Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  27 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız.....Buradaaaaaa

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Kendinizi yormamaya çalışın. Bazılarının boşa gitmesi ihtimali olan yoğun uğraşlar içinde olmanız olasıdır. Sevdiğiniz kimsenin yapacağı hoş bir sürpriz ilişkiniz açısından oldukça verimli olacaktır. Bir birinizi daha çok düşünecek ve yakınlaşacaksınız. Hatta çevrenizdeki kimseler bu ilişkinizi kıskanabilirler. Beraberce vereceğiniz bazı kararları uygulamaya sokuyorsunuz.
  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Önemli bir karar aşamasında iseniz bir dostunuzun yada yakınınızın yardımına başvurmalısınız. Bazı olumsuz durumların ortadan kalkması sizi aklayacaktır. Bu devre daha çok mesleki yönde verimli geçecektir. Aşk hayatınız biraz durulabilir. Hatta işinize yoğunlaşmanız gerekebilir. Genelde iyimser bir hava içinde olacaksınız. Çevre ilişkilerinizde de oldukça uyumlu olduğunuz görülüyor. Ama bu ara bazı duygusal patlamalara açıksınız.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Gerçekçilik hissiniz ve zihinsel uyanıklığınız oldukça yüksek olacaktır. Bununla birlikte sorumluluk hissinizin de artması mümkün. Gelişmelere karşı iyi bir ritm anlayışına sahipsiniz. Aile içinde ise bu dönem birlikte yapmanız gereken bazı işler olacaktır.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Ruhsal açıdan enerjiniz her zamankinden daha iyi durumda olacak ve algılama gücünüz ve kabiliyetiniz ön planda çıkacak. Önceden planladıklarınızı uygulamak için gücünüz olacak, düşündüklerinizi yerine getirebilmeniz için iyi bir zamandasınız. Ama bugün iş veya genel çalışmalarınızda verimliliğiniz azalabilir.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Yakınlarınızda sosyal çevrenizden veya sosyal statü açısından önemli konumda olan birisi olabilir. Sosyal ilişkiler ve etkinler için son derece başarılısınız. Bazı sosyal faaliyetleri organize edebilirsiniz fakat bu durumlar size biraz da masraf açabilir. Kalabalıkta beğenilmeniz olasıdır.
  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül

  Bugün sizin için yenilenme ve sıkıntılardan kurtulma günü olabilir. Bütün yapmanız gereken teşvik beklemeden harakete geçmektir Bu dönem şansa bağlı konulardan kazançlar elde edebilirsiniz. Bazı sosyal etkinliklerde bulunmanız olasıdır. Ve bu kimselerin erkek olmaları ihtimali büyüktür, dini, felsefi ya da ideolojik konularda fikir ayrılıklarınız olabilir.
  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Karşılaşabileceğiniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok adeta harekete geçmeniz için kamçılıyor. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız fikir münakaşalarında kazanan taraf olabilirsiniz. Bir arkadaşınız beklenmedik şekilde sizin aleyhinize dönebilir ve bunun sebebini de bir türlü anlamayabilirsiniz.
  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız olasıdır. Bunu yaptığınız takdirde fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini de göreceksiniz. Önemli bir uyarım var. Kısa bir süre içinde bulunduğunuz sıkıntının feraha dönüşmesi ve maddi konularda rahatlamanız olasıdır. Karşılaşacağınız kimseler içinde ard niyetli birisi olduğu takdirde, sezgileriniz onun ne olduğunu anlasa bile içgüdüleriniz sizi ona itebilir.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün başarı isteğiniz yoğunlaşacak yani kendinizi fanatik bir şekilde çalışmalarınıza kaptırabilirsiniz. Çok yoğunsunuz bu da çok faaliyette olacağınız anlamında. Kendinizi yormamaya çalışın. Bazı olumsuz durumların ortadan kalkması sizi aklayacaktır.
  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Genel yaşamınızda bireysel özgürlüğünüz ve bağımsızlığınız öne çıkabilir. Sevdiğiniz kişi sizin için her tür zorluğa katlanıyor fakat sizde üzerinize düşen görevi vakit geçirmeden yerine getirmelisiniz. Haksızlığa dayanamıyor ve insanlara yardım etmek amacıyla sürekli çabalıyorsunuz. Zorlu bir dönemin içine giriyorsunuz. Sağlığınız ise iyi sayılır; fazla düşünceler ve koşuşturmaktan dolayı yorulabilirsiniz.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Deneyimli kimselerin tavsiyelerini dinleyerek önce sıradan işlerinizi düzene sokun ve daha sonra sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin. Eğer gerekli dinlenme şartlarını sağlayabilir ve kafanızı değişik konularla meşgul edebilirseniz olumsuzluklarla da karşılaşmazsınız. Deneyimli kimselerin tavsiyelerini dinleyerek önce sıradan işlerinizi düzene sokun ve daha sonra sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Bu gün dikkat etmeniz gereken şey maddi değerlerdir. Bazılarınız gerçekten seviliyorsunuz fakat sizde üzerinize düşen görevi vakit geçirmeden yerine getirmelisiniz. Ve de duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Bu ara evden kısa bir ayrılık var.
   
  Son düzenleme: 28 Haziran 2012
27 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız.....Buradaaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 HAZİRAN günlük burç yorumu

  27 HAZİRAN günlük burç yorumu

  27 haziran burç 27 haziran hangi burç Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden...
 2. 7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz. Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi...
 3. 8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sorumluluk duygunuz mükemmel, çalışkanlığınızdan dolayı başarı kazanacaksınız.İyi...
 4. 28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün önemli bir insan sizi her konuda destekliyebilir. Özel...
 5. 29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ..........

  29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ..........

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Çelişkiler içindesiniz. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek...

Sayfayı Paylaş