişisel konularda harekete geçmekte zorlanabilirsiniz.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Hareket ve iletişim gündeminize girmeye başlıyor. Ziyaretler ve kardeşlerle ilişkiler çok daha sıklaşabilir. Eğitsel konulardaki çalışmalarınız ise devam ediyor. Ancak eski düşüncelerden kurtulmalı ve yeniliklere açık olmalısınız. Bu sayede eğitimle ilgili planlarınızda değişikliklere gidebilirsiniz. Arkadaş çevrenizle olan ilişkilerinizden destek alabileceğiniz fırsatlar var.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  İşe ait uğraşlar ve tamamlanması gereken konular öne çıkıyor. Bunun yanında para durumunuzu iyileştirebilecek fırsatlar olacak. Zira çalışma kapasiteniz sayesinde yeni gelirler elde edebilirsiniz. Bütçenizi yeniden planlamak, birikimlerinizi değerlendirmek konusunda düşünceli hareket etmeniz gerek. Beklediğiniz destekler ise size güven verecek boyutta olabilir.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Ay burcunuzda ve sizi etkileyici kılmakta. Ancak çekingen ve güvensiz olduğunuz konularda bazı sorunlar olabilir. Özellikle ilişkilerde aşırı beklentiye girmemeli, kişisel konularınıza odaklanmalısınız. Zira şu günlerde hayatınıza yenilikler getiren temalar olacak. Dışadönük ve iyimser adımlarınıza hız vermek, eğitim hayatınıza farlı bir boyut katabilirsiniz.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Geçmişin üzerinizde kurduğu baskılar sürmekte. İç dünyanızı sarsan bu durum karşısında aşırı ısrar ve inat size zarar verebilir. Bir süre elinizdeki işlere odaklanmalı ve beklemede kalmalısınız. Gereksiz endişelerin sizi kıstırmasına izin vermek yerine bazı kabullenmelere açık durmalısınız. Diğer yandan ortaklıklarınızda sizi oyalayan gelişmeler içindesiniz.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Sizi başarılı olmaya iten konulara odaklısınız. Ortaklaşa bir iş sadece kişisel değil, pek çok alanda size olumlu getiriler sağlayacaktır. Sosyal hayatın getirdiği canlılık ise sizi yeni çevrelere itmekte. Arkadaşlarla bir araya gelerek yeni planlar yapabilirsiniz. Ancak ileriye dönük ümitlerinizde bazı endişeler taşımak yerine iyimser olmaya çalışmalısınız.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Tamamlanması gereken işler ve sorumluklularınız sizi harekete geçirmekte. Bugün daha dışadönük ve başarıya odaklı olmaktan yanasınız. Kendinizi bazı yorgunluklara hazırlamalı ancak, çalışmalarınızdan da olumlu sonuçlar beklemelisiniz. Zira size destek verecek koşullar öne çıkıyor. Kariyerinizle ilgili gelişmeleri ise sabırlı bir şeklide izlemelisiniz.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Karşınıza çıkabilecek yeni konular ve farklı ufuklar söz konusu. Özellikle yabancılarla ilişkiler yönünde hayatınıza değişiklikler girmekte. Bu alanda daha uzak görüşlü olmak size pek çok fayda sağlayabilir. Duygu ve düşüncelerinizdeki derinlik ise sizi yaratıcı kılmakta. Yeni bağlantılar yolu ile hayatınıza değişik kişiler girmeye başlıyor

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Biraz desteklenmeye ve morale ihtiyacınız var. Ortaklaşa konuların getirdiği sorunlar nedeni ile güvensizlik duygunuz sizi risk almaya itebilir. Daha kontrollü olmak ve duygusal paylaşımlarınızı gözden geçirmek durumundasınız. Birikimlerinizi zorlayan kontrol dışı gelişmeleri göz ardı etmemelisiniz. Ortağın ya da eşin para durumunda krizler öne çıkabilir.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  İkili ilişkilerde esnek olmanız gereken gelişmeler var. Olası bazı eleştirilerden ders almak ve paylaşımcı olmak gerekecek. Ortaklıkların getirdiği yükler açısından ise zor bir dönemdesiniz. Bu alanda değişikliklere gitmeniz için erken. Süregelen ortak ilişkilerden çok şey öğrenmek ve uzlaşı aramak sizin yararınıza. Size olumlu getiriler sağlayan yeni anlaşmalar gündeme gelebilir.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Gündeminiz yoğunlaşmakta. Planlı olmanız gereken koşullara ilerlemektesiniz. Kendinizi yeniliklere açık tutmalı, değişik teknikler yolu ile yeteneklerinizi geliştirmelisiniz. Zaman alan detaylar karşısında ise sabırlı olmanız gerek. Zira aşırı duygusal yorgunluklar sizi yıpratabilir. Sağlığınızla alakalı gelişmelere karşı önlemci davranmalısınız.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Pek çok konuda tatmin yaşayabileceğiniz bir gün. Yeniliklerin hayatınıza katabileceği güzel konular olacak. Yaratıcı alanda duygularınızı katarak yapabileceğiniz değişiklikler var. Bu yolla dikkat çekecek ve hayatın keyifli yanlarına açık duracaksınız. Sevdiklerinizle beraberlikler yanında aşk ilişkilerinizde sizi fedakarlık yapmaya iten gelişmeler olabilir

   
 2. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA
  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)

  İkili ilişkilerde esnek olmanız gereken gelişmeler var. Olası bazı eleştirilerden ders almak ve paylaşımcı olmak gerekecek. Ortaklıkların getirdiği yükler açısından ise zor bir dönemdesiniz. Bu alanda değişikliklere gitmeniz için erken. Süregelen ortak ilişkilerden çok şey öğrenmek ve uzlaşı aramak sizin yararınıza. Size olumlu getiriler sağlayan yeni anlaşmalar gündeme gelebilir

  HADİ HAYIRLISI:D
   
 3. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)

  Ay burcunuzda ve sizi etkileyici kılmakta. Ancak çekingen ve güvensiz olduğunuz konularda bazı sorunlar olabilir. Özellikle ilişkilerde aşırı beklentiye girmemeli, kişisel konularınıza odaklanmalısınız. Zira şu günlerde hayatınıza yenilikler getiren temalar olacak. Dışadönük ve iyimser adımlarınıza hız vermek, eğitim hayatınıza farlı bir boyut katabilirsiniz.

   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  berbat bir gün teşekkürler :D
   
26 Şubat 2010 GünlükBurç Yorumlarınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kova Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Kova Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Sevgili kova burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun şubat ayı burç yorumunuz :tik: Plüton geçen sene sizi bilinçaltındaki korkularınızla yüzleştirmek, ruhsal gelişiminizi güçlendirmek ve zayıflıklarınızı ortadan kaldırmak için sizi zorlayarak değiştirmeye başlamıştı. Hayatınızı yeniden sorgulamak durumunda kalabilir, inançlarınızı gözden geçirmenizi sebep olacak yeni...
 2. Oğlak Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Oğlak Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Sevgili oğlak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun şubat ayı burç yorumunuz :tik: Plüton geçen sene sizi maddi kaynaklarınız konusunda zorlamaya başlamıştı. Bu ay da bu etkiler devam ediyor. Öte yandan Satürn’den aldığı sert etkileşimle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız aracılığıyla sizi zorlamaya devam edecek ve gelişiminizi sağlayacak olaylar yaşatacak. Şubat...
 3. Terazi Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Terazi Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Sevgili terazi burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun şubat ayı burç yorumunuz :tik: Plüton geçen sene sizi ev, aile, yuva konularında çeşitli deneyimler yaşatarak değişime zorlamaya başlamıştı Bu ay da yeni sorumluluklar, yeni başlangıçlar yaşatarak üzerinizdeki baskısını devam ettirecek gibi görünüyor. Günlük yaşantınızda, iş ortamınızda, mesai arkadaşlarınıza karşı...
 4. Aslan Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Aslan Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Sevgili aslan burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun şubat ayı burç yorumunuz :tik: Plüton geçen seneden beri sizi sağlık, gündelik hayatınız, birlikte çalıştığınız kişiler veya hizmet ettiğiniz kişiler konularında değiştirmeye zorluyordu. Bu etki bu ay da sizi zorlamaya devam edecek, yakın çevrenizle olan iletişiminizde, yakın akrabalar, kardeşler, komşular...
 5. İkizler Burcu 2010 Şubat Yorumu

  İkizler Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Sevgili ikizler burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun şubat ayı burç yorumunuz :tik: Pluto uzun süredir sizi ortaklaşa sahip olduğunuz maddi manevi kaynaklarınız, içgüdüleriniz ve seksüel dürtülerinizle değişime zorluyordu. Bu etki aşk, çocuklar, borsa, talih oyunları gibi konular aracılığıyla kendini iyice hissettirecek. Şubat ayında talih oyunları ve borsa...

Sayfayı Paylaş