27 Kasım Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
27 Kasım Günlük Burç Yorumları
KOÇ
Uzlaşmaya açık bir gününüzdesiniz. Bu yüzden de sabahtan itibaren yoğun ama gerilimsiz ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Uzlaşmaya açık olmanız kararsız olmanız anlamına gelmiyor, son noktada kendi kararlarınızı uygulayacaksınız. Akşama doğur alacağınız bir öneri, yaptığınız bir programı değiştirmenize neden olabilir. Size küçük bir sürpriz var.
aşk
İlişkinizin geldiği nokta, ilk başlarda düşünmediğiniz şeyleri düşünmenize neden oluyor. Sürekliliği olan bir şeyin temelini mi atacaksınız, yoksa gidebileceği yere kadar gitmesine seyirci mi kalacaksınız, henüz karar veremediniz.

İş arkadaşlarınız genel durumla ilgili endişelerini sizinle paylaşabilirler. Siz ise, eskisinden daha başarılı olduğunuzu biliyorsunuz ve bu kişisel endişelerinizi biraz olsun gideriyor.
dikkat
Bazı mesafeli ilişkilerinizi yumuşatmanız gerekebilir. Böyle bir ilişkinizle ummadığınız şekilde birtakım ilişkiler içine girebilirsiniz.


BOĞA
Çevrenizde, ortak noktanızın olmadığı pek çok insan var. Bu insanlarla ilişkileriniz konusunda düşünüyorsunuz. Belki de bu, kendinizden son derece emin olduğunuz size benzer kişilere ihtiyaç duymamanızdan kaynaklanıyor. Öğle yemeğinde bir konuğunuz olabilir. Bu konuğunuzla daha çok geleceğe dair planlar yapabilirsiniz. Uzun vadede ortak bir girişiminiz olabilir.
aşk
İlişkinizin hoşunuza giden ve başarılı bulduğunuz yönlerine odaklanıyorsunuz. Bunu kendinize karşı savunsanız da sizin asıl yaptığınız zorluklardan kaçmak. Hala geçmişte yaşananların tekrarlanacağını düşünüyorsunuz.

Bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bunun için biraz daha birikime ihtiyacınız olduğunun farkındasınız. Önümüzdeki günlerde mesleki becerinizi arttıracak eğitimlere ihtiyaç duyabilirsiniz.
dikkat
Kendinize daha dürüst davranmaya çalışmanız, geleceğinizi daha doğru çizmenize yardımcı olacak.


İKİZLER
Girdiğiniz her ortamda ilgi odağı olmayı başarıyorsunuz ve bu da sizin çok hoşunuza gidiyor. Bugünlerde birlikte olmak zorunda kalacağınız kişiler arasında ilgi odağı olma şansınız yok. Çünkü hayli iddialı ve başarılı bir grubun içinde yer almak üzeresiniz. Birlikte olmayı reddetmek yerine bu duruma alışmanız sizin için daha yararlı olacak.
aşk
Uzun süreli aşkların sorumluluk ve şartlar altında ezildiğini düşünseniz de, bu kez sadakat ve aşk ağır basıyor. Sevgiliniz de aşk ve sadakate hazır.

Yeteneklerinizden sonuna kadar yararlanabileceğiniz koşullar oluşmak üzere. Siz peşini bıraktınız. Artık koşullara müdahale etmeyi düşünmeseniz de, sizin dışınızda gelişmeler olacak.
dikkat
Kendi kafanızda yarattığınız şeyler, hayalinizdeki gibi olmayabilir ama bunları kabul edilebilir hale getirebilirsiniz.


YENGEÇ
Bugün hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Bazı gelişmeler karşısında bir takım prensiplerinizi çiğnemek zorunda kalacağınız ve duygusal bazı inişler yaşayabileceğiniz bugünde, yeni kararlar almamalı ve önemli girişimlerden uzak durmalısınız. Ailenizle ilgili sorunların su yüzeyine çıkacağı ev bu yüzden çok yorulacağınız anlar geçirebilirsiniz.
aşk
Bir süredir durağanlaşan ilişkiniz kendine yeni bir yön çizerek eskisinden daha hareketli olacak. Bugün sizi arayabilir ve bir program önerebilir. Reddetmeniz için bir nedeniniz yok.

Uzun zamandır tartışılan bir konuda uzlaşmaya vardınız. İşleri nasıl daha iyi bir hale getireceğinizi biliyorsunuz artık. Çevrenizdekilerin sizin motivasyonunuza ihtiyacını da dikkate almalısınız.
dikkat
Yakınlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgileneceğinize biraz da kendinizinkiyle ilgilenseniz daha mutlu bir hayat sürersiniz.
ASLAN

Yaşamınızda ümit dolu hayallerden somut gerçekliğe kesin geçiş var. Son zamanlarda gerçekleşen bütün gelişmeler sizden yana. Siz de bütün bunların değerini biliyorsunuz. Kazandıklarınızı kaybetmemek için olumlu bir çaba içindesiniz. Bir yakınınızla yaşadığınız bir sorun, artık yaşamınızdaki eski önemine sahip değil. Bu sizi oldukça rahatlattı.
aşk
Sizi yeterince şımarttığının farkında. Neysi ki o da şımartmaktan memnun. Neşeli ve zevkli zaman geçirmeye devam edeceksiniz. Bugün yine sizi görmek isteyecek.

Kontrollü oluşunuz ve yönünüzü seçmedeki gösterdiğiniz hassasiyet, bugünlerde çok işinize yarıyor. İş yaşamınızdaki başarınız biraz da bu özellikleriniz nedeniyle giderek artıyor.
dikkat
Hayatınızın merkezine kendinizi almanıza ihtiyacınız vardı ama yine de zaman zaman yakın çevrenizi de görmeniz gerekiyor.


BAŞAK
Kısa bir süre önce yaşadığınız bazı olaylar sizi endişelendirdi ama karar veriminizi kolaylaştırdı. Son kararlarınız beklentilerinizden farklı olsa da, bunun şimdilik kaçınılmaz olduğunun farkındasınız. Bu nedenle de aldığınız kararlarla barışıksınız. Şüpheciliğiniz her zaman işinizi kolaylaştırmasa da, bu defa çok işinize yaradı.
aşk
Ondan geçmişteki bir davranışı nedeniyle özel bir hareket bekliyorsunuz. O da bu konuda bir şeyler yapmak istemesine karşın bir türlü beceremiyor. Onunki duyarsızlık ya da önemsememe değil, sadece becerisizlik.

İşyerinizde takdir edilmeniz bazılarına abartılı geliyor. Çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki fark, bir süre sonra kıskançlığa yol açabilir. Bugün hoşlanmadığınız bir durumla karşılaşabilirsiniz.
dikkat
Yaşamınızın her alanında çalışkan bir öğrenci gibi davranmanız gerekmiyor. Bu size bazı hazlardan yoksun bırakabilir.


TERAZİ
Duygusal, incinmeye açık olacağınız bir gün. Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Özel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, inatçı ve biraz da bencil bir görüntü vermekten kurtulabilir ve kendinize yaptığınız haksızlığı görebilirsiniz.
aşk
İlişkinizde daha sağduyulu davranmaya yönelmelisiniz. Kıskançlık sorununda, kıskançlık duyan tarafın tek sorumlu görülemeyeceğini kabul etmeniz gerekiyor.

Sert görünme çabanızla, içinizdeki yumuşaklığı saklayamıyorsunuz. Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda problem olan kişilerle yeniden konuşma niyetiniz bu kez sonuç verebilir.
dikkat
Bazı duygusal sert çıkışlarınıza artık kanıksanmış gibi tepki verilmesi, sizi bu konuda daha ciddi önlemler almaya yöneltmeli.

AKREP

Arkadaş çevrenizde bazı insanlarla sohbeti koyulaştırıp karşılıklı yeniden tanışma seansları yapabilir, böylece aradaki yüzeysel sorunları asgariye indirebilirsiniz. Ama yine de aşırı duygusallığınızı dengelemeye, kimi ne kadar tanışmış olduğunuza iyice dikkat etmelisiniz. Bugün hayatınızın her alanındaki ilişkilerinizde uyumluluğu arttırma çabalarınız olacak.
aşk
Aşka bakışınızı biraz gevşetebilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz. Bu duygu, yaşamınızda özel bir yer tutuyor. Bu da, zor bulan, zor seven, zor ilişki sürdürülen biri olarak bilinmenize yol açıyor.

Ayağınızı sağlam basmanız halinde, ciddi engellerinizi ortadan kaldırabileceksiniz. Bugünlerde enerjinizi yoğunlaştırdığınız işlerde, birtakım ortaklık türü ilişkilere karşı uyanık olmanız gerekiyor.
dikkat
Bazı önyargılarınızdan kurtulmanız yararlı olacak. Geniş biri olarak değerlendirip sorunlarına uzak durduğunuz bir yakınınızın koşullarını iyice gözden geçirmeniz gerekiyor.YAY
Dostlarınızın size sunduğu yeni tanışmalar, yeni insanlar yaşamınıza zenginlikler katabilir. Yaşadığınız kırgınlığı şu günlerde bitirmeye niyetlisiniz. Kendinizi çıkmaz içinde gördüğünüz bir konu, yeni edindiğiniz dostlardan birinin devreye girmesiyle çözülebilecek gibi görünüyor. Yakın günlerde bazı umutlarınızın boşa olmadığı ortaya çıkacak.
aşk
Aşk ilişkilerinde güven sizin için her şeyin önünde. Bunun dışında, ilişkiyi sıkça sorgulayıp masaya yatıranlardan değilsiniz. Ama güven konusunu bugünlerde fazla abartmamanız gerekiyor.

İş başında iş dışı yakınlaşmaların sorun yaratacağı inancınız gittikçe yıkılıyor. Çalışma ortamınızdaki aile havasının, işlerin daha randımanlı yürümesine yol açtığını yadsıyamıyorsunuz
dikkat
Bazı mesafeli ilişkilerinizi yumuşatmanız gerekebilir. Böyle bir ilişkinizle ummadığınız şekilde birtakım ilişkiler içine girebilirsiniz.

OGLAK
Uzun zamandan beri kötümserliği elden bırakmayıp, çevrenizdeki herkese olumsuz enerji yayan bir arkadaşınız sizi de etkiliyor. Bugün bir ilginçlik, onu hayata daha iyimser bakmaya yöneltecek. Yepyeni bir tanışmayla, yaşadığınız yalnızlık duygusundan kurtulabilirsiniz. Bu tanışma kalıcı bir dostluğa dönüşebilir. Yakında sevinçleriniz var.
aşk
Hiçbir şey eskisi gibi kıpır, kıpır değilse de, partneriniz ilişkinizin hakkını vermesini iyi biliyor. Ona ayak uydurmanız, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir.

İş yaşamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır, işyerinizde size karşı bir antipati oluşturuyor. Bugün kısa bir toplantı sizi uyarabilir.
dikkat
Bazı arkadaşlarınızın aranızın açık olduğu kişiyle yakın ilişkide olması sizi rahatsız ediyor. Bunun abartı bir bakış olduğunu kavramanız gerekiyor.
KOVA
Aile içindeki küçük problemlerden endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu problemler, siz hiç karışmadan şu günlerde kendiliğinden hallolacak. Bu akşam bir davet alabilirsiniz. Reddedip evde dinlenmeyi seçmeniz zararınıza olabilir. Geçmişinizle ilgili birtakım hesaplaşmalarınız, bir an evvel birileriyle paylaşılmayı istiyor olabilir.
aşk
Partnerinize sorunun güvensizlik ya da özgüven eksikliği sorunu olmadığını anlatabilmelisiniz. Onu yitirme takıntınız, sevgilinize bir zamandır rahatsızlık veriyor gibi.

Epey zamandır iş alanınızı, koşullarınızı ve işyerinizdeki insan ilişkilerini gözden geçiriyor ve ne kadar şanslı olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız.
dikkat
Zarar umduğunuz bir gelişme sizi yarar getirebilir. Çözüp hallettiğinizi sandığınız bir sorununuz, bazı insanların didiklemeleriyle yeniden karşınıza çıkacak. Bu sorunu kökten çözmeniz için bir fırsat olabilir.

BALIK
Bugün geleceğinizi çok ilgilendiren bilgiler edinebilirsiniz. Bu bilgileri biraz kurcalamanızda yarar olacak. İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli yormuş görünüyor. Birkaç gündür süregelen bitkinliğiniz bundan olabilir. Akşam saatlerinde bir tartışmanın içinde olacaksınız. Sağduyulu davranmanız neticesinde tartışmadan karlı çıkacaksınız.
aşk
Çevrenizdekiler her şeyin yolunda olduğunu sanıyor. Çok hoş olduğu halde yaşadığınız ilişkinin tadını yeterince çıkartamıyorsunuz. Aklınızdan hala çıkartamadığınız birisi var gibi

Sakin, sabırlı tavırlarınızla saygı uyandırıyorsunuz. Hayattan kısa zamanda fazla bir beklenti içinde değilsiniz. Planlarınız çok uzun vadeli. Bu size iş ilişkilerinde bir rahatlık, bir olgunluk veriyor.
dikkat
Bugünlerde işlerinizdeki yoğunluğu dikkate almanız gerekecek. Cazip bir davet sizi bugünlerde kışkırtabilir.
 
CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Cevap: 27 Kasım Günlük Burç Yorumları

OGLAK
Uzun zamandan beri kötümserliği elden bırakmayıp, çevrenizdeki herkese olumsuz enerji yayan bir arkadaşınız sizi de etkiliyor. Bugün bir ilginçlik, onu hayata daha iyimser bakmaya yöneltecek. Yepyeni bir tanışmayla, yaşadığınız yalnızlık duygusundan kurtulabilirsiniz. Bu tanışma kalıcı bir dostluğa dönüşebilir. Yakında sevinçleriniz var.
aşk
Hiçbir şey eskisi gibi kıpır, kıpır değilse de, partneriniz ilişkinizin hakkını vermesini iyi biliyor. Ona ayak uydurmanız, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir.

İş yaşamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır, işyerinizde size karşı bir antipati oluşturuyor. Bugün kısa bir toplantı sizi uyarabilir.
dikkat
Bazı arkadaşlarınızın aranızın açık olduğu kişiyle yakın ilişkide olması sizi rahatsız ediyor. Bunun abartı bir bakış olduğunu kavramanız gerekiyor.
sagol canim:)
 
Üst