1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  27 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın ilk günü 27 Eylül 2010 Burç Yorumlarınız :pasi::pasi:
  Koç burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, yeni hafta önemli bir görünümün etkisi altında başlıyor. Ciddi ilişki evinizde ilerlemekte olan Satürn gezegeninin, Kuzey Ay Düğümü ile zorlayıcı bir görünümü söz konusu. Bu durum, ilişkinizle alakalı konularda son derece dikkatli hareket edilmesi gereken bir gün olarak öne çıkıyor. Belli bir direnç, kötümserlik, uzlaşmazlık içeren bu açı, sarfetmekte zorlandığım ayrılık kelimesini telaffuz etmeme neden oluyor. Benim eşleşim haritalarında üzerinden durduğum en önemli noktalardan biri Satürn ve Ay düğümleri arasındaki görünümlerdir.
  Bu ikisi arasında zorlayıcı bir enerji alışverişi(kare, karşıt, 135, 150, kavuşum) olduğunda genel olarak ilişkinin problemli olabileceğine kanaat getirerek bunu yumuşatabilecek bir başka enerji oluşumu var mı diye bakarım. Kaldı ki, Satürn-Kuzey Ay düğümü görünümleri yol üzerinde örülü duvarlara benzer. Engel, zorluk, direnç içerir. Eğer bu görünüm, ilişki evlerinde oluşuyorsa ve bir de eşleşim haritasında problem varsa oldukça sıkıntı vericidir. Tabii ki sağlam ve temeli güçlü her ilişki kimi zaman problem yaşasa da(aynı bu görünümde olduğu gibi) mutlaka o dönem aşılır. Umarım bunu okuyan sıkıntılı çiftler de bu görünümü kolayca aşabilirler. Ne diyoruz. Sevgi her türlü güçlüğü aşar. Buna yürekten inanmak lazım.


  Boğa burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar, çalışma hayatınızı ilgilendiren alanda transitini sürdürmekte olan Satürn ile yüksek eğitim-iç ve dış ticaret-akademik kariyer-yabancı ülkelerle alakalı alanda geçiş yapmakta olan Kuzey Ay düğümü arasında meydana gelecek zorlayıcı görünüm haftaya damgasını vurmakta. Bu oluşum, kendinizi güvende hissetmek isteyen bireyin geleceğini ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice hareket etmesi, hedef bilinci içinde çalışması, ortaklarıyla güçlü bağlar kurarak sabırla, azimle yolunda ilerlemesi anlamına gelmekte. Kuzey Ay düğümü karmik bir nokta olduğu için doğal olarak geliştirmemiz gereken yönlerimizin işaretçisidir.
  Bir Boğa şimdi oturup hedef ve zirve yönelimli ne gibi kararlar almalı ve artık geçmişin, işlevini kaybetmişin hesabı üzerinde durmak yerine bundan sonrası ne yapmalıyım diyerek yenilikçi düşünmelidir. Tabii ki geleneksel olanı savunan ve yere sağlam basmak için yavaş hareket eden bir Boğa için radikal kararlar almak zordur. Ancak burada akıllıca hareket etmek gerekir. Benim tavsiyem, bugüne dek oluşturduğunuz tecrübe, bilgi ve birikimlerinizi tam olarak kafanızın içinde belirleyerek, kendinizi gerçekten güvende hissedebileceğiniz bir iş kurmak, işe girmek, çalıştığınız sektörde zirveye oturmak için azimli olmaktır. Ortak olarak seçtiğiniz insanlara, birlikte çalıştıklarınıza ve işbirliği halinde olduğunuz kişilere lütfen gerçekçi bir şekilde bakınız. Hakikaten doğru ve verimli bir yolda iseniz işbirliğinde bulunmaktan çekinmeyiniz.


  İkizler burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler yeni haftamız, aşk evinizde transitini sürdürmekte olan Satürn ile ortak paylaşım evinizdeki karmik nokta Kuzey Ay düğümü arasındaki görünümle şekilleniyor. Bu oluşumun sizler açısından anlamı aşk konusunda daha ciddi yaklaşımlar içinde olmanız, birlikte olduğunuz kişiyi veya karşınıza çıkacak insanı yakından tanımanız, ilişkinizle ilgili konulardaki eksiklerinizin bilincinde olmanızdır. Bazılarınız bu oluşum altında ilişkinizi sonlandırabilir veya olgun yaşta-olgun tavırlı biriyle aşk ilişkisine girişebilirsiniz.
  Kuzey Ay düğümü iş veya eş ortaklığınız kanalıyla elde ettiğiniz paralar konusunda sorumluluklarınızın bilincinde olmanız gerektiğinin işaretidir. Ayrıca yatırım konularında yeni imkanların karşınıza çıkması halinde uzmanların görüşlerini almanız gerektiğinin işaretidir. Ancak bir konuda dikkatli olunuz. Lütfen harcamalarınız başta olmak üzere bütçenizi sarsabilecek kararlardan uzak durunuz. Rehavete kapılmak yerine, paranızı nasıl güvenli bir şekilde çoğaltabilirsiniz, kimlerle işbirliği yapmalısınız bunlar üzerinde düşünmelisiniz.


  Yengeç burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler yeni hafta Satürn-Kuzey Ay düğümü görünümü altında şekilleniyor. Yuvanız alanı içinde ilerlemekte olan Satürn gezegeninin anlamı üzerinde senenin başından bu yana hayatınızı şekillendirecek yeni gelişmelerin sinyalini veriyorum. Satürn Terazi burcunda son derece güçlü. Geçtiği yaşam alanı ise güvenlik ve gelecek konularının ele alındığı bir yer. Ne olursa olsun artık hayata olgun bir yetişkin gibi bakmak zorundasınız. Ev ve ailenizle alakalı konularda işbirliği yapmanızı gerektiren şartlarla karşılaşabilirsiniz. Kimileriniz şimdi yeni bir yuva kurma ihtiyacı duyabilirsiniz veya sorunlar yaşadığınız yuvanızdan ayrılabilirsiniz.
  Bir üçgenin içinde yol alırken, iş-aile-ilişki konularında kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ancak benim sizlere tavsiyem lütfen hassasiyet içinde kendinize olan güven duygunuzu kaybetmeyiniz. Değişim kaçınılmazsa ve bu sizin karmanızda yer alıyorsa gelişime sırtınızı dönemezsiniz. Sizin yolunuz kişisel yönden gelişmek, kendinize bir düzen kurmak için önünüzdeki resme iyi bakmak ve eski alışkanlıklarınızdan, bağımlılıklarınızdan, korkularınızdan bir an önce kurtulmaktır.


  Aslan burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar yeni hafta Satürn-Kuzey Ay Düğümü arasındaki önemli bir görünümün etkisi altında başlamakta. Satürn-Terazi burcunda yakın çevreniz, eğitim hayatınız, kardeş ve akrabalarınızla alakalı konulardaki sorumlulukların işareti olarak önem taşımakta. Doğal olarak bu konularda üzerinize düşen sorumluluklar kimi zaman sizi fazlasıyla yıldırabilir. Dengeli ve uzlaşmacı bir tutum içinde hareket etmek durumundasınız. Kuzey Ay düğümü ise iş ortamınız ait her konuda kendinizi geliştirmeniz ve zirveye çıkabilmeniz adına karşınıza çıkabilecek fırsatların işareti.
  Ancak bu fırsatlarla karşılaşmanız ve doğru şekilde değerlendirmeniz için öncelikle sizin kendinizden emin olmanız gerekir. Kendine güven duymayan biri nasıl başarılı olabilir ki? Lütfen şimdi ailevi konular başta olmak üzere sizi hassaslaştıran, duygusal olarak geriye çeken, rahatsız eden kişilerin, olayların ve durumların etkisi altında kalmadan hayatınızla ilgili konularda ciddi düşününüz. Sizin yolunuz bundan sonra kendinizi geliştirmek ve ben buradayım diyebilmek için var gücünüzle çalışmak olmalıdır. Eğer buna hazırsanız bugünkü oluşum size, sabırlı olmanızı zamanla herşeyin yerine oturacağını söylemektedir.


  Başak burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar yeni hafta, Satürn-Kuzey Ay Düğümü görünümü altında şekillenmekte. Bu oluşumu şöyle bir parçalara ayırarak size izah etmek istiyorum. Satürn-Terazi burcu seyri öncelikle para kazanma ve parayı harcama konularında kendinize gerçekçi bir şekilde gözden bakmanızı söylüyor. Hani eskilerin deyimiyle ayağınızı yorganınıza göre mi uzatıyorsunuz diye bir uyarıda bulunuyor. Yani bütçenin sınırları dışındaki harcamalardan uzak durulması gerektiğini gösteriyor. Birikim yapmanızı, üç kuruş beş kuruş demeden köşeye bir miktar para koymanızın sizler açısından önemli olduğunun işareti. Damlaya damlaya göl olur diye düşünmek gerekiyor. Ayrıca paranın sizin yaşamınızdaki önemini test edici olan bu enerji, rehavetten uzak, bu konular üzerinde ciddiyetle durmak gerektiğini gösteriyor. Eşimiz, iş ortaklarımızla ilgili kazançlarla karşılaşabileceğimizi ve ne olursa olsun maddi konularda artık akıllı hareket etmenin önemini bir kez daha vurguluyor. Gelelim Kuzey Ay Düğümünün Oğlak burcundaki anlamına.
  Kaldı ki doğum haritanızda bu düğümün geçtiği alan gelişimin işareti olarak gayet kıymetli. Bu noktayı devre dışı bırakmak son derece yanlış. Peki bu nokta bize ne diyor? Aşk hayatı-varsa çocuklarınız-çocuk sahibi olma arzunuz-kendinizi güvenle ifade etmeniz ve geleceğinizi belirlemenizle ilgili mevzularda ciddi düşün, sorumluluk almayı bil, olgun ve aklı başında davran diyor. Demek oluyor ki, gelişimimiz için artık içi boş hayaller kurmayacağız, geçmişi bırakacağız, bağımlılıklarımızın esiri olmayacağız, ailemizi, arkadaşlıklarımızı, amacımızı gerçekçi bir şekilde belirleyeceğiz. Birilerinin bizi geriye çekmesine, durdurmasına izin vermeyeceğiz. Endişe, aşırı hassasiyet, güvensizlik ve huzursuzluktan uzak duracağız. Ben ancak astrolojinin rehberliğinde sizlere yardımcı olabilirim. Seçim sizindir dostlarım.


  Terazi burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler yeni hafta, Satürn-Kuzey Ay Düğümü arasındaki görünümün yansıması altında şekilleniyor. Gayet önemli. Şimdi gelin beraber bu iki geçiş bizlere ne söylüyor birlikte gözden geçirelim. Satürn bildiğiniz gibi burcunuzda ilerlemekte. Yani sizi ilişkileriniz, iş ortaklığınız, seçimleriniz, eğilimleriniz ve hayata bakış açınız anlamında olgunlaştırıyor. Yaşamsal hedeflerinizi sağlam temeller üzerine oturtabilmeniz adına test ediyor. Sağlığınıza dikkat etmenizi söylüyor. İkili ilişkilerde aklı başında hareket etmenizi, bir ilişkinin nasıl yaşanması gerektiği konusunda bilinçli ve olgun düşünmenizi sağlıyor. Hayata yeni bir sayfadan bakabilmek adına size sorumluluk yüklüyor. Sizi disiplin altına alıyor. Öyle durumlarla karşı karşıya bırakıyor ki, siz ister istemez çerçevelendiğinizi, kısıtlandığınızı düşünüyorsunuz. Oysaki bu, yaşamınızı düzgün bir hale getirmeniz adına gerekli imtihanlar.
  Mücadele gücünüzü sınayan, hem kariyer hem ilişki hem de ortaklık konularında terbiye eden bu enerji aslında bir ayna gibi. Bu aynada gördükleriniz belki canınızı sıkabilir. Ancak unutmayalım ki, böyle bir ayna sayesinde kendimizi düzenlememiz gayet kolay. Kuzey Ay düğümüne gelince, ki son derece önemli bir karmik nokta. Eviniz-ailenizle olan ilişkiniz-yuvanızla ilgili konular üzerinde düşünmeye zorluyor. Eğer siz bir bayansanız, baba figüründeki bir erkeğe yönelmenizi veya babanıza özlem duymanızı, eğer bir erkekseniz babalık özleminizin ve çocuk sevgisinin altını çiziyor. Ancak bunlar olumsuz bir durum değil. Aksine gelişiminiz adına son derece değerli. Bugünkü mücadeleci görünüm, bu konularda zorlanabilirsin, kendini yorgun hissedebilirsin. Fakat aşırı duygusal davranma, boş yere kendine yüklenme, güçsüz biriymişsin gibi düşünme. Her şeyin zamanı var sabırlı ol diyor.


  Akrep burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler yeni haftamız tüm burçlar için etkili olacak Satürn-Kuzey Ay Düğümü görünümü altında şekilleniyor. Bu görünümü şöyle bir açalım ve birlikte gözden geçirelim. Satürn-Terazi burcu seyri, özellikle sağlık konusunda kendinize dikkat etmenin işareti. Zararlı alışkanlıklarınız, ilişkileriniz, yoğun çalışma temponuz, geçmişten bu yana bir türlü düzene girmemiş problemleriniz, düzensizlikleriniz konusunda sizleri test ediyor. Dengenizin bazı kişiler nedeniyle bozulmaması için sizi dikkati olmaya çağırıyor. Sabrınızı sınıyor. Kariyer ve iş konularında sorumluluk bilinci içinde hareket etmeniz gerektiğinin altını çiziyor. Kuzey Ay Düğümü noktası ise, astrolojik olarak geliştirmeniz gereken konuların simgesi.
  Size, başta yakın çevreniz olmak üzere, akrabalarınız, eğitim hayatınız, girişimleriniz, aklınızı kullanma gücünüz, iletişiminiz, iş yapma becerikliliğiniz ve en önemlisi ilişkileriniz anlamında ciddi, olgun ve gerçekçi hareket etmenin, bir ideal oluşturmanın ne kadar önemli olduğunu söylüyor. Sorumluluklarınızın farkında olun. Çocuksu davranmayın. Ciddi manada gözden geçirmelerde bulunun diyor. Aşırı duygusallığınızı kontrol edin, öz disiplin duygunuzdan uzaklaşmayın diyor. Bu ikisi arasındaki görünüm, bunlara dikkat etmediğiniz takdirde geçmişten kaynaklanan sorunların bir gölge gibi sizi takip edebileceğini gösteriyor. Demek oluyor ki, akıllı, bilinçli hareket etmek lazım sevgili dostlarım.


  Yay burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar yeni haftaya, Satürn-Kuzey Ay düğümü mücadeleci görünümü altında başlıyoruz. Satürn astrolojik olarak para evinizin yöneticisidir. Kuzey Ay düğümü ise kazanç evinizde transitini sürdürmekte olduğu için bu oluşum sizler açısından tabii ki önem arzetmektedir. Öncelikle Kuzey Ay düğümünün bu alandaki en önemli etkisi maddi konularda ciddiyet ve sorumluluk kazandırmasıdır. Kişi ne olursa olsun, bastığı yeri bilmeli, plansız, programsız hareket etmemelidir. Doğal olarak bu durum, özgür ve bonkör Yaylar için zorlayıcı olabilir. Ancak geleceğinizi düşünüyor ve doğru adımlar atarak kazancınızı sağlama almak istiyorsanız kendinizi mutlaka disiplin etmenizde fayda vardır. Kuzey düğümün en büyük özelliği, ideallerinizin altını kalın bir kalemle belirginleştirmenizi sağlamasıdır.
  Eğer kişi, ben maddi anlamda kendimi garanti altına alacağım diyorsa doğal olarak daha dikkatli davranacağı aşikardır. Kimseye güvenmeden sadece ve sadece dişiyle tırnağıyla bir mücadeleye baş koyması lazımdır. Kuzey Ay düğümü bildiğiniz gibi Oğlak burcunda. Bu durumda dispozitör güç Satürn oluyor. Satürn ise güçlü olduğu Terazi burcunda. Bu durum tabii ki verilen mücadelenin sonundaki başarıyı garantiliyor. Yani siz maddi konularda ortaklarınızı iyi seçmiş, her anlamda işinizi sağlam kazığa bağlamış, sabır-disiplin ve inançla işinize sarılmışsanız başarısız olmanız diye bir durum söz konusu bile olamaz. Yeter ki, gerçekten sağlam yol alın. Gerisi kolay.
  Not: Sevgili Yaylar, Eylül aylık yorumunuzun –Parasal Konular- bölümünü fırsat bulduğunuzda lütfen gözden geçiriniz.  Oğlak burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar, yöneticiniz Satürn ile burcunuzda ilerlemesini sürdüren Kuzey Ay Düğümü noktası arasındaki görünümle yeni haftaya adım atmaktayız. Şimdi beraberce bu iki geçişin ne anlama geldiğini beraber ele alalım. Daha sonra bugünkü görünüm üzerinde duralım. Satürn Terazi burcunda son derece güçlü bir geçiş. Kariyer hayatınız, toplumsal aktiviteniz, kendinizi tanıtabilmeniz ve liderlik gücünüzü dış dünyaya ilan edebilmeniz anlamında önemli. Tabii ki bizler diğer burçlara göre genel olarak çabalayarak, tırmalayarak, ter dökerek bir yerlere gelebiliyoruz. Zaman bizi haklı çıkarsa da, sabırlı olmayı öğrenmemiz adına fazlasıyla test ediyor. Bizler zodyakın 10. burcuyuz. Yani en tepe noktanın sahipleri. Kolay değildir zirveye çıkmak. Çalışmak ister, disiplin ister, özveri ve çaba gerektirir. Yaşamsal karmamız gereği şimdiki dersimiz, iş hayatında tarafsız olmayı bilmek, otoritelerle iyi geçinmek, özel hayatımızı ciddi manada gözden geçirmek ve zirveye çıkmak. Buna hazırsanız o zaman lütfen öncelikle 7-14 yıl önceki kararlarınızı bir gözden geçiriniz. Gerçekten doğru bir yol izlediniz mi ve emek sarfettiniz mi?
  Durup birilerinin sizi kurtarmasını mı beklediniz yoksa hayatınızın iplerini elinize almak adına ciddi adımlar attınız mı? eğer bu sorulara cevabınız evet ise o zaman hiç korku duymayınız, endişelenmeyiniz. Çünkü emeğinizin karşılığını mutlaka alabileceğiniz dönem geliyor. Burcunuzda ilerleyen Kuzey Düğüm ne diyor? öz güven duygunu, ne kadar özel bir kişi olduğunu unutma. Aşırı endişeleri bir yana bırak, geleceğin için gelişimi seç, çünkü sen güçlüsün diyor. Tek başına kaldığını hissetsen, zorlansan bile sakın pes etme ileriyi hedefle ve yürü diyor. Peki bugünkü görünüm ne anlama geliyor. Bir cümlede özetleyebilirim. Hedeflerinin farkında ol ve geleceğini sağlam temel üzerine inşa et. Bunu yapabiliriz değil mi sevgili dostlarım. O zaman şu aralar yaşanan olumsuzluklar, gecikmeler bizi yıldırmasın. Sabırlı olalım, geçmişe bağımlı kalmayalım. Gelecek bizim ellerimizde şekillenmekte. Neden karamsar olalım ki?


  Kova burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar, yeni hafta ikinci yöneticiniz Satürn ile Oğlak burcunda geçişini sürdürmekte olan Kuzey Ay Düğüm arasındaki kuvvetli görüm altında şekilleniyor. Bu oluşumun manasını etraflıca bir ele alalım. Satürn-Terazi burcu geçişi, akademik eğitiminiz ve kariyer hazırlıklarınız anlamındaki ciddi çalışmaların, ortaklıkların işareti. Bu ister iş ortaklığı olsun isterse özel bir ilişki anlamında olsun farketmiyor. Karşınıza çıkan kişi ve kişilerin sizin gelişiminizde önemli bir paya sahip olabilecekleri yolunda dikkatinizi çekiyor. Yabancı ülke bağlantılı işler veya yabancı şirketlerde görev almanızı ve işbirliğinde bulunma konusunda olgunlaşmanızı sağlıyor. Sizi bir şirketin yönetiminde faal olarak görev almak üzere yetişmenizi sağlıyor. İki yıllık bir yüksek okul veya iki yıl sürecek bir master programını önünüze getiriyor. Evlilik yoluyla bir başka ülkede çalışmanızı veya ikamet etmenizi, ülkenizden uzak bir yerde olmanın zorluklarını belirtiyor. Ancak bu zorlukların sabırla, çalışmayla size çok şey katabileceğini ifade ediyor. Engeller veya gecikmeler olsa dahi, bunlara dayanılması halinde kazançlı çıkabileceğinizi müjdeliyor.
  Peki Kuzey Ay Düğümü bize gelişim yolunda ne söylemekte? Kaldı ki tutulmalar bu sene bu aks üzerinde meydana gelmişti. Düğümler karmik noktalar. Kuzey Düğüm gelecek, Güney düğüm ise geçmiş. Korku, şüphe ve kuruntuları bir kenara koymanızı, sorumluluklarınıza sahip çıkmanızı, geçmişle olan bütün hesaplaşmalarınızı bitirmenizi istiyor. Gelişimin ancak ileriye bakmakla mümkündür, iş hayatın beraber çalıştığın insanlar ve sağlığınla ilgili mevzularda gerçekçi ol, dikkatli ol diyor. Ailenle ilgili sorumluluklar öne çıksa da, sen öncelikle hedefine odaklan ve bu yol üzerinde ilerle diyor. Evlat sahibi olma konularında zorluyor, sağlığını düşün risk alma diyor. Gerekirse yurt dışını öneriyor. Ancak ne olursa olsun tıbbi konularda doktorlar ve uzmanların sözlerine geçmişte yaşanılanlara dikkat et diyor. Bilirsiniz Kovalar sıra dışı şahsiyetlerdir. Kendine hedef bul, düzgün ve disiplinli bir şekilde yaşa, tuhaf davranışlar ve eylemlerde bulunma, bir amacın olsun diyor. Astroloji bir rehberlik hizmetidir. Seçimlerinize karışmaz. Ne yapmanız gerektiğini tabii ki siz bilirsiniz. Ancak amacımız varsa, bu noktalara dikkat etmek yararlı olur kanaatindeyim.


  Balık burcu 27 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, yeni hafta Satürn-Kuzey Ay Düğümü görünümü altında şekilleniyor. Önce beraber Terazi burcunda ilerleyen Satürn etkisinden söz edelim. İster iş ortaklığı olsun isterse özel anlamda olan tüm paylaşımlar konusunda sizi test eden bir enerji olduğunu söyleyebiliriz. Kimlerle işbirliği ve ilişki içindeyseniz bu kişiler konusunda ciddi ve sorumluluk duygusu çerçevesi dahilinde hareket etmeniz gerekiyor. Yani çıkarlarını iyi düşün, gerçekçi ve akılcı hareket et diyor. Al gülüm ver gülüm hesabını iyi yap, ne kimse için kendinden ödün ver ne de kimsenin seni zor durumda bırakmasına müsaade etme diyor. İlişkinle ilgili konularda her türlü para alışverişinde dikkatli ol diyor. Kimin ve neyin altına imza attığını bil ve sakın ola ki duygularının esiri olma diyor. Sana yük getirebilecek, canını yakabilecek insanlardan uzak dur, iyi ve kötü gününde yanında olan insanları bir düşün, kaynaklarını temkinli kullan diyor.
  Peki Kuzey Ay Düğümü noktası bize ne söylemekte. İş hayatına ait konularda gelecek yönelimli hareket etmenin önemini, zirveye ulaşabilmek için yılmadan çalışmanın size çok şeyler kazandırabileceğinin altını çiziyor. Kuzey Düğüm astrolojik olarak gelişim noktamızın işaretçisidir. Doğum haritamızda bu nokta nerede ise, o alanda zenginleşir ve büyürüz. Ancak bu büyümenin gerçekleşmesi için gelişime açık olmak şarttır. Ancak bu yolda dikkat edilmesi gereken şudur. Geçmişin gölgeleri altında kalmamak, akılcı olmak. Aşk, sizi gerçeklerden uzaklaştıran, bağımlılıklarınızın esiri yapan bir olgu olmamalıdır. Şimdi hayat bize, -Hedefini seç ve kendine yeni bir sayfa aç diyor. Eğer bunu yapamazsak, hala eski defterleri kurcalarsak bilin ki hayata tutunmamız pek kolay olmaz.   
27 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Eylül GÜnlük Burç Yorumları

  27 Eylül GÜnlük Burç Yorumları

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Bugünlerde etkileneceğiniz gelişmeler, kendinizi daha enerjik hissetmenizi sağlayacak. Sosyalliklerinizi arttırma çabaları içine girebilir, eğlenceli ortamlara daha da ilgi duyabilirsiniz. Gelecek planlarınıza daha gerçekçi yaklaşmalısınız. Deneyimli kişilerin uyarıları sizi birtakım hayalciliklerden uzaklaştırabilir. Hayalciliğiniz, olası başarılarınızın önünde...
 2. 27 HAZİRAN günlük burç yorumu

  27 HAZİRAN günlük burç yorumu

  27 haziran burç 27 haziran hangi burç Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden...
 3. 24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Haftanın ve ayın son cuma günü 24 Eylül 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar hoppahoppa Koç burcu 24 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar haftanın son iş gününe burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Günün etkili enerjileri altında bazı konularda dikkatli olmak gerekebilir. Hayati konularda yani uzun vadeli düşünülen alanlarda hemen büyümek ve kudretli olmak adına gereksiz...
 4. 28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :clapping::clapping: Sevgili Koç, İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Doğallığınız sizi başarıya götürecektir. Maddi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesi, biraz da, sizin çalışmaların karşılığında olacaktır. Ay, öğleden sonra çevre koşullarınızı yeniliyor. Değişimler için...
 5. 29 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  29 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmanız için 29 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumlarınız kızlar KOÇ (21 mart - 20 nisan) ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız. BOĞA (21 nisan - 21 mayıs) SİZİ huzursuz edebilecek beklentileriniz olabilir. Hayatınızı...

Sayfayı Paylaş