Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  27 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  27 mayıs 2013 günlük burç yorumu günlük burç yorumları  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir hafta geçirmeniz dileğiyle 27 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>

  Koç
  Son dakikaya kadar oyalanıp oyalanıp, sonra da elin ayağına karışmış bir halde iş bitirmeye çalışıyorsun. Acayip bir panik söz konusu. İşlerini düzene koymalısın ve önem sırasına göre de halletmelisin. Aşk hayatın daha da bir karışık. Belirsizlikler, kıskançlıklar ve de ne olacak bu işten gibi sorular hakim. Çok fazla düşünme, her dakikanın tadını çıkart ve gelecek ile ilgili endişelerini rafa kaldır.
  Boğa
  Başkaları ile ilgili tespitlerde bulunurken kınama ve eleştirme. Gün gelir başına gelir. Bazı kişilerin hayatları dışarıdan gözüktüğü gibi olmayabilir. Daha önce eleştirdiğin bir durumun benzerini şimdi yaşıyorsun ve farkına varman dahi büyük bir adım. Yaptığın ukalalıklar ise yanına kar kalmadı tabi. İş ile ilgili bir ortaklık teklifi seni canlandıracak. Bir adım atmadan ya da söz vermeden önce iyi analiz etmeli, işi bilen kişilere danışmalısın.
  İkizler
  Beklenmedik gelişmeler seni zor durumda bırakabilir ve daha önce verdiğin acele kararlardan dolayı pişmanlık duyabilirsin. İş arkadaşların senden gelen her türlü öneriye açıklar ve işin ilerlemesi adına fikirlerine önem veriyorlar. Sen ise kendini biraz geri çektin ve ilk adımı başkalarından bekliyorsun. Çok abur cubur tüketiyorsun. Bir şey yemeden içmeden duramıyorsun adeta.
  Yengeç
  Hedeflerini belirlerken daha gerçekçi olmanda fayda var. Bazen kendi sınırlarını aşan hedefler koyuyorsun. Ya da koyduğun hedefler seni mutlu etmekten çok kendini başkalarına ıspat etmeye yarıyorlar. Kızgınlığını içe atma, sağlığını negatif şekilde etkiliyor ve sakıncalı. Sana yakın olan birini sürekli değiştirmeye çalışıyorsun. Onu olduğu gibi sevmeli ve takdir etmelisin.
  Aslan
  Yoğun bir haftaya giriş yapacaksın. İş yerine özel hayatındaki sorunları taşımamaya çalış. Yakınlarından biri seni son zamanlarda fazlasıyla eleştiriyor. Aslında dur demek istiyorsun, ama biraz da haklı olduğundan ses çıkartamıyorsun. İlişkisi olan Aslan, beraber olduğun insana olan sevgini bir süredir açıkca göstermemiş olabilirsin. Romantik bir sürpriz ilişkinize renk katacaktır.
  Başak
  Beraber çalıştığın insanlar olmasa seni bugün motive etmek ve harekete geçirmek imkansız gibi. Tam bir Pazartesi sendromu modundasın. Evinde gerginlik yaşayan Başak için ise tam tersi geçerli, işe gitmek için sabırsızlanacaksın. Kaçmak yerine çözüm aramalısın. Çünkü bir gün bakarsın ki, tüm sorunlar daha da büyüyerek karşında ve o zaman toparlamak ve durumu düzeltmek imkansızlaşabilir.
  Terazi
  Mars ve Merkür’ün güç birliği sayesinde günün ilk saatlerinden itibaren keyfin yerinde olacak. Pozitif ve ılımlı yaklaşacaksın bazı olaylara. Senin tanıştırdığın bir çiftin arasın açılmış olabilir. İki yönden de hücuma uğrayabilirsin. Laf taşımayı pek sevmediğin için işin içinden sıyrılmaya çalışacaksın. Sağlığına dikkat etmelisin, zararlı zayıflama yöntemlerinden uzak durmalısın.
  Akrep
  Hafta sonu gerçekleşen bir olay, bugün biraz düşünceli olmana neden olabilir. Hayatı kaçırdığına dair bir ruh haline girmen yüksek ihtimal. Bir de arada bir durup durup, ben ne yapıyorum sorusuna takılıyorsun. Gezegenlerin etkisiyle de bu durumun melankolik sürece girmesi bir ihtimal. Senin özellikle bundan kaçınman gerekiyor şu günlerde. Bu ruh halinden seni bir tatil programı çıkartır.
  Yay
  Önyargı ve insan ayırmak gibi kötü huyların varsa, bunlardan acilen kurtulmalısın. Seni bir çok bakımdan engelliyorlar. Biriyle tanışmadan önce sadece onun hakkında söylenenler onunla ilk kez aynı ortamda bulunduğunda seni etkiliyorsa, haksız yere triplere girme ihtimalin var. her insanla tanıştığında çevredeki sesleri kafanda sustur ve temiz bir sayfa aç. Özüyle tanımaya çalış, etiketleriyle değil.
  Oğlak
  Şimdiye dek fazla dert etmesen de, bugün ufak bir gelişme üzerine hırslanacaksın. Yeniden planlar yapıp, gereken insanlarla iletişime geçeceksin. Zaman zaman iş konusunda ve yapacakların ile ilgili ok hevessiz davranabiliyorsun. Bunun başlıca nedeni yaptığın işe şüpheli yaklaşman. Aşk konusunda hiç beklenmedik bir gelişme seni biraz sarsacak. Düşünmeden hareket etmemelisin. Başkalarının dolduruşuna ise hiç gelme.
  Kova
  Çocukların var ise, biraz daha sabırlı ve bilinçli davranmalısın. Bazı sorumluluklarını yorgunluktan olsa da başkalarına devrediyorsun. Çocukluğun ne kadar önemli ve belirleyici bir dönem olduğunu varsayarak, bazı konularda kararı kendin vermeli ve ipleri başkasının ellerine bırakmamalısın. Ailevi konularla ilgili bir görüşme yapabilirsin. Olayları leyhine çevirmeye çalışmadan objektif olmaya çalışmalısın.
  Balık
  İş konusunda çözümlenemeyen bir konu yine gündemde. Hararetli tartışmalar, farklı öneriler bir şekilde engelleniyor ve kişisel çıkarlar ön planda tutuluyor. Çözüm üretmekten sıkıldın ve şimdilik oluruna bıraktın. Ama yine de sana rahat vermiyor. Maddi konularda sıkıntıya düşme endişesi yaşıyorsun. Gelirinden çok harcıyorsun. Her alımın gerekli olduğunu savunsan da aslında öyle olmadığını sende biliyorsun.


   
27 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  27 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  27 mayıs burcu 27 mayıs burç hangi burç yorumları Bugün sizi neler bekliyor melişler....Aşk hayatı bugün nasıl geçecek..iş hayatında bugün sizi neler bekliyor.Maddi durumunuz nasıll..İşte burcunuzun 27 Mayıs yorumları Koç Burcu : Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize...
 2. 27 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  27 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  27 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 27 Mayıs 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Bugün duygusal takıntılarınız yüzünden kafanız oldukça karışacak. Yenilgiyi kabul etmeyen yapınız yüzünden, kişisel karakterinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Bugün ailenizle ilgilendiren konularda başarılı bir...
 3. 6 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 6 mayıs günlük burç yorumu 6 mayıs 2013 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde, tüm haftanızın neşe içinde geçmesini diliyor ve 6 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... 6 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı...
 4. 13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs 2013 burç yorumları günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününüde herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç Venüs ve Güneş’in işbirliği sayesinde kendini bugün biraz da olsa yeniden keşfediceksin. Uzun zamandır aklına gelmeyen şeyler bir anda zihninde...
 5. 27 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  27 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  27 ocak günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 27 ocak 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir hafta olsun diliyor, 27 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 27 Ocak 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu: İlişkilerinizde aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek...

Sayfayı Paylaş