Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  27 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük Burcunuzu okumadan güne başlamam günlük burcumu okumam gerek diyorsanız buyrun 27 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız melekler :tik:
  Koç
  Sevgili Koç, Ay bugün sizin temponuz gibi hızlı bir ritimde ilerlemeyi seven İkizler burcunda olduğundan işlerinizi istediğiniz hızda yapabilir, istediğiniz gibi çabuk hareket edebilirsiniz. Ay’ın etkileşimi iş yerinizde iletişim açısından yoğun bir güne işaret ediyor. Güne başlarken plan yaparsanız daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.

  Boğa
  Sevgili Boğa, bugün Ay hareketli İkizler burcunda olduğundan üzerinizdeki tatlı rehavet geçmiş olmalı. Bugün daha seri olmanız ve hemen harekete geçmeniz gerekiyor. Para evinizdeki Ay, maddi konulara eğilmeniz gerektiğini gösteriyor. Ancak para harcarken dikkatli olun zira ani dürtülerle para harcayabilirsiniz.

  İkizler
  Sevgili İkizler, Ay bugün burcunuzda olduğundan duygularınızla bağlantı kurmanızı kolaylaştırıyor ve dinamizm veriyor. Güne dinamik başlayacak ve hemen adapte olacaksınız. Cesur ve enerjik olacaksınız ama bu fazla enerjiyi düzensiz bir biçimde harcama ve başladığınız işleri yarım bırakma eğiliminde olabilirsiniz.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, Ay bugün de yıldız haritanızın en sakin bölgesinde olduğundan hareketli olaylar yaşasanız da, açık bir şekilde gelişmeyecek. Bugün pek çok şey rahatlıkla anlaşılacak kadar somut olmayabilir. Başkalarına maddi yönden destek olabilirsiniz ama ortak maddi konularda hayalci olma eğilimindesiniz.

  Aslan
  Sevgili Aslan, Ay bugün en sosyal evinizde olduğundan kalabalık ve sosyal ortamlar son derece cazip gelebilir. Sosyal bir ortama katılmak isteyebilirsiniz ama sorumluluklarınız buna engel olabilir. Arkadaş ve gruplarla birlikte hareket etmeniz ve ekibin bir parçası olmanız, tek başınıza hareket etmenizden çok daha yararlı olacak.

  Başak
  Sevgili Başak sosyal statünüz yükselişte. Herkesin gözü üzerinizde iken özgüveninizin sağlam olması iyi bir şey, belirli bir güce sahip olabilirsiniz ancak bunu yapıcı bir şekilde kullanın ve yükselen özgüveniniz başkalarını hiçe saymanıza yol açmasın. Aynı zamanda otorite konumundaki kişilerle tartışma eğiliminde olabilirsiniz.

  Terazi
  Sevgili Terazi, uzak ya da yakın gelecekle ilgili planlar yapabilir, seyahat hayalleri kurabilirsiniz. Herkes sizinle her konuda aynı görüşte olmak zorunda değil, farklı fikirlere de sahip olabilirler. Tartışma ve kendi fikrinizi empoze etme eğiliminde olabilirsiniz. Düşünceleriniz değişken, onları sağlam bir temele oturtmaya çalışın.

  Akrep
  Sevgili Akrep, bugün ortak gelirler ya da maddi olarak başkalarına bağımlı olduğunuz noktalarda hassas davranın. Ay’ın etkileşimi ortak maddi kaynakları düşünmeden harcamanız hatta çarçur etmeniz için sizi bilinçaltınızdan motive edebilir. Başkaları ile gereksiz ego çatışmalarına da girebilirsiniz.

  Yay
  Sevgili Yay, bugün yakın ilişki evinizdeki Ay’ın etkileşimi tarzınız olmayan bir şekilde çok çabuk yoğun duygusal tepkiler vermenize neden olabilir. Eşiniz, uzun zamandır beraber olduğunuz kişi hatta varsa iş ortağınızla en ufak bir tartışmada çabuk alevlenebilirsiniz. Partneriniz baskın bir konumda onunla baş edemezsiniz.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, iş evinizdeki Ay’ın etkileşimi yoğun çalışmayla geçecek bir gün olduğuna işaret ediyor. Kendinizi çalışırken fazla yıpratmayın. İş evinizde fazla enerjik bir etki var, aşırıya kaçarsanız yıpratıcı olabilir. Bu enerjiyi sağlıklı bir şekilde işlere yönlendirin zira hiçbir iş yapmadan da oturursanız size zararı dokunabilir.

  Kova
  Sevgili Kova, bugün aşk, eğlence ve yaratıcılık evinizde enerji birikimi var. Bu etki aşk ilişkinize yoğun duygular ve tutku getirebilir. Her şeyin fazlası zararlı olabilir, aşırı duygular sürtüşmelere yol açabilir, o nedenle dozajını iyi ayarlamaya çalışın. Yaratıcı işler çok verimli olabilir ancak fazla aceleci olmamanız gerekiyor.

  Balık
  Sevgili Balık, evinizle ve ailevi konularla ilgili bir gün olabilir. Yaşadığınız evle ilgili, ilgilenmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Anne baba ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Bu alana fazla enerji verdiğinden ortalığın çabuk parlamasına neden olabilir. Halletmeniz gereken ama yüzleşmediğiniz ailevi konular varsa gündeme gelebilir.

   
 2. sade_soda

  sade_soda Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  266
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Teşekkürler
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  idare edici birgün bugünde.. :((
   
 4. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  İkizler
  Sevgili İkizler, Ay bugün burcunuzda olduğundan duygularınızla bağlantı kurmanızı kolaylaştırıyor ve dinamizm veriyor. Güne dinamik başlayacak ve hemen adapte olacaksınız. Cesur ve enerjik olacaksınız ama bu fazla enerjiyi düzensiz bir biçimde harcama ve başladığınız işleri yarım bırakma eğiliminde olabilirsiniz


  tşkler
   
 5. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Aslan Sevgili Aslan, Ay bugün en sosyal evinizde olduğundan kalabalık ve sosyal ortamlar son derece cazip gelebilir. Sosyal bir ortama katılmak isteyebilirsiniz ama sorumluluklarınız buna engel olabilir. Arkadaş ve gruplarla birlikte hareket etmeniz ve ekibin bir parçası olmanız, tek başınıza hareket etmenizden çok daha yararlı olacak.
  Başak
  Sevgili Başak sosyal statünüz yükselişte. Herkesin gözü üzerinizde iken özgüveninizin sağlam olması iyi bir şey, belirli bir güce sahip olabilirsiniz ancak bunu yapıcı bir şekilde kullanın ve yükselen özgüveniniz başkalarını hiçe saymanıza yol açmasın. Aynı zamanda otorite konumundaki kişilerle tartışma eğiliminde olabilirsiniz.


   
27 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 27 Ocak Günlük Burç Yorumları

  27 Ocak Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız. Bu sevginizi daha da pekiştirecek. Ara ara ufak hediyelerle onun gönlünü almayı unutmamalısınız....
 2. 27 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Ekim günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Birine samimi ilgi gösterip duygusal olacaksınız. Bu kişi karşı cinsten isedikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ve bir de daha anlayışlı olun. Mizahanlayışınız iyi, manevi yapınız ise ruhani veya filozofik, bu psikolojiilişkilere şiddetle ruh kazandırma eğilimi olarak tanımlanabilir. Sosyalgüdüleriniz kesin, doğrudan ve amaca yönelik....
 3. 27 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :ehi: Sevgili Koç, Fazla alıngan olma meylindesiniz ve masum yaklaşımları bile yanlış değerlendirebilirsiniz. Büyük bir kazanç getirecek olan, ani bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Eğer süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz bu dönemde o ilişkinizle ilgili bir tatsızlık yaşayabilirsiniz. Sevgili Boğa, Duygusal çöküntülere açık...
 4. 27 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  27 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Yılın son pazartesi günü 27 Aralık 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek...
 5. 27 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  27 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  27 ocak burç yorumları Bakalım yıldızlar bugün bizim için neler diyor :tik: Sevgili Koç, Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız....

Sayfayı Paylaş