Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.468
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  27 Mart 2013 Tarihli Dolunay Burçları Nasıl Etkileyecek?

  Konu, 'Burçlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  bu konu dolunayın burçları nasıl etkilediği konusunda bilgiler içermektedir.
  27 Mart 2013 tarihinde dolunay olması bekleniyor. Benim bildiğim aslında dolunay zamanı insanların her zamankinden daha fazla sinirli olduğu yolunda... Burçlara ne kadar inanıyorsunuz bilemiyorum ama şimdiden 27 Mart tarihli dolunayın burçların üzerin de yaratacağı olumlu ve olumsuz etkileri merak uyandırmaya başladı. Bakalım burcunuza göre siz dolunaydan ne şekil de etkileneceksiniz?

  < Konu Resmi..>


  Özellikleri Koç burçları nasıl etkileyecek.Koç burçlarına Dolunaydan sonraki 10 gün duygusal konularda karar alınmaması öneriliyor.

  Boğa Dolunay enerjisi kıskançlık ve çekememzlik sürecini getirecek bekar olanlar bu süreçte dikkatli olmalılar dolunay enerjisi yanılmanıza nedne olmasın.

  İkizler dolunay enerjisinden fazlsıyala etkilenecek burçlardan biri olacka.

  İkizler dikkatli olmalı ikizler hayatın akışına ayak uydurarak hareket etmeliler sağduyulu ve olayların akışına ayak uydurmayı denemeliler.

  Yengeçler özellikle ayın 27 sinden itibaren 10 nisana kadar yatırımdan yapmak ve alım satımlardan uzak durmalılar.Duygusal yönden ilişkileriniz güçlenecek yine 10 Nisana kadar yeni bir ilişkiye başmamamnız öneriliyor..

  Aslan burçları dolunay enerjisi ile kendilerini gergin hsedebilirler.Aslanlar yanlış anlaşılmalara dikkat ettikleri sürece bir sorun yaşamayacaklar.Huzurlu ve rahat olacağınız bir sürece giriyorsunuz.

  Başak Burçları ise yanlış anlaşılmalar gerginlikler ciddi sorunlara probmelemele nedne olabilir bu haftadan sonra bu gergin zamanı bilerek dikkatli olmalısınız.özel hayatınızda bir hafta boyunca ayrıntılara çok dikkat etmelisiniz.

  Teraziler farkındalıklarını arttırarak net kararlar alabilecekleri bir döneme girecekler.Kendiniz için en doğru olanı seçeceğiniz bir dönemdesiniz şans sizden yana olacak.

  Akrep burçları için iş hayatlarında emeklerinin karşılıklarını alacakları bir dönemdeler.Haklarınıza sahip çıkın özel hayatınızda karar verip ilişkinize ya devam edin ya kararınızı verip şikayetci olmayın.

  Yay burçları çekindiğiniz geride kaldığınız planlarda ön planda olmaya özen gösterin.

  Oğlak burçları dolunay enerjisinden nasıl etkilenecek dolunayın enerjisiyle trafikte çok dikkatli olmalısınız yaptığınız her işte çok dikkatli olmaya özen gösterin yeniliklere açık olun kariyer hayanızda bir yıldız gibi parlayacaksınız.

  Kova burçları aşkı yakalıyabilecekler bu dönemde tanışacağınız inan ruh eşiniz olabilir. Ailevi konulardaki tüm karışıklar düzelecek bu konuda çok güzel enerji görülüyor.

  Balık Burçları Dolunay'dan nasıl etkilenecek Dolunay enerjisi balıklar için yeni bir işe girecekseniz çok dikkatli olmalısınız yatırımlar ve ödemeler konusunda çok dikkatli olmalılar.Duygusal konularda da sezgilerinizle hareket etmelisiniz..


   
27 Mart 2013 Tarihli Dolunay Burçları Nasıl Etkileyecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Mart Günlük Burç Yorumları

  27 Mart Günlük Burç Yorumları

  27 mart hangi burç 27 mart ne burcu burç hangi burçtur Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Çevrenizde tanık olduğunuz kişilik erozyonları, sizi, kendi kişiliğinizi sağlam tutma adına yanlış savunmalara sokabiliyor. İlkelerinizi korumaya çalışırken, tutucu, sabit fikirli, değişime kapalı biri görünümü alabiliyorsunuz. Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde...
 2. 27 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 mart burcu nedir Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız 27 mart 2010 koc burcu yorumları Birlikte olduğunuz kişi iyi niyetinizi istismar etmek istiyor. Bu ilişkiye verdiğiniz zaman ve enerjiyi tekrar değerlendirin. Yumuşak bir dille “hayır” deme zamanı gelmiş olabilir....
 3. 28 kasımda ki ay tutulması burçları nasıl etkileyecek

  28 kasımda ki ay tutulması burçları nasıl etkileyecek

  Biliyorsunuz 28 kasımda ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma burçlarımızı nasıl etkileyebilir ?
 4. 27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir Çarşamba günü geçirmenizi diliyor, 27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarına geçiyoruz... gnlk-bur-yorumlar-28-eyll-2012[1] 27 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları [27 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları] Kategori: Burçlar Tarih:...
 5. Dolunay ve Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek ?

  Dolunay ve Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek ?

  dolunay ve ay tutulması nedir,dolunayın burçlara etkisi,ay tutulmasının burçlara etkisi,26 ağustostaki tutulma burçları nasıl etkiler, Koç Burcu ve Yükselen Koç; 22 – 28 Nisan Haftası Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Hatta yılın en zorlu tutulmalarından bir tanesidir diyebiliriz buna. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa...

Sayfayı Paylaş