Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  28 Mayıs 2012 Burç Yorumları....Meleklerimiz İçin...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bugün geleceğe yönelik maddi girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.Yatırım amaçlı bir girişiminiz nedeniyle para kaybına uğrayabilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntılı ve riskli bir gün geçireceksiniz. Yakın dostlarınızdan, birlikte olduğunuz kişiden veya eşinizden ya da ortağınızdan maddi destek alacaksınız. Birlikte çalıştığınız kimselerin düşüncelerini dinlemeniz sizin için doğru bir yaklaşım olabilir.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs
  Bugün karşıcins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz.Ama merak etmeyin tercihinizi doğru yönde kullanacaksınız. İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle konuşurken dikkatli olmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dışardan bakınca komik veya önemsiz görünen fakat sizin için üzücü olabilecek bazı şeylerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Bugün işinizde size olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.Para açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Sizin için önemli sayılabilecek ve tavsiyelerine değer verdiğiniz kişilerin sözlerini muhakkak dinlemelisiniz. Aksi vaya ısrarcı bir tutum içine girmeniz zararlı çıkmanıza veya üzülmenize, hatta içinde bulunduğunuz düzenin bozulmasına neden olabilir. Hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortamda bulunmak ve bu kişiyle dialoğa girmek durumuna kalabilirsiniz. Özellikle kendinize ya da yakınlarınıza ait sırlarınız varsa bunları ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olmalısınız.
  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün, aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Karşınıza çok fazla etkileneceğiniz bir kişi çıkabilir.Aklınızdan geçenleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları kaçırmanız mümkündür.İş ve para konularında önemli bir anlaşma yapmanız olasıdır. Bugün sorumluluğunu üstleneceğiniz her işi başarıyla yerine getirebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir kimseyseniz eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok gururlandıran bir tutumuyla karşılaşabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün iki değişik konu üzerinde yoğunlaşabilir ve hangisini hayata geçireceğinizle ilgili tereddütte kalabilirsiniz.Zamanınız ancak birisini ele almaya yetebilir. Bu gibi durumlarda size çekici geleni, doğrudan ilgilendiğinizi tercih ederseniz daha kazançlı olursunuz. Kalabalık ortamlarda bulunmanız ve bir çok kimseyle görüşmeniz olasıdır. Bir türlü göze alamadığınız bir işle ilgili olarak olayların akışında hızlanma olabilir.
  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Bugün işhayatınızda önünüzde yeni ufuklar açılabilir, yeni kazanç imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz.Bu yaratılan imkanları arkadaşlarınızla paylaşırsanız, kazancınız daha da büyüyebilir. Sabah saatlerinde sizi çok yoracak tartışmalara girmeniz gerekebilir. Sabrınızı kaybetmeden sorunlarınızı sakince anlatabilirseniz sonunda istediğinizi elde edebilirsiniz. Size mutluluğu getirebilecek bazı konular, daha önce kırdığınız bazı kişiler tarafından kasıtlı olarak engelleniyor.
  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Bugün maddi zararlara açık olduğunuz bir gün. Özellikle değerli eşyalarınız, sizin veya çevrenizdeki bazı kimselerin sakarlıkları yüzünden zarar görebilir.Sorunlarınızı çok fazla dert etmeyin ancak sıkıntılarınızı kendinize saklamaktan ve içinize atmaktan vazgeçin. Önemli sorunlarınızı dostlarınızla paylaşırsanız hem doğru davranmış olursunuz hem de daha çabuk çözüme ulaşırsınız. Eşinizle veya yakınlarınızla aranızda küçük bir tartışma çıkabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Bugün uzun süredir boşverdiğiniz yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmak için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Problemleriniz çözülemeyecek kadar zor değiller. Güçlü ve sürekli destek aldığınız arkadaşınızın sözleri sayesinde moral kazanacak geleceğe daha güvenle bakabileceksiniz. Eğer birisiyle ortak bir iş yapıyorsanız, ortağınızın hatalı kararları nedeniyle zarara uğrayabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün parasal açıdan oldukça şanslı bir durumdasınız ancak aşırı harcamalar yapmaya da eğilimlisiniz. Özellikle sevdiğiniz kişileri ya da uzaktan gelen kişileri ağırlamanız nedeniyle yapacağınız harcamalar parasal açıdan sıkışmanıza sebep olabilir. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Kafanızın karşıcinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz.
  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  ugün çevrenizde gelişen bazı olaylara karşı ani tepki vermeniz ve çabuk çözümler üretmeniz gerekebilir. Eğer çözüm bulmakta gecikir veya olayları beklemeye alırsanız, bundan siz zararlı çıkabilirsiniz. Kısa bir süre önce başlayan bir aşk ilişkisi karşı tarafın isteğiyle aniden bitebilir. Bu ilişkinin bitmesi nedeniyle kendinizi suçlamayın. Herşeyde bir hayır vardır. İlgilendiğiniz her alanda yeni bir sayfa açılabilir. İş yerinizde de probleminiz olduğu pek söylenemez.
  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün işinizde stresten uzak gerilimsiz bir gün geçireceksiniz.Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacaksınız. Fazla çalışmanızın ve gayretlerinizin karşılığını görecek ve patronlarınızın takdirini kazanacaksınız. Duygusal hayatınızda hareketli bir dönemdesiniz. Siz bir erkekseniz, hissedeceğiniz ani kıvılcımları aşk zannetmek gibi yanılgılara düşmemeye gayret etmelisiniz. İçinde olduğunuz dostluk atmosferinden dolayı günlük dertleri tamamen unutabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Bugün çevrenizde sizin için ya da sevdiklerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.İşinize yoğunlaşmanızdan dolayı duygusal hayatınız ikinci planda kalabilir. Büyük ilgi duyduğunuz birisinin anlayışsızlığı ya da ihmali de sizi kızdırabilir ve üzebilir. Etrafınızdakilerin olumsuz tepkilerini çekmemek için söylediklerinizi iyi düşünerek ve tartarak ifade edin. Eğer siz bir kadınsanız bugün bir erkek kalbinizi kırabilir. Bunun izlerini uzun bir süre taşıyabilirsiniz.


   
  Son düzenleme: 29 Mayıs 2012
28 Mayıs 2012 Burç Yorumları....Meleklerimiz İçin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Ay bugün Yengeç burcunda ve sizin için ailevi konuları ön plana çıkarıyor. Anne babanızla iletişim kurmakta zorlanmayacaksınız, iletişim kanallarınız sonuna kadar açık. Ortak paylaşımlar ve maddi konular hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Gece ev ortamı inanılmaz huzurlu olabilir ve evde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, yakın...
 2. 28 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 mayıs burç yorumları, burçlar, bütün burçlar, 21 mayıs 2011 burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım. 28 mayıs günlük burç yorumları sizlerle melekler. Sevgili Koç, Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Macera yaşama hissiniz yoğun...
 3. 20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Güne başlarken size çok faydalı olabilecek bir hesaplaşma yapmanız mümkün.Bu...
 4. 21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de...
 5. 28 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Burçsever Meleklerimize...

  28 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Burçsever Meleklerimize...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün her türlü konuda yenilikler ve...

Sayfayı Paylaş