Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Bu günlerde yaşamınıza kısa süreli değişiklikler ve reformlar getirmeyi planlıyor olabilirsiniz. Aniden gelişen yeni planlar ve sürpriz misafirlerle bu dönemin öne çıkan olayları arasında olacaktır. Bir çocuk ama yakın çevrenizden bir çocuk sizin için kısa süreli sorun olabilir, dert etmeyin ve ona yardımcı olun. Bazı konularda sizin bulduğunuz çözümler en iyisidir. Aklınızı çelmelerine izin vermeyin.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Ufak çapta memnuniyetsizlik ve isteklerinizde dengesizlik gözlenebilir.Yalnız bunlar dinlenme ile birlikte geçecektir. Hatta bu dinlenme devresinden sonra daha da güçlü olacağınızı hatırlatırım. İş ve güncel yaşamınızda bir hayli yenilikler olacak. Ev hayatında bazı kimselerle bu sebeple tartışabilirsiniz. Önemli bir konuda kararsızlık çekebilirsiniz. Bunun en iyi çözümü akla ilk gelen yolu uygulamaktır.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Yeni gelişmeler size aşk ve sevgi konularından bir hayli uzaklaştırmışa benziyor. Bu da ilişkiniz açısından ufak ama tatsız sorunlarla uğraşacağınızı gösteriyor. Yalnız etkileyebilme yeteneğiniz size burada oldukça yardımcı olacaktır. Ayrıca sevdiğiniz kimseye ağır başlı tutumlarınız ile sürpriz yapacaksınız. Zamanınızı kendinize ayırın. Özel hayatınız hakkında gevezelik etmeseniz iyi olur.
  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz


  Duygusal yönünüz bu dönemde yeniden canlanıyor. Çevrenizdeki insanlarla rahat ve uyumlu ilişkiler oldukça heyecanlı maceralar yaşamanıza neden olacaktır. Genel sosyal ve yakın çevre ilişkilerinizde uyumlu ve başarılı bir dönem geçiriyorsunuz. Aşk ve sevgi konularında ise bu başarı umduğunuzun altında olabilir. Gereken konuşmaları yapmaktan çekinmemeniz gerekiyor. Çevrenizde size kızan fakat şimdilik belli etmeyen birisi var.
  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Çevrenizden gördüğünüz ilgi sizi biraz şımartmışa benziyor. Yine son günlerde beklenmedik gelişmeler ve davranışlarınızdaki olumlu değişiklikler eski güncelliğinizi korumanızı sağlayacaktır. Olayların dengesini kurmakta biraz zorlanabilirsiniz ama genelde başarılı ve verimli bir gün geçireceksiniz. Yaşayabileceğiniz sevinçli bir olay taşkınlık yapacak derecede kendinizi kaybetmenize sebep olabilir.
  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Uzun süredir görüşmediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilir veya bu kişiden haber alabilirsiniz. Size kötü gidiyormuş gibi görünen işler size yansıtıldığı kadar kötü olmayabilirler. Hemen paniğe kapılmayın. Sağlık olarak bu aralar aşırı baş ağrılarından yakınabilirsiniz. Önem verdiğiniz bir kimse tarafında bir yere davet edilebilirsiniz.. Çevre ile daha fazla ilgilenmelisiniz.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Bireysel düşünecek, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek. Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için başkalarından bağımsız davranmanız işinize yarayacak. Fakat diğer yandan etrafınızdaki insanlar sizi yanlış anlayabilirler. Onlarla diyaloğunuzu ve ilişkinizi koparmamalısınız. Emek vermekten kaçınmamalısınız. Farkında olmadığınız bazı sinir gerilimlerine sahipsiniz. Bunları yakın çevrenize yansıtmanız olasıdır.
  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Basamakları birer birer çıkmaya çalışmalı, en tepeye ulaşmak için aceleci davranmamalısınız. Zaten nasıl davranırsanız davranın istekleriniz bir bir gerçekleşiyor; insanları veya olayları zorlamamalısınız. Küçük başarılar sizi tatmin etmiyor ama insanlar bu şekilde büyük başarılar elde ediyorlar. Biraz çevrenize baksanıza. Yapacağınız şeyler belki biraz yorgunluğa sebep olabilirler fakat sonuç bu yorgunluğa değecektir.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık


  İstek ve sevgi ile çalışmak arzusundasınız, iş hayatınızda sizi sevindirecek bir haber olabilir. Sempatik davranışlarınız ile ilgi çekiyorsunuz, sevgi duygunuz bu gün bir hayli gelişmiş durumda ve sevilmek ihtiyacı duyuyorsunuz. Evinizde veya iş yerinizde sürpriz misafirler ağırlamak zorunda kalabilirsiniz, fakat bu olay sizi sevindirecektir. Her durumda uyanık olmalı gerekeni yapmalısınız. Kendi kişiliğinizden taviz vermemelisiniz. Çevrede tam size göre olan bazı şeyler var ve bunları yakalayabilmeniz an meselesidir.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Fikir birliği sağladığınız kişileri iyi dinlerseniz istediğiniz neticelere ulaşabilirsiniz. Bazı konulardaki yargılarınız zorluklar getirebilir. Duygusal ilişkilerinizdeki kuşkularınızın etkisinin dönem dönem artacağını aklınızdan hiç çıkarmayın. Sosyal çevrenizdeki kişilere karşı bazı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Karar veremediğiniz bir konuyu biraz daha gözlemlerseniz incelikleri hemen farkedebilirsiniz. Acele kararlardan kaçının.
  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Kalbiniz boşsa, yeni bir ilişkiyi gündeme getirin. Ancak duygularınızla hareket etmeniz ve bu ilişkinin temelinde arzuların yatması, bunun kısa süreli olmasına sebep olabilir. Özellikle Kova kadınlarının bu gibi bir ilişkilere açık olması mümkündür. Eğer siz bir kadınsanız duygusal hayatınıza zarar verebilirsiniz. Kendi gayretinizden çok şansınızın güzelliği nedeniyle istediğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Annenizle ya da kızkardeşinizle veya aileden bir dişiyle gelişebilecek anlaşmazlıklarda dikkatli olmanız gerekiyor. Duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Bir ikilem içine düşmeniz de büyük bir olasılık. Bazı zorluklarla uğraşmak durumunda kalabilir, konsantrasyon sağlamakta güçlük çekebilirsiniz. İşlerinizi istediğiniz dengeye oturtmanız çok kolaydır fakat asabi olmanız çok kötü not almanıza sebep olabilir.
   
  Son düzenleme: 28 Ağustos 2012
27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Mayıs 2012 Burç Yorumları... Buyrun Hanımlar Buyrun...

  24 Mayıs 2012 Burç Yorumları... Buyrun Hanımlar Buyrun...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün başınıza gelecek olaylar karşısında, duygularınızı bastırmanın bir yolunu...
 2. 25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun...

  25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Elinize aldığıızn ve...
 3. 27 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız.....Buradaaaaaa

  27 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız.....Buradaaaaaa

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Kendinizi yormamaya çalışın. Bazılarının boşa gitmesi ihtimali olan...
 4. 28 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Burçsever Meleklerimize...

  28 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Burçsever Meleklerimize...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün her türlü konuda yenilikler ve...
 5. 30 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Melekler Yorumlar Sizleri Bekliyor....

  30 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Melekler Yorumlar Sizleri Bekliyor....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu ara gizli kapaklı işlerden uzak...

Sayfayı Paylaş