1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :clapping::clapping:
  Sevgili Koç,
  İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Doğallığınız sizi başarıya götürecektir. Maddi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesi, biraz da, sizin çalışmaların karşılığında olacaktır. Ay, öğleden sonra çevre koşullarınızı yeniliyor. Değişimler için gerekli enerjiye sahipsiniz.

  Sevgili Boğa,
  Hassas anlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Böyle durumlarda gergin oluyorsunuz. Bugün, duygusal karmaşalardan uzak kalmalısınız. İsteklerinizde belirleyici olmamalısınız. Çevrenizdeki kişilerin fikirlerinden etkilenmeden yaşamak istiyorsanız, doğru bildiğiniz konularda taviz vermemelisiniz. Amacınıza ulaşmak için hiçbir neden yok.

  Sevgili İkizler,

  Ay’ın burcunuza geçmesiyle öğle saatlerinden sonra, neşeniz yerine gelecek. Organizasyonlarda çıkan birçok problem, kendi bünyesinde çözülecek ve yaşam sizin istediğiniz akışa gelecektir. Bugün yapmanız gereken tek şey, Önemli işlerinizi erteleyip, daha kolay işlerde yoğunlaşmanız. Bu size sinirleriniz açısından iyi gelecektir.
  Sevgili Yengeç,
  Bugün, düşüncelerinizde karmaşanın hakim olduğu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Sessizce bildiğiniz yolda ilerlemeniz, bazılarına garip gelebilir. Fakat siz, ne istediğinizi çok iyi bildiğiniz için, hiç kimseye taviz vermeme konusunda oldukça kararlı davranıyorsunuz. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin.

  Sevgili Aslan,
  İş hayatınızda beklenemeyen gelişmeler için, uzun seyahatleriniz olabilir. Emin olmadığınız konulara yanıt vermediğiniz için, çevrenizde bilinmez bir tablo çiziyorsunuz. Dostlarınız ve iş arkadaşlarınız sizden farklı bir şey beklemekten yorulmuş durumdalar. Bugün, saydam olmalı ve onların beklediği cevabı vermelisiniz.

  Sevgili Başak,
  Her konuda çok şey biliyor olmanız, sizi farklı kılabiliyor. Özellikle iş konusunda pratik zekanızla öne çıkmanız, yüzünden çevrenizde çok kolay düşmen kazanabiliyorsunuz. Bugün tahmin edemeyeceğiniz ilginç fikirlerle karşınıza çıkacaklar, seni sıkıştırmaya çalışacaklar. Yapacağınız çok şey var ve tüm bunları ne yönde kullanacağınız bilmek zorundasınız.

  Sevgili Terazi
  Bugün, özellikle dengeleriniz korumak zorundasınız. Gün içinde sinirlerinizi bozacak birçok zincirleme olaylar olacaktır. Önemli olan, mantıklı ve ciddi kararlar vererek, çevrenizdeki kişilerin önünü akıllıca kesmektir. Vaktinizin çok değerli olduğunu ve oyalanmaktan hoşlanmadığınızı, görüştüğünüz kişilere anlatmak zorundasınız.

  Sevgili Akrep,
  Karşıt evinizde ilerleyen Ay, öğle saatlerinden sonra Madde evinize geçerek, sizi epeyce zorlayacaktır. Düşünceleriniz toplama konusunda zorlanabilirsiniz. Çevrenize gereken değeri vermenize rağmen, anlaşılmama gibi bir probleminiz var. Hırslarınız fazla ortaya koyuyorsunuz. Gizemli olmaktan vazgeçmemelisiniz. Sinirleriniz yorgun.

  Sevgili Yay
  Seyahatlerin gündeme gelmesiyle, kafanız karışık. Olayları akışına bırakmalısınız. Eski ve yeni dostlar arasında, karmaşa yaşıyorsunuz. Çevrenizde hiç suçunuz olmadığı halde, birçok arkadaşınız tarafından yaylım ateşine tutulabilirsiniz. Doğal yapınızın zedelenmesinden hoşlanmadığınız için, olaylara gülümseyerek bakmayı çoktan öğrendiniz.

  Sevgili Oğlak,
  Bugün akılcı ve planlı hareket ederek, birçok olayın üstesinden kolayca geleceksiniz. Dostlarınızdan alacağınız farklı fikir alış verişi sizi tatmin etmeyebilir. Radikal kararlar almanın zamanı değil. Değişen durumlara yavaş hazırlanmalı ve çevrenize şok durumlar yaşatmamalısınız. Olayları akışına bırakarak, sonuca temkinli gitmelisiniz.

  Sevgili Kova,
  Öğle saatlerinden sonra durağan işlerinizin açıldığınız görmek sizi neşelendirecektir. Atılımlarınız doğru alanlarda kullanmak için, birçok fırsatı aynı anda değerlendirmek yerine yavaş hareket etmeli ve enerjinizi dağıtmamalısınız. Bugün birçok arkadaş grubunuz sizi bekliyor. Her şeyi bıraktığınız gibi olmasını beklemeniz hata sizde biliyorsunuz. Geriye bakmayın.

  Sevgili Balık,
  Geçmişle ilgili nostaljik anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Bugün ailenizin eski olayları yeniden gündeme gelebilir ve sizin inatçı tavırlarınız karşısında, sevdikleriniz üzebilirler. Bugün zamanınızı geçmiş problemlerinizi çözmek için kullanmalısınız.   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  sağol canım en datlu yerinden öptüm pasim :D
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  bugünn hasta ve yorgunum poff
   
28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 28 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Günlük burcunu okumak isteyenler için 28 Ocak Günlük Burç Yorumları :pasi: :pasi: Koç Sevgili Koç, sabah saatlerinde iletişim trafiğiniz yoğun olabilir, sürekli telefonda veya trafikte yolda olabilirsiniz. Telaşlı ve aceleci...
 2. 28 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü 28 Haziran 2010 Pazartesi günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun kızlar :dp178::dp178: Koç Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin...
 3. 24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Haftanın ve ayın son cuma günü 24 Eylül 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar hoppahoppa Koç burcu 24 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar haftanın son iş gününe burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Günün etkili enerjileri altında bazı konularda dikkatli olmak gerekebilir. Hayati konularda yani uzun vadeli düşünülen alanlarda hemen büyümek ve kudretli olmak adına gereksiz...
 4. 27 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  27 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Haftanın ilk günü 27 Eylül 2010 Burç Yorumlarınız :pasi::pasi: Koç burcu 27 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, yeni hafta önemli bir görünümün etkisi altında başlıyor. Ciddi ilişki evinizde ilerlemekte olan Satürn gezegeninin, Kuzey Ay Düğümü ile zorlayıcı bir görünümü söz konusu. Bu durum, ilişkinizle alakalı konularda son derece dikkatli hareket edilmesi gereken bir gün olarak öne...
 5. 29 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  29 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmanız için 29 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumlarınız kızlar KOÇ (21 mart - 20 nisan) ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız. BOĞA (21 nisan - 21 mayıs) SİZİ huzursuz edebilecek beklentileriniz olabilir. Hayatınızı...

Sayfayı Paylaş