1. thesm

  thesm Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Kasım 2017
  Mesajlar:
  5
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  28 Kasım 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu.

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında thesm tarafından paylaşıldı.


  Koç Burcu:

  Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları organize etmeniz gerekebilir. İşlerinizde ki teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde fedakarlık yapmanız gereken durumlar olabilir. Öğleden sonra işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Kendinizi düzgün ifade etmek önem kazanabilir.


  Boğa Burcu:
  Bugün gelecek planlarınızla ilgili detaylı çalışma içinde olabilirsiniz. Aşk ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizde kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi detaylandırmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda teknik işlerle ilgilenebilirsiniz. İletişimden kaynaklanan sıkıntılar olabilir.

  İkizler Burcu:

  Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Üstlerinizle ilişkilerinizi güçlü tutmak önem kazanabilir. Farklı konularda yeni işlere girişmek isteyebilirsiniz. Mevcut işlerde ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz ortamları seçebilirsiniz. İşlerinizde ki sorumluluk sizi daha iyi yerlere taşıyabilir. Teknik konuları göz ardı etmeyin.

  Yengeç Burcu:

  Gün içinde teknik konularda sorumluluklarınız artabilir. Kendiniz için yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. Özgürlük hissi içinde olacağınız zamanlar var. Akademik konular ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için yakın çevrenizdeki kişilerle buluşma planlayabilirsiniz. Öğleden sonra işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

  Aslan Burcu:

  Bugün gündeminiz yoğun olabilir. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Eğitim almak istediğiniz konularla ilgili sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Finansal konularda kararlarınızı daha dikkatli almaya bakın. Duygusal yönden sizi bağlayıcı koşullar oluşabilir. Öğleden sonra yolculuklar gündeme gelebilir.

  Başak Burcu:

  Bugün eşinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular için mücadele verebilirsiniz. Eğitimlere katılabilirsiniz. Kişisel olarak hassas olduğunuz konuların üzerinde durabilirsiniz. İlişkilerinizi daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Sevdikleriniz için planlar yapabilirsiniz. Gün içinde gençlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

  Terazi Burcu:

  Çalışma arkadaşlarınızın işlerine destek verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba sarf edeceksiniz. Düzenlemek istediğiniz konularda hızlı davranmanız gerekebilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Öğleden sonra eşinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir.

  Akrep Burcu:

  Bugün yaratıcılık gereken konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sanatsal uğraşlar keyfinizi yerine getirecektir. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimlere katılabilirsiniz. Bugün harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bazı konularda daha kolay risk alabileceksiniz. İşlerinizi toparlama fırsatı bulacaksınız.


  Yay Burcu:

  Bugün ailevi konular önem kazanabilir. Kendinizi geçmişinizde olan konular içinde bulabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinize daha fazla yönelmeniz gereken bir gündesiniz. İşlerinizde teknik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Emlak ve gayrı menkul işleriyle ilgilenebilirsiniz. İlgi duyduğunuz konularda eğitim almak isteyebilirsiniz.

  Oğlak Burcu

  Bugün yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi farklı işlere yönelmiş durumda bulabilirsiniz. Ticari görüşmeler önem kazanabilir. Detaylara dikkat etmelisiniz. İşlerinizde kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda daha fazla uğraşabilirsiniz. Eğitimler gündeme gelebilir.

  Kova Burcu:​

  Bugün maddi konularda daha fazla mesai harcayabilirsiniz. Bütçenizi oluşturup yatırım yapmak için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İşlerinizdeki teknik konulara dikkat edin. Öğleden sonra eğitimlerde daha fazla görev alabilirsiniz. İletişimle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

  Balık Burcu:

  Bugün yeni başlangıçlar yapmak için istekli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda hassasiyetler oluşabilir. İşlerinizde büyümek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız artış sizi yorabilir. İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. İşleriniz için daha fazla mücadele verebilirsiniz. Gün içinde teknik konulara yönelmeniz gerekebilir.


  Alıntıdır.   
28 Kasım 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Kasım günlük burç yorumu

  22 Kasım günlük burç yorumu

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin....
 2. 28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :clapping::clapping: Sevgili Koç, İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Doğallığınız sizi başarıya götürecektir. Maddi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesi, biraz da, sizin çalışmaların karşılığında olacaktır. Ay, öğleden sonra çevre koşullarınızı yeniliyor. Değişimler için...
 3. 4 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  4 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  Bu konu; 4 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle 4 Mart Pazartesi günlük burç yorumunuzu paylaşıyoruz... Koçlar - İş alanlarınızın ve kariyerinizin göz önünde olacağı bir hafta. İş yapmaktan, sorumluluk almaktan çekinmeyeceksiniz. Daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Hafta başında gücünüzü ve...
 4. 28 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  28 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  28 nisan günlük burç yorumları, 28 nisan 2014 burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili melekler, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 28 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 28 Nisan 2014 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu Bugün, satın alma ve alışveriş duygunuzda artış gözleniyor. Uzun süredir aklınıza taktığınız konularla ilgili planlar...
 5. 25 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  25 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  25 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 25 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir hafta diliyor ve 25 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumunu bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Her konuda sevginizi ön plana çıkarmanız ve duygularınızla birlikte mantığınızı da aynı ölçüde götürmeniz sizi sevimli bir kişi görünümüne...

Sayfayı Paylaş