Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  28 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Mart ayının son pazartesi günü 28 Mart 2011 günlük burç yorumlarınız melekler :tik:
  Sevgili Koç,
  Birlikte olduğunuz kişiyle ilgili her ikinizi de meşgul eden konu; sosyoekonomik olarak sevindirici bir şekilde sonuçlanacak. Bu arada, kendi iş çevrenizle ilgili olarak kafanızda giderek filizlendirdiğiniz ve büyüttüğünüz sorun, siz de isteksizlik yaratmaya başladı. Bazı gereksinimleri ertelemeniz en olmadık hataların kaçınılmaz hale gelmesine neden olabilir.

  Sevgili Boğa,
  Gününüz; istediğiniz şekilde gelişen ve oldukça hareketli anlara sahip bir süreç izleyecek. Aile içi sorunlar olarak ortaya çıkabilen ve vahim olmayan bir gelişme arz eden durumu, abartma eğilimi içinde olmayın. Çünkü, bu tür durumlarda kendi kendinizi gereksiz ruh durumları içine sokuyor ve gücünüzü tüketiyorsunuz.

  Sevgili İkizler,

  Sadece sizi ilgilendiren ve iletişim içinde olduğunuz yakın çevrenizle bağlantılı olmayan konularda tedarikli davranıyorsunuz. Sorun yaşadığınız ödemelerinizde, yaptığınız kendinize yönelik özeleştirilerinizin dozunu yükseltmeyin. Bu tür konularda; ön hazırlıklarını yaptığınız sürece destek alabileceğiniz hiçbir olasılığı göz ardı etmeyin.
  Sevgili Yengeç,
  Hassas anlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Böyle durumlarda gergin oluyorsunuz. Gündelik yaşamınızın rutin olduğu zamanlar; hareketli, neşeli ve cana yakın olmanız, iş motivasyonunuzu da arttırıyor. Ayni kararlılık içinde olan bir yaşam düzeyi tutturmanın güçlüğünü göz önüne alırsanız; ön plana alacağınız tek şey var, o da hoşgörü.

  Sevgili Aslan,
  Sevdiğiniz insanla bir arada iken, her an fırtına kopacakmış gibi bir ruh durumu içinde olmanız sizin suçunuz. Yaşam tekdüzeliklerine karşı; kafanızda kurguladığınız değişimlerin özünde, kendi bireyselliğinize yönelik çabalar var. Fakat, bunun farkında değilsiniz ve değişik savunma mekanizmaları ile bunu bastırıyorsunuz.

  Sevgili Başak,
  İşinizde meydana gelebilecek kısa süreli takılmalar, sizi fazla meşgul etmeden sonuçlanacak. İleriye bakarken takındığınız karamsarlıktan uzaklaşabilmeniz için bir adım daha atmış saymalısınız kendinizi. Sizin için; hayat ekseninizde iyimser ve kötümser duygularınızı ayni oranda tutabilmeniz, kaçınılmaz bir yaşam gereksinimi haline geldi.

  Sevgili Terazi
  Bugün, önem derecesi olarak ikinci plana atarak ertelediğiniz işlerinizi bir gözden geçirin. Çünkü, bunlar; günlük aktivitelerinizin yoğun olduğu diğer günlerde unutulup gidiyor. Ayrıca, sizin için önem arz eden iş konusunun hukuksal temelini sağlam zeminler üzerine oturtun. Önemsiz görünen bazı ayrıntılar sonradan pürüz yaratabilir.

  Sevgili Akrep,
  Mesleki yeteneğinizin verdiği güvenle, sosyal konularda da başarılı olmak için tetiktesiniz. Bu konuda gerekli olan potansiyelin de yeterli seviyeye eriştiğinin farkındasınız. Abartılı davranışlara girmeyin ve inisiyatifi elden bırakmadan, olabildiğince paylaşımcı tavırlar gösterin. Size muhalefet olan kişilerin de yumuşayacağını göreceksiniz.

  Sevgili Yay
  Maddi işlerinizle ilgili konularda göstereceğiniz hassasiyeti bir türlü regüle edemiyorsunuz. Birbiriyle ilişkili gelişen her bir adımın, atlamadan takipçisi olmalısınız. Aksi takdirde başkalarında hata aramaya başlıyorsunuz ve farkında olmadan sinir küpü haline geliyorsunuz. Bu konuda; hiçbir tartışmaya meydan vermeden, sevdiğinizin sözlerine kulak verin.

  Sevgili Oğlak,
  Yanıtını alamadığınız konu da, boşa geçen her bir an sinir katsayınızı arttırıyor. Oysa, çevrenizde yardımlarını esirgemeyecek yakın dostlarınız var. İçinize kapanarak, kendinize zarar veriyorsunuz. İhtiyatlı kişiliğinizle, izleyeceğiniz uygun rota zaten kendiliğinden ortaya çıkıyor. Yapmanız gereken; panik tapmadan gelecek tepkileri gözlemek olmalıdır.

  Sevgili Kova,
  Aranızda gizli itilafların olduğu kişilere karşı, soğukkanlı davranışlarınızla bir adım öne çıkıyorsunuz. Abartılmış yoğun ilişkilerin yarattığı bu tür ilkel ve düşmanca tavırlardan, bir sonraki davranış tarzının denklemini çıkarmasını biliyorsunuz. Partnerinizi ise; bu tür analize yönelik gözlemlerinizin dışında tutmalısınız. Kendisini bazen yabancı gibi hissediyor.

  Sevgili Balık,
  Hayatınıza belirleyen sosyal etkileşimlerin her anında onun etkisi görülüyor. Sonucunun direk sizi etkileyeceği konularda detayları belirlerken, baskın taraf kendi kişiliğiniz olmalı. Çünkü, sürekli abartılarak hep ön plana itilen kişilik yapısı, beklenmedik anlarda sizi incitecek hatalı davranışlar sergileyebilir. Ona karşı daha doğal ve olağan tepkiler verin.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
28 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 28 Mart Günlük Burç Yorumları

  28 Mart Günlük Burç Yorumları

  28 mart hangi burç 28 mart burç yorumları burcu ne burcu Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz. Parasal durumdan çok sıkışıksınız. Dostlarınızı kırdığınızı...
 2. 28 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  28 mart burç 28 Mart günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Sevgili Koç, Bugün başınıza gelecek olaylar karşısında, duygularınızı bastırmanın yolunu bulmanız gerekiyor. Hislerinizin etkisinde kalarak vereceğiniz acele kararlarla harekete geçerseniz, sonradan pişman olacağınız sözler sarfedebilirsiniz....
 3. 28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 nisan burç yorumu 28 nisan 2011 burç yorumları 28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 28 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 28.04.2011 günlük burç yorumları, 28 nisan koç burcu yorumları, 28 nisan yengeç burcu yorumları, 28 nisan aslan burcu yorumları, 28 nisan yay burcu yorumları, 28 nisan kova burcu yorumları, 28 nisan balık burcu yorumları,28 nisan terazi burcu yorumları, 28oğlak...
 4. 28 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 mayıs burç yorumları, burçlar, bütün burçlar, 21 mayıs 2011 burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım. 28 mayıs günlük burç yorumları sizlerle melekler. Sevgili Koç, Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Macera yaşama hissiniz yoğun...
 5. 28 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 haziran burç yorumları 28 haziran günlük burç yorumları 2011 2011 günlük burçlar, 28 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 28 Haziran 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler 28 Haziran 2011 Salı Koç Burcu Burç Yorumları Kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Aceleci bir tutum içine girmekten ve...

Sayfayı Paylaş