Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  29 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi:

  Sevgili Koç,
  Bir çok farklı olayla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşabileceğiniz durumların büyük bir çoğunluğu da sizin için olumludur. Çıkabilecek olan minik sorunlaraysa aklınızı kullanarak çabucak çare bulabileceksiniz. Duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle oluşturmanız olası olan macera ya da flört gibi şeylerde fevkalade başarılısınız. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa onda da eskisinden daha mutlu duruma girebilirsiniz. Bugün ayrıca karşı cinsin beğenisini uyandırmaya da her zamankinden daha uygunsunuz. Eğer siz bir kadınsanız bir kadın arkadaşınızın size ait bazı sırları sağa sola yayması da olasıdır.
  Sevgili Boğa,
  Bugün bazı ödemeler yapmanız gerektiği takdirde bunlar ne olursa olsunlar son derece dikkatli davranmalı, verirken de alırken de paranızı saymalı ve ödemelerinizi muntazam şekilde belgelemelisiniz. Bundan başka bugün kimseye eşyalarınızı ödünç vermemeniz gerekiyor. Eğer bazı eşyalarınızın başkaları tarafından kullanılmalarına izin verirseniz, söz konusu eşyalarınızın hasar görmeleri çok mümkündür. Eğer siz çalışan bir kimseyseniz ilerde önemli kazançlar getirebilecek olan yeni yeni konularla karşılaşmanız olasıdır.
  Sevgili İkizler,
  İş hayatınızda biraz ihtiyatlı davranmalısınız. Aslında hiç bir kötü niyetiniz olmayabilir fakat sözlerinizi kontrol edemezseniz yanlış izlenimler uyandırırsınız. Bu yüzden bazı kimseler aşırı alıngan tutumlara girerek size kırılabilirler ve sizin nedenini anlamadığınız bir soğuk atmosfer yaratabilirler. Sizinle uğraşan birisine önemli bir ders vermeniz ya da onun hakkında ne yapacağınıza karar vermeniz olasıdır. Bugün karşılaşacağınız şeyler size, sizinle uğraşan kişi hakkında önemli bilgiler verebilirler ve bu bilgileri kullanarak söz konusu kişiyi oldukça sarsabilirsiniz.
  Sevgili Yengeç,
  Duygusal ilişkilerinizde dikkatli olmanız şartıyla başarılı ve mutlusunuz. Eğer yalnız bir insansanız çevrenizden olmayan birisi aniden hayatınıza girebilir. Süregelen bir ilişkisi olan bir bekarsanız birlikte olduğunuz kimse eskiden beri bildiği bir yala Bunu yapması için bazı sebepleri olabilir ve onunla asla bunun münakaşasına girmemeli, bugünü geçiştirmeye çalışmalısınız. Bugün fazla dikkat çekici olabilirsiniz. Bazı kimselerde hayranlık uyandırken bazılarının da size garezi olduklarını görebilirsiniz.
  Sevgili Aslan,
  Fazla tanımadığınız kimselerle bir aradayken duygularınızı belli etmemeli ve sakin görünmelisiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bazı değişiklik planlarınız varsa bu dönemde yeni ilişkiler denemeye uygun olmadığınızı ve özellikle de bugün bu tür teşebbü Eski şartların devam etmesi sizin için daha elverişlidir. Karalarınızı kendiniz vermelisiniz. Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız dava iyi olabilir.
  Sevgili Başak,
  Siz bir kadınsanız bugün karşı cins üzerindeki çekim gücünüzde önemli artışlar olabilir. Eğer bir beraberliğiniz varsa ya da bir beraberlik düşünüyorsanız bu ilişkiyi son derece mutlu hale getirebilirsiniz. Akşam saatlerinde mutlaka birlikte olduğunuz kim Her işiniz başladıktan sonra umulmadık derecede kolaylaşabilir. İlişkileriniz tam olarak düzgün olacağı gibi şansınız da oldukça açık. Bütün bu güzel durumlara karşılık, bazı yanlış kararlar alabilirsiniz.
  Sevgili Terazi
  Dostlarınız yüzünden bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşacağınız durumlar ilk anlarda size biraz karışık gelebilir ve bazı şeyleri halledebilmek için yorulmanız gerekebilir. Bununla beraber ilk etki geçtikten sonra herşeyin kolaylaştığını ve durumun düzeldiğini göreceksiniz. Bu durumu sadece yukarda belirtilen türde sorunlarla ilgili olarak almayın. Bugün ilgilendiğiniz hemen hemen her işte aynı durumla karşılaşabilirsiniz. Kafanızdaki duygusal sorunları bir karara bağlayabilirseniz her alanda çok daha rahat hareket edebileceksiniz.
  Sevgili Akrep,
  Uzun vaadeli planlar yapmaya, uzun yolculuklara ve çevreden teşvik görmeye açık olduğunuz bir zamandasınız. Çevrenizde sizi beğenen bir çok kimse olabilir fakat bu kimselerle oluşabilecek bir arkadaşlığın sonradan hoşunuza gitmemesi de olasıdır. Diğer alanlardaysa sizin için aşırı şanslı bir gün. Şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz. Çevrenizde aniden itibarınız artabilir. Düşünceleriniz verimli, düşünce yapınız rahat, soğukkanlı ve yapıcıdır.
  Sevgili Yay
  Teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir. Politik tutumlar içinde olmanız ve nabza göre şerbet vermeniz gerekiyor. Genel hayat kalıbınızda ve işinizde değişiklikler olabilir. İlişkileriniz güvensizdir. Zehirlenmelere ve mikrobik hastalıklara açıksınız. Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenize olan davranışlarınızda saygısızca davranma eğilimindesiniz.
  Sevgili Oğlak,
  Size çok gereken birşeylere sahip olmanız olasıdır. Şansınızın son derece
  iyiye yöneldiği bir dönemdesiniz. Elinize para geçebilir, yeni bir işe
  başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kimselerle birlikte bir iş de yapabilirsiniz. Eğer
  siz evli ya da sürekli birberaberliği olan bir kadınsanız Geçtiğimiz günlerde
  birlikte olduğunuz insanı iyice kızdıracak ve kendinizden uzaklaştıracak
  davranışlarınız olmuş olabilir. O bunlara o zaman tepki göstermemiş olabilir
  fakat unuttuğunu zannetmeyin.

  Sevgili Kova,
  Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor. Sevdiğiniz bir kimseden gelebilecek olan
  bir teklifi kararsızlık yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz. Bazı durumlar sizin
  için artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Fazla tereddüt etmemelisiniz. Aslında
  verimli bir dönemdesiniz. Bunu değerlendirebilirseniz herşey çok kolaylaşır.
  Siz bir erkekseniz bugün maddi açıdan şanslısınız Hangi konu olursa olsun
  yeni teşebbüslerde bulunmaktan korkmayın. Eğer siz bir kadınsanız birlikte
  olduğunuz erkekten, bilinçaltı seviyenizde bazı önemli istekleriniz olabilir.
  Bunlar bugün açığa çıkabilirler.

  Sevgili Balık,
  Bu sıralarda başlatacağınız maceraların pek de uzun ömürlü olamayacaklarını
  bilmelisiniz. Ayrıca bu gibi konularda dikkati çekmeniz bazı kimselerin
  sinirlenmesine de sebep olabilir. Herşeyi iyimserlikle karşılamalı ve
  söylentilere fazla aldırış etmemel Fırsatları görüp, değerlendirebilecek ve
  istediğiniz bir, iki şeyi de elde edebileceksiniz. Eğer siz çalışan bir
  kimseyseniz bugün üstünüz konumunda olan birisi size karşı çıkabilir. Bu
  kimse akıllı ve tecrübeli birisi olacağı için sizi etkisi altına alarak fikirlerinizin
  değişmesine sebep olabilir.

   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Hımmm..Teşekkürler
   
 3. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Sevgili Yay Teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir. Politik tutumlar içinde olmanız ve nabza göre şerbet vermeniz gerekiyor. Genel hayat kalıbınızda ve işinizde değişiklikler olabilir. İlişkileriniz güvensizdir. Zehirlenmelere ve mikrobik hastalıklara açıksınız. Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenize olan davranışlarınızda saygısızca davranma eğilimindesiniz.


  Bu nedir yab hiç iyi bişey yok :D

   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  berbat bence..
   
29 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 29 NİSAN Günlük burç yorumları

  29 NİSAN Günlük burç yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Kendinizi çok rahatlamış ve neşeli hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Yeni bir döneme girerken, farklı aktivitelere daha fazla zaman ayırmalı ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanlara kanalize olmalısınız. Bu gece birlikte olduğunuz insan, size yeni başlayan bir ilişkideki gibi heyecanlar ve mutluluklar yaşatacak. Hazırlıklı olun, büyük tatmin alacaksınız....
 2. 29 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  HAftanın ilk ayın son pazartesi günü burç yorumlarınızı okuyarak güne başlayın melekler....29 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik: koc burcu yorumları İlişkinizdeki çelişki ve stres sona ermek üzere. Çelişkilerinizi çözmek için bulduğunuz yol doğrudur. Hareket anı bugündür! Yeni başladığınız işte size bol keseden sözler, vaatler var, ama ortada gerçekleşen hiçbir isteğiniz yok! Arzu ve...
 3. 29 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumlarınızı okuyarak güne başlayın melekler :tik: 29 Aralık 2010 Koç Burcu Yorumu: Bugün ya da yarın, birtakım işlerin tartışılacağı bir kalabalık içinde olacaksınız. Bu toplantıda atacağınız bir adım, çok önemli. Sinirlerinizi geren şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirmek üzere gibisiniz. Karşınızda, sizin konuyla ilgili kararsızlık yaşadığınızdan emin biri var. Bu...
 4. 29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 29 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 29.04.2011 günlük burç yorumları, 29 nisan koç burcu yorumları, 29 nisan yengeç burcu yorumları, 29 nisan aslan burcu yorumları, 29 nisan yay burcu yorumları, 29 nisan kova burcu yorumları, 29 nisan balık burcu yorumları,29 nisan terazi burcu yorumları, 29 oğlak yay burcu yorumları 29 Nisan Günlük Burç...
 5. 29 nisan Günlük burç yorumları

  29 nisan Günlük burç yorumları

  Sevgili Melek'ler bugün sizleri neler mi bekliyor? okuyun ve hep birlikte görelim...

Sayfayı Paylaş