Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  27 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu sayfa; 27 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, neşe dolu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle 27 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  KOÇ

  Özel hayatınızla ilgili bu gün kontrollü olmaya devam etmelisiniz. Sosyal çevreniz bir anda kalabalıklaşabilir ve yeni gireceğiniz ortamlarda ilginç kişiliklere iletişime girebilirsiniz. İş hayatında ise bir olayın olumlu sonuçlanması sizi mutlu edecek.

  BOĞA

  Hayatınızda yolunda gitmeyen bazı durumları değiştirme çabanız biraz sorunlu gidebilir. Bu durumun üzerine çok düşmemeli ve kendinize biraz zaman vermelisiniz. Aceleci olmanın faydası yok.

  İKİZLER

  Aşk yaşantınızda sık sık sorunlar yaşadığınız bir döneme girdiniz. Son günlerde duygularınızı ve davranışlarınızı kontrol edemiyorsunuz. Çabuk kırılıyor ve sevdiklerinizi rahatlıkla kırabiliyorsunuz. Hem iş yaşamınızda hem duygusal yaşamınızda bu hafta yaşadıklarınız alınganlığınızın bir sonucu.

  YENGEÇ

  İştahınız bu aralar çok açık ve bu durum sizin istemediğiniz halde kilo almanıza neden olabilir. Kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Alacağınız güzel bir haberle birlikte hiç planda olmayan bir yolculuğa çıkmanız an meselesi. Hazırlıklı olun!

  ASLAN

  Duygusal hayatınzıla ilgili olarak gelişen bir olay sonrasında beklemediğiniz farklı kararlar almaya çalişabilirsiniz.. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor. Sosyal çevrenizde size sürekli bir görüşme talebinde bulunabilirler.

  BAŞAK

  Son günlerde içine düştüğünüz karamsarlık sizi bu hafta sonu terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenle bu kadar karamsarlık yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. Bugün ele almayı düşündüğünüz konu, pek aceleye gelecek gibi görünmüyor.

  TERAZİ

  Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama deneyim çıkartmayı biliyorsunuz. Bu aralar tek sorunsuz alanınız iş yaşamınız. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz.

  AKREP

  Bu dönem hayatınızda yaşadığınız sorunlarla yüzleşmeye başlamanız sizi daha akıllıca hareket etmeye yönlendiriyor. Bu süreçte önemli hedeflerden biri de başkaları ile kuracağınız iletişimde güvenmeye alışmak ve çevrenizde inanları eleştirirken onları incitmemek. Duygusal hayatınıza bu günlerde dikkat etmelisiniz.

  YAY

  Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağı bugün, aşk konusunda isabetli kararlar alacaksınız. Doğru tespitleriniz ve tutarlı tavırlarınızla partnerinizi fazlasıyla etkileyeceksiniz. Maddi konuları yönlendirmede oldukça becerikli oluşunuz çevrenize güven telkin ediyor.

  OĞLAK

  Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyebilirsiniz Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz.

  KOVA

  Güzel bir akşam geçirmek için hazırlıklar içindesiniz. Sevgilinizle birlikteliğinizin her anını dolu, dolu yaşamak istiyorsunuz. Bunca zamandan sonra, hala ona dokunma ihtiyacı hissediyorsunuz. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz. Sizden çok daha az yetenekli insanların sizin üstünüzde olması, sizi işyerinizde geçimsiz, otorite tanımaz, kendi bildiğini okuyan bir insan yapıyor.

  BALIK

  Duygusal olarak yaşadığınız karmaşaların üstesinden gelmeye başlamanız hayatınızda bir çok şeyin farklı olmasınız sağlayacaktır. İçinizdeki değişimi farketmek için gereken ayrıntıları görebileceğiniz bir gündesiniz ve bu durum kişisel anlamda ciddi bir karar döngüsünü ortaya çıkartabilir. Maddi acıdan kontrollu olmaya çalışmalısınız.

  Kaynak: 27 Nisan Cumartesi Günlük Burç Yorumları
  Follow us: @GundemKibris on Twitter | GundemKibris on Facebook


   
  *LAVİNNYA* bunu beğendi.
27 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Nisan Günlük Burç Yorumları

  27 Nisan Günlük Burç Yorumları

  27 nisan günlük burç yorumları 27 nisan burç yorumu yorumları (23 Aralık - 20 Ocak) İstek ve arzularınız bu dönemde yoğunlaşacak. Böylece kendinize verdiğiniz önemin artması ile hırçınlaşabilir ve düzgün giden planlarınızı bu davranışlarınız yüzünden bozabilirsiniz. Kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ayrıca gecikmenize de neden olacaktır. (21 Ocak - 19 Şubat) Önemli iş...
 2. 27 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  27 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  27 nisan 2011 burç yorumları 27042011 burç yorumları 27 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 27 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 27.04.2011 günlük burç yorumları, 27 nisan koç burcu yorumları, 27 nisan yengeç burcu yorumları, 27 nisan aslan burcu yorumları, 27 nisan yay burcu yorumları, 27 nisan kova burcu yorumları, 27 nisan balık burcu yorumları,27 nisan terazi burcu yorumları, 27...
 3. 6 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  6 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 6 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, neşeli bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 6 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarınızı bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 6 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar...
 4. 20 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  20 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 20 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, mutlu bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 20 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz... KOÇ BURCU 06 Nisan 2013 Günlükburç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan ) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsleolan iletişimizde her iki...
 5. 27 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  27 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 27 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir günde tüm isteklerinize kavuşmanız dileğiyle 27 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. KOÇ Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Bu durum yaşayacağınız bazı sorunlarda ulaşabileceğiniz insan sayısını arttırıyor görünüyor. Sadece bazı yakın insanların...

Sayfayı Paylaş