27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

TİTAN

*Melekler Mekanı*
27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları
Bu konu; 27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir Çarşamba günü geçirmenizi diliyor, 27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarına geçiyoruz...

burclar-19f.jpg

gnlk-bur-yorumlar-28-eyll-2012[1]
27 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
[27 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları] Kategori: Burçlar
Tarih: 25.03.2013 10:03

KOÇ

Bugün, sezgisel olarak sabırsız ve anlayışsız etkilere karşı dikkatli olun. Her şeyi kafanızda büyütebilirsiniz. İş alanlarınızda vereceğiniz mücadeleler kendinizi yorgun hissetmenize yol açabilir.

BOĞA

Organizasyona ve grupsal işlere yönelik adımlarınızda ani tepkilere açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza yardım etmeye çalışacaksınız. Sevdikleriniz için fedakârlıklarda bulunmak sizin için önemli olacak.

İKİZLER

Fedakâr ve herkese yardım etmek isteyen yapınızla iş ortamlarınızda başkaları için harekete geçmek ve onlara yardım etmek isteyebilirsiniz. İçinizdeki sabırsızlığı zaman zaman kontrol etmeniz gerekebilir.

YENGEÇ

Seyahat, ticaret ve eğitim alanlarınızda harekete geçerken sabırsız tutumlardan kaçının. Gerçekçiliğinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Özel hayatınızda güvensizliklerinizi kendinize saklayın.

ASLAN

Parasal işlerinizde istediğiniz enerjiyi ortaya koymakta zorlanabilir, bazı ani çıkışlarda bulunabilirsiniz. Çok acele etmeden, etraflıca ve iyice düşünerek hareket etmeye özen gösterin.

BAŞAK

Özel ilişkilerinizde ve konuşmalarınızda bazı iniş çıkışlar ya da sabırsızlıklar görülebilir. Aslında fedakâr etkilerle hareket etmeye meyillisiniz. Aşk hayatınızda biraz daha sıcak davranmaya çalışın.

TERAZİ

İş alanlarınızda harekete geçerken bazı planlamalar yapmanız gerekebilir. Fedakâr ve yardımsever etkilerle harekete geçebilirsiniz. Ailevi ilişkilerinizi bu kadar sorgulamaktan vazgeçmelisiniz.

AKREP

Aşk hayatınızda sabırsız ve bir o kadar aceleci davranmaya müsait olabilirsiniz. Harekete geçeceğiniz bazı noktalarda koşullar sizi kolay yanıltabilir. Başkalarıyla iletişiminiz yüksek olacak.

YAY

Fikirlerinizi eyleme dökmek için uygun bir gün olabilir. Ailevi konu ve meselelerde çabuk ve hızlı davranmak isteyebilirsiniz. Size anlatılanlardan kolay etkilenmeniz mümkün gözüküyor.

OĞLAK

İletişime dayalı işlerinizde fikir ve düşüncelerinizi eyleme dökebilirsiniz ama gerçekçi adımlardan uzak durmamaya çalışın. Gününüzü kendi isteklerinize göre şekillendirebilirsiniz.

KOVA

Bugün, önemli bir para konuşması ya da görüşmesi gündeme gelebilir ama siz temkinle yaklaşmayı ihmal etmeyin. Gün içinde her şey gözünüzde büyürken, çevrenize yardım edeceksiniz.

BALIK

Kişisel amaçlarınız için harekete geçmek ve fikirlerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Adımlarınızı dikkatli atmayı unutmayın. Sosyal ortamlarda gerçekleşecek bazı konuşmalar sizi yorabilir.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Geri