Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  27 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  27 ağustos burç yorumları 27 ağustos hangi burç Haftanın son günü 27 Ağustos Cuma günlük burç yorumlarınız hoppahoppa

  Koç burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, saat 05:49 itibariyle burcunuz üzerinde etkili olmaya başlayacak Ay, dünyayı kendi bakış açınıza göre değerlendirmeniz, içinizdekileri aslına uygun şekilde dünyaya sunmanız anlamına geliyor. Bu demektir ki, birilerine uymanız veya esneklik göstermeniz pek mümkün değil. Bilirsiniz herkesin kendine has bir doğası ve kendine göre bir yaşam anlayışı var. Kimimiz sinirliyiz bazılarımız hoşgörülü. Bazen bulunduğunuz ortama göre esneklik gösterebiliyoruz, kimi zaman oldukça inatçı davranabiliyoruz.
  Ay-Koç burcu seyirlerinde ise uyum sağlamak zorunluluğumuz yok. Bir Koç için Ay ve Güneşin kendi burcunda yol aldığı zamanlar hayat oldukça keyiflidir. Başlangıçlarda bulunma, hedefin üzerine gitme, hesap vermeksizin hareket etme Koç burcuna has bir ruh halidir. Belki de bu denli çekici bulunmanız bu yüzden olabilir. Benim günlük aktiviteniz içinde tavsiyem, nicedir halledemediğiniz, bir türlü altından kalkamadığınız işleri ve başlangıç anlamındaki girişimleri bugün gözden geçirmeniz ve her şey tamam ise yürürlüğe koymanızdır.

  Boğa burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar, saat 05:49 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, sakin tabiatınıza karşılık bugün aniden öfkelenmeye, tepki göstermeye müsait olduğunuzun göstergesidir. Bu bazen kimlik bulanıklığına, yönsüz kalmaya, kendi fikirlerinizi çarpıtmaya kadar varabilir. Hatta kimi zaman inanmadığınız bir fikri bile savunmanız mümkündür. Hani bazen her insanın içinde bir başka kişilik bastırılmış halde durur ya. İşte bugün sakin Boğa bastırdığı diğer yanıyla karşı karşıyadır.
  Tabii ki bütün bunlar içinde bulunduğunuz durum veya karşınızdaki kişiye göre değişir. Eğer istemediğiniz bir şeye zorlanıyor veya kendinizi huzurlu kılmak bir şeylere inandırmaya çalışıyorsanız bu türden kişilik halleri göstermeniz kolaydır. Özellikle karmaşık durumlar, gizli saklı eylemler, ilişkiler nedeniyle bugün değişik tarzda hareket etmeniz veya tam tersine tümüyle geriye çekilmeniz mümkündür.

  İkizler burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili İkizler saat 05:49 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay, sizin için önemli olan ve öncelik taşıyan konular üzerinde ilerlemeniz ve hedefe vararak –bu benim diyebilmeniz anlamında güçlendiricidir. Ay-Koç burcu seyir günlerinde siyasi ideallerinizden kişisel isteklerinize kadar her konuda kendinizi istediğiniz biçimde yansıtmanız mümkündür. Derler ki, hiçbir şey izolasyon içinde anlaşılamaz, ancak ve ancak bir sistem içinde var olmalıdır. Bu kuramdan yola çıkarsak bugünkü enerjiniz sizi karanlıktan aydınlığa çıkarabilecek bir ışıktır
  Tabii ki Ay seyirleri kısa ömürlüdür. Ancak bazı doğum haritalarında ağır gezegenlerin işaret ettiği olayları tetikleyen Ay, çok önemli bir kararın verilmesinde veya önemli bir durumun ortaya çıkışında etkili bir rol oynayabilir. Kişi sonunu dahi düşünmeden cesaretle öne atılarak amaçlarını gerçekleştirmek isteyebilir. Ayrıca yeni bir çevrede soluklanmak anlamında heveslendirici olan Ay, sizinle aynı amaç üzerinde ilerleyebilecek arkadaşlıklar kurmanız anlamında da gayet faydalıdır

  Yengeç burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 05:49 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, statü arayışınız ve prestijiniz konularındaki hırsınızın işaretidir. Toplumsal arenada güçlü olmak isteyen birey, doğal olarak bunu elde etmek adına arayışlarda bulunur. Kimileri için bu zengin biriyle yapılan evliliktir bazılarına göre yeni bir iş arayışıdır bir kısmımız için güçlü bir ailedir. Hangi seçenek olursa olsun burada önemli olan dış dünyada kuvvet kazanarak kendini ve geleceğini teminat altına almaktır.
  Ay-Koç burcu seyir zamanları Yengeçler için doğaldır ki zorlayıcı olabilir. Ancak şu var ki, doğru zamanlama ve doğru işlerde kullanılırsa hakikaten cesur kararlar verilmesini sağlayabilir. Kişisel yönden doyuma ulaşmanız, kendi yazgınızı ellerinizle şekillendirmeniz mümkündür. Ailevi meselelerle ilgili sahiplenme arzunuzu kamçılayan bu enerji duygusal konularda ateşlendirici bir etki yaratabilir.

  Aslan burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 05:49 itibariyle ateşli Koç burcunda ilerleyen Ay, haklarınızı koruma anlamında sizi hırslandırabilir, cesaretlendirebilir. Kendi doğrularınızın peşinden koşmanızı ve hayatınızı bu doğrulara göre şekillendirmenizi destekleyebilir. Gün boyu, idealleriniz çerçevesinde bir yaşam kurabilme arzunuz ön plandadır. Gelişiminizi destekleyen durum ve ortamların içinde yer alma ihtiyacınız yoğundur. Olayları ele alış şekliniz tamamen kendinize göredir.
  Dini, felsefi konulara yaklaşım tarzınız, kişisel stiliniz ve inancınız doğrultusunda şekillenir. Önyargılı düşünmeniz doğaldır. Ancak savunduğunuz her şeyin arkasında cesaretle durabilirsiniz. Bilirsiniz deneyimlerimiz sayesinde kendi hayat felsefemizi oluştururuz ve yine bu sayede diğer insanlara karşı hoşgörü geliştiririz. İşte Ay-Koç burcu günlerinde insan hayatı deneyimlemekten ve kendince anlamlandırmaktan yanadır. Durum böyle olunca kişi gayet keyifli bir gün geçirebilir.

  Başak burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar saat 05:49 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay, yeniden doğma, her türlü krizin üstesinden gelerek hayata tutunma anlamında destekleyicidir. Sert bir enerjidir. İnsanın bir başkasıyla varını yoğunu paylaşmaktan ziyade, sadece kendini düşünmesi anlamına da gelebilir. Ancak bunun en önemli sebebi birisiyle beraber ilerlerken hayal kırıklığına uğrama riski taşıyor oluşumuzdur. İşte bu nedenle insan, yanılmaktansa - tek başına yola devam etmek daha iyi olur diyebilir.
  Yani bu bencillik değil, sadece kişinin kendini koruma refleksidir. Ay-Koç burcu seyir günlerinde bir Başak, ister sevgilisi isterse iş ortağıyla olsun bütünleşmenin söz konusu olduğu her alanda yaşanabilecek krizler konusunda hassastır. Bu yüzden dışa karşı kimi zaman sert tepkilerde bulunabilir. Kendine ait olanı korumak ister. Bunun için savaşması gerekiyorsa hiç mi hiç çekinmez.

  Terazi burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler aktif Koç burcunda ilerleyecek Ay, saat 05:49 itibariyle etkili olmaya başlayacaktır. Bu enerji eşler arasındaki birlik ve beraberlik duygusunda sorun varsa, gün boyu iki kişinin de birbiriyle çatışması anlamına gelebilir. Her iki ucundan çekiştirilen ip nasıl kopmaya müsaitse, iki kişinin de kendi istekleri doğrultusunda hareket etmeleri sonucu, aradaki dengenin bozulması o kadar kolaydır. Peki dengenin bozulması halinde ne olur? Keyifsiz bir gün geçirilebilir. Ancak şu var ki, bu durum bazı çiftlerde cinselliği vurgulayıcı olabilir.
  Sizden farklı düşünen ve hareket eden partnerinizin kendine has hali sizi fazlasıyla etkileyebilir. Bu enerji kimi çiftlerde ise, bir sorunun farklı açılardan ele alınarak, ortaklaşa çözülmesi anlamına da gelebilir. Bu durum tabii ki gayet olumludur. Bu enerji altında yapılması gereken, iş birliğine açık mıyım yoksa değil miyim sorusuna cevap aramaktır. Eğer bu iş birliği huzurlu bir gün geçirmek ve birlikten kuvvet doğar sözüne uygun olarak sizin yararınıza ise, o zaman denemekte fayda vardır.

  Akrep burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler saat 05:49 itibariyle Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, günlük işleri kolaylaştırmak adına sizi sunulmuş evrense bir kuvvet anlamına gelebilir. Özellikle kaba kuvvete dayanan işler, büyük bir hırsla halledilir ve zamandan tasarruf edilmiş olur. Baba tarafından akrabalarınızla alakalı sağlık sorunlarının göstergesi olabilir. Bu türden işler için koşuşturmanız gerekebilir. Sağlık anlamında özellikle bugün daha dikkatli olmak gerekebilir. Her işin peşinden koşturmak ve hepsini birden halletmek arzusu farkında olmadan yorulmanıza sebep olur.
  Ancak bu yorgunluk akşam olup köşenize çekildiğinizde anlaşılır. Gün boyu gündelik ihtiyaçların kazanılması anlamında hırsla canla başla çalışmak mümkündür. Bedensel aktivitelerde bulunma anlamında destekleyici bu enerji altında vücudunuz için gerekli en önemli besin grubu proteindir. Yediğinizi kolayca yakabildiğiniz için hazımsızlık gibi şikayetleriniz olması pek enderdir.

  Yay burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar saat 05:49 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay, yaratıcı her türlü ifade, potansiyel güç, rekabete dayalı sporlar, sanatsal konularda etkili ve aktif şekilde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Haftanın tüm yorgunluğunun atılması için kimileriniz bugünden zevkli ve eğlenceli bir program düzenleyebilirsiniz. Aşkın erotizm yönünü güçlendiren ve aşkın uçsuz bucaksız derinliklerinde dolaşmanızı sağlayan bu enerji sayesinde, tensel uyumluluk oldukça yüksektir.
  Karşı cins üzerinde hakimiyetiniz fazlasıyla yoğundur. Bilinçaltınızda öylesine ateşli bir enerji saklı durur ki, bunu ancak yakınınızda olan kişi ve kişiler anlayabilirler. Heyecan ve tutku yüklü olmanızdan dolayı, kendinizi son derece özel biri olarak hissetmeniz mümkündür. Hatta içinizden –benimle olmak bir şans diye geçirebilirsiniz. Aşkı başlatma tarzınız gayet cesurdur. Sizinle iki kelime konuşan kişinin, kendinize olan güven duygunuzu itici bulsa da çekiminizden kurtulması oldukça zordur.

  Oğlak burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar saat 05:49 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay, yuvanız dahilindeki tüm konularda belli bir basıncın yüreğinizin içinde oluşması anlamına gelebilir. Şartlar gereği ister istemez kendinizi sert bir biçimde ifade edebilirsiniz. Bu sertliğin arkasında yatan sebep, değerlerinize olan aşırı düşkünlüğünüzdür. Sanki birileri veya bazı nedenler sizi gerilime sokuyor gibidir. Bu gerilim aslında bilinçli bir şekilde ve sakinlikle belli bir mesele üzerinde odaklandırılırsa hangi iş olursa olsun altından kolaylıkla kalkmanız mümkündür. Fakat tam tersine birilerine yöneltilirse gereksiz yere her iki tarafın da birbirine sert çıkışması mümkündür.
  Genelde Ay-Koç burcu günlerinde sizi zorlayan veya gerginleşmenize sebep olan bir takım olaylar vuku bulur. Nerden çıktığı veya geliştiği belli olmayan durumlar mücadele gücünüzün açığa çıkması bakımından faydalıdır ancak genelde sakin olan bir Oğlak için gereğinden fazla baskınlık yaratıcıdır. O zaman bize düşen bu enerjiyi fiziksel anlamda kullanarak üzerimizden atmaktır. Söz gelimi spor yapmak, iş çıkışı yürümek, ılık bir duş almak, yarım kalan bir işi tamamlamak gibi.

  Kova burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar saat 05:49 itibariyle özgür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, fiziksel efor gerektiren her türlü işin üstesinden gelebilmenizi sağlayıcıdır. Farklı konularda, yenilik gerektiren alanlarda sizi ön sıralarda görmek mümkündür. Çevrenizle alakalı mevzularda bir savaşçı gibi ortaya çıkmanız, haklı ile haksız arasındaki ayrımı kimi zaman sertçe savunmanız, size karşı gelen insanlara bilginizle meydan okumanız kolaydır.
  Sizi hoşnut eden aktivitelerde bulunmak, hafta sonu için şimdiden plan yapmak, yakın dostlarınızla temasa geçmek arzunuz bugün yükseliştedir. Eğer birileri size haksızlık yapmışsa buna kayıtsız kalmanız zordur. Kendinizi ifade gücünüz gayet ön plandadır. Bulunduğunuz duruma uygun hareket kabiliyetinizin yükseleceği bugün, her işi diğerlerine göre hem zihinsel hem de fiziksel anlamda başarıyla bitirmeniz mümkündür.

  Balık burcu 27 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar saat 05:49 itibariyle aktif Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, para kazanma hırsınızın, arzuladığınız her şeyi hayatınıza katma istekliliğinizin ve becerikliliğinizin işareti olarak değer taşır. Gücünü dış dünyadan alan her güvenlik duygusu bir gün yıkılmaya mahkum olduğuna göre, sizler bugünkü enerjinin itekleyiciliği sayesinde kendiniz adına bir şeyler yapabilir, cesaretle hareket edebilirsiniz. Ay Koç burcu seyir günlerinde kişinin kendini beğenmesi gayet doğaldır. Şöyle bir etrafınıza baktığınızda aslında ne kadar özel biri olduğunuzu hissetmeniz kolaydır. Sahip olduklarınıza şükran duygusu bugün son derece önemlidir.
  Borsa-para piyasaları-ticaret-borç verilen paralar konusunda hayli destekleyici olan enerjilerinizi düzgün ve doğru işlerde kullanmanız halinde epeyce hızlı adımlar atabilirsiniz. Hayatta nelere değer veriyorsanız, sizin için nelerin kaybı canınızı yakacaksa, bugün o konularda kutsal bir savaşçı gibi hareket edebilirsiniz. Bana ait olan benim olmalı diyen iç sesiniz gün boyu kendinizi savunmanız ve her türlü sorunla mücadele edebilmeniz anlamında size yardımcıdır.   
 2. lopezli

  lopezli Hamiş Melek

  Kayıt:
  23 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  45
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  evt bugün gerginim yaniiiii, tsk ederim
   
27 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  27 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Oldukça romantik, duyguların doruğa ulaştığı bir güne hazır olmalısınız. Sürprizlerle dolu bu günde sevdiğiniz insana karşı duygularınızın ne kadar derin olduğunu ona göstermeli ve kendinizi ifade edecek farklı yollar bulmalısınız. Muhakkak karşılığını göreceksiniz. Sevgilinizin yeni fiziksel görüntüsü karşısında çok şaşıracaksınız. Yeni kıyafetlerinin ya da yeni saç...
 2. 27 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  27 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  27 ağustos burç yorumları 27 ağustos burç yorumu evgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 27 Ağustos burç yorumlarınız :pasi::pasi::pasi: Koç Sevgili Koç, Venüs aşk, yaratıcılık ve çocuklar evinize geçiyor. 20 Eylül'e kadar Venüs'ü...
 3. 27 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Ekim günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Birine samimi ilgi gösterip duygusal olacaksınız. Bu kişi karşı cinsten isedikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ve bir de daha anlayışlı olun. Mizahanlayışınız iyi, manevi yapınız ise ruhani veya filozofik, bu psikolojiilişkilere şiddetle ruh kazandırma eğilimi olarak tanımlanabilir. Sosyalgüdüleriniz kesin, doğrudan ve amaca yönelik....
 4. 27 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :ehi: Sevgili Koç, Fazla alıngan olma meylindesiniz ve masum yaklaşımları bile yanlış değerlendirebilirsiniz. Büyük bir kazanç getirecek olan, ani bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Eğer süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz bu dönemde o ilişkinizle ilgili bir tatsızlık yaşayabilirsiniz. Sevgili Boğa, Duygusal çöküntülere açık...
 5. 27 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Yılın son pazartesi günü 27 Aralık 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek...

Sayfayı Paylaş