1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.349
  Beğenilen Mesajlar:
  822
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ..........

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç

  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Çelişkiler içindesiniz. Zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek ve meşgul olacaktır. Ama istediğiniz sonuçları alacaksınız. Ne var ki bütün olay yine sizde düğümleniyor. Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için başkalarından bağımsız davranmanız çok işinize yarayacak. Fakat diğer yandan etrafınızdaki insanlar sizi yanlış anlayabilirler.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Nasıl davranırsanız davranın istekleriniz gerçekleşiyor; insanları veya olayları zorlamamalısınız. Küçük başarılar sizi tatmin etmiyor ama insanlar bu şekilde büyük başarılar elde ediyorlar. Kafanızı en iyi şekilde çalıştırmalı, nerede, ne zaman, nasıl hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yani herşey zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Bugün ya da yarın sevdiğiniz kimseyi ihmal ettiğiniz için bir kavga yaşayabilirsiniz. Kalıcı bir ilişki veya iş çıkabilir, bazı yeni atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yanlız bir teklife bir cevap vermeden önce enine boyuna düşünmenizi tavsiye ederim. Uzun süredir çevap beklediğiniz işten olumlu netice alacaksınız.
  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün her türlü konuda yenilikler ve değişiklikler düşünebilirsiniz. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Bu günlerde mantığınız her zamankinden daha hızlı ve dinamik çalışıyor. Bu da geleceğe dönük yatırımlar yaparken size büyük avantaj sağlıyor. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos


  Biraz tembelleşiyorsunuz desem yerinde olur. Çünkü kendinizi boş ve sıkılgan hissetmeniz pasif olmanıza ve geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi alışverişe verebilirsiniz. Fakat bunun da yanlış olduğunu çok çabuk görecek ve kendinizi toparlayabileceksiniz.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Gün sonunda bazı ertelenmiş resmi işlerinizi takip edeceksiniz. Günün ikinci yarısında size yönelik gizli düşmanlıklar ve dedikodular ön planda olacak. Ayrıca dış etkenlerden fazlaca etkilenmeniz yüzünden yüzünden ruhsal sağlığınız tehlikeye girebilir. Bununla birlikte kendi iç sorunlarınız ikinci plana itilecek. Bu da problemlerin çözümünü geciktirecek, hareket ve düşüncelerinizde bilinçli olmaya özen göstermelisiniz..

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Özellikle günün ilk saatlerinde daha temkinli hareket etmeniz yararınıza olacaktır. İkili ilişkilerde de bazı terslikler görülebilir. İlişkilerinizin zedelenmesini önlemek, tamamen sizin kontrolünüze bağlı. Sezgileriniz kısaca altıncı duyunuz bir hayli gelişmiş durumda. Kısa sürede toparlanmanızı ve bir an önce silkelenmenizi tavsiye ederim.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Hedeflerinizin yaratabileceği endişelerin sizi olumsuz olarak etkileyebileceğini belirtmek gerek. Duygusal ilişkilerinizde sizi inişli çıkışlı birtakım gelişmeler bekliyor. Değişiklik yapmak isteğiniz heyecan verici olsa bile şu günlerde ani kararlar size zarar verebilir. Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşım içinde izleyin.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Belki çok zor gelebilir ama atacağınız her adımda kendinize güvenmeniz, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza da yardımcı olacaktır.Dikkatli ve özenli bir yaklaşım tüm tehlikeleri ortadan kaldırabilir. Yabancı kişilerle de olumlu iletişimler kurabilirsiniz. Ancak bu dönem içinde yeni ortamlara katılırken dikkatli olun. Sinirlerinize daima hakim olun.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Göstereceğiniz gayretin yararını göremeyebilirsiniz. Ancak ilişkiler açısından isterseniz çok daha şanslı olabilirsiniz. İlişkiler açısından inişli çıkışlı bir dönem geçirebilirsiniz. Bir çok ani duygusal yaklaşım ve ani uzaklaşmalar yaşamanız mümkündür. Bundan sonraki aşamada ne yapacağınızı bilmenin getirdiği rahatlık gerçekten çok başarılı olmanızı sağlayacaktır.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Kendinizi kontrol etmelisiniz. Maddi açıdan oldukça kazançlı olabilirsiniz. Ama nasıl ve kiminle? Bence fırsatları bir daha düşünün. Ama mesleki konularda bazı terslikler devam edebilir. Birtakım tatsızlıklarla karşılaşmanız ve olmadık konularda tartışmalara girmeniz, kalabalık ortamlarda oluşabilir.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Siz bu ara duygularınızdan emin olmadan harekete geçtiğiniz için daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Bu türden bir problem yaşamak istemiyorsanız aceleci davranmamalı ve mümkün olduğunca mantıklı davranmaya özen göstermelisiniz. Acelecilikten kaçınmanız ve mantıklı tutumlarda bulunmanız, sonuçlara ulaşmanızı hızlandırabilir.

   
  Son düzenleme: 30 Haziran 2012
29 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız .......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta...
 2. 22 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bakmayan Kaçırır....

  22 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bakmayan Kaçırır....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Kızgınlık hissedebilirsiniz, bu doğrultuda ilişkilerinizde daha dikkatli...
 3. 26 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Uğramadan Gitmeyin...

  26 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Uğramadan Gitmeyin...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Yakın akrabalarınız ve eğer varsa kardeşlerinizle tartışabilirsiniz....
 4. 28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  28 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bizden...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün önemli bir insan sizi her konuda destekliyebilir. Özel...
 5. 30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sağlık yönünden iyi bir gündesiniz büyük veya küçük ama bir mal...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş