Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  29 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük burç yorumlarınızı okuyarak güne başlayın melekler :tik:
  29 Aralık 2010 Koç Burcu Yorumu:

  Bugün ya da yarın, birtakım işlerin tartışılacağı bir kalabalık içinde olacaksınız. Bu toplantıda atacağınız bir adım, çok önemli. Sinirlerinizi geren şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirmek üzere gibisiniz. Karşınızda, sizin konuyla ilgili kararsızlık yaşadığınızdan emin biri var. Bu yüzden kırıcı olmadan ikna yolunu seçmeniz gerekiyor. Nedense ilişkinizde, kararlarda ilk kişi olmak gibi bir isteğiniz var. Eşitlikçi karakteriniz, aşk yaşamınızda biraz zaaf gösteriyor. İlişkinizdeki hoşluk yakın çevrenizin dilinde. Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz. Bazı yanlış tespitlerin sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermeyin

  29 Aralık 2010 Boğa Burcu Yorumu:

  Bugünlerde keyfinizi azaltan, ama birkaç gün için katlanmak zorunda olduğunuz biri var. İyi zaman geçirmeniz, onunla tahammüllü ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor. Güçlü önsezileri olan birisiniz. Bu özelliğinize duyduğunuz aşırı güven, problemleri önceden hissetmenizi sağladığı kadar, bazı ayrıntıları atlamanıza da yol açabiliyor. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, partnerinizin abartı bulduğunuz kıskançlıklarından dertli görünüyorsunuz. Yalnızken de kendinizi kontrol altında tutma çabalarınız ise, biraz abartı. İş yaşamınızda yaşadığınız çekişmenin sonu kötü yerlere varabilir. Davranışlarını kasıtlı bulduğunuz kişi kadar, sizin de durumunuz riske girebilir. Bugün konuyla ilgili kısa bir toplantınız olacak


  29 Aralık 2010 İkizler Burcu Yorumu:

  Hayata bakışınız, çevrenizdeki insanları hayatın hoş yanlarını görmeye zorluyor. Dünden bugüne sarkmış sorunlar sizi herkes kadar etkilemiyor. Aileden birinin, bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Çelişik davranışlarınızın albenisi, bu davranışları belli sınırlara da tutmanıza engel olmamalı. Gönül ilişkileriniz genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Kalıcı ilişkilerden çekiniyor gibisiniz. İlişkide aşkın ömrü diye belirlediğiniz süreler oldukça kısa. Mesleğinizi geliştirme ihtiyacınızı karşılayamıyorsunuz. İşinize verdiğiniz emeğin karşılığında böyle bir boşluk göze çarpıyor. Yeni bir iş ortamı arayışlarınız bu günlerde de sürecek.

  29 Aralık 2010 Yengeç Burcu Yorumu:
  Zihninizi bugünlerde meşgul eden sağlık endişeleriniz, biraz kuruntu gibi görünüyor. Yine de, bir uzmana başvurabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki birini sürekli koruma, sakınma ihtiyacı içindesiniz. Onunla bu yoğunluğu yaşarken, kendinizi ihmal edebiliyorsunuz Aile içindeki konumunuz son günlerde hakkınızı veriyor. Biraz geçimsiz olduğunuz düşüncesi, barındırdığınız başka güzelliklerin karşısında anlamını yitiriyor. Yaşama çok canlı, hareketli bir pencereden bakıyorsunuz. Hareketliliğini kaybetmiş ilişkileri, gereksizce sürdürülen beraberlikler olarak görüyorsunuz.Kendi alanınız olmayan işlerde başarılarınızla herkesi şaşırtıyorsunuz. Çok yönlülüğünüz, doğal yeteneklerinizle beslendiğinde altından kalkamayacağınız iş yok gibi görünüyor.

  29 Aralık 2010 Aslan Burcu Yorumu:
  Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri olabilir. Doğru zamanlama yapamadığınız bir konuda biraz sıkıntılarınız olacak. Üstüne gitmekten çekindiğiniz bir konu, siz çekingen davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz. Bu akşamı gönül almak için değerlendirebilirsiniz. Ona yaşadığınız iş yoğunluğunu, gerginliklerinizi anlatarak ilişkinizi yeniden yumuşatabilirsiniz. Bazı suçlarınız olduğunu biliyorsunuz. Son günlerde iş hayatınızın gerginliklerini dışarıya taşır oldunuz. Kısa da olsa birkaç günlük dinlenme, size çok yararlı gelebilir. Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahatlama olabilir.

  29 Aralık 2010 Başak Burcu Yorumu:

  İdeallerinizi gerçekleştirme adına başarılı adımlar atıyorsunuz. İsteminiz dışında gerçekleşecek olaylar karşısında, karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok. Arkadaşlarınız, duygusal problemlerine sizi ortak etmek isteyeceklerdir. Bugün dert dinlemek zorunda kalabilirsiniz.Akıl vermek hoşunuza gidecektir. Maddi manevi güven aradığınız şartlar içindesiniz. Kaynaklarınızı yatırıma yönlendirmek ve anlaşmalardan gelebilecek maddi gelirleri iyi yönetmek gerekecek. Ödemeler dengenizi yeniden planlayarak bütçenizi toparlayabilirsiniz. İşten gelebilecek yeni gelirleri önemsemeli, işle ilgili eksiklikleriniz üzerinde çalışmalar yapmalısınız.

  29 Aralık 2010 Terazi Burcu Yorumu:
  Edilgen kişiliklere asla göstermediğiniz hoşgörü, bugünlerde bir anlamaya çalışma uğraşı içine girebilir. Arkadaş çevrenizde, doğal bir ilgi alanı gibi algılanıp önemsenen birinden aldığınız negatif elektriğin nedenini araştırmalısınız. Bugün dostluk ilişkilerinizi zirvelere çıkartabilirsiniz. Dostluk ilişkilerinizde yoğun duygusal alışverişlere çok açık bir dönemdesiniz. İçinizdeki yaşama coşkusu ve aşka odaklanma arzunuz, birbirini karşılıklı kışkırtan iki duygu olarak yüreğinizle oynaşıyorlar. İdeal bir sevgili olarak görülmemeniz mümkün değil. Güvenilirlik konusunda ise, biraz sorulara açıksınız, Aktiflik ve girişkenliğiniz şu günlerde had safhada.

  29 Aralık 2010 Akrep Burcu Yorumu:

  Akşam saatlerindeki yeni bir tanışma, size çok ilginç bir arkadaşlık sunabilir, bu ilişkiyi kalıcılaştırmak isteyebilirsiniz. Aile içinde bazı mutluluklarınıza ortak olmayı arzulayan sitemkar birileri var. Bunu geç fark edip nasıl gözden kaçırdığınıza üzülebilirsiniz Bugüne bitirmeniz gereken işleri önümüzdeki haftaya sarkıtmanız, düşünceli bir hafta sonu geçirmenize neden oluyor. Mutlu, hareketli bir ilişki içindesiniz. Aşk ilişkisinden beklediğiniz hemen, hemen her şey size sunulmuş gibi. Bu duygular içinde, size yönelik yakınlaşma niyetlerinin hiç şansı yok. Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi girebilir ve biraz dinlenmek için bundan yararlanabilirsiniz.

  29 Aralık 2010 Yay Burcu Yorumu:

  Akraba ilişkilerinizde geleneksel ilişkilerin dışında duruyorsunuz. Bu ilişkilere biraz kuraldışı bakışınız, bazı dayanışmalarda imrenmeye dönüşebiliyor. Yakında çok etkilenebileceğiniz bir yolculuk söz konusu. İlk tanıştırıldığınız günden bu yana, yakınlaşma fırsatı bulamadığınız bir iş ilişkinizle, çok ortak yanlarınız olduğunu fark edeceksiniz. Kararsızlıktan kurtulmanız gerekiyor. Sizi karşı durulmaz şekilde çeken bir heyecana bir türlü tavır belirleyemiyorsunuz. Mevcut duygusal sorumluluklarınız, sizi bakkal hesapları içine sokuyor. İş hayatında gevşekliğe karşı alerjiniz var. Buna gösterdiğiniz tepki, bazı durumlarda karşı tepkiler doğurabiliyor. Bir sorununuzda, koşulların size sunduğu çözümleri yetersiz buluyorsunuz.

  29 Aralık 2010 Oğlak Burcu Yorumu:
  Yaşam coşkunuz engellenemez boyutlarda. Bu yanınızı yeterince tatmin edememek, sizde dönemsel küçük bunalımlara yol açabiliyor. Boşluğu özel zevklerle doldurma çabanızın, çoğu zaman iş engeliyle çakışmasına isteksizce boyun eğiyorsunuz. Bugünlerde, tam bilgi sahibi olmadığınız bir meseleyi gereksizce büyütmekten kaçınmalısınız. Uzun beraberliklerin sorguladığı ilişkilerde, ne tarafta yer alacağınızı bilemiyor ve bu tür tartışmaların dışında kalmaya çalışıyorsunuz. Dostluğa dönüşmüş aşk ilişkilerini eleştirilemez bir yere koymak, size bir vefa borcu gibi geliyor. Yaşadığınız bir çözümsüzlük, epey bir zaman daha zihninizde yer edecek gibi görünüyor. Bir iş ilişkinizi, arkadaşlık biçiminde sürdürme çabanız, birkaç gün içinde düş kırıklığı yaşamanıza sebep olabilir


  29 Aralık 2010 Kova Burcu Yorumu:

  Çok önemsendiğiniz biri tarafından vefasızlıkla suçlanıyorsunuz. Bugün, onu aramak için fırsat yaratabilirsiniz. Yakınınızdaki bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzülebilirsiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz var. Sıkıntılarınızı yenmeyi biliyorsunuz. Üzerine gidilen problemlerin küçülmeye başladığını düşünüyorsunuz. Çevrenizde yaşanan bazı yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırıyor. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. Aşka zamanım yok dememelisiniz, bunun inandırıcı olmadığı bir çağda yaşıyoruz. Bilgisine güven duymadığınız birinin, güvensizliğinizi gittikçe arttırması, onunla kurmayı düşündüğünüz bazı bağlantıları askıya almanıza neden olacak. Otoriter kişiliğiniz size kolaylıklar sağlayacak.

  29 Aralık 2010 Balık Burcu Yorumu:

  Hassas birisiniz. Bu özelliğinizle insanları etkiliyor ve sıcak ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bugünlerdeki enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. Bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz duygusuz ve hesapçı geliyor. Biraz daha iyimser beklentiler gerginliğinizi azaltabilir. Yakında alacağınız güzel bir teklifi, konuyla ilgili yenilikleri sakıncalı bulduğunuzdan bekletmeye çalışacaksınız. İlişkinizi gündelik sorunlardan uzakta doya, doya yaşamak istiyorsunuz. Onu kaybetmek, hayatınızın korkusu gibi görünüyor. Sevgilinizin de aynı duygu yoğunluğu içinde olduğunu bazen unutabiliyorsunuz. İş ilişkilerinizdeki karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek. Yapıcı olmaya çalışıyorsunuz.


   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  ellerine sağlık pasimmm
   
29 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 29 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş gününde günlük burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız 29 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, eviniz veya ailenizle ilgili bir konuda karamsar düşünceler içinde olabilirsiniz. Daha içe dönük bir ruh hali içinde olabilir ve bu düşüncelerinizden kimseye söz etmek istemeyebilirsiniz. Akşamüzeri daha canlı ve enerjik olabilir ve harekete geçmek...
 2. 29 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  HAftanın ilk ayın son pazartesi günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlayın melekler....29 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik: koc burcu yorumları İlişkinizdeki çelişki ve stres sona ermek üzere. Çelişkilerinizi çözmek için bulduğunuz yol doğrudur. Hareket anı bugündür! Yeni başladığınız işte size bol keseden sözler, vaatler var, ama ortada gerçekleşen hiçbir isteğiniz yok! Arzu ve...
 3. 29 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi: Sevgili Koç, Bir çok farklı olayla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşabileceğiniz durumların büyük bir çoğunluğu da sizin için olumludur. Çıkabilecek olan minik sorunlaraysa aklınızı kullanarak çabucak çare bulabileceksiniz. Duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle...
 4. 29 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Cumhuriyetimizin doğum günü 29 Ekim'de burçlar bize neler diyor bakalım kızlar :tik: Koç Burcu (21 Mart – 21 Nisan) Son derece yoğun olacağınız bir gündesiniz Bugün özel işlerinizle meşgul olabilir ve bir süredir ertelediğiniz işlerinizi halledebilirsiniz Gün içinde enerjinizi olumlu biçimde kullanabileceksiniz Akşam saatleri biraz daha sakin geçebilir Aşk yaşamınızda herşey yolunda ve...
 5. 29 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 kasım burcu Kasım ayının son pazartesi günü burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Bu günden sonra daha sakin ve ilerletici bir döneme giriyorsunuz. Karşı cinsle olan her türlü ilişkinizde başarılı ve mutlusunuz. Üzerinizde kısıtlamalar da bu dönem tamamen ortadan kalktığı için yeni tanışacağınız kimselerle uyumlu ilişkiler içine girebilir ve uzun sürebilecek duygusal yakınlıklar...

Sayfayı Paylaş