Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  29 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Herkesin sizin kadar bonkör ve paylaşımcı bir yapısı olmayabilir. Siz tüm insanlara karşı son derece verici olduğunuz için, karşınızdakilerden de aynı şeyleri bekliyorsunuz. Ama beklediklerinizi göremeyince hayal kırıklığı kaçınılmaz bir hal alıyor.
  Sevdiğiniz insanın sizin için ne kadar samimi duygular beslediğini bugün bir kez daha göreceksiniz. Mali problemlerinize getirmek istediği çözümlerin ve yaklaşımının samimiyetine güvenmelisiniz.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Biraz sıkıntılı anlara hazır olmalısınız bugün. Mümkün olduğunca kendinize karşı toleranslı olmaya ve kasılmamaya gayret etmelisiniz. Maddi konulardan mümkün olduğunca uzak durmanız gereken bir döneme giriyorsunuz.
  Birlikte olduğunuz insanı bugün görmemeyi tercih etmelisiniz. Oldukça gergin ve sıkıntılı olduğunuz için ilişkinize zarar verme ve onu incitme ihtimaliniz daha fazla.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Ailevi konulardaki hassasiyetiniz işinizi zorlaştırıyor. Kimi zaman biraz daha esnek olmanız gerektiğini aslında siz de biliyorsunuz ama, endişeli yapınız bu mantıklı gereksinimi yerine getirmenizde engel yaratıyor. Biraz daha çaba harcamalısınız.
  Duygusal bağlantınızda güven arayışınızın yoğunluğu, kendinizi ve duygularınızı tam olarak ortaya koymanızda ve yansıtmanızda en büyük engeliniz. Oysa ki birlikte olduğunuz insan bunu fazlasıyla hakediyor.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Günlük rutin işlerinizin arasında bir arkadaşınızın hukuki bazı sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir başkasının yanlışını düzeltmek size ters gelse bile, dostunuza verdiğiniz değer, prensiplerinizi esnetecek.
  Yeni ilişkiler kurabilir ve farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Duygusal hayatınız olumlu yönde ilerliyor.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Bir yakınınızın sağlık sorunlarıyla alakadar olmak, hatta onunla doktora ya da hastaneye gitmek durumunda kalabilirsiniz. Ciddi bir şey yok ama, onun rahatsızlığı sizin o ortamlarda bulunmanız, biraz sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir.
  İlişkinizde yeni bir şey keşfedeceksiniz. Bu sevdiğiniz insanın sizin hayatınızda biraz daha önem kazanmasına, sizin de ona giderek bağlanmanıza neden olacak.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Eğitime, yeni bir şeyler öğrenmeye verdiğiniz önem, gerek iş yaşamınızda gerekse, özel yaşantınızda kendinizi her an tazeleyebilmenize olanak tanıyor. Ama bu düşüncelerinizi diğer insanlara empoze etmekten vazgeçmelisiniz.
  Sevgilinizle geçen günlerde etmiş olduğunuz büyük bir kavga bugün tekrar gündeme gelecek ve partnerinizle aranızdaki iletişim sorununun farkına bugün daha iyi varabileceksiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Maddi durumunuzu haftanın bu son gününde bir gözden geçirmeli ve kendinize ödemeler programı çıkartmalısınız. Aksi takdirde gelecek ay sorun yaşayabilirsiniz.
  Neden partnerinizle birlikte olmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi? Size baskı yapmıyor ki.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Günlük sıradan olaylara ve neşeli uğraşlara yönelerek kendinizi duygusal yönden motive etmeye çalışmalısınız. Böylece ruh halinizdeki dalgalanmaları kontrol edebilirsiniz.
  İlişkinizde her zaman eleştiren taraf olmaktan sıkılmadınız mı hala? Belki eleştirilerinizi yapıcı amaçlarla ortaya koyuyorsunuz ama, huzursuzluk kaynağı oluyor.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Eskiden yaşanmış bir hadisenin tekrardan gündeminizde olması söz konusu olabilir. Pişmanlık hissetseniz bile, en azından bu deneyimden ders çıkartmaya bakmalı ve aynı hataları tekrarlamamak konusunda dikkatli olmalısınız.
  Sevdiğiniz kişiye hissettiğiniz kızgınlığı dile getirmeniz gerekli. Bu defa gerçekten siz haklısınız, böyle davranmasını hiç haketmediniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Yeni bir dönem başlarken hissettiğiniz pozitivite sizi başarıya doğru götürecek. Olumlu düşünceleriniz ve ilişkileriniz, hayatınızda parlak günlerin hakim olmasını ve sizin de doğal olarak mutlu ve huzurlu bir ruh haline kavuşmanızı sağlayacak.
  Sevgilinizle planlarınız hakkında konuşmaktan kaçınmamalısınız. Konuştuktan sonra benzer fikirlere sahip olduğunuzu ve ideallerinizi gerçekleştirmek için birbirinize çok yardımcı olabileceğinizi göreceksiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Hayatınızda yeni bir devre başlarken, kariyer hedeflerinizi de gözden geçirmek ve plan yapmak için zaman ayırmalısınız. Kendinize, amaçlarınıza ve yeteneklerinize gerçekçi yaklaşımlarla bakmalısınız.
  Sevdiğiniz insanın yaşadığı ailevi sorunlar, ister istemez sizinle olan ilişkisini de etkiliyor. Eğer buna tahammül edemeyecekseniz, ilişkiyi de fazla uzatmamalısınız.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Günlük rutin işlerinizin arasında bir arkadaşınızın hukuki bazı sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir başkasının yanlışını düzeltmek size ters gelse bile, dostunuza verdiğiniz değer prensiplerinizi esnetecek.
  İlişkinizin kalıcılığını sağlayabilmek için düşünsel boyutta da ortak noktalar geliştirmeye çalışmalısınız.   
29 AĞUSTOS Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 29 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  29 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  29 ağustos burç 29 ağustos burç yorumları Güzel Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 29 Ağustos burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, her türlü yakın ilişkide gereğinden fazla sorumluluk yüklenme eğiliminiz var. Biraz daha gerçekçi...
 2. 29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 29 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 29.04.2011 günlük burç yorumları, 29 nisan koç burcu yorumları, 29 nisan yengeç burcu yorumları, 29 nisan aslan burcu yorumları, 29 nisan yay burcu yorumları, 29 nisan kova burcu yorumları, 29 nisan balık burcu yorumları,29 nisan terazi burcu yorumları, 29 oğlak yay burcu yorumları 29 Nisan Günlük Burç...
 3. 29 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  29 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 29 ağustos perşembe günlük burç yorumu, 29 ağustos burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle 29 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ İş yerinizdeki çalışmalarla çevrenizdeki insanlara güven veriyorsunuz. Yakında amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz. Maddi olarak...
 4. 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Bugün yapacağınız görüşmeler, gideceğiniz yerlerde karşılaşabileceğiniz olaylar ya da insanlar kısaca hemen herşey size mutluluk verecek durumdadır. Eğer...
 5. 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ burcu 29 Ağustos 2014 yorumu Bugün sağlığınızla ilgili bir problem yaşayabilirsiniz Bunun üzerine eğildiğiniz takdirde sıkıntınızdan...

Sayfayı Paylaş