Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  29 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  29 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 29 nisan 2014 burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bereketli ve sağlıklı güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 29 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı
  Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

  Bazı kişilerin tavsiyelerine rağmen sizin işleri biraz yavaştan almanız veya dikkatli ilerlemeniz daha doğru olacaktır. Tam istediğiniz şekilde olmasa da istediğinizi elde edebileceksiniz.  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

  Son dönemde yaşanan olaylar sizi gerçeklikten koparmış veya konsantrasyonunuzu bozmuş olabilir. Biraz dikkatli davranırsanız tekrar odaklanmayı başarabilirsiniz.  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

  Tamamen tesadüfi bir olay özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren bir konuya olumlu bir ivme kazandırabilir. Olaylar meydana gelene kadar ne dediğimi anlamaya bilirsiniz. Ancak, bu haftasonu olan biteni kayıtlara geçirmelisiniz.  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

  Günlük iş akışınızı ve rutin planlarınızı düzenleyerek bu haftasonu kendinize keyifli aktiviteler veya hobileriniz için yer açabilirsiniz.
  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz. Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

  Bazı plan, sunum veya işlerinizi ilgilendiren konularda yapmanız gereken hazırlıklar olduğunu hatırlatan işaret ve uyarıları görmezden geliyor veya ihmal ediyor olabilirsiniz. Hazırlık yapmanız lazım.
  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.

  Yapmanız gereken işleri başkalarına yönlendirmeniz veya başkalarına güvenerek hareket etmeniz istenmeyen sonuçlar doğurabilir benden uyarması.
  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.

  Planlı programlı hareket etmek zorunda değilsiniz. Bugün gelişen ani planlara ya da alacağınız tekliflere katılım sağlayarak günlük yaşamanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz
  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

  Bazı konularda yetersizlikleri veya kusurları olan kişileri yönlendirmemeniz hiç farkında olmadan kendiniz için güzel şeyler yapıyor olmanız anlamına gelebilir.
  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

  Sağlığınızı, ticari ilişkilerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda bazı endişeleriniz olabilir. Ancak, siz farkına bile varmadan problemler ortadan kalkacaktır.
  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

  Bazı konularda fazla baskıcı olmak veya baskı altında kalmak konsantrasyon bozukluğu yaratabilir ve sizi asıl önemli olan konudan uzaklaştırabilir
  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

  Tolerans noktanızın sınırlarını diğerlerine göstermenin zamanı geldiğini fark edebileceğiniz bir haftasonundasınız. Ancak, bazı konularda oldukça şanslı olduğunuzu da eklemeliyim.
  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı

  Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

  Bazı kişileri olayları sizin bakış açınızla görmeye zorlamanız gerekebilir. Zira, yönlendirmeniz olmaksızın olayların farkına varamayabilirler.


   
29 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 29 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 29.04.2011 günlük burç yorumları, 29 nisan koç burcu yorumları, 29 nisan yengeç burcu yorumları, 29 nisan aslan burcu yorumları, 29 nisan yay burcu yorumları, 29 nisan kova burcu yorumları, 29 nisan balık burcu yorumları,29 nisan terazi burcu yorumları, 29 oğlak yay burcu yorumları 29 Nisan Günlük Burç...
 2. 1 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  1 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  1 nisan 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 nisan günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir hafta diliyor ve 1 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 1 Nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12...
 3. 8 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  8 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 8 nisan günlük burç yorumu, 8 nisan 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, yeni bir haftada hepinize sağlık, mutluluk dileklerimizi iletiyor, 8 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 8 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu...
 4. 15 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  15 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  15 nisan günlük burç yorumu, 15 nisan 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gönüllerince bir hafta diliyor ve 15 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 15 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12 Uğurlu Taş...
 5. 22 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 22 nisan 2014 günlük burç yorumları Keyifli ve güzel bir hafta geçirmenizi diliyor, 22 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 22 Nisan 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 22 Nisan...

Sayfayı Paylaş