1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  29 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmanız için 29 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumlarınız kızlar
  KOÇ (21 mart - 20 nisan)

  ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız.  BOĞA (21 nisan - 21 mayıs)


  SİZİ huzursuz edebilecek beklentileriniz olabilir. Hayatınızı değiştirebilecek, beklemediğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi uygulayın.


  İKİZLER (22 mayis - 21 haziran)

  BEKLENMEDİK olaylarla karşılaşmanız planlarınızda değişiklik yapmayı düşündürebilir. Düşüncelerinizi açıklamadan önce gözden geçirmenizde fayda var.  YENGEÇ (22 haziran - 22 temmuz)

  YENİLİKLERE açık olun. Gereksiz bulduğunuz işlerle ilgilenmek canınızı sıkabilir. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı dikkatli olun.  ASLAN (23 temmuz - 21 ağustos)

  ÇÖZÜMLER için uygun bir gündesiniz. Risk alırken iyi düşünmelisiniz. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Duygularınızı kontrol ederken hata yapabilirsiniz.  BAŞAK (22 ağustos - 23 eylül)

  KAFANIZI kurcalayan konularda sevgilinizle konuşmayı geciktirmemelisiniz. Gereksiz endişelere kapılmamaya çalışmalı ve kendinizi yormamalısınız.  TERAZİ (24 eylül - 23 ekim)

  BEKLENTİLERİNİZLE beraber planlarınız da değişebilir. Sevgilinizle ilgili konularda, duygularınızdan emin olmayabilirsiniz. Ona daha yakın davranmalısınız.  AKREP (24 ekim - 23 kasım)

  AŞK hayatınızın düzenliliği, sizi diğer konularda da motive edecek. Duygusal durumunuzdaki değişiklik, düşüncelerinize de yansıyabilir.  YAY (24 kasım - 22 aralık)

  GEREK aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Davranışlarınızı kontrol altına alamayabilir ve kırıcı olabilirsiniz. Midenize dikkat.  OĞLAK (23 aralık - 20 ocak)

  SEVGİLİNİZLE iyi vakit geçirebilirsiniz. Aşk yaşamınızda güzel gelişmeler var. Kararsızlıklar yaşayabilir ve işten uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz.  KOVA (21 ocak - 19 şubat)

  DUYGUSAL konularda abartılı davranmayın. Aşk hayatınızda yaşabileyeceğiniz kararsızlıklar, yakınlarınıza zarar verebilir. Sabırsız olmayın.  BALIK (20 şubat - 20 mart)

  GÜN içinde değişik ruh hallerine girebilirsiniz. Tembellik hissedebilirsiniz. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde, sezgilerinize de kulak vermelisiniz.


   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
29 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 29 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi: Sevgili Koç, Bir çok farklı olayla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşabileceğiniz durumların büyük bir çoğunluğu da sizin için olumludur. Çıkabilecek olan minik sorunlaraysa aklınızı kullanarak çabucak çare bulabileceksiniz. Duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle...
 2. 24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  24 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Haftanın ve ayın son cuma günü 24 Eylül 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar hoppahoppa Koç burcu 24 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar haftanın son iş gününe burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Günün etkili enerjileri altında bazı konularda dikkatli olmak gerekebilir. Hayati konularda yani uzun vadeli düşünülen alanlarda hemen büyümek ve kudretli olmak adına gereksiz...
 3. 27 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  27 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Haftanın ilk günü 27 Eylül 2010 Burç Yorumlarınız :pasi::pasi: Koç burcu 27 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, yeni hafta önemli bir görünümün etkisi altında başlıyor. Ciddi ilişki evinizde ilerlemekte olan Satürn gezegeninin, Kuzey Ay Düğümü ile zorlayıcı bir görünümü söz konusu. Bu durum, ilişkinizle alakalı konularda son derece dikkatli hareket edilmesi gereken bir gün olarak öne...
 4. 28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  28 Eylül 2010 Günlük Burç yorumu

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :clapping::clapping: Sevgili Koç, İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Doğallığınız sizi başarıya götürecektir. Maddi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesi, biraz da, sizin çalışmaların karşılığında olacaktır. Ay, öğleden sonra çevre koşullarınızı yeniliyor. Değişimler için...
 5. 29 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız

  29 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız

  Bu konu; 29 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 29 Ocak 2013 günlük burç yorumlarıyla sizlerleyiz. 29 Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu Bilgilerinizi karşı tarafla paylaşacağınız ve farklı konuşmalar içinde olacağınız bu günde; yeniliğe açık olmanıza rağmen, çevrenizi istemeden yargılayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili...

Sayfayı Paylaş