Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  28 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 28 mayıs günlük burç yorumu
  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>
  KOÇ BURCU

  21 Mart – 20 Nisan

  Uzun vadeli planlarınız birlikte iş yaptığınız kişi tarafından sandığınızdan da fazla destekleniyor, bu destekten faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye koyulabilirsiniz. Aile bireylerinden biriyle ilgili çok sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz. Aşk yaşamınızda gözle görülür bir hareketlenme var. Önümüzdeki günleriniz heyecanlı geçebilir. Para durumunuzla ilgili bazı endişeleriniz var.  BOĞA BURCU

  21 Nisan – 20 Mayıs

  Özgüvenli ve girişken kişiliğiniz, her alanda kendinize mükemmel menajerlik yapmanızı sağlıyor. Her kapıyı çalabiliyorsunuz. Ama bunun, her kapının açılacağı anlamına gelmediği yolunda engin deneyimleriniz de var. Uzak bir yerden davete benzer bir haberiniz gelebilir. Kısa zaman içinde gerçekleşecek bu yolculuk karşınıza yepyeni sürprizler çıkartabilir.


  İKİZLER BURCU

  21 Mayıs – 21 Haziran

  Çapraşık konularda kafa karmaşaları yaşarken, çapraşık ilişkilerden de pek geri durmuyorsunuz. İş yaşamında tam başarı zamanı. Beyninizi tamamen işlere yöneltmeniz başarılarla birlikte ruh sağlığınızı da geri getirebilir. Aşk defterinizde bir sayfanın daha kapandığına artık ikna olmanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Bu sonuca katlanmanız gerekiyor.


  YENGEÇ BURCU

  22 Haziran – 23 Temmuz

  Arada bir sapla samanı karıştırıyorsunuz. Bu yanlış elemeyi erken fark etmeniz, geriye dönüşe yetmiyor. Duygusal bir gününüzdesiniz. Başka zaman umursamayacağınız bazı şeyler bugün sizi heyecanlandırabilir. Uzaktaki bir yakınınızdan sizi dolaylı ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Bugün için fazla önemsemeyeceğiniz bu haber, geleceğinizle ilgili önem taşıyabilir.


  ASLAN BURCU

  24 Temmuz – 23 Ağustos

  İş konularındaki iyimserliğiniz genel olarak işe yarıyor. Bugünlerde iş yaşamınızda şans kapınız epeyce aralık, bu dönemden faydalanmanız gerek. Özel hayatınızda yeni bir ilişkinin eşiğinde olmak sizi canlı tutuyor. Bugün onunla ilgili ilginç bilgiler alabilirsiniz. Akşam saatlerine doğru yapacağınız bir görüşme, bir kısım gelecek beklentilerinizin hiç de boş olmadığının göstergesi olabilir.


  BAŞAK BURCU

  24 Ağustos – 23 Eylül

  Tanrı ya havale eder gibi tepkisiz kaldığınız küskünlükleriniz var. Bu doğal tavır, her zaman olumlu neticeler vermeyebilir. Aşk yaşamınız mutluluk ve güven içinde devam ediyor. Bu alanda yaşadığınız doyum, iş yaşamınızda da kendisini gösteriyor. Bir arkadaşınız sizinle çok özel projelerini paylaşmak isteyecek. Sizin ona duygusal anlamda destek olmanızı bekliyor.


  TERAZİ BURCU

  24 Eylül – 23 Ekim

  Maddi konularda ve aile ilişkilerinde, iç içe geçmiş yeni umutlar söz konusu. Aşk ilişkilerinde yakın geçmişte yaşadığınız ilişkide aradığınızı bulamayışınız biraz umudunuzu kırmış gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde umudunuzu yeniden yeşertecek sürprizlere hazır olun. İş yaşamınızdaki küçük pürüzler hallolma yolunda. Azimkarlığınız dikkatle izleniyor.


  AKREP BURCU

  24 Ekim – 22 Kasım

  Kendinizi sakınma ihtiyacı duyduğunuz bir konuda, sürpriz gelişmeler söz konusu. Konuyla ilgili yeni insan değerlendirmelerine yönelebilirsiniz. Bir toplu para haberiniz olabilir. Sevinci ve üzüntüyü bir arada yaşayacaksınız. İş hayatınızda bugün küçük bir toplantınız var. Düşündüğünüz her şeyi açık açık söylemek yerine, biraz politik davranmak sizi üzebilir.


  YAY BURCU

  23 Kasım – 22 Aralık

  Bugünlerde insan kalabalıklarınızı azaltmanız gerekiyor. Sonu gelmeyen tartışmalarla yıpranıyorsunuz. Çok sorgulamadan yaşamaya başladığınız beraberlik, tahmin edilenlerin tersine size mutluluk veriyor. İşyerinizde yaşanan bir tartışmaya tanık olmak sinirlerinizi bozabilir. Taraf olmaktan kaçınmanız gereken çekişmeler söz konusu.


  OĞLAK BURCU

  23 Aralık – 20 Ocak

  Katılmaya gönülsüz göründüğünüz bir arkadaş toplantısında, bazı ilişki sorunlarınızı kontrol altına alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sizinle daha sıkı dost olmak isteyen birisi, bugünlerde çok hoş bir davranışta bulunarak sizi mutlu edecek. Gönül ilişkinizdeki dengeli durum bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. İş yaşamınızda kariyer ya da parayla ilişkili olmayan haksızlıklar söz konusu.


  KOVA BURCU

  21 Ocak – 19 Şubat

  Düzelmesine çaba harcadığınız birtakım olumsuzluklar, önümüzdeki günler içinde yüzünüzü güldürebilir. Bir aile davetinde kendinizi hiç hazır hissetmeseniz de, ilgisiz kalamayacağınız hoş biriyle tanışacaksınız. Bu tanışmanın arkasından kendinizi birtakım hazırlıklar içinde bulabilirsiniz. İş dünyanızda olumlu anlamda ektiklerinizi biçeceksiniz.


  BALIK BURCU

  20 Şubat – 20 Mart

  Bu dönemde büyük bir Duygusal karmaşa içerisindesiniz. Yeni biriyle yakınlığınız dost çevreniz tarafından pek hoş karşılanmıyor. Bu, yüzünüze açıkça söylenmese de siz rahatsızlığın farkındasınız. İş yerinizde yapılan bir toplantıda ileri sürdüğünüz fikirler takdirle karşılanabilir. Bir arkadaşınızın aşk yaşamı hakkındaki ilginç yaklaşımlarınız, değişik yorumlara yol açabilir.
   
28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  28 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Ay bugün Yengeç burcunda ve sizin için ailevi konuları ön plana çıkarıyor. Anne babanızla iletişim kurmakta zorlanmayacaksınız, iletişim kanallarınız sonuna kadar açık. Ortak paylaşımlar ve maddi konular hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Gece ev ortamı inanılmaz huzurlu olabilir ve evde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, yakın...
 2. 28 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 mayıs burç yorumları, burçlar, bütün burçlar, 21 mayıs 2011 burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım. 28 mayıs günlük burç yorumları sizlerle melekler. Sevgili Koç, Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Macera yaşama hissiniz yoğun...
 3. 7 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  7 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  7 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 7 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimize ve sayın misafirlerimize sağlıklı ve huzurlu bir gün diliyor, 7 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 07 Mayıs 2014 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
 4. 14 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  14 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  14 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 14 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güneşli cıvıl cıvıl bir gün diliyor ve 14 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 14 Mayıs 2014 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde...
 5. 21 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  21 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  21 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 21 mayıs çarşamba günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor ve 21 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 21 Mayıs 2014 Çarşamba Farkındalığınız artıyor. Uzun vadeli planlar üzerinde çalışmak için son...

Sayfayı Paylaş