Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  28 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  28 ağustos hangi burç 28 ağustos burç Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Bir insanı tanımak için ona borç vermenin çok iyi bir yöntem olduğunu bugün bir kez daha anlayacaksınız. Çok güvenerek borç verdiğiniz bir arkadaşınızın sözünü tutarak parayı size geri ödemesi rahatlamanıza ve bu dostluğa daha da değer vermenize neden olacak.
  Zaman zaman sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz kıskançlık hislerini frenlemekte çok zorlanıyorsunuz. Oysa ki hem kendinize, hem de karşınızdaki insana biraz daha güvenseniz, çok daha sağlıklı bir şekilde ilişkinizi sürdürebilirsiniz.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  İnisiyatif kullanarak bir karar almanız gerekebilir. Yaratabileceği gerginliğe hazır olmalısınız. Ancak bir süre sonra aldığınız kararın pozitif etkilerini görmek, sizi çok rahatlatacak.
  Sevgiye, aşka düşkünlüğünüz ve yalnızlık korkunuz zaman zaman onunla ilgili problemleri gözardı etmenize neden oluyor. Ama fedakarlık nereye kadar?

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Her bulunduğunuz ortamda estetik duyarlılığa verdiğiniz önem dikkati çekiyor. İnce zevkleriniz ve detaylar konusundaki hassasiyetiniz genellikle artı puan topladığı gibi, kimi zaman bazı insanların da sinirine dokunabiliyor.
  Birlikte olduğunuz insan bugün sizinle birlikte olmak istemesine rağmen, kendini iyi hissetmemesi nedeniyle yalnızlığı tercih edebilir. Sakın üzerine gitmeyin, gerçekten hasta.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Uzun zamandır kendinizle başbaşasınız. En azından yakın çevredeki dostlarınızla birarada olmalısınız. Konuşmaya çok ihtiyacınız var, tabii onların da sizinle birlikte olmaya.
  Sanal ortamda yeni bir aşk doğabilir. Bu enteresan deneyim çok eğlendirici olabilir. Ne dersiniz?

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  İlişkileriniz gündeminizde yoğun bir yer tutacak. Birebir ilişkide bulunduğunuz insanlarla tatminkar paylaşımlar yaşamanız ve keyif almanız söz konusu. Bugün ikna yeteneğiniz de oldukça yüksek.
  Sevdiğiniz insanın size karşı davranışlarında ve duygularında büyük bir değişim söz konusu. Herşey giderek daha da olumlu bir hal alıyor.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Yakın çevrenizden iki insanın uzun zamandır gizli bir ilişki içinde olduklarını duymak sizi çok şaşırtacak. Bu konudan etkilenerek, sakın kendi ilişkinizde de onun böyle bir şey yapıp yapmadığı konusunda sorgulamalara başlamayın.
  Dedikodulardan çok etkileniyorsunuz. Neden sevdiğiniz kişinin söylediklerine değil de, insanların kıskançlıklarından söylediklerine inanmayı tercih ediyorsunuz?

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Maddi konularda aktif olmalısınız. Verdiğiniz borçların hesabını sormak, geri alma girişiminde bulunmak için son derece uygun bir gün. Yalnız verdiğiniz kararlardan sizi döndürmek için yapılacak baskılara kulak asmamalısınız.
  Neden sevgilinizi kıskandırmak konusunda bu kadar ısrarcısınız. İçinizden atamadığınız bir aşk hikayesinin acısını çıkarıyor olmayasınız sakın?

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Kişisel kararlarınızı uygulamaya dökmemek için bin türlü bahane bulmaya hazır bir durumdasınız. Oysa ki bugüne dek değişiklikleri sevinçle karşılayan bir insan olmanıza rağmen, hayatınızın bu döneminde bir tutukluk içerisindesiniz.
  Sevgilinizin size gösterdiği anlayış büyük bir şans. Bu yapıcı yaklaşımları her hangi bir sıradan ilişkide bulmak o kadar da kolay değil aslında. Bunun kıymetini bilmelisiniz.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Sakin, dingin ve oldukça hareketsiz bir güne hazır olmalısınız. Belki de üzerinizdeki uyuşukluğu atmak için en azından gün içinde biraz hareket etmeye çalışmanız iyi olabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarda da aynı uyuşuk ruh halini görmek sizi iyice durgunlaştırabilir.
  Birlikte olduğunuz insandan sakladığınız bir sırrın ileride ortaya çıkması ilişkinizin zedelenmesine neden olabilir. Bunun yerine siz yavaş yavaş alıştırarak söylemeyi tercih etmelisiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hakikaten size çok uygun, kalıcı dostluklar kurabileceğiniz, ortak değerlere sahip olduğunuz bu insanların yaklaşımları sizi daha da pozitif bir ruh haline taşıyacak.
  Çivi çiviyi söker diye durmadan sevgilinizin üzerine gittiğinizin farkında değilsiniz galiba. Huzursuzluk çıkartmayı bıraksanız da onun yerine yapıcı olmaya çalışsanız, sizin için daha faydalı olur.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Çok enerjik bir dönem geçirdiğiniz için kendinizi kontrol etmeniz önem taşıyor. Keskin sirke, küpüne zarar misali, öfkeniz ilk önce kendi sinirlerinizi yıpratıyor. Kendinizden ve diğer insanlardan beklentilerinizde biraz daha insaflı olmalısınız.
  Toplumsal hayattaki beklentilerinizi karşılayabilecek bir aşka ihtiyacınız var. Sizin kadar kolay ilişki kuran ve dikkat çeken birisi olmasını istiyorsunuz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Rahatlıkla yeni projelerin tohumlarını atabileceğiniz ve verimliliğinizin çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Duygusal enerjinizin yoğunluğu etrafınızdaki tüm insanları pozitif etkileyecek.
  Birlikte olduğunuz insanın seyahatte olması, kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Yalnızlığınızı unutmak ve rahatlayabilmek için bir uğraş bulmalısınız.
   
28 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 28 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  28 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  28 ağustos burç Haftanın son iş ağustos ayının son cuma gününde bakalım bizi neler bekliyor... İstediğimiz cevapları beklediğimiz haberleri alabilecekmiyiz...Melekler Mekanı farkıyla 28 Ağustos Burç Yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, güne normal başlayıp hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz, bir yerlere yetişmeye çalışırken sinirli olmamaya ve sabırlı davranmaya çalışın. Yöneticiniz...
 2. 28 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Günlük burcunu okumak isteyenler için 28 Ocak Günlük Burç Yorumları :pasi: :pasi: Koç Sevgili Koç, sabah saatlerinde iletişim trafiğiniz yoğun olabilir, sürekli telefonda veya trafikte yolda olabilirsiniz. Telaşlı ve aceleci...
 3. 28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 nisan burç yorumu 28 nisan 2011 burç yorumları 28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 28 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 28.04.2011 günlük burç yorumları, 28 nisan koç burcu yorumları, 28 nisan yengeç burcu yorumları, 28 nisan aslan burcu yorumları, 28 nisan yay burcu yorumları, 28 nisan kova burcu yorumları, 28 nisan balık burcu yorumları,28 nisan terazi burcu yorumları, 28oğlak...
 4. 28 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  28 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 28 ağustos günlük burç yorumu, burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, günüzün güzel geçmesi dileğiyle 28 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün, alışılmadık bir şekilde sizin adınıza, destekleyici gelişmeler olabilir. Bazı riskler mevcut olmasına rağmen; zorlukların üstesinden...
 5. 28 ağustos 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  28 ağustos 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  28 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 28 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 28 ağustos 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Hedefinize ilerliyorsunuz Sorumluluklar artıyor. Amaçlarınıza ulaşmak için daha hırslısınız ancak pek çok engeli de aşacaksınız. Çabalarınızı...

Sayfayı Paylaş