Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  27 Kasım Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  27 Kasım 2009 Kurban Bayramının ilk gününde burç yorumlarınız neler diyor meleklerim merak ediyorsanız buyrun :cah:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Ay burcunuzda ilerlemeye başladı. Artık ne istediğinizi bilerek hareket edebilirsiniz. Bazı engellere rağmen kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kişiliğinizin güçlü yanları ile yeni başlangıçlarınıza odaklanabilirsiniz. Bu arada iş hayatınıza ait ağır sorumluluklar karşısında güçlü ve mücadeleci olmanız gerekecek.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Hareketli ve sosyal aktivitelerin ardından biraz içe dönük olmanız gerek. Kendi içinizde yaşadığınız huzursuzlukları büyütmemelisiniz. Özellikle yakın çevrenizle ilgili sorunlar karşısında duygusal huzursuzluk yaşamanız söz konusu. Elinizdeki işlere odaklanmak isterken, işe ait konularda bazı fedakarlıklar öne çıkabilir. Şimdilik beklemede kalarak daha kabullenici olabilirsiniz.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  İş hayatının getirdiği sorumluluklar biterken, maddi beklentileriniz sorun olabilir. Bugün kendinizi ortaklaşa çalışmalara odaklamalı ve yenilikler yapmalısınız. Sizi harekete geçiren konular zihinsel başarı getirebilir. Başkalarının düşüncelerinden yararlanma imkanı da elde edebilirsiniz. Bu sayede ortak çalışmalarda başarılı sonuçlar almaya yakın olacaksınız.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  İş hayatınıza yönelik yeni gelişmeler sizi meşgul etmeye başlıyor. Bu dönemde yeni hedefler peşinde olabilirsiniz ancak, üstlerle ilişkilerin getirdiği gerginlikleri dikkate almalısınız. Özellikle bugün duygusal tepkileriniz artabilir. Biraz tamamlanması gereken işlerinize yönelmelisiniz. Artan sorumluluklar karşısında ev hayatınızdaki sorunlar size huzursuzluk taşımakta.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Pek çok konuda yeniliğe açık durmaktasınız. Eğitim hayatınıza ilişkin yeni kararlarınız göze çarpıyor. Kendinizi farklı bir eğitim programına hazırlamak ise bazı engellere takılabilir. Bu konuda başkalarının tecrübelerine güvenmelisiniz. Farklı deneyimlere açık olduğunuz bu dönem şansınızı zorlayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili bağlantılarınız önem kazanmakta

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Ortaklıklar ve yeni yatırım planları sizi oldukça zorlamakta. Maddi paylaşımlarınız ya da eşin parasal durumu hakkında kontrol edemediğiniz gelişmeler olabilir. Özellikle bugün risk almamalı ve kendi kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız. Eşle olan duygusal gerginlikler öne çıkarken, yakın ilişkilerde daha ılımlı olmanız sizin yararınıza.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Evlilik ve ortaklıklarınız adına yeni sorumluluklar öne çıkmakta. Sizin dışınızdaki gelişmelere karşı toleranslı olmanız gerekebilir. Yeni teklifler ve öneriler konusunda ise acele karar vermekten kaçınmalısınız. Özel hayatınız ya da ilişkilerinizde ise zor günler geçirmektesiniz. Daha uzlaşıcı olmak ve olaylara karşı sabırlı hareket etmek gerekecek.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Çalışma koşullarınız ve işe ait sorumluluklar ağırlaşıyor. Daha fazla hizmet etmekten kaçmamalı ve organize olmalısınız. Tamamlanması gereken ve zaman alan işler ise sizi yoracaktır. Yeteneklerinizi geliştirmek konusunda bazı şanslarınız var. Biraz zorlanmanız rağmen hızlı hareket edebilmelisiniz. Sağlığınız konusunda daha özenli olmanız gerekiyor.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Artık daha olumlu bir gün başlıyor. İçinizden geldiği gibi davranabilir, kendinize yeni hobiler edinebilirsiniz. Sosyal hayatın getirdiği hareketlilik ise size heves getiriyor. Ancak sosyal sorumluluklarınıza da önem vermelisiniz. Duygusal ilişkilerinizdeki huzursuzluklar ise geçici görünmekte. Hafta sonu aşk hayatınızda istediğiniz hareketliliği ve coşkuyu yakalayabileceksiniz.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Eve ait koşturmacalar sizi zorlamaya başlıyor. Üzerinizde baskı kuran aile içi ilişkiler eklenince, sakin olmakta zorlanabilirsiniz. Biraz sabırlı ve organize olmanızda yarar var. Yerleşimi ilgilendiren sorunlar ise daha fazla çaba gerektirmekte. Elinizdeki kaynaklar açısından ise zor bir dönem. Bu konuda daha temkinli olmanızda yarar var.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Sizin için hızlı bir gün. Yakın çevrenizde olup bitenlere karşı duyarsız kalmayacaksınız. Özellikle kardeşlerle alakalı konular size sorumluluk taşıyabilir. Bu uğraşlar hafta sonunda hafiflemekte. Diğer yandan zihinsel çalışmalarınız öne çıkıyor. Kendinizi yenilikler içinde bulurken, bazı mücadeleler dikkat çekebilir. Kısa yolculuklarınızda daha dikkatli olmalısınız.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Ekonomik anlamda sizi zorlayan gelişmeler var. Öncelikle kendi birikimlerinizi korumak durumundasınız. Zira başkalarından destek almanız kolay olmayacak. Kendi yeteneklerinize güvenerek harekete geçmelisiniz. Bu dönem iş hayatının getirdiği avantajlara dönük olabilirsiniz. Tutumlu olmanız gereken şartlar nedeni ile harcamalarınızı kısmalısınız.   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)

  Ortaklıklar ve yeni yatırım planları sizi oldukça zorlamakta. Maddi paylaşımlarınız ya da eşin parasal durumu hakkında kontrol edemediğiniz gelişmeler olabilir. Özellikle bugün risk almamalı ve kendi kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız. Eşle olan duygusal gerginlikler öne çıkarken, yakın ilişkilerde daha ılımlı olmanız sizin yararınıza.  hade hayırlısı
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  idare edermişteşekkür:D
   
27 Kasım Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Kasım Günlük Burç Yorumları

  27 Kasım Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Uzlaşmaya açık bir gününüzdesiniz. Bu yüzden de sabahtan itibaren yoğun ama gerilimsiz ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Uzlaşmaya açık olmanız kararsız olmanız anlamına gelmiyor, son noktada kendi kararlarınızı uygulayacaksınız. Akşama doğur alacağınız bir öneri, yaptığınız bir programı değiştirmenize neden olabilir. Size küçük bir sürpriz var. aşk İlişkinizin geldiği nokta, ilk...
 2. 22 Kasım Burç Yorumları

  22 Kasım Burç Yorumları

  22 kasım burç 22 kasım burç yorumları 22 Kasım Pazar günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun meleklerim 22 Kasım günlük burç yorumları :tik: Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın...
 3. 26 Kasım Burç Yorumları

  26 Kasım Burç Yorumları

  26 kasım burç Sevgili melekler arefe gününde sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 26 Kasım burç yorumlarınız :cah: Koç Sevgili Koç, bugün önsezileriniz mantığınızdan daha iyi işleyecek. Ay, yenilikçi Uranüs ile etkileşimde olduğundan beyin cimnastiği yapmak...
 4. 27 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :ehi: Sevgili Koç, Fazla alıngan olma meylindesiniz ve masum yaklaşımları bile yanlış değerlendirebilirsiniz. Büyük bir kazanç getirecek olan, ani bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Eğer süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz bu dönemde o ilişkinizle ilgili bir tatsızlık yaşayabilirsiniz. Sevgili Boğa, Duygusal çöküntülere açık...
 5. 27 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 kasım günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 27 kasım 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün en güzel şekilde geçmesini diliyor ve 27 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 27 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün, mantığınız size bir çok konuda doğru yolu gösterecek. Dış dünyayla ilgili...

Sayfayı Paylaş