Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  28 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Burçsever Meleklerimize...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bugün her türlü konuda yenilikler ve değişiklikler düşünebilirsiniz. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Bugünlerde mantığınız her zamankinden daha hızlı ve dinamik çalışıyor. Bu da geleceğe dönük yatırımlar yaparken size büyük avantaj sağlayabilir. Fazla derinlemesine bilmediğiniz konularda iddalı olmaktan kaçınmalısınız.


  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs


  Yeni dönemin sizde yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsiniz. Pratik yönlerinizi kullanma bakımından iyi bir dönem olabilir. Bunun yanında maddi zorlanmalarda da rahatlama görülebilir. Uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz birşeyi gerçekleştirmeye teşebüs edebilirsiniz. Eğer siz bir kadınsanız bugün kendi işinde çok önemli konumda olan bir erkekle ilgili gelişmeler olabilir.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Gün sonunda bazı ertelenmiş resmi işlerinizi takip edebilirsiniz. Bunun yanında sosyal aktivitelerinizde de oldukça yoğunluk olabilir. Duygusallığınız yüzünden çevrenize karşı her zamankinden daha çok ilgili ve yardımsever olabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bir erkek tarafından atlatılabilirsiniz. Baş dönmesi halsizlik gibi şikayetleriniz olabilir. Gittiğiniz herhangi bir yerde kalabalıktan bunalabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Özellikle günün ilk saatlerinde daha temkinli hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Herhangi bir konuda bulunacağınız girişim ya da çevrenizdekilerin böyle bir girişimde bulunmasında, sizin aşırı iyimserliğiniz gündeme gelebilir. Başkalarının işlerine yardımcı olmalı ve onların sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Başınıza iş açmak istemez ve gününüzü istediğiniz gibi değerlendirmek isterseniz bu gibi durumlarda hemen bir bahane ile sıvışmanız gereklidir.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Hedeflerinizin yaratabileceği endişelerin sizi olumsuz olarak etkileyebileceğini belirtmek gerek. Sakin ve mantıklı tutumlarınızı korumanız, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Yemeklerinizde de dikkatli olmalısınız çünkü aşırı yeme eğilimleriniz olabilir. Farkında olmadan her zamankinden fazla yiyerek rahatsızlanmanız mümkündür.


  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Belki çok zor gelebilir ama atacağınız her adımda kendinize güvenmeniz, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza da yardımcı olacaktır. Dikkatli ve özenli bir yaklaşım tüm tehlikeleri ortadan kaldırabilir. Özellikle ikili görüşmelerde sezgilerinize güvenmeli ve kültürel birikiminizden faydalanmalısınız. Çocuklarınız olsun ya da olmasın sizden yaşça genç kimselerle fikir ayrılıklarınız olabilir. Siz bekar bir insansanız bugün arkadaşlarınızla ilgili hoş gelişmeler olabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Göstereceğiniz gayretin yararını göremeyebilirsiniz. Ancak ilişkiler açısından isterseniz çok daha şanslı olabilirsiniz. İlişkiler açısından inişli çıkışlı bir dönem geçirebilirsiniz. Bir çok ani duygusal yaklaşım ve ani uzaklaşmalar yaşamanız mümkündür. Bugün karşı cinsten haksızlık ya da anlayışsızlık görmeye açıksınız. Bu yüzden, karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara biraz daha hoşgörüyle bakmaya çalışarak canınızı sıkmamanız iyi olur.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Kendinizi kontrol etmelisiniz. Ağırbaşlı ve yumuşak olmaya verdiğiniz önem başarınızın derecesini belirleyebilir. Ama bunun yanı sıra diplomatik ilişkilerde ve mesleki konularda son derece başarılı çıkışlar yapabilirsiniz. Planladığınız bir buluşmada umduğunuzu bulamayabilir ya da planladığınız yaklaşımları yapamayabilirsiniz.


  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Sosyal ilişkilerinizde daha başka hedefler belirlemeniz ve normalin üstünde arkadaşlıklar kurmak istemeniz mümkündür. Siz bu ara çok çabuk aşık olabilir ve duygularınızdan emin olmadan harekete geçtiğiniz için daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Üzerinizdeki tembelliği atabilmeniz oldukça zordur buyüzden birşeyler yapacağım diye kendinizi aldatmayı bırakıp gününüzü dinlenmeye ayırırsanız kafaca rahat edersiniz.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunları iyi değerlendirmek ise sizin zamanlamanıza bağlı olacaktır.Şansınızın bu konuda yapacağı pek fazla bir şey yok yani fırsatları yakalamak sadece sizin kişisel yeteneklerinize kalıyor. Kafanızda bir çok plan olabilir fakat bunları yürürlüğe koymayı hep biraz sonraya bırakarak kendinizi engellemeniz ve vakit öldürmeniz mümkündür.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Bu devre daha çok mesleki yönde verimli geçecektir. Aşk hayatınız biraz durulabilir. Hatta işinize yoğunlaşmanız gerekebilir. Genelde iyimser bir hava içinde olacaksınız. Çevre ilişkilerinizde de oldukça uyumlu olduğunuz görülüyor. Bugün, siz bir erkekseniz fiziksel olarak, burcunuzun kadınlarından daha tembel ve bitkin olmanız mümkündür. Siz bir kadınsanız fiziksel olarak fena sayılmazsınız fakat psikolojik gerilimleriniz olabilir.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Gerçekçilik hissiniz ve zihinsel uyanıklığınız oldukça yüksek olacaktır. Bununla birlikte sorumluluk hissinizin de artması mümkün. Gelişmelere karşı iyi bir ritm anlayışına sahipsiniz. Bugün bir randevunuz varsa büyük bir ihtimalle bu randevu gerçekleşemeyecektir. Ayrıca gerçekleşmemesi bir bakımdan daha iyi de olabilir çünkü buluşabildiğiniz takdirde zamanınız hoş geçmeyebilir. Siz evli bir kadınsanız bugün eşinizin annesi ile bir araya gelmemeye gayret ederseniz daha iyi olur.


   
  Son düzenleme: 30 Ağustos 2012
28 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Burçsever Meleklerimize... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 28 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  28 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  28 ağustos hangi burç 28 ağustos burç Koç 21 Mart - 19 Nisan Bir insanı tanımak için ona borç vermenin çok iyi bir yöntem olduğunu bugün bir kez daha anlayacaksınız. Çok güvenerek borç verdiğiniz bir arkadaşınızın sözünü tutarak parayı size geri ödemesi rahatlamanıza ve bu dostluğa daha da değer vermenize neden olacak. Zaman zaman sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz kıskançlık hislerini...
 2. 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  28 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  28 ağustos burç Haftanın son iş ağustos ayının son cuma gününde bakalım bizi neler bekliyor... İstediğimiz cevapları beklediğimiz haberleri alabilecekmiyiz...Melekler Mekanı farkıyla 28 Ağustos Burç Yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, güne normal başlayıp hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz, bir yerlere yetişmeye çalışırken sinirli olmamaya ve sabırlı davranmaya çalışın. Yöneticiniz...
 3. 28 Mayıs 2012 Burç Yorumları....Meleklerimiz İçin...

  28 Mayıs 2012 Burç Yorumları....Meleklerimiz İçin...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün geleceğe yönelik maddi girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.Yatırım amaçlı...
 4. 28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün önemli bir insan sizi her konuda destekliyebilir. Özel...
 5. 30 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Melekler Yorumlar Sizleri Bekliyor....

  30 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Melekler Yorumlar Sizleri Bekliyor....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu ara gizli kapaklı işlerden uzak...

Sayfayı Paylaş