Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  28 Nisan 2012 burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]21 Mart - 20 Nisan
  Bugün karşı cins ilişkileriniz aşırı gerilimli olabilir. Birisinden ayrılmanız ya da ciddi şekilde kavga etmeniz mümkündür. Kendinizi kontrol altında tutsanız bile karşı taraftan gelebilecek olan huzursuzlukları engellemeniz zordur. Her durumda bugün bazı mahrumiyetleriniz olabilir. Şayet yalnız bir insansanız hatalı bir arkadaşlık kurmaya uygun durumdasınız. Günün en yararlı tarafı, ailenizle olan ilişkilerinizin güçlenmesi ve güzel yolculuklar yapmaya uygun olmanızdır. Yaşlı kimselerden gelen iyilik ya da desteklerle karşılaşabilirsiniz.


  [​IMG]21 Nisan - 21 Mayıs

  Bugün, günün ilk saatlerinde bazı sıkıntılar yaşayacaksınız, ancak akşama doğru rahatlayacak ve hatta günü neşeyle tamamlayacaksınız. Gün içinde beklenmedik kazalara ve aksiliklerle karşılaşmaya uygun durumdasınız. İnsanlarla anlaşmakta bazı güçlüklere sahipsiniz ve her konuda çeşitli engellemelerle karşılaşabilirsiniz. Karşı cinsle olan her tür ilişkiniz hassastır. Özellikle duygusal ilişkilerinizde sürtüşmeye girmeye eğilimlisiniz. Ancak ileri saatlerde sıkıntılarınızda hafifleme olacak.

  [​IMG]22 Mayıs - 21 Haziran

  Bugün maddi konularda şanslı olabileceğiniz bir gündesiniz. Hatta kalıcı olabilecek bazı kazançlar sağlamanız da mümkündür. Yeni iş teklifleri almanız da ihtimal dahilindedir. Bugünkü tek olumsuzluğunuz ailenizle olan ilişkilerinizin biraz soğuklaşmasıdır. Karşı cinsle yeni ilişkiler geliştirebilir ya da mevcut olanı mükemmel hale getirebilirsiniz. Sağlık açısından, kendinize dikkat etmeli ve vitamin alarak biraz daha forma girmeniz gerekiyor.

  [​IMG]22 Haziran - 22 Temmuz

  Eşinizi ya da birlikte olduğunuz kimseyi anlamsız isteklerinizle bıktırabilir, o, sizin isteklerinizi yerine getirdiği zaman da aslında bunu istemediğinizi söyleyebilirsiniz. En ufak bir şeye bile sinirlenmeniz ve sizden beklenilmeyen şekillerde tepki vermeniz mümkündür. Size iyi niyetle yaklaşan kimseleri aşırı derecede şaşırtabilir ve kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bu tutumunuza karşılık olarak siz de oldukça sert tepkiler alabilir ve kendi yaptığınızın farkında olmadığınız için karşınızdaki kimselerin neden böyle davrandıklarını anlamayabilirsiniz. Tabii bu da sizi daha fazla kızdırıp, uzun süreli olabilecek dargınlıklarınıza sebep olabilir.

  [​IMG]23 Temmuz - 23 Ağustos

  Bugün duygusal yönünüzün ağır basacağı, dengeli bir gün geçireceksiniz. Herşeye büyük bir incelik ve hassasiyetle yaklaşabilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun bugün çevrenizdeki erkeklerle iyi anlaşabilir, yeni arkadaşlık ya da aşk ilişkileri kurabilirsiniz. Aynı şeyi bayanlar için söyleyemeyiz. Hangi cinsiyetten olursanız olun bayanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Onlara karşı ters konuşmalara meyillisiniz ve hatta siz de bayansanız bir dostunuzla bozuşabilirsiniz.

  [​IMG]24 Ağustos - 22 Eylül

  Bugün bazı kararlarla hayatınıza ciddi bir yön verebilirsiniz. Ailenizden ya da evliyseniz eşinizden kaynaklanan bazı sıkıntılarınız olabilir. Gerek özel hayatınızda, gerekse iş ilişkilerinizde sürekli bir iletişim kopukluğu içinde olmanız mümkündür. Bugün hemen her konuda aşırılıklar içinde olabilirsiniz. Herşeyden önce gereksiz harcamalara meyillisiniz. Sadece gereksiz gösterişler için büyük paralar harcayabilir ya da sadece lüks için bütçenizi sarsabilirsiniz.

  [​IMG]23 Eylül - 23 Ekim

  Bugün çevrenizde ikna gücünüz ve zekanızla parlayacağınız bir gününüzdesiniz. Zekanızı kullanarak birçok konuda kıskançlık çekebilecek derecede büyük başarılar kazanabilirsiniz. İçinde olacağınız olaylar oldukça karışık ve heyecan verici olabilirler fakat bundan son derece zevk alacaksınız. Arkadaşlık ilişkileriniz de aşırı yoğun olabilir. Akşam saatlerinde bir gevşeklik ve kontrolsüzlük döneminde olacaksınız. Bazı duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Eğer birlikte olduğunuz biri varsa ya da evli bir teraziyseniz, eşiniz ya da arkadaşınızla küçük bir tatsızlık yaşayabilirsiniz.

  [​IMG]24 Ekim - 22 Kasım

  Sosyal ilişkilerinizin aşırı yoğun olacağı bir gündesiniz. Bütün gün her tarafa koşuşturmanız ve hareket etmeniz mümkündür. Arkadaşlarınızın bazı işleri de sizi gereğinden fazla uğraştırarak zaten kısıtlı olan zamanınızı boşuna sarfetmenize sebep olabilir. Aslında bugün sizden istenen bazı şeyleri reddetmeniz, hele angarya sayılabilecek şeylerden şiddetle kaçınmanız gerekiyor. Zamana fazlasıyla ihtiyaç duyabilirsiniz. Oldukça değişik çevrelere girmeniz olasıdır. Bu durum sizin için iyi de olabilir, kötü de.

  [​IMG]23 Kasım - 21 Aralık

  Bugün herhangi bir yerden güzel haberler almanız mümkündür. Bu haberler hayatınıza yeni bir yön vermenize de neden olabilir. Ailenizden kaynaklanan bir sevinç yaşamanız da ayrıca mümkündür. Para ve iş konularında ani kazançlarınız olabilir.Çevrenizde bulunan bir arkadaş ya da iş ortağınızla bir yatırıma gitmeniz ve bunun sonucunda da yüklü miktarda para kazanmanız olasıdır. Cinsiyetiniz ne olursa olsun bir erkekle tanışıp, yakınlı kurmanız olasıdır. Bu kişi sizin bazı sorunlarınızın çözümünde önemli bir rol oyanayabilir. Yakınlığın türü sizin cinsiyetinize göre değişebilir.

  [​IMG]22 Aralık - 20 Ocak

  Çevrenizdekilerle ilişkinin bozulmaması ve aranıza kırgınlık girmemesi için bir araya geldiğinizde sorun yaratabilecek konuları gündeme getirmekten kaçınmalısınız. Zor bir yolculuk yapabilirsiniz. Aile fertlerinizden birisinin ya da bir yakınınızın bir rahatsızlığı da olabilir. Bir yakınınız ya da bir arkadaşınızın eşiyle olan sorunları sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Ancak, o kişinin sorunlarına getireceğiniz olumlu katkılar nedeniyle onların güvenini kazanabilirsiniz.

  [​IMG]21 Ocak - 18 Şubat

  Bugün parasal açıdan rahat olabileceğiniz ve önemli bir sorununuzdan kurtulabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi düşündüren bir masraftan tam olarak kurtulduğunuzu ya da korktuğunuzdan çok daha az harcama yapmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz. Bugün korku ve kuşkularınızdan kurtulma gününüz olabilir. Hangi konu olursa olsun kendinizi yetersiz hissetmenizi gerektiren birşey yok. Bütün gayretinizi koyacağınız bir işi tamamlayabilirsiniz.

  [​IMG]19 Şubat - 20 Mart


  Bugün birçok açıdan şanslı günlerinizden birisindesiniz. Zekanızla yeni iş ve kazanç imkanları yaratabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda üstünüz konumunda olan kimselerden beklenmedik destekler görebilirsiniz. Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız ya da terfii etmeniz olasıdır. Bugün duygusal olarak aşırı hassas durumdasınız romantik ilişkileriniz iyidir. Karşı cinste de romantizm uyandırabilir, kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Ancak özellikle yeni başlayan ilişkilerde zorlanabilirsiniz.
   
28 Nisan 2012 burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 28 NİSAN Günlük burç yorumları

  28 NİSAN Günlük burç yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Yoğun bir çalışma temposunu gerektiren ağır bir iş yüküyle haftaya başlayabilirsiniz. İşinizdeki önemli değişimler ve hareketlilik karşısında mümkün olduğunca adaptasyon sağlayarak, üzerinize düşenleri yerine getirmeniz gerekiyor. Onun hayalleriyle dalga geçmemelisiniz. Aslında siz de az hayalci bir insan değilsiniz? Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Beklenmedik bir...
 2. 28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 nisan burç yorumu 28 nisan 2011 burç yorumları 28 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 28 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 28.04.2011 günlük burç yorumları, 28 nisan koç burcu yorumları, 28 nisan yengeç burcu yorumları, 28 nisan aslan burcu yorumları, 28 nisan yay burcu yorumları, 28 nisan kova burcu yorumları, 28 nisan balık burcu yorumları,28 nisan terazi burcu yorumları, 28oğlak...
 3. 28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün önemli bir insan sizi her konuda destekliyebilir. Özel...
 4. 28 Nisan 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  28 Nisan 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 28 Nisan 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güneşli pazar gününde tüm ailenizle keyifli zaman geçirmenizi diliyor ve 28 Nisan 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... Sevgili Koç Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis...
 5. 28 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  28 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  28 nisan günlük burç yorumları, 28 nisan 2014 burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili melekler, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 28 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 28 Nisan 2014 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu Bugün, satın alma ve alışveriş duygunuzda artış gözleniyor. Uzun süredir aklınıza taktığınız konularla ilgili planlar...

Sayfayı Paylaş