Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  27 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  27 Ekim günlük burç yorumlarınız melekler :tik:
  Sevgili Koç,
  Birine samimi ilgi gösterip duygusal olacaksınız. Bu kişi karşı cinsten isedikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ve bir de daha anlayışlı olun. Mizahanlayışınız iyi, manevi yapınız ise ruhani veya filozofik, bu psikolojiilişkilere şiddetle ruh kazandırma eğilimi olarak tanımlanabilir. Sosyalgüdüleriniz kesin, doğrudan ve amaca yönelik. Yeniliğe düşkünlüğünüz iyicebelirginleşecek, bilimde başarılı olabilirsiniz. Yani yeni alanlarıaraştırma cesaretiniz var.


  Sevgili Boğa,
  Geniş bir ilişki çerçevesinde devamlı uyarıcı ilişkiler arıyorsunuz. Aslında siz karmaşık olmayan arkadaşlıklarda daha başarılısınız ama her zaman böyleolmaz tabii ki, yaşam çok renklidir, değil mi? Sadece ilişki olsun diyeilişkiye giren bir kişi olmaktan kaçının. Zaten az arkadaşınız var, bencebiraz da başkalarını düşünün. Pratik ve idealistsiniz, bazılarınız öncelikleiş konusunda bağımsızlık isteyeceksiniz.


  Sevgili İkizler,
  Ay burcunuzda ve Güneş'le olumlu konumda. Kendi çıkarınız içindeğişiklikleri kabul etmek zorundasınız. Adım adım gelişen davranışlar sizidaha emin sonuçlara götürür. Bu ara su grubu insanlarından kaçının. Birödeme var, sıkı bir fatura gözüküyor. Grup faliyetlerine katılın enerjinizyeterli olacak. Sinirlenmeye ve öfkelenmeye açıksınız ama soğukkanlıolursanız kaynak yaratmada ve organizasyonda başarılı olabilirsiniz.


  Sevgili Yengeç,
  İş ve aşk hayatlarında reddedilmeyi kolay kabullenmediğiniz için kendikendinizi yiyorsunuz. İzlenirken daha etkinsiniz yanlızken değil. Sinirselenerjinize gem vurun. Değişik uğraşlarla fiziksel aktivitelerinizi sürdürün.Organizasyon kabiliyetiniz iyi ama dedikodu ya da önemli olmayan detaylardansizi fazlaca sıkıyor.


  Sevgili Aslan,
  Kıskançsınız ve özellikle bir dostunuzu farkında olmadan kıskanıyorsunuz. Fiziksel enerjiniz o kadar yoğun ki, duygusal olarak kendinizi kontroletmenizde yararlar görüyorum. Aile ve ev içi faaliyetler için fizikselenerjinizi kullanın. Hırslısınız ve enerjiniz kişisel hedeflere yöneliyor.Proje üretmede dahiyane fikirleriniz olacak bunun salt iş yaşamınızda olmasıgerekmiyor.


  Sevgili Başak,
  Soyut kavramları fiziksel gerçeklere dönüştürme yeteneğine sahipsiniz. Ama neden harekete geçmek için güvensizlik hissi duyuyorsunuz. Azimlisiniz amaegonuzun işe karışması bazen başarılarınızı engelleyebilir. Detaylardankaçının ve boğulmayın. Bir diğer eksiğiniz motivasyon konusunda; Teşvikederken kolaylıkla teşvik ediliyorsunuz ve bu da çelişkilere neden oluyor.


  Sevgili Terazi
  Satürn yükselenle sert konumda, acele kararlar almayın. Birşey yaparkengerçek nedenleri ya çok iyi belirtin ya da sizce belirsizse saklayın.Fiziksel enerjiniz artınca da duygusal istekler harekete geçiyor. Bunlarbiraz yorucu. Çabalarınız yoğun bir amaca yönelik olmalı. Çalışmalarınızdanelle tutulan sonuçlar ve ödüller bekliyorsunuz ama acele etmeyin. Bunlareninde sonunda olacak.


  Sevgili Akrep,
  Değişken davranışlar ve alışkanlıklar içerisindesiniz. Daha kararlı hareket edin. Sürekli destek gereksinimi davranışlarınızı bölük pörçük yapıyor vekendinizi tekrar etmenize neden oluyor. Bonkörsünüz ve eliniz açık ayrıcaüstelik bunu kanıtlamayı seviyorsunuz. Davranışlarınız ise çoşkulu.Tezcanlısınız ve bu ara uykusuz çekiyorsunuz.


  Sevgili Yay
  Geleneksel düşünceler daha olumlu sonuçlar verebilir. Entellektüel meraklariçersindesiniz ama öğrenmenizin hızı belli değil. Düşünce vedavranışlarınızda ani ve kesin değişiklikler yapabilirsiniz oysa anındakarar verme yeteneğiniz var, hatırlayın ve kullanın. Sürüncemelitartışmalardan kaçının.


  Sevgili Oğlak,
  Kendinize dönük ilgi alanlarınız daha çok işinize yarayabilir. Organize olunve enerjinizi aynı anda birçok uğraşa yöneltmek sizi zorlayabilir. Zihninizdeğişken ve mekanik eğer ilgileriniz yazı yazmaya, öğretmeğe, sağlığa,dekorasyon ya da modaya yönelik ise hata yapabilirsiniz ama üzülmeyinsezgileriniz işler pahalıya malolmadan sizi uyarabilir.


  Sevgili Kova,
  Enerjiniz ve konsantrasyonunuz çabuk dağılabilir bu sizin için iyi neticeler vermediği gibi heyecanlandırır, olayları karıştırmanıza ve hedefi şaşırmanıza neden olabilir. Sosyal olmaya özen gösterin. Kararsızlıklarınızbazen başınıza dert açabilir. Herkes için iyi olanı düşünün ve insanlararasında sosyal ayrım yapmayın. Sizden beklenmeyecek kadar ihmalkarolduğunuz konular var, bu geçici etkeyi engelleyin veya yönünü şaşırtın.buna yönlenin.


  Sevgili Balık,
  Bugün ve belki de yarın sevdiğiniz sizi çabuk kızdırabilir, kendinizi kontrol edin ve onu mazur görün. Olayların saklandığı bir dönemdesiniz.Yani yaşadıklarınız göründükleri gibi değiller, bu nedenle olayları tam anlamıyla algılamalısınız. Yüzeysel kalmayın demek istiyorum. Fikirlerinizin iyi kullanılamamasında organizasyon yokluğu olabilir,

   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  dün unuttun :) her sabah 8 de seni bekliyorum :) teşekkürler
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  kıvancın doğum günüsü bugünn :D
   
 4. swetla

  swetla Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2009
  Mesajlar:
  532
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  evet dün ben de göremedim:(. canım emeğine sağlık yorumlar hep tututyor bende
   
 5. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak, Soyut kavramları fiziksel gerçeklere dönüştürme yeteneğine sahipsiniz. Ama neden harekete geçmek için güvensizlik hissi duyuyorsunuz. Azimlisiniz amaegonuzun işe karışması bazen başarılarınızı engelleyebilir. Detaylardankaçının ve boğulmayın. Bir diğer eksiğiniz motivasyon konusunda; Teşvikederken kolaylıkla teşvik ediliyorsunuz ve bu da çelişkilere neden oluyor.
   
 6. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak,
  Soyut kavramları fiziksel gerçeklere dönüştürme yeteneğine sahipsiniz. Ama neden harekete geçmek için güvensizlik hissi duyuyorsunuz. Azimlisiniz amaegonuzun işe karışması bazen başarılarınızı engelleyebilir. Detaylardankaçının ve boğulmayın. Bir diğer eksiğiniz motivasyon konusunda; Teşvikederken kolaylıkla teşvik ediliyorsunuz ve bu da çelişkilere neden oluyor.


  tşklerrr canım benim....
   
27 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük Burcunuzu okumadan güne başlamam günlük burcumu okumam gerek diyorsanız buyrun 27 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, Ay bugün sizin temponuz gibi hızlı bir ritimde ilerlemeyi seven İkizler burcunda olduğundan işlerinizi istediğiniz hızda yapabilir, istediğiniz gibi çabuk hareket edebilirsiniz. Ay’ın etkileşimi iş yerinizde iletişim açısından yoğun bir güne...
 2. 27 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 mart burcu nedir Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız 27 mart 2010 koc burcu yorumları Birlikte olduğunuz kişi iyi niyetinizi istismar etmek istiyor. Bu ilişkiye verdiğiniz zaman ve enerjiyi tekrar değerlendirin. Yumuşak bir dille “hayır” deme zamanı gelmiş olabilir....
 3. 27 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  27 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  27 ağustos burç yorumları 27 ağustos hangi burç Haftanın son günü 27 Ağustos Cuma günlük burç yorumlarınız hoppahoppa Koç burcu 27 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 05:49 itibariyle burcunuz üzerinde etkili olmaya başlayacak Ay, dünyayı kendi bakış açınıza göre değerlendirmeniz, içinizdekileri aslına uygun şekilde dünyaya sunmanız anlamına geliyor. Bu demektir ki, birilerine uymanız...
 4. 27 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :ehi: Sevgili Koç, Fazla alıngan olma meylindesiniz ve masum yaklaşımları bile yanlış değerlendirebilirsiniz. Büyük bir kazanç getirecek olan, ani bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Eğer süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz bu dönemde o ilişkinizle ilgili bir tatsızlık yaşayabilirsiniz. Sevgili Boğa, Duygusal çöküntülere açık...
 5. 27 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Yılın son pazartesi günü 27 Aralık 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek...

Sayfayı Paylaş