Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  27 Aralık Günlük Burç Yorumları kelebeklerime özel

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Yılın son pazar günü günlük burç yorumunuzu okumak isterseniz buyrun melekitoşlarım 27 Aralık günlük burç yorumlarınız :tik:
  Koç
  Sevgili Koçlar, Ay gezegeninin Boğa burcu seyri altında güne adım atmaktasınız. Günün diğer enerjilerini de hesaba katarsak, sabah saatlerinden itibaren maddi ve manevi açıdan kendinizi güvende hissetmek amacıyla bazı düzenlemelerde bulunmanız gerekebilir. Söz gelimi, bankalarla alakalı işlerinizi yoluna koymak gibi. Duygusal konularda ise, ilişkinizdeki sorunları, birbirinize olan güven duygunuzu ön planda tutarak çözebilir, belli düzenlemelerde bulunarak güven olgunuzu yeniden sağlamlaştırabilirsiniz. Öğleden sonra saatleri ise, aşk hayatınız, çocuklarınız veya sizin açınızdan önemli olan her konuda, yanılmamak için herşeyi dikkatlice gözden geçirmelisiniz. Yani görünürde olanlardan ziyade, geri plandaki gelişmelerin farkında olmak sizi olabilecek tersliklerden korur.
  Kaldı ki bu saat diliminde sizi koruyabilecek enerjiler ön plandadır. Sadece yapmanız gereken iç sesinize güvenmek ve ilerlemek olmalıdır. İlişkisi olmaynalar karşılarına çıkabilecek kişi konusunda acil karar vermemeleri lazımdır. Akşam saatlerinde ise, içinde bulunduğunuz durumu, gerçekçi bir şekilde gözden geçirmeniz, sıkıntı ve engelleriniz karşısında aşırı duyarlı davranmadan planlamalarda bulunmanız faydalıdır. Bu enerji altında, maddi durumunuzun, iş hayatınızla ilgili nedenlerden dolayı yetersiz oluşu sizi düşündürebilir. Sakin bir şekilde, inancınızı güçlü tutarak neler yapabileceğinizi saptamanız yararlıdır.


  Boğa
  Sevgili Boğalar gün boyu burcunuzda ilerleyecek Ay gezegeni, duygu ve düşüncelerinizi ifade edebilmeniz, içinizden geçenleri dürüstçe paylaşabilmeniz açısından destekleyicidir. Aşk açısından olumlu bir gündesiniz. Güzelliklere sahip olma isteğiniz oldukça yüksek ve hakimiyeti elinizde tutma ihtiyacınız yoğundur. Mantıklı bir bakış açısıyla yaşadığınız ilişkiyi değerlendirebilir, eksik yanları törpülemeye çalışabilirsiniz. Ayrıca bugün şans oyunları ve paranın satın alabileceği herşeyde lüks ve marka olan şeyleri tercih edebilirsiniz. Alışveriş yapmak, damak zevkinize uygun gıdalar tüketmek, artistik yeteneklerinizi sergilemek, güzel ve hoş ortamlarda bulunmak hoşunuza gidebilir. En ufak bir ihtiyacınızda dahi, en pahalı olanı tercih edebilirsiniz.
  Fakat yine temkinli şekilde hareket etmeyi bilirsiniz. Yani bütçenizi aşabilecek harcamalardan kaçınırsınız. Bugünkü enerjiniz, yeteneklerinizi hayata geçirerek para kazanmanız adına sizi olumlu anlamda destekleyicidir. Maddi konularda kendinizi son zamanlarda sıkıntılı hissetseniz de, bugünkü Ay ışığı kendinize olan güven duygunuzu yükselticidir. Ne giyseniz üzerinize yakışır ve ne söyleseniz can kulağıyla dinlenebilir. Toprak renkleri ve turkuaz günün favori renkleri olarak size şans getirebilir. Fazla yağlı ve tatlı gıdalardan uzak durmanız sağlığınız açısından yararlıdır.

  İkizler
  Sevgili İkizler, günün büyük bir bölümünde etkili olacak Ay gezegeninin Boğa burcu seyri altında güne başlamaktasınız. Öncelikle sabah saatlerindeki enerjilerin iş verimliliğiniz açısından olumlu olduğunu belirtmek isterim. Hızlı bir şekilde görüşmelerde bulunabilir, yapılacakları düzene koyabilir, gerekli kişilerle irtibata geçerek organize olabilirsiniz. Eğitim, iletişim, ulaştırma, haberleşme konularında yoğunluğunuz yüksektir. Benim size tavsiyem, maddi ve manevi konularda temaslarda bulunurken, taviz vermeden hareket etmeniz ve kendinize inanmaktan güvenmekten vazgeçmemenizdir. Yanılgılar yaşamamak, yanlışlıklar yapmamak için işinize odaklanmanız gayet yararlıdır. Bu önünüzü net bir şekilde görmenizi sağlar.
  Bugün, size söylenen vaatlere değil, ortada olanlara önem veriniz. Şimdiyi değil, geleceği düşünerek hareket ediniz. Çünkü sözler uçar gider, geriye gerçek olan kalır. Eğer bu gerçeğin içinde yer almak istiyorsanız doğru kişilerle çalışmaya gayret ediniz. Bu sizin hayatınız ve hiçbir şeyin aceleye getirilmemesi lazım. Akşamüstü saatlerinde ise, gün içinde yaptığınız işleri gözden geçirmeniz, belli bir planlamada bulunmanız gerekebilir. Bu saatlerde dikkat edeceğiniz nokta, herkesin yararına olacak şekilde düzenlemelerde bulunmanız ve herşeyi gayet iyi analiz etmenizdir. Böylece aradığınız mükemmelliğe ulaşabilir ve verimli bir şekilde yol alabilirsiniz.

  Yengeç
  Sevgili Yengeçler güne, Ay gezegeninin Boğa burcu enerjisi altında başlamaktasınız. Bu enerji burcunuzla uyumlu olduğu için doğal olarak, aşk konusunda güvenceye duyduğunuz ihtiyacı, öncelikle kendi içinizde oluşturmanız adına gayet etkilidir. Sabah saatlerinde dinginlik ve huzur ön planda olabilir ve bu durum, güne iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Öğleden sonra ise, parasal konularda dikkatli olmanız ve hesabınızı iyi yapmanız, bütçenizi gözden geçirerek hareket etmeniz, daha sonra çıkabilecek sorunlardan sizi koruyabilir. Ayrıca bu saatlerde, beklenmedik her durum karşısında, maddi ve manevi değerlerinizi ön planda tutarak planlamalarda bulunmak yararlı olabilir.
  Tabi ki, tam olarak özgür hareket edemeyeceğiniz için ihtiyaçlarınızı karşılamanız güç olabilir. Bu durumda yapılması gereken elinizdeki paraya göre ayarlamalarda bulunmaktır. Kimseye muhtaç olmadan ilerlemenin yolu budur. Akşam saatlerindeki enerjiler ise, sizin açınızdan gayet olumludur. Gerek ilişkiniz gerekse diğer konularda arzuladığınız şekilde olayları yönlendirebilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Günün tüm enerjilerini göz önüne aldığımızda görüyoruz ki, parasal konularda dikkatli olunmalı, kazanımlarınızı riske atabilecek kararlardan uzak durmalı, elinizdekini korumaya özen göstermelisiniz. Yani güvence konusunu ihmal etmemelisiniz.

  Aslan
  Sevgili Aslanlar bugün, sorumluluklarınız nedeniyle engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Hayata bakış açınızla uyuşmayan şu anki durumunuz sizin açınızdan rahatsız edicidir. Kendi içinizde huzur ve dinginlik ihtiyacınızın yoğun olmasına rağmen, belirsizlik dolu bir dönemden geçiyor olmanız ruhunuzda fırtınalar koparmaktadır. Fakat güçsüz görünmemek için bu durumunuzu kimseye belli etmezsiniz. Gerek ilişkiler gerekse ailevi nedenlerden dolayı, kaçıp gitme isteğiniz yoğundur. Lakin bunu yapmanıza engel olan durumlar içindesinizdir. Günlük enerjinizin bir diğer yansıması ise, ilişkisi sorunlu olanlara daha fazla etkileyicidir.
  Sizin isteklerinizle sevdiğiniz kişinin bakış açısındaki uçurumlar ve beklentilerinizin birbirinden farklı oluşu, güne isteksiz uyanabilirsiniz. Sorunlara çözüm bulunamaması doğal olarak tatminsizliğe neden olmaktadır. İlla benim dediğim doğru diyen yaklaşımları, sizi çileden çıkarabilir. Hayatınızın dört bir yandan sarılı olduğunu düşünmek, sizin gibi özgür birisi için oldukça zordur. Benim tavsiyem en azından bugün esnek düşünmeniz, kendinize özel olarak zaman ayırmanız, mutlu olabileceğiniz aktivitelerde bulunmanızdır. Sorunlar nasılsa bir şekilde halledilebilir. Burada önemli olan sizin sağlığınızdır.

  Başak
  Sevgili Başaklar, güne burcunuzla olumlu görünüm yapan, Ay gezegeninin Boğa burcu etkinliği altında başlamaktasınız. Bu enerjin desteği altında, özellikle sabah saatlerinde hızlı bir şekilde ilerlemek mümkündür. Yalnız burada dikkat edeceğiniz nokta, duygusal ve ruhsal açıdan maddi ve manevi değerleriniz konusunda taviz vermeden hareket etmek olmalıdır. Hayalleriniz ne kadar güçlü olursa olsun siz yine de hedefinizi ve sizin için en gerekli olan şeyin ne olduğunu iyice hesap ediniz. Yani çevrenizde olan gelişmeler gözünüzü boyamasın. Her attığınız adımın ne kadar gerçekçi ve ne kadar mantıklı olduğunu iyi hesap ediniz. Öğle saatleri, iletişimle alakalı konularda belli bir hızlılık içinde geçebilir. Bazı gizli görüşmeler gündeme gelebilir veya gizlilik içinde yapılması gereken konular gündeme gelebilir.
  Kendi adınıza, mükemmel olanı elde etmek ve ileride yanılmamak için, bu görüşmelerde her detayı dikkatlice gözden geçirmek lazımdır. Böylece ileride kimse üzülmez ve bir daha da sorun yaşamamış olursunuz. Bugünkü enerjilerden olumlu manada yararlanmanız için benim size tavsiyem, karşınızdaki kişi, durum veya olay ne olursa olsun, görüş alışverişinde bulunurken şimdiden ziyade yarınları ön planda tutarak karar vermenizdir.

  Terazi
  Sevgili Teraziler, gün boyu Boğa burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay gezegeni, parasal konuların gündeminizi işgal etmesi demektir. Ayrıca hayatın lüks ve konforlu herşeyi dikkatinizi daha fazla çekmeye başlayabilir. Kimilerine göre önce kendi ihtiyaçlarını düşünen biri olarak görülseniz de, bir Terazi gerektiği zaman, buna gerçekten değer bir kişi olduğunda elindekini avucundaki sevdikleriyle paylaşacak kadar gözü tok biridir. Bu enerji altında maddi ve manevi değerlerinizle ilgili mevzularda bildiğiniz şekilde hareket etmekten hoşlanabilirsiniz.
  Benim tavsiyem özellikle bugün elinizdeki paranızı veya elde ettiğiniz kazancınızı belli bir bütçe çerçevesi içinde hareket edecek şekilde düzenlemenizdir. Günlük bu enerji altında aceleci davranmamaya, aklınıza eseni yapmak yerine, sizin açınızdan gerçekten olumlu olacağını tespit ettiğiniz konularda girişimde bulunmaya çalışırsanız faydalıdır. Zaten bu etki altında maddi konularda belli bir durgunluk yaşanması mümkündür. Bu durumda ister istemez cebinizdeki paraya uygun şekilde hareket etmek zorunda kalabilirsiniz.

  Akrep
  Sevgili Akrepler, Ay gezegeninin Boğa burcunda ilerlediği bugün, ilişkinizle ilgili konularda, kendinize olan güven duygunuz yükselmeye başlar ve bu durum fiziksel görünümünüze yansıdığı için, karşı cins üzerinde etkili olabilirsiniz. Girişimlerinizde de sizi destekleyici bu enerji, kendinizi belli bir alan üzerinde odaklamanız halinde, uygulamalarda bulunmanız açısından gayet faydalıdır. Acele ve telaşlı davranmadan, riske girmeden, nerde ne yapmanız gerektiğinin bilinci içinde ilerleyebilir, doğru bildiklerinizi savunabilirsiniz. Kimliğinize, inandıklarınıza, olanca gücünüzle sahip çıkacağınız bugün, çevrenizde bulunan kişiler tarafından kimi zaman kendini beğenmiş biri olarak görülseniz de bunun size apayrı bir hava vereceğini söyleyebiliriz.
  Gün içinde güzellik ve kişisel bakımınızla ilgilenebilir, çalışan bir kişi iseniz yemek arası bir saatte bunları yerine getirebilirsiniz. Tat alma duyunuz bugün ön plandadır. Beslenmenize dikkat ederseniz herhangi bir sorun çıkmaz. İlişkinizle alakalı konularda ise, bugün tensel arzularınız yoğundur ve sevginizi dokunarak hissettirmekten zevk alabilirsiniz. Sorunlardan ziyade hayatın güzelliklerini yaşamak arzunuz yoğundur. Güven olgusu her zamanki gibi yine ön planda olacaktır.


  Yay
  Sevgili Yaylar güne, Ay gezegeninin sakinleştirici ve zenginleştirici Boğa burcu enerjisiyle adım atmaktasınız. Maddi ve manevi konulara bakış açınızı ciddileştiren ve kuvvetlendiren bu enerji, normal zamanlarda üstünde bile durmadığınız hatta yüzeysel baktığınız mevzulara sorumluluk hisleriyle yanaşmanızı sağlayıcıdır. Tabi ki her Yay burcu bu şekilde düşünmese de, genel olarak kontrolünüz altında olmayan durumlara agresif tepkiler vermek yerine akılcı çözümler bulmaya çalışmanız yararlıdır. Duygularınız bu enerjinin desteği altında gayet zengindir ve kimi anlarda gizlilik içinde hareket etmekten hoşlanabilirsiniz. Bilinçaltınızı kolaylıkla terbiye edebileceğiniz bugün, sizi üzen, tedirgin eden durumları daha mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz mümkündür.
  Bu enerji sayesinde kararsızlık veya dağınıklık diye bir durum söz konusu değildir. İçinde bulunduğunuz halin, gayet iyi farkında olacağınız için bazı konularda doğru bir karara varmak için geriye çekilerek düşünmek isteyebilirsiniz. Gün boyu etkili olacak bu enerji sayesinde çalışma hayatınızla ilgili konularda durduğunuz noktayı anlayabilmek için gerçekçi bir şekilde hareket etmeniz, yepyeni değişimlerde bulunarak ilerlemeye çalışmanız, yeri geldiğinde iyimser düşünmek yerine mantığınızın sesini dinlemeniz yararlıdır.

  Oğlak
  Sevgili Oğlaklar güne Ay gezegeninin aşk ve kendinizi ifade etme konularında etkili Boğa burcu enerjisi altında başlamaktasınız. Hedeflerinizle alakalı konularda parasal görüşmelerde bulunabileceğiniz bugün, aksaklık yaratan noktalar üzerinde tespitte bulunabilir, sistemin daha iyi yürümesi adına neler yapılmalı sorusuna cevap bulmaya çalışabilirsiniz. Karmaşa yaratan konulardan, durumlardan ve insanlardan olabildiğince uzak kalmaya çalışacağınız bugün, net olarak bilmediğiniz, kimi zaman kendi içinizde çelişkiye düştüğünüz durumları açığa kavuşturabilir, daha güvenli bir şekilde ilerleyebilirsiniz.
  İdeallerinize sahip çıkmanızı ve engeller karşısında yılmadan ilerlemenizi sağlayan bu enerji, kendinize ait değerleri muhafaza etmenizde de yardımcınızdır. Duygusal konularda hem ciddi ve tutarlı hem de sağlamlık ve güven arayacağınız bugün, kafanızı kurcalayan ve size kendinizi güvende hissettirmeyen bir ilişkide yer almamanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Duygularınız gayet tutarlı olacağı için, herhangi bir sorun karşısında panik olmadan tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca bu etki altında, bazı işleriniz için güçlük kişilerle temasa geçebilir ve sağlam projeleriniz için destek arayışına girişebilirsiniz.

  Kova
  Sevgili Kovalar güne, Ay gezegeninin Boğa burcu etkinliği altında başlamaktasınız. Her konuda güvence ihtiyacınızın yoğun olduğu bugün, geleceğinizi garanti altına almak için, geçici çözümler yerine kalıcı anlamda değişimlere ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Şu anki konumunuz eğer bu düşünce tarzınıza uygunsa, sorun yoktur. Fakat tam tersi bir durum doğaldır ki tedirginlik anlamına gelebilir. Bugünkü enerjiler altında problemler olsa dahi kolayca sakinleşebilir, istekleriniz doğrultusunda hareket edebilme gücünü kendinizde bulabilirsiniz. Ay Boğa burcu seyir günlerinde tensel arzular ön planda olduğundan aşk hayatınızla ilgili mevzularda eğer büyük sorunlarınız yoksa, günü keyifli geçirmeniz mümkündür. Fakat tam tersi durumda, gerçek bir sevgiyi bir türlü yakalayamamış olmanın hüznünüzü yaşayabilirsiniz.
  Ben bu bakış açısını, sıradışı düşünebilen, sizin gibi yenilikçi biri için kendinize yaptığınız bir haksızlık olarak görmekteyim. Sevgili dostlarım sel gider kum kalır demişler. Geçmişte yaşananları olumlu veya olumsuz düşünmeyi artık bırakmanız ve ileriye umutla bakmanız lazım. Bugünkü Ay enerjisi, her konuda mantıklı düşünmenizi sağlayıcı ve umutlandırıcıdır. Size düşen, güne pozitif bir şekilde başlamak olmalı. Hayat, ona inananlar için mucizelerle doludur. Bugün gökyüzünün engin maviliğine bakarak kendiniz için bir dilekte bulunun. Ben gerçekleşeceğine yürekten inanıyor ve size şans diliyorum.

  Balık
  Sevgili Balıklar, Boğa burcunda seyrini sürdüren Ay enerjisi altında yeni bir güne adım atmaktasınız. Günün diğer enerjilerini göz önüne alarak bir inceleme yaparsak, sabah saatlerinde, hedeflerinizin peşinden giderek maddi ve manevi değerlerinize sahip çıkma arzunuz yükselebilir. Bu ister eğitim ve iş hayatınız isterse gündelik temponuz içinde uğraştığınız konular olsun farketmez kendinizi güvende hissetmek adına dikkatli adımlar atabilmenizi sağlayıcıdır. Benim önerim, önemli işlerinizi bu saat dilimi içinde düzenleyerek yerine getirmenizdir. Öğleden sonra ise, enerjiler yükselişe geçerek moral duygunuz üzerinde olumlu bir tesir yaratabilir.
  Bu saatlerde, hem başkaları hem de kendi adınıza faydalı olabilecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Böylelikle, zihinsel ve bedensel açıdan doyuma ulaşabilirsiniz. Akşam üzeri etkili olacak enerjileriniz yolculuklar, eğitim hayatınız, ticari faaliyetleriniz kısaca her konuda sizi destekleyicidir. Fikirlerinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, isteklerinizi elde edebilmek adına planlamalarda bulunabilirsiniz. Bu planlamalarda, güvenli ve sağlam bir temel üzerine geleceğinizi inşa etmek ve maddi açıdan güçlü olmak arzunuz yoğundur.   
 2. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  Offf Tamda onlardan Uzak duramiyorum (Tatli seylerden) :)
  Birde Turkuaz rengini ztn cok severim :D

  Tskler Pasim Paylasim icin :)
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak Sevgili Başaklar, güne burcunuzla olumlu görünüm yapan, Ay gezegeninin Boğa burcu etkinliği altında başlamaktasınız. Bu enerjin desteği altında, özellikle sabah saatlerinde hızlı bir şekilde ilerlemek mümkündür. Yalnız burada dikkat edeceğiniz nokta, duygusal ve ruhsal açıdan maddi ve manevi değerleriniz konusunda taviz vermeden hareket etmek olmalıdır. Hayalleriniz ne kadar güçlü olursa olsun siz yine de hedefinizi ve sizin için en gerekli olan şeyin ne olduğunu iyice hesap ediniz. Yani çevrenizde olan gelişmeler gözünüzü boyamasın. Her attığınız adımın ne kadar gerçekçi ve ne kadar mantıklı olduğunu iyi hesap ediniz. Öğle saatleri, iletişimle alakalı konularda belli bir hızlılık içinde geçebilir. Bazı gizli görüşmeler gündeme gelebilir veya gizlilik içinde yapılması gereken konular gündeme gelebilir.
  Kendi adınıza, mükemmel olanı elde etmek ve ileride yanılmamak için, bu görüşmelerde her detayı dikkatlice gözden geçirmek lazımdır. Böylece ileride kimse üzülmez ve bir daha da sorun yaşamamış olursunuz. Bugünkü enerjilerden olumlu manada yararlanmanız için benim size tavsiyem, karşınızdaki kişi, durum veya olay ne olursa olsun, görüş alışverişinde bulunurken şimdiden ziyade yarınları ön planda tutarak karar vermenizdir.


  tşkler

   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
 5. düş macunu

  düş macunu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  397
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  harikalar diyarı:)
  Oğlak Sevgili Oğlaklar güne Ay gezegeninin aşk ve kendinizi ifade etme konularında etkili Boğa burcu enerjisi altında başlamaktasınız. Hedeflerinizle alakalı konularda parasal görüşmelerde bulunabileceğiniz bugün, aksaklık yaratan noktalar üzerinde tespitte bulunabilir, sistemin daha iyi yürümesi adına neler yapılmalı sorusuna cevap bulmaya çalışabilirsiniz. Karmaşa yaratan konulardan, durumlardan ve insanlardan olabildiğince uzak kalmaya çalışacağınız bugün, net olarak bilmediğiniz, kimi zaman kendi içinizde çelişkiye düştüğünüz durumları açığa kavuşturabilir, daha güvenli bir şekilde ilerleyebilirsiniz.
  İdeallerinize sahip çıkmanızı ve engeller karşısında yılmadan ilerlemenizi sağlayan bu enerji, kendinize ait değerleri muhafaza etmenizde de yardımcınızdır. Duygusal konularda hem ciddi ve tutarlı hem de sağlamlık ve güven arayacağınız bugün, kafanızı kurcalayan ve size kendinizi güvende hissettirmeyen bir ilişkide yer almamanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Duygularınız gayet tutarlı olacağı için, herhangi bir sorun karşısında panik olmadan tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca bu etki altında, bazı işleriniz için güçlük kişilerle temasa geçebilir ve sağlam projeleriniz için destek arayışına girişebilirsiniz.
  bugun dogum günümmmmm yaşaşınn

   
 6. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.137
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113
  Konuda düzenlemeler yapılmış ve güncellenmiştir.
   
27 Aralık Günlük Burç Yorumları kelebeklerime özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Aralık Günlük Burç Yorumları

  27 Aralık Günlük Burç Yorumları

  Koç Bugün, pratik yönlerinizi kullanmak için olumlu bir gün. Sosyal aktivitelere ağırlık verecek ve özel dostlarınızla duygu paylaşımları yaşayacaksınız. Partnerinizin size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttıracaktır. Çocukları olanlar, bugün onlardan belli bir disiplin ve kurallara bağlı bir davranış şekli bekleyebilirler. Boğa Bugün, bulunduğunuz mekanda huzur verici bir konum...
 2. 27 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük Burcunuzu okumadan güne başlamam günlük burcumu okumam gerek diyorsanız buyrun 27 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, Ay bugün sizin temponuz gibi hızlı bir ritimde ilerlemeyi seven İkizler burcunda olduğundan işlerinizi istediğiniz hızda yapabilir, istediğiniz gibi çabuk hareket edebilirsiniz. Ay’ın etkileşimi iş yerinizde iletişim açısından yoğun bir güne...
 3. 27 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 mart burcu nedir Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız 27 mart 2010 koc burcu yorumları Birlikte olduğunuz kişi iyi niyetinizi istismar etmek istiyor. Bu ilişkiye verdiğiniz zaman ve enerjiyi tekrar değerlendirin. Yumuşak bir dille “hayır” deme zamanı gelmiş olabilir....
 4. 27 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  27 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  27 ağustos burç yorumları 27 ağustos hangi burç Haftanın son günü 27 Ağustos Cuma günlük burç yorumlarınız hoppahoppa Koç burcu 27 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 05:49 itibariyle burcunuz üzerinde etkili olmaya başlayacak Ay, dünyayı kendi bakış açınıza göre değerlendirmeniz, içinizdekileri aslına uygun şekilde dünyaya sunmanız anlamına geliyor. Bu demektir ki, birilerine uymanız...
 5. 27 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Yılın son pazartesi günü 27 Aralık 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek...

Sayfayı Paylaş