Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  29 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  29 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 mayıs perşembe günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 29 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  Koç

  Aşk hayatınızda bazı olumsuzluklarla karşılaşmanız mümkün. Duygusal olmanızın yanısıra isteklerinizde ısrarcı davranmanız sizi çelişkiler dünyasına sürükleyecektir. Eğer evliyseniz kış boyunca eşinizle her konuda uyumlu bir beraberliğiniz olacak. Sağlığınız ise gerçeke iyi, son derece düzenlisiniz. Fakat bu aralar başladığınız spor faaliyetleri sizde biraz tutukluk yapabilir. Bunun nedeni de biraz antremansız olarak kendinizi yormanız. Unutmayın küçük egzersizler insanı her konuda rahatlatarak vücudun belli bir ahenge sahipolmasını sağlar.

  Boğa

  Bugün ya da yarın sevdiğiniz kimseyi ihmal ettiğiniz için hararetli bir kavga yaşayabilirsiniz. Bunun dışında karşı cinsle daha fazla ilgilenmeniz ve beraber olma ortamını yakalayacaksınız. Bu da sizi küçük kaçamaklara itebilir. Uzun süredir çevap beklediğiniz işten de olumlu netice alacaksınız. Bu günlerde mantığınız her zamankinden daha hızlı ve dinamik çalışıyor. Bu da yatırımlar yaparken size büyük avantaj sağlıyor.


  İkizler

  Dönemsel mantık sizi kendiniz ve yakınlarınız ile ilgili özel kararlar alırken de yanlız bırakmıyor. Bu dönemden faydalanmanızı ve mantığınızın bu çalışkanlığından istifade edip yapmanız gereken işleri yoluna koymanızı öneririm. Yaratıcı gücünüz size kaynak olacaktır. Bu arada karşı cinsten birisini etkilemek için bazılarınızın çok çalıştığı görülüyor. Ama bu seçimin doğru olup olmadığını bir daha düşünmenizi önerebilirim.

  yengeç

  Biraz tembelleşiyorsunuz desek yerinde olur. Çünkü kendinizi boş ve sıkılgan hissetmeniz pasif olmanıza ve geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi alış verişe verebilirsiniz. Fakat bunun da yanlış olduğunu çok çabuk görecek ve kendinizi toparlayabileceksiniz. Hatta öyle ki birden çalışma isteğindeki artışa kendiniz de şaşırabilirsiniz.


  aslan

  Duygusallığınız yüzünden çevrenize karşı her zamankinden daha çok ilgili ve yardım sever olacaksınız. Bununla birlikte kendi iç sorunlarınız ikinci plana itilecek. Bu da problemlerin çözümünü geciktirecek. Bu devrede daha çok çevrenize dönüksünüz. Bu dışa açılma sizin kendi yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi de kısıtlayacak. Bununla birlikte sezgileriniz kısaca altıncı duyunuz bir hayli gelişmiş durumda. Ama bu sizi olumlu yönden çok olumsuz yönde etkileyebilir.


  başak

  Ruhsal yönden kendi içinizde iyi bir denge kurduğunuz için rahatlıkla yeni ilişkiler kurabilirsiniz, bu nedenle karşı cins ile ilişkileriniz iyi yönde gelişecek. Anlaşmazlık ve ruhsal ihtilaflara her zamankinden daha çok eğilimlisiniz. Kadınlarda bu konum genel sağlığı bozabilir. Düşünceleriniz daha pratik yönde çalışacaktır, açık bir düşünce sistemi ile hareket ediyorsunuz bu da sizin amacınızın bilincinde olmanızı sağlıyor.


  terazi

  İş alanında iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Haberleşme ve kısa seyahatler için uygun bir zamandasınız ve organizasyonlarda başarı kazanacaksınız. Bu günlerde genelde ticaret ve bu yöndeki haberleşmede girişeceğiniz atılımlar başarı ile sonuçlanacaktır. İkili ilişkilerinizde daha esnek olmaya çalışın, takdir beklediğiniz bir hizmetten dolayı gergin olabilirsiniz ve gereken takdiri alamayabilirsiniz.

  akrep

  Duygularınızı açığa çıkarmak güçleşebilir ve aşırı alınganlığınız yüzünden her şey sizin sandığınızdan daha çok etkilenebilir. Son derece çekici ve cazipsiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizi kıskandırmamaya gayret edin. Baharla birlikte sağlıkla ilgili problemler gündeme gelebilir. Bu durumda çevrenizdeki insanlara ve kendinize iyi bakmaya gayret etmelisiniz. Birde tıp konusunda uzman biriyseniz, son derece başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir dönem, bunu da unutmamalısınız.

  yay

  Bugün zaman zaman telaşlanabilirsiniz. Bu durum paniği beraberinde getirecektir. Panik size yanlış adımlar attırabileceği gibi küçük kazalara da neden olabilir. Özellikle genç erkekler telaş konusunda daha dikkatli olmalı. Aksi takdirde kısa yolculuklarda can sıkıcı olaylar meydana gelebilir. Bu arada enerjiniz son derece iyi, ancak koşuşturmaktan yorulabilir ve enerjinizin yüksekliğini dezavantaj haline getirebilirsiniz.

  oğlak

  Aşırı hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir. Bu durumda enerjinizi açığa çıkarırken dikkat etmelisiniz. Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tam zamanı. Onların size olan sevgisi ve inancı bu durumu değiştirmek için avantaj olarak kullanabilir ve aksaklıkları ortadan kaldırabilirsiniz.

  kova

  Pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verecektir. Kararlığınızı ve yaptırım gücünüzü gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanın. Böylece yaşamdan zevk alabilir ve doğru zamanda doğruyu yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Sinirlerinizin gerginleşmesini önleyecek birtakım önlemler almanız şart. Kendinize zaman ayırmalı ve yaşamın tadını çıkarabilecek gezilere katılmalısınız. Doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanlar kendinizi dinlemenize ve çözümlemenize neden olacak.

  Balık

  Maddi açıdan daha olumlusunuz. Kendinize yeni kaynaklar bulmanız ve bunları değerlendirmeniz mümkündür. Şayet ailesine bağlı olarak yaşayan bir balıksanız, bu kaynakları genişletmeniz bu yöntemle mümkün olabilecektir. Bunun yanısıra ortaklıklardan da kazanç sağlayabileceğiniz bir dönemdesiniz. İşbirliği sağladığınız kişilere bazı önerilerde bulunacak olursanız, beraber çalışmalara başlayabilir ve istediğiniz neticelere ulaşabilirsiniz.
   
29 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 29 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  29 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  29 mayıs burç 29 mayıs burç yorumları Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini...
 2. 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için sağlıklı ve mutlu bir gün diliyor, 1 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 01 Mayıs 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
 3. 8 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  8 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 8 mayıs perşembe günlük burç yorumları, 8 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 8 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 8 Mayıs 2014 Perşembe Aşk ve eğlence adına son derece hareketli bir gün geçirebilirsiniz....
 4. 15 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  15 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  15 mayıs günlük burç yorumları, 15 mayıs 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor ve 15 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 15 Mayıs 2014 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da...
 5. 22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 22 mayıs günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyruz... Sevgili Koç, İşleriniz açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kafanız da düşüncelerle dolabilir. Çalışma ortamındaki huzur ve uyum ise,...

Sayfayı Paylaş