Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  28 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili melekler bakalım bugün bizleri neler bekliyor...Beklentilerimiz gerçekleşecekmi...Melekler Mekanı farkıyla 28 Ekim Günlük Burç Yorumları :tik:

  KOÇ
  Sevgili Koçlar Çarşamba gününe, Kova burcunda ilerlemesini sürdüren ay etkisi altında başlamaktayız. Bugün özgüven duygunuzu daha fazla ön planda tutmanız mümkündür. İhtiyaçlarınızın gayet iyi farkında olacağınız için etrafınızla temas kurarak neler yapabileceğinizi tespit edebilirsiniz. Denetim altına alınmak istemediğiniz için, birileri sizin adınıza karar vermeden önce siz, günlük planlarınızı sabah itibariyle uygulamaya başlarsanız sorun çıkmamış olur. Bugün birilerinin illaki sizi onaylamalarını beklemeden hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Yani kendinize yetebilir hatta bunu güçlü bir imajla sergileyebilirsiniz.

  Şüphe duyduğunuz konularda daha güvenli davranabilir, hatta ilişki kurmaya gönüllü olabilirsiniz. Bunun en önemli sebebi, Terazi burcunda ilerleyen Venüs gezegeninin siz Koçlara olan etkisidir. Bu yansıma altında hayatınıza yeni bir kişinin girmesi veya gayet özgür bir ilişki kurmanız mümkündür. Belki kısa süreli bir enerji gibi gözükebilir ama en azından aşk hayatınızla ilgili konularda rahat etmenizi sağlayabilir. Bu etki altında bağlantı kuracağınız kişinin sıra dışı biri olması ve sizden farklı düşünmesi daha fazla ilginizi çekebilir.  BOĞA

  Sevgili Boğalar, Ay gezegeninin gün boyu Kova burcunda ilerliyor oluşu, kendinizle çelişmeden, duygu düşünce bütünlüğü içinde ve dışa karşı belli mesafede durabilmenizi sağlayıcıdır. Bugün maddi konularda girişimci ve aktif bir şekilde hareket etmeniz gayet kolaydır. Zihniniz işlek olduğu için, olaylara gerçekçi bir bakış ve mantık çerçevesinde hızlıca müdahalede bulunabilirsiniz. Bu enerji altında, dışarıdan bir kişinin hangi konuda olursa olsun sizi yönlendirmesi mümkün değil. Bugünkü etkiler altında planlama dışı hareket etmek isteğiniz ön plandadır. Hiçbir şeyin sizi sınırlamasına müsaade etmeden günü kendi isteğiniz doğrultusunda geçirebilirsiniz.

  Arzu etmeniz halinde çevrenizdeki kişilerle fikir alış verişinde bulunabilir, önünüzde duran engelleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Kafanızın içinde tasarladığınız her şeyin yoluna girmesi halinde maddi açıdan da rahatlayacağınızın bilincindesinizdir. Düşündüğünüz planlar gereği gizli saklı hareket ediyor olmanızın altında yatan en önemli sebep çevrenizdeki insanlara pek güvenmiyor oluşunuzdur. Sizin isteğiniz bulacağınız uygun çözümlerle, uzun süreli ve keyifli bir şekilde sisteminizi kurmak ve bu sisteme göre hayatınızı düzenlemektir. Bu olana dek bazı konularda sessizliğinizi korumaya devam edebilirsiniz.
  İKİZLER
  Sevgili İkizler, arkadaşlık kurmaya gönüllü, paylaşımcı bir ruh hali içinde yeni bir güne adım atmaktasınız. Ay gezegeninin Kova burcu seyri altında, önsezileriniz gayet yüksektir. Çevrenizdeki bazı kişiler hakkında söylediklerinizin çoğu çıkabilir. İş hayatınızla ilgili mevzularda ise, özgür kararlar verebilme isteğiniz yüksektir. Durum ne olursa olsun kimseye söz vermek istemez hatta sizi zorlayabilecek mevzulardan uzak durabilirsiniz. Bilirsiniz İkizler mensupları neşeli ve oldukça aktif kişilerdir. Fakat sanılanın aksine kendi bildiklerini uygulamaktan çekinmezler. Belli doğruları vardır, her türlü şekilde yardıma hazırdırlar fakat çok fazla sıkıştırılmaları halinde buna Dur demeyi de iyi bilirler.

  Bugünkü enerjiler altında ise, özellikle ilişkinizle ilgili mevzularda, üzerinizde baskı kurulmasına tahammülünüz yoktur. Özellikle uzun süreli ilişkisi olanların farklı bir şeyler yaşama istekleri yoğundur. Bu ruh halinizi sevdiğiniz kişiyle paylaşmanız gayet yararlıdır. Böylece problemlerinize ortak bir çözüm yolu bulabilir veya isteklerinizin kabul edilmesini sağlayabilirsiniz. Bugün yaptığınız işlerde yaratıcılık gücünüz yüksektir. Kitlelere ulaşabilme ve yeni insanlarla bağlantı kurabilme gücünüzü istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

  YENGEÇ
  Sevgili Yengeçler, Ay gezegeninin Kova burcu seyriyle güne adım atmaktasınız. Maddi ve manevi değerlerinizle alakalı konularda özgür yaklaşımlar gösterebileceğiniz bugün, paranın yaşamınızda bu denli baskın oluşu ve buna rağmen iniş ve çıkışların en fazla bu alanda meydana gelişi tabi ki sıkıntı vericidir. Aslında bir Yengeç sınırlar içinde yaşamaktan dolayı kaygı duymaz. Belli bir plan yapar ona göre kendini ayarlar ve o çerçeve içinde yaşamayı sabırla sürdürebilir. Yani her şey zor olsa da, belli bir düzen içermektedir.

  Fakat onu asıl rahatsız eden, bu planlamaya alışmışken meydana gelen başka bir durumun bunu bozması halidir. İşte bunun adı belirsizliktir. Ve bu sizin için hakikaten rahatsız edicidir. Bir adım atmak isteseniz de, mevcut durumun ne yönde gelişeceğini bilmediğiniz için durmak zorundasınızdır. Bu yansımalar altında, bir yandan sisteme ayak uydurmaya çalışır, diğer yandan gelişmelere karşı yeni önlem paketi düzenleyebilirsiniz. Günün bir başka enerjisi altında, tutkularınızı derin bir şekilde yaşamak taraflısı olabilirsiniz. Ancak bazı konular aydınlığa kavuşmadıkça, ilişkinizle ilgili ördüğünüz duvarların ardında kalmak istemeniz doğal karşılanmalıdır. Ta ki tatmin edici bir sonuç alana kadar.
  ASLAN
  Sevgili Aslanlar, karşıt burcunuzda ilerleyen Ay gezegeninin Kova burcu enerjileri altında güne adım atmaktasınız. Paylaşımlar konusu bugün de ön planda. Bu nedenle etrafınızdaki dünyayla temasınızda kontrol duygunuzu belli bir dengede tutmanız şart gözüküyor. Yani sizin sahiplenici koruyucu tavırlarınıza karşı, partneriniz daha özgür yaklaşımlarda bulunabilirler. Kendinizi tam olarak güvende hissetmeyebilirsiniz. Ortak değerlere, cinselliğe veya maddi manevi konularda hayata olan bakış açınızı bugünün enerjileri doğrultusunda ayarlamanız gerekebilir. Sevdikleriniz üzerinde denetim uygulamamak, onları kendi hallerine bırakmak gibi.

  Sabah saatlerindeki enerjiler altında, partnerinizle aranızda sorunlar yaşanması mümkündür. Aşkı yüreğinizde yoğun bir şekilde hissetmenize rağmen partnerinize uyum sağlama zorunluluğunuz vardır çünkü bunun tam tersi bir durumun sorun yaşatacağı açıktır. Günün ilerleyen saatlerinde özgürlük ihtiyacı belirgin bir hal almaya başlayabilir. Geçmişte yaşanan sorunların üzerinde durulmadan, kendi bildikleriniz üzerinde ısrar etmeden yol almanız gerekir. Kafanızın içindeki düzen anlayışı, güvenlik duygusunu bir kenara koyarak, karşınızdaki kişinin görüş yapısı içinde durumları ele almak gerekebilir.
  BAŞAK
  Sevgili Başaklar, Kova burcundaki Ay etkisi altında bir güne adım atmaktasınız. Günün büyük bir bölümünde mesleki açıdan bütünün yararına olacak şekilde düşünmeniz faydalıdır. Kişisel kaynaklarınızın ve değerlerinizin çoğalması ve gelişmesi açısından bu son derece önemlidir. Hedeflerinize ulaşabilmek için insanlarla paylaşım içinde olmanız fakat yeri geldiğinde mesafenizi korumayı bilmeniz halinde herhangi bir problem çıkması mümkün değildir. Sosyal sorumluluklar da bugünün konuları arasında yer alabilir.

  Nasıl daha iyi şartlarda yaşanır veya daha çok insana nasıl hizmet sunulur çerçevesinde düşünebilirsiniz. İşiniz gereği birçok insanla bağlantıya geçmeniz mümkündür. Bu ise belli oranda esneklik gerektirir. Sizin doğrularınızla diğerlerinin bakış açısı ve beklentileri arasında farklılıklar oluşabilir. Bunu normal karşılarsanız boş yere stres yüklenmemiş olursunuz. Günün geri kalanında, ilişkinizle alakalı konularda her ikinizin de birbirinize karşı anlayış göstermesi ve dengenin muhafaza edilmesi şarttır. Paylaşımcı davranmalı, ılımlı hareket edilmeye çalışılmalıdır.
  TERAZİ
  Sevgili Teraziler, etrafınızdaki insanlarla bağlantı kurmaya açık ve kafanızın içindeki hedefleri düzgün bir şekilde gerçekleştirme isteğinizin yoğun olduğu bir güne adım atmaktasınız. Sabah saatlerinde oluşan kısa süreli bazı enerjiler parasal ve manevi açıdan soru işaretleri oluşturabilir. Yani herşeyin yolunda gitmesi konusunda şüpheleriniz bulunabilir. Bu nedenle kendinizi pek rahat hissetmeyebilirsiniz. Fakat bu sadece birkaç saatlik bir durumdur ve bir şekilde kolayca atlatılabilir. Çünkü yapılması gereken işleriniz vardır ve açıkçası bunları pek kafanıza takacak zamanınız yoktur. Günün diğer bölümünde ise ihtiyacınız olan en önemli şey, yaşamın keyif ve güzelliklerinin birlikte paylaşılmasıdır. Aradığınız güven ve rahatlığın sağlanması için karşınızdaki kişinin sizin üzerinizde denetim kurmaması veya herhangi bir zorlamada bulunmaması esastır.

  Sıra dışı bir ilişki size kendinizi iyi hissettirdiği gibi sonrasında ne olacağı konusu üzerinde durulmamalı ve hazzın uç noktalarına birlikte çıkılmalı ve herşey kendi akışına bırakılmalıdır. İstediğiniz tam olarak budur. Aslında günün tamamına baktığımızda bu istek diğer alanlarda da geçerlidir. Ne parasal ne de başka konularda önünüze engeller çıkmadan yol almak niyetindesinizdir. Bu yüzden de gün boyu elinizden geldiğince problemlerden kaçabilir, ciddi şeyler düşünmek istemeyebilirsiniz.
  AKREP
  Sevgili Akrepler, güne Ay gezegeninin Kova burcu etkisi altında girmektesiniz. Bu enerji, eviniz sınırları ve iç dünyanızda gizliliklerinizi koruma ihtiyacınızı yükselticidir. Gün boyu kendinizi güvende hissetmek için, üzerinizde baskı yaratan her şeyden uzak durmak isteyebilirsiniz. Huzur ve güvenlik isteğiniz yoğundur. Başkalarıyla paylaşım konusunda biraz daha istekli ve yumuşak tavırlar gösterebilirsiniz. İç dünyanızdaki problemlerin üstünü kapatarak farklı olan, ilginizi çekebilecek konulara ağırlık verebilirsiniz.

  Bu diğer insanlarla anlaşabilmek daha doğrusu huzurunuz kaçmasın diye kendinizce bulduğunuz bir yöntemdir. Derinliklerinizde bulunan sorunlar henüz çözüme kavuşmuş değildir fakat bunları kimseyle paylaşmak istemediğiniz için veya çare bulunacağını düşünmediğinizden herşey yolundaymış gibi, sizi sıkan bunaltan durumlardan kaçmak kurtulmak isteyebilirsiniz. Bugünkü enerjiler de bu yönde destekleyicidir. Ancak gerçekle aranızda pembe bir tül vardır. Bu ise durumları şimdilik kaydıyla iyi görmeye çalışmanız anlamındadır.
  YAY
  Sevgili Yaylar bugün, düşüncelerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ay Kova burcu seyri altında kimi zaman sabırsızlık gösterebilir ve bir an önce sonuca varmak isteyebilirsiniz. Gözlem gücünüz gayet yüksek olacağı için, etrafınızda olan biteni rahatlıkla izleyebilir, eksikleri tespit edebilirsiniz. Planlarınızı gün içinde gerçekleştirmeye çalışırken dış dünyayla bağlantınız oldukça yüksektir. Konusunda uzman kişilerle görüş alışverişinde bulunabilir, onların bakış açılarını öğrenebilir, topladığınız bilgileri değerlendirebilirsiniz. Amacınız yenilikte bulunmak olduğu kadar, dikkati de çekmektir.

  Bu enerjiyi kişisel ilişkiler açısından değerlendirirsek, değişik insanlar, sıradışı sohbetler günlük aktivite içinde oldukça hoşunuza gidebilir. İnternet ortamındaki işler ve kurulan arkadaşlıklar günün etkili konuları yer arasında yer alabilir. İlerleyen saatlerde ise, iş hayatınızla ilgili konular yine ön plana çıkmaya başlayabilir. İşinizi en verimli bir şekilde gerçekleştirmek için sizin tek isteğiniz müdahalede bulunulmaması ve size güvenilmesidir. Dayanıklı ve sabırlı bir şekilde yol almanız gerektiğinin bilincindesinizdir fakat bunun için eskilerin tasnif edilmesi ve düzenlenmesi lazımdır. İşte tam bu noktada size karışılması ise, ilerlemenin önünde koca bir engel anlamına gelebilir.

  OĞLAK

  Sevgili Oğlaklar, haftanın ikinci gününe, Ay gezegeninin Kova burcu seyriyle adım atmaktasınız. Bugün işlerin düzgün bir seyirde yürümesi için yenilikçi tarzda düşünmek gerekir. Bu durum hem yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarmanızda hem de bireysel özelliklerinizi sergilemenizde yardımcı olabilir. Günlük tüm uğraşılarınızda dağılmadan kararlılık içinde ne yapacağınızı tam olarak tespit ederseniz, uygulamada zorluk çekseniz bile, belli konularda odaklanarak mantıklı kararlar verebilirsiniz. Duygularınız ve ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda bu bakış açısı daha fazla işinize yarayabilir. Sizi gerilimden kurtardığı gibi, olabilecek sonuçları tespit etmenizi de sağlayabilir.

  Günün tümünde etkili olacak bir başka enerji ise, sabah saatleri itibariyle özellikle iletişimsel konularda görülebilir. Gerek çevreniz ve gerekse ilişkinizle ilgili durumlarda koşullar ne olursa olsun, güven olgusu oldukça önemlidir. Fakat bu güvenin kendi içinizde sağlanmasından ziyade özellikle ilişkide bulunarak elde edilmesi çok daha ön plandadır. İçsel açıdan rahatlamanız, bağımlılık korkusu taşımadan iç huzura kavuşabilmeniz için bu şarttır. Yani bugün paylaşım olgusu önemlidir. Fakat bu paylaşım arzusunda karşılıklı saygı, güven ve sevgi birliğinin sağlanması son derece önemlidir.

  KOVA
  Sevgili Kovalar güne, burcunuzda ilerleyen Ay gezegeninin etkisi altında adım atmaktasınız. Sınırsızlığı keşfetme arzunuzun yüksek olduğu bugün, düşünceler birbirine gayet hızlı geçişlerle bağlı ve bir o kadar derinleşmeye müsaittir. Modası geçmiş tüm kavramlara isyan edebilirsiniz. Size göre, dünya farklı bir yer olmalı, saçma sapan kurallarla çevrili olmamalı, hayata madem bir kez geliniyor, o zaman gönlünüzce yaşanmalıdır. Bir Kova için bu istek daima ön plandadır. Şimdi Ay, burcunuzda ilerlerken bu istek bir kat daha artabilir. Dışardan bakıldığında her an isyan etmeye hazır haliniz ancak çok yakın dostlarınızla bir aradayken farklılaşabilir.

  Çünkü orada paylaşım vardır. Paylaşım ise güçlendiricidir ve çoğu zaman rahatlatıcıdır. Bu duygular içinde geçirilen gündüz saatlerinin ardından fikirlerin karşılıklı paylaşımında asi tavırların göze çarpacağı eneriler devreye girer. Kontrolü elinize alma dürtünüz yüksektir ve dış dünyaya kendinizi ifade edişinizde hızlılık ön plandadır. Özgür olmak arzunuz yükselir ve sizi bağlayan, sınırlayan herşeyden uzak durmaya çalışabilirsiniz. Özellikle tanıdık bildiklerden ziyade başka insanlarla temas kurmak hoşunuza gidebilir. Akşam saatlerini bildiğiniz şekilde değerlendirmeniz size haz duygusu yaşatabilir.  BALIK
  Sevgili Balıklar güne, Ay Kova burcu seyriyle başlamaktasınız. Hissettiklerinizi kimi zaman dostça gerektiği yerde mesafeli bir şekilde ifade edebileceğiniz bugün, özgürlük alanınız sizin için kıymetlidir. Paylaşıma açıksınızdır ancak kimsenin tekeline girmek gibi niyetiniz yoktur. Sıra dışı yönlerinizi gerek yaptığınız işlere gerekse bulunduğunuz ortama kolayca yansıtabilirsiniz. Hobilerinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Yenilikler sizi oldukça keyiflendirebilir ve keşfettiğiniz her şey size apayrı bir zevk katabilir. Günün diğer enerjileri özellikle parasal konularda kaybetme korkunuzu yükseltebilir.

  Ancak bu ruh hali, daha dikkatli olmanız için gayet yararlıdır. Böylece karşınıza çıkabilecek fırsatları veya elinizdekileri doğru şekilde değerlendirebilirsiniz. Ne kadar güvendeyim sorusuna kendi içinizde cevap bulma telaşınız bugün yüksektir. Böyle bir durum hissettiğinizde öncelikle yapmanız gereken güven duygunuzu ayakta tutmaktır. Bazı kişi veya sorunlardan uzak durarak unutmaya çalışmak yerine problemlerin bizzat üstüne giderek çözüme kavuşturmak çok daha iyidir. Böylece bir daha uğraşmak zorunda kalmazsınız.

   
28 Ekim Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Ay bugün Yengeç burcunda ve sizin için ailevi konuları ön plana çıkarıyor. Anne babanızla iletişim kurmakta zorlanmayacaksınız, iletişim kanallarınız sonuna kadar açık. Ortak paylaşımlar ve maddi konular hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Gece ev ortamı inanılmaz huzurlu olabilir ve evde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, yakın...
 2. 28 Haziran Günlük Burç Yorumları

  28 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Bugun sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugunki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte PaSikA farkıyla size özel burç yorumları yupis Koç (21-03/20-04) Çok keyifli, hareketli, enerjik, muhteşem bir güne daha hazır olmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak o kadar güçlüsünüz ki, enerjiniz dışarı taşıp, etrafınızdaki insanlara da...
 3. 28 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Günlük burcunu okumak isteyenler için 28 Ocak Günlük Burç Yorumları :pasi: :pasi: Koç Sevgili Koç, sabah saatlerinde iletişim trafiğiniz yoğun olabilir, sürekli telefonda veya trafikte yolda olabilirsiniz. Telaşlı ve aceleci...
 4. 28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 nisan burç yorumu 28 nisan 2011 burç yorumları 28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 28 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 28.04.2011 günlük burç yorumları, 28 nisan koç burcu yorumları, 28 nisan yengeç burcu yorumları, 28 nisan aslan burcu yorumları, 28 nisan yay burcu yorumları, 28 nisan kova burcu yorumları, 28 nisan balık burcu yorumları,28 nisan terazi burcu yorumları, 28oğlak...
 5. 28 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  28 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  28 ekim günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 28 ekim pazartesi günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 28 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.... Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart - 19 Nisan) Ailevi konulara gün boyunca dikkatinizi vermek...

Sayfayı Paylaş