Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  27 ağustos 2014 burç yorumu, 27 ağustos günlük burç yorumları, günlük burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  KOÇ
  Sosyalliğinizin sizi çok güler yüzlü yaptığı bir süreçtesiniz. Kendiniz iyi hissetmenin yollarını arayıp bulacak ve sıkıntılarınızın çözümlerini kolaylıkla bulabilecek bir güce sahipsiniz. Bunun farkında olmanız özgüveninize güç katıyor. Bütün bunların yanında değişen mevsimlerle birlikte harcamalarınız da değişti.

  BOĞA

  Umutsuz düşünceler kaplayabilir beyninizi. Bu süreçte çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olmanız güzel olsa da sürekli akıl danışma mahiyetinde yaklaşımlar içine girmeyin ki işin içinden çıkılmaz durumlar ortaya çıkmasın. Sezgilerinize güvenin ve iç dünyanızın zenginliğini ortaya çıkartın.

  İKİZLER

  Kısa süre içinde hayatınız durulmayacak ama bu kadar yoğun stresinizin olmayacağını söyleyebilirim. Bir süre daha çalışmaya devam edeceksiniz. Partnerinizi anlamaya çalışmak size göre deveye hendek atlatmaktan daha zor. İletişimde dikkatli olun.

  YENGEÇ

  Hayatı çok hareketli ve gergin yaşıyorsunuz. Bir sağlık meseleniz var. Aceleci kişiliğiniz yol açmış olabilir. Bunu ciddiye almalısınız. Aşk yaşamınızda bugün bir hareketlenme görülecek. Bazı nesnel kavramları yanlış anlamanız ilişkinize zarar verebilir. Bu yüzden biraz daha sakin davranmalısınız.

  ASLAN

  Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir. . Bu süreçten olumlu bir şekilde çıkabilrseniz ekonomik olarak oldukça rahatlayacak ve hayatınızda ciddi bir güçlenme yaşayacaksınız. Duygusal acıdan ise kendinizi çok fazla kasmadan olayların gelişmesini izlemelisiniz.

  BAŞAK

  Son zamanlardaki kararsızlığınız çok ileri boyutlara vardı. Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bunun nedeni duygularınızın sizi fazla etkilemesinden kaynaklanıyor. Olaylara genelde analitik bakabiliyor olmanıza rağmen bugünlerde biraz dengesizleşmeye başlamış olabilirsiniz.

  TERAZİ

  Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız. Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla aranızda tartışmalar çıkabilir. Bir arkadaşınızla gizli bir kırgınlık yaşıyorsunuz.

  AKREP

  Sevdiğiniz insana karşı baskıcı yaklaşımlar gösterebilirsiniz ve isteklerinizi kabul ettirmek sizin için önemli olacaktır. Ancak inatçı yaklaşımlarınız bazı sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Maddi olarak ise sürecin gidişatını şekillendirmek için radikal kararlar almalısınız.

  YAY

  Bugün yüksek enerjinizi neşenizle birleştirerek iş arkadaşlarınıza her konuda yardımcı olacaksınız. Gözünüzden kaçmayan eksiklikler için bile hoşgörüyü elden bırakmayacaksınız. Aşk yaşamınızda bazı ruhsal heyecanlar yaşamaya eğilimli olacaksınız ve çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK

  İş yaşamınıza ilişkin bazı olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ancak duygusal olarak değişken bir mizaç gösterebilir ve bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Aile ortamınızda sizi sıkacak bazı konular gündeme gelebilir. Davranışlarınızda ihmalkarlıklar içine girebilirsiniz.


  KOVA

  Bir süre için sıkıntılarınızdan uzaklaşabilir ve normal koşullar altında sizi ilgilendirmeyecek konularla ilgilenebilirsiniz. Fikirlerinizi çevrenizdeki diğer insanlara kabul ettirme şansı elde edeceksiniz. Daha çok istikrarınızı korumak eğiliminde olacaksınız ve yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınacaksınız.

  BALIK

  Aşkta tatsız durumlar düzelecek. Partnerinizle birbirinizin yeni ve değişik yönlerini keşfedeceksiniz. Sürüncemede kalan ilişkiniz daha da netleşecek. Ancak sevgilinizin davranışlarının değişmesi ile hemen güvensizlik duyguları içerisine girmemelisiniz.


   
27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  27 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  27 ağustos burç yorumları 27 ağustos burç yorumu evgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 27 Ağustos burç yorumlarınız :pasi::pasi::pasi: Koç Sevgili Koç, Venüs aşk, yaratıcılık ve çocuklar evinize geçiyor. 20 Eylül'e kadar Venüs'ü...
 2. 27 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 27 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, haftanın ortasına denk gelen Çarşamba gününnü gönlünüzdeki gibi geçirmeniz dileğiyle 27 Şubat günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz.. 27 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda...
 3. 6 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 6 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel ve keyifli bir gün diliyor, 6 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş...
 4. 13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  13 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için esenliklerle dolu bir gün diliyor ve 13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 13 ağustos 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2...
 5. 20 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  20 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 20 ağusts 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor ve 20 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. KOÇ Ağustos ayı sizin için oldukça yoğun oldu. Bugün de iş hayatınızda yoğun bir gün sizi bekliyor olacak. Siz bu durumdan şikayetçi değilsiniz...

Sayfayı Paylaş