Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  29 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Taze Geldi Hanımlarrrr...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bazı konulardaki yargılarınız size zorluklar getirebilir. Duygusal ilişkilerinizdeki kuşkularınızın etkisininin dönem dönem artacağını aklınızdan hiç çıkarmayın. Sosyal çevrenizdeki kişilere karşı bazı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Eğer yalnız bir kadınsanız çevrenizde alışılmıştan fazla erkek bulunabilir ve son derece hoş vakit geçirebilirsiniz. İstediğiniz belli bir kimse varsa ondan beklediğiniz yaklaşımları görebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Oldukça mantıklı fikirler geliştirmeniz, üst düzey zekalar üzerinde de olumlu izlenimler bırakmanızı sağlayabilir. Bunlardan yararlanmanız, elinize geçebilecek fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmenize neden olacaktır. Sizin son derece akılcı yaklaşımlar gösterdiğiniz durumlara diğer insanlar ters açılardan bakabilirler. Bu kimseler yakınlarınz da olabilirler, hiç tanımadığınız kimseler de olabilirler. Aslında haklı olan sizsiniz fakat derdinizi anlatabilmeniz zordur.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  İşvereniniz veya resmi daireler ya da eğitmenlerinizle olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olacaktır, akşama doğru genel bir mutluluk havasında olacaksınız. Yaratıcılığınıza sınır tanımadığınız bir dönemdesiniz. İddiacı bir yapı gösterebilirsiniz. Normal zamanlarda fazla aldırmayacağınız durum ya da sözler bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir. Duygusal yakınlık içinde olduğunuz kimseler sizi anlamakta güçlük çekebilirler.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Asi ve saldırgan davranabilirsiniz eğer isterseniz ruhsal gerginlikleri atlatma isteğiniz sizi sınırlamalardan kurtarabilir. Sinirlerinize hakim olamadığınızda yanında aşırı aktivite gösterebilirsiniz. Çok zor ya da yorucu gibi görünen şeylere heves etmeniz ve bunlardan da büyük bir zevk almanız mümkündür. Yaşlı bir tanıdığınızın ya da akrabanızın sizi çok memnun edecek bazı davranışları da olabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Bir çok işin üstesinden gelebilecek gücünüz var ve kendi başına iş yapma isteğiniz yoğun. Tedirginlik ve acelecilik bu dönemin özellikleridir ve bilhassa alışverişlerinizde aceleci davranır ve heyecanlanırsanız yanlış yapabilirsiniz. Eğer yalnız bir kişiyseniz ve kafanızda düşündüğünüz birisi varsa bugün herhangi bir yaklaşımda bulunmaya uygun olmadığınızı unutmamalısınız.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Düşüncelerinizdeki eksikleri tamamlayabilir ve bulmacanın çözümünü sağlayabilirsiniz. Yeniliklere açık tutumlarınız, çevrenizden gelebilecek önerileri değerlendirmenizi; veya arkadaş grubunuza bazı ilginç öneriler sunmanızı sağlayacaktır. Kıskançlığınızı tahrik edecek durumlarda soğukkanlılığınızı korumalı ve olayların iç yüzünü keşfetmeye çalışmalısınız. Maddi konularda kararsız davranabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Düşünceleriniz her zamankinden daha sağlıklı, bugün plan yapma ve yapabilme gücüne sahipsiniz, organizasyon kaabiliyetiniz iyi. Sabır ve acelecilikten uzak tutumlar size yardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız çevrenizdekilerle daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir. İnsanlarla olan görüşmeleriniz ve arkadaşlarınız gerek sohbetleri, gerekse sorunları sizi başka şeyle ilgilenemeyecek kadar işgal edebilirler.


  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım


  Bugün sizde düşünsel ve davranışsal değişimler gözlenecek, dağınıklık, yüzeysellik güvenilmezlik ve saygısız davranışlar oluşabilir. Duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde de karanlıkta kalan bir şey olmamasına dikkat etmelisiniz. Özellikle siz bir kadınsanız eski aşklarınız söz konusu olabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık


  Bugün sosyal ilişkilerinizin gelişecek, ama yanısıra da sahip olma arzunuz birden yoğunluk kazanacak. İkili ilişkilerinizi genişletmek ve yeni ikili ilişkilere germek için iyi bir dönemdesiniz. Kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulma isteği yoğunlaşabilir. Eski arkadaşlarınızın fikirlerini değerlendirmeli, çevrenize karşı daha dikkatli davranmalısınız. Duygusal ilişkilerinizde de aynı şey geçerlidir.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Faal olma arzunuz eskisinden daha çoğalacağından başarı hırsına kapılabilirsiniz. Kişiliğinizde bazı çekişmeler görülebilir. İstek ve hedefleriniz konusunda açık olmanız size daha yardımcı olabilir. İkili ilişkilerinizde çok fazla hassas olduğunuzda ani ilişkiler oluşabilir, bunların finansal ağırlıklı olması büyük bir ihtimaldir. Size imkansız gibi görünen konular için bile harekete geçmenizden zarar gelmez. En umulmadık şeylerin olması bile mümkündür.
  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Sosyal ve yakın çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde içten ve açık bir şekilde davranarak kısıtlamaları aşabilirsiniz. Bu tutumunuz ilişkilerinizi geliştirmenize ve çeşitli etkinliklere çağrılmanıza yardımcı olacaktır. Aile ilişkilerinizde bazı terslikler gelişebilir. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  İlişkilerinizi ve sosyal konumunuzu gözden geçirmeniz için iyi bir gün. Kural ve kanunlara karşı gelme fikri aniden doğabilir veya bir olay sizi kızdırabilir. Akşam saatlerinende aceleci olabilir ve karar verme zorluğu çekebilirsiniz. Eğer kendinize dinlenme imkanı tanımazsanız önümüzdeki günlerde size sıkıntı verecek bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız kaçınılmaz olur. Dinlenmeniz fiziksel açıdan ziyade daha çok zihinsel olarak gereklidir.


   
  gamselim bunu beğendi.
29 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Taze Geldi Hanımlarrrr... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. taze ve sıcak karikatürler geldi hanııımmm

  taze ve sıcak karikatürler geldi hanııımmm

  sıcak karikatürler sıcak karikatür seksi karikatürler İçinizi ısıtacak ve yüzünüz de tebessüm yaratacak birbirinden komik karikatürleri sizler için paylaşıyoruz.
 2. 21 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde..:)

  21 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde..:)

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sorunlar ne olursa olsun başınızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz. Yakın...
 3. 9 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde...

  9 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız Sıcak Sıcak Dumanı Üstünde...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün işinizle ilgilenmeniz ve gerek yapmak istediğiniz...
 4. 7 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Dumanı Üstünde Sıcak Sıcak.....

  7 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Dumanı Üstünde Sıcak Sıcak.....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün sakin ve içine...
 5. 17 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Haberlerle....

  17 Eylül 2012 Pazartesi Burç Yorumlarınız...Sıcak Sıcak Haberlerle....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Eğer biraz...

Sayfayı Paylaş