gebe
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.192
  Beğenilen Mesajlar:
  2.681
  Ödül Puanları:
  113

  27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir Çarşamba günü geçirmenizi diliyor, 27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarına geçiyoruz...  [​IMG]


  gnlk-bur-yorumlar-28-eyll-2012[1]

  27 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları [27 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları] Kategori: Burçlar
  Tarih: 25.03.2013 10:03


  KOÇ

  Bugün, sezgisel olarak sabırsız ve anlayışsız etkilere karşı dikkatli olun. Her şeyi kafanızda büyütebilirsiniz. İş alanlarınızda vereceğiniz mücadeleler kendinizi yorgun hissetmenize yol açabilir.

  BOĞA

  Organizasyona ve grupsal işlere yönelik adımlarınızda ani tepkilere açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza yardım etmeye çalışacaksınız. Sevdikleriniz için fedakârlıklarda bulunmak sizin için önemli olacak.

  İKİZLER

  Fedakâr ve herkese yardım etmek isteyen yapınızla iş ortamlarınızda başkaları için harekete geçmek ve onlara yardım etmek isteyebilirsiniz. İçinizdeki sabırsızlığı zaman zaman kontrol etmeniz gerekebilir.

  YENGEÇ

  Seyahat, ticaret ve eğitim alanlarınızda harekete geçerken sabırsız tutumlardan kaçının. Gerçekçiliğinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Özel hayatınızda güvensizliklerinizi kendinize saklayın.

  ASLAN

  Parasal işlerinizde istediğiniz enerjiyi ortaya koymakta zorlanabilir, bazı ani çıkışlarda bulunabilirsiniz. Çok acele etmeden, etraflıca ve iyice düşünerek hareket etmeye özen gösterin.

  BAŞAK

  Özel ilişkilerinizde ve konuşmalarınızda bazı iniş çıkışlar ya da sabırsızlıklar görülebilir. Aslında fedakâr etkilerle hareket etmeye meyillisiniz. Aşk hayatınızda biraz daha sıcak davranmaya çalışın.

  TERAZİ

  İş alanlarınızda harekete geçerken bazı planlamalar yapmanız gerekebilir. Fedakâr ve yardımsever etkilerle harekete geçebilirsiniz. Ailevi ilişkilerinizi bu kadar sorgulamaktan vazgeçmelisiniz.

  AKREP

  Aşk hayatınızda sabırsız ve bir o kadar aceleci davranmaya müsait olabilirsiniz. Harekete geçeceğiniz bazı noktalarda koşullar sizi kolay yanıltabilir. Başkalarıyla iletişiminiz yüksek olacak.

  YAY

  Fikirlerinizi eyleme dökmek için uygun bir gün olabilir. Ailevi konu ve meselelerde çabuk ve hızlı davranmak isteyebilirsiniz. Size anlatılanlardan kolay etkilenmeniz mümkün gözüküyor.

  OĞLAK

  İletişime dayalı işlerinizde fikir ve düşüncelerinizi eyleme dökebilirsiniz ama gerçekçi adımlardan uzak durmamaya çalışın. Gününüzü kendi isteklerinize göre şekillendirebilirsiniz.

  KOVA

  Bugün, önemli bir para konuşması ya da görüşmesi gündeme gelebilir ama siz temkinle yaklaşmayı ihmal etmeyin. Gün içinde her şey gözünüzde büyürken, çevrenize yardım edeceksiniz.

  BALIK

  Kişisel amaçlarınız için harekete geçmek ve fikirlerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Adımlarınızı dikkatli atmayı unutmayın. Sosyal ortamlarda gerçekleşecek bazı konuşmalar sizi yorabilir.

  *Hande Kazanova

  Astroloji Uzmanı*

   
27 Mart Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Mart Günlük Burç Yorumları

  27 Mart Günlük Burç Yorumları

  27 mart hangi burç 27 mart ne burcu burç hangi burçtur Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Çevrenizde tanık olduğunuz kişilik erozyonları, sizi, kendi kişiliğinizi sağlam tutma adına yanlış savunmalara sokabiliyor. İlkelerinizi korumaya çalışırken, tutucu, sabit fikirli, değişime kapalı biri görünümü alabiliyorsunuz. Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde...
 2. 27 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 27 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, haftanın ortasına denk gelen Çarşamba gününnü gönlünüzdeki gibi geçirmeniz dileğiyle 27 Şubat günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz.. 27 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda...
 3. 20 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  20 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 20 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hafta ortasına ulaştığımız bu Çarşamba gününü en iyi şekilde geçirmenizi diliyor ve 20 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler veriyoruz sizlere.. 20 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Beklentilerinizin arttığını ve bununla birlikte maddi gelirinizin yükseldiğini...
 4. 27 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 kasım günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 27 kasım 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün en güzel şekilde geçmesini diliyor ve 27 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 27 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün, mantığınız size bir çok konuda doğru yolu gösterecek. Dış dünyayla ilgili...
 5. 27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 ağustos 2014 burç yorumu, 27 ağustos günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ Sosyalliğinizin sizi çok güler yüzlü yaptığı bir süreçtesiniz. Kendiniz iyi hissetmenin yollarını arayıp bulacak ve sıkıntılarınızın...

Sayfayı Paylaş