27 yaşında üniversite okumak sizce zor mu?

V

Vildan@

Forum Okuru
27 yaşında üniversite okumak sizce zor mu?

27 yaşında üniversite okumak melek kadınlar kulübü 27 yaşındaki üniversite öğrencisi forum'da.​

Kızlar 27 yaşında iki çocuğum var üniversite okuyamadim içimde ukte kaldı acaba 27 yaşında üniversite sınavına girsem kazanabilir miyim? Sizce açıktan mi yoksa örgün mu okumak daha iyi? Acaba üniversite sınavına girip kazansam okuyabilir miyim bir sürü soru var kafamda ama çok istiyorum yaa.

images (1).jpeg

Merhabalar
Yaşınızda ne var ki hala çok gencsiniz bir üniversite okumak bile o kadar erken ki. Bana kalırsa hayallerinizi yarıda bırakmayın peşinden koşun. Çocuklar varken örgün biraz zor olabilir eğer çocuklarınız küçük ve bakacak kimse yoksa zor olur ama açıköğretim daha kolay diyebilirim. Üniversite sınavına gireceksiniz kazandıktan sonra evden dersleri çalışıp sınavlarda sadece yüzyüze sınavlara giriyorsunuz.

Üniversite hayaliniz ukte kalmasın içinizde. 27 yaşında üniversite okumak değil daha ondan sonra kaç üniversite bitirirsiniz. Eğer çalışma hayatına girmeyi düşünüyorsaniz eğer işe yarar bir bölüm okuyun derim. Örneğin işletme herkesin okuduğu bir bölüm artık bir numarası kalmadi eğer çok iyi bir üniversitede okumadiysaniz bölümü. Onun için daha kolay iş bulabileceğiniz iş alanı açık bir bölüm tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz yani açıköğretimi ciddi düşünüyorsaniz aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Açıktan üniversite okumak için ne yapmalıyım" açıköğretim hakkında bilgi alabilirsiniz.

Geri