Etiketler:
 1. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...

  29 nisan Günlük burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında *Melek* tarafından paylaşıldı.

  Sevgili Melek'ler bugün sizleri neler mi bekliyor? okuyun ve hep birlikte görelim...

   
 2. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Koç Burcu
  Sevgili Koçlar
  saat 07:18 Ay-Uranüs ve saat 07:42Ay-Kuzey düğüm olumlu görünümüyle Pazar günümüz başlıyor. Her konuda,alkışlanmak, onaylanmak, hayatın tadına varmak,sözünüzü dinletmek, liderliğinizi kabul ettirmek ve galip gelmekisteyebilirsiniz. Egonuzun bu denli yükselişi aşk hayatınızla ilgilimeseleler üzerindeki hakimiyetinizi de yükselticidir. Hedefinin farkında olanbirey, taviz vermeye yanaşmayacak, doğal olarak parlamak isteyecektir. Ancakbugün ilkdördün etkisi altındayız. İsteklerimizi elde etme anlamında esnek düşünmekte fayda var.

  Saat 12:34Güneş-Pluto olumlu görünümü, maddi kazanımlarınızı çoğaltmanızı ve verimli bir şekilde çalışmanızı,sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeniz yönünde etkileyicidir.Bilinçaltınız sizi dürtüsel hareket etmeye teşvik edici olduğundan bu gücü işhayatınız ve parasal konular üzerinde yoğunlaştırmanız halinde altındankalkamayacağınız bir şey yoktur. Verilen görevleri veya yapılması gerekenleri iyi bir şekilde planlayabilirsiniz. Kararlılığınız ve üstün gayretleriniz, otoritelerle diyalogunuzu güçlü tutunuz. Gerekirseişinizi daha verimli olarak yapabilmek adına sorular sorunuz ve öğrenmeyeçalışınız. Bütün bunlar size yarar sağlayabilir. Bu hafta projelerinizi sıra dışıve yenilikçi bir şekilde ortayakoyabilirsiniz. Kafanızın içindeki yeni fikirlerden bahsedebilirsiniz.Yavaş ve emin adımlarla ilerleyerek hatalı işler yapmaktan sakınabilirsiniz.Aceleci davranmayınız, sağlığınızı da ihmal etmeyiniz.

  Saat 12:57Aslan burcunda oluşan ilkdördün, güvenli yaşama arzunuzu yükseltebilir. Sizeönerim, kesinlikle kendinize olan inancınızı kaybetmemenizdir. Her ne kadar bazı konular içinden çıkılmazolsa da, sizi güçlütutacakolan tek olgunun maneviyat olduğunubiliniz. Siz inancınızı beslediğiniz ve güzel şeylerin olacağını umut ettiğinizsürece, hiçbir engelin sizi durması mümkün olamaz.

  Mutlu bir Pazar günü geçirmenizdileğimle:)
   
 3. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Boğa Burcu
  Sevgili Boğalar
  saat 07:18 Ay-Uranüs ve Saat07:42Ay-Kuzey düğüm olumlu görünümü, değerverdiğinizherkes ve sizin için önemli olan her konuda kusursuzluğaverdiğiniz önemin göstergesidir. Ev,aile, yuva ve duygusal hayatınızla ilgili her konuda kendinizi güçlü ve güvende hissetmekistersiniz. Bu ihtiyaç doğal olarak sahip olmagüdünüzün yükselmesine, ne kadar güvende olduğunuzusorgulamanıza, başarılı olmak ve yüreğinizin isteklerineulaşabilmek için kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizgerektiğine dair bir içsel baskıya yol açabilir. Tabii ki bu baskıdoğal olarak çevrenizdeki insanlar üzerinde de hakimiyet kurmaya çalışmanızanlamına gelebilir.

  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlugörünümü, dışdünyadakitavırlarınızla, kararlarınızla güçlü olmakisteğinizikörükleyicidir. Davranışlarınızdaki netlik son derece belirgindir ve kendinizien olumlu şekilde ifade etmek için güçlü dürtüleresahipsinizdir. Bugünkü enerjilerin ışığında sorunlarınızı uygun bir şekilde ele alabilir ve yavaşyavaş içinde bulunduğunuz duruma çareler üretmeye başlayabilirsiniz.Yaşadığınız tecrübenin veya şimdiye kadar olan olumsuz durumların sizidaha fazla tedirgin etmesine izin vermemelisiniz. Belirli birdüzen kurabilmenizi sağlayan ve sizi destekleyen enerjilerdenyararlanabilirsiniz. İşinizle alakalı konularda da girişimlerdebulunabilir, yanınızda çalışan kişiler veya birlikte çalıştığınız kişilerleuyumlu ve dengeli bir şekilde anlaşabilir, görev bilinciyle hareketedebilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek fırsatları sabırlı bir şekildeçalışarak güce dönüştürebilirsiniz. Bu enerji sizler için hakikaten oldukçafaydalıdır.

  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşanilkdördün, kafanızın içinde birçok hayal, istek söz konusu olduğu halde,bunları dış dünyada gerçekleştirmeanlamında zorlanmaktasınız. Bu zorlukların üstesinden gelebilmeniz içinihtiyacınız olan tek şey huzurlu bir yuva ve aşk.Bu iki olguya sahip olduğunuzda hertürlü savaştan galip çıkacağınızı biliyorsunuz.

  Mutlu bir Pazar günü geçirmenizdileğimle:)
   
 4. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  İkizler Burcu

  Sevgili İkizler
  saat 07:18 Ay-Uranüs ve Saat 07:42 Ay-Kuzey düğüm olumlugörünümü, dünyanızdaherşeyi mükemmel vekusursuz görmek ihtiyacınız özellikle ailenizle alakalı konularda ön plandaolmaya devam ediyor. Yakın çevreniz, girişimleriniz, eğitim hayatınız, iletişim,haberleşme, yolculuklar gibikonulardabugün, hızlı bir şekilde hareket etmek,başarılı adımlar atmak ve bireysel olarak güçlügörünmekihtiyacı duyabilirsiniz. Kalbinizdeki arzularınız öylesine yoğundur ki, riskalmaya ve yaşamı bir oyun gibi görerek öne atılmayahazırsınızdır. -Sen başarırsın diyen iç sesinize güveniniz oldukça yüksektir.


  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümübaşkalarından elde etmeyi düşündüğünüz işve parasal destekler ile, kendi dünyanızda huzura kavuşmakadına verdiğiniz mücadelede yardımcınızdır. Kimi zaman atılımda bulunmak, arzuettiğimiz adımları atmak kolay olmuyor. Ne kadar istesekbir adım öteye gidemiyoruz veya hayatımızı yönlendirecek gücü kendimizde bulamıyoruz. Elde olmayandurumlar, ister istemez bizi engelliyor, zaman kaybettiriyor. İşte bunedenle bir başka insanın veya bazı kuruluşların desteğine ihtiyaç duyarız. Hangi durumdaolursanız olun, bu görünüm, finans hayatınızla ilgilikonulardaki sıkıntılarınızı gidermenizde size destektir. Sizin dikkat etmenizgereken nokta, artık geçmiş problemlerin ve yaşanılanların üzerinizde yarattığıbaskıdan kurtulmak. Bunun yolu, önünüze bakmakla mümkündür. Tamam zorluklar oldu,yoruldunuz. Ancak böyle takılmaya devam ederseniz, aynı noktada kilitlenipkalırsınız. Öncelikle dikkatli seçimlerde bulunmalısınız. Güvenilir kişilerle işbirliğindebulunmalısınız. Ve en önemlisi başkalarına göre değil, kendinize en uygun şekilde bir dünyakurmalısınız. Gelin bu görünümü bir güç kabul ederek, bütün olumsuzdüşünce ve endişelerimizden sıyrılalım olur mu? Hayat her şeyerağmen güzeldir. Bunu unutmayalım.

  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşanilkdördün, geçmişle alakalı bir konuda yaşadığınız olumsuzduyguları bugün kulak arkası yapabilecek güce sahipsiniz. Tutkularınız gayet güçlü olduğundan, her anın keyfiniçıkarmaktan yanasınız. Hızlı düşünebilir ve hızlı kararlar verebilirsiniz.Günlük enerjiniz, duyarlılığınızın da yükselmesini sağlayacağından, birlikteolduğunuz her ortamda insanların yoğun ilgisini üzerinizde hissedebilir,elinizden geldiğince destek verebilirsiniz. Her anınkıymetini bilerek ve geçmişte olan birtakım sorunları düşünmeyerek kendinizimutlu etmeye çalışabilirsiniz.

  Mutlu bir Pazar günü geçirmenizdileğimle:)
   
 5. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Yengeç Burcu
  Sevgili Yengeçler, saat 07:18Ay-Uranüs ve Saat07:42Ay-Kuzey düğüm olumlu görünümü, geleceğinizi garanti altına almak için parasalkonularda daha fazla çaba sarfetme gereği duyarsınız. Bugerekliliğin altında yatan bir başka önemli duygu, kimseye muhtaç olmamaisteğidir. Zirvede olmak, rahat bir yaşam sürebilmek için hem kendinizden eminolmanız hem de yeri geldiğinde cesaretle kendinizi ortaya koymanız lazımdır. Buöyle ince bir noktadır ki, mantık veduygular arasında çatışma olmaksızın hareket etmek esastır. Ne istediğinizibilmeli, isteğinize göre kararlar alabilmelisiniz.  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümü, sosyalhayatınız, maddi ve manevideğerlerinizi korumaaltınaalmanız, ileriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve bazı sosyal alanlardakendinizi göstermeniz yönünde size destektir.İnandığınız, sahiplendiğiniz ve size ait olan herşey adına mücadeleverebilir ve arzu ettiğiniz yönde ilerleyebilirsiniz İşte bugörünüm sayesinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Gerek kendiniz gerekse size ihtiyaç duyan insanlar adına maddi ve manevikazançlar sağlamak için girişimde bulunabilirsiniz.Kimileriniz yardım organizasyonları için parasal destek sağlama, aktif görevalma, kimileriniz dostları, yakın arkadaşları ve çevresi adına güvenlikoluşturmak için harekete geçebilirsiniz. Çok enerjik davranmasanız bile, güçlü insanlarla bağlantıyageçebilirsiniz. Sizin koruyuculuğunuz, öncülüğünüz başka insanlara ışık olabilir veya sizin yeralacağınız bir aktivite ses getirebilir. Böylece yetenekli olduğunuz konularda maddi güç eldeedebilir, ikinci bir ek iş sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bilgilerinizden diğerinsanların yararlanmasını sağlayan hafıza gücünüz sayesinde, sizedanışabilirler.

  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşanilkdördün, maddi ve manevi anlamda yeniliklerde bulunmak, yaşamınızı daha iyişartlarda sürdürmek ihtiyacı içindesiniz. Fakat bunu tam anlamıyla yapabilmeniz içinşefkat, ilgi ve desteklenmeye ihtiyacınız büyük. Bazılarınız ise yeni bir ortamdahayatını kurabilmek için, parasal yöndengüçlü olmak gerektiğinin bilinci içinde içten içeplanlamalarda bulunabilirler. Çünkü değişimin anahtarının para olduğunubilmektesiniz. Bu düşüncelerinizi yakın bulduğunuz bir dostunuzla konuşabilir,rahatlayabilirsiniz.

  Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle:)
   
 6. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Aslan Burcu

  Sevgili Aslanlar, saat 07:18Ay-Uranüs ve Saat07:42 Ay-Kuzeydüğüm olumlu görünümü, kendinizden emin halinizle çevreniz üzerinde hayligüçlü bir kişiimajı uyandırabilirsiniz. Acele etmezsiniz ancak geri planda kalmaktan da pekhoşlanmazsınız. İlgi çekme arzunuz oldukça yüksektir. Çevrenizdeki insanlarınsizi pohpohlamaları gururunuzu fazlasıyla okşar.


  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümü,mesleki kariyer, çalışma hayatı, toplum içindeki konumunuz yönünde ve maddi-maneviyönden rahat içinde yaşamak adına sizi destekleyici bir yansımadır.Size dışarıdan ve yaşadığınız ortamdaki insanlardan yönelen etkiler, son zamanlarda hakikaten yorulmanıza sebep oldu.Güneş şu sıralar haritanızın kariyer noktasında ilerliyor. Ve siz artık çabalarınızınmeyvelerini toplamak istiyorsunuz. Haklısınız. İlerlemek niyetindesiniz. Çünkü siz kendinizi ifade etmekten, ortaya koymaktan büyük keyif alan bir burcun mensubusunuz. Fakat otorite konumunda bulunan insanlartekelci görüşleri, kıskançlıkları, gelenekçi yapıları, sağlığınız ve farklınedenler yüzünden vakitkaybediyorsunuz.İşte bu görünüm, sıkıntılarınızı üzerinizden atabilmenizisağlayacak başarılı girişimlerde bulunmanızda destek olacak birenerjidir. Sizler bu enerjiden istifade ederek gereklikişilerle, bağlantıya geçerek kendinizi gösterebilirsiniz. Verdiğiniz kararlarda her zaman ısrarcı olma özelliğinizi devreye sokarak maddikonularda güçlenmek adına uzun soluklu bir çalışmaya gönüllü olunuz. Kendiniziçin güzellikler dileyiniz. Olur mu?

  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşan ilkdördün, başka insanları yönetme meyliniz yükselebilir. Hükmetme arzunuzunistenmeyen sonuçlar doğurmaması için abartılı davranışlarınızı kontroletmeniz gerekecektir.Güçlü arzularınızzihinsel olarak sizi harekete geçiricidir. Daha hızlı düşündüğünüzü ve daha çabuk hareketegeçtiğinizi farkedebilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı çok daha kolay yoldan elde etme fırsatı yakalayabilirve mantığınızla hareket ederek ele geçirebilirsiniz.

  Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle:)
   
 7. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Başak Burcu

  Sevgili Başaklar saat 07:18Ay-Uranüs ve Saat07:42 Ay-Kuzeydüğüm olumlu görünümü, Kafanızın içindeki hesaplaşmaları düzgün bir şekildeyerli yerine oturtabilmenizde yardımcıdır. Tabii ki abartıya kaçmadanbunu yapabilirseniz oldukça faydalıdır. Sakin, mantıklı düşünmek ve eskiyaşanmışlıkların size kattığı dersi göz önüne alarak bundan sonra çok dahadikkatli kararlar verebilirsiniz. Günlük enerjiler günü olumlu manadageçirmenizde size rehberlik edicidir. Siz yeter ki, umudunuzu kaybetmeyiniz.


  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümü,başta eğitim hayatınız, yabancı ülkelerle alakalı yerleşme konuları,yayıncılıkla ilgili işleriniz, diplomatik temaslarınız, hukuk davalarınız, dış ticaretleilgili girişimleriniz, bilgilenme ve kültürel etkinlikleriniz, dini veinancınızla alakalı düşünceleriniz, araştırma ve keşfetme konularındakiçalışmalarınızı yakından ilgilendiren her mevzuda maddi ve manevi açıdanzenginleşmek, parasal anlamda kazancınızı çoğaltmak veya gelir elde etmekyönünde destekleyicidir. Buolumlu enerjiyi arkanızadestek alarak daha hırslı, daha yenilikçi ve daha kazanmaya yönelikgirişimlerde bulunursanız hem hakkınızı savunmanız, hem fikirlerinizi dışdünyada ifade etmeniz, hem de eğitim alanında kendinizi başarılı bir şekildeifade etmeniz mümkündür. Metotlu çalışmaya özen göstermeli, püf noktalarınadikkat etmeli, çevrenize duvar örmemeli, iletişimde bulunmaktan aslavazgeçmemeli, sormalı, danışmalı, uzmanlardan yardım almalı ve herşeydenönemlisi kendinize güvenmelisiniz. İşte o zaman bugünkü enerjiyi en olumlu şekildedeğerlendirmiş olursunuz. Aşk hayatınız, çocuk ve kendinizi ifade etmekistediğiniz her alanda bu enerji sizi olumlu yönde sarıp sarmalayıcıdır.

  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşan ilkdördün,ilişkinizi ilgilendiren konularda sevdiğiniz kişiye karşı daha ılımlı vehoşgörülü yaklaşarak sorunlarınızı çözmek taraflısı olabilirsiniz. Kimilerinizbu etki altında sevdikleri kişiyle ileriye yönelik konularda anlaşmakniyetindesinizdir. Siz gelişimden yanasınız. Canınızı sıkan, sizi güçsüzbırakan, kadere mahkum eden kişi ve olaylardan artık uzak durmakniyetindesiniz.

  Mutlu bir Pazargünü geçirmeniz dileğimle:)
   
 8. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Terazi Burcu

  Sevgili Teraziler, saat 07:18Ay-Uranüs ve Saat07:42 Ay-Kuzeydüğüm olumlu görünümleri sayesinde, geri planda kalmaktan hoşlanmazsınız.Artistik yetenekleriniz, lüks yaşam ve konforduygunuzön plandadır. Hayatınızın sıradanlaşmaması ve özgür bir biçimdedüzenlemelerde bulunması için hedefinizin üzerine gitmenizgerektiğinin bilincindesiniz. İşte bu bakış açısı altında, kendinizceayarlamalarda bulunabilirsiniz.


  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümü,ailevi sorumluluklar, hayatın bizzat kendi içindeki zorlukları ve bir şekildegüvenliğinizi elde etmek adına verdiğiniz çaba oldukça büyük. Kimileriniz, öylebir durum içinde ki, kimseden destek göremediklerigibi, bekledikleri ilgive sevgiyi kendi içlerinde oluşturmak zorundalar. Bir kısmınız,sadece kendiniz adına değil ailenizin tüm bireylerinin geleceklerinisağlam olarak inşa etmek mecburiyetiniz var. Bazılarınız ise, gözlerden uzakbir yerde, ailenizi özlediğiniz halde çalışmak mecburiyetindesiniz. Her neolursa olsun bütün bunların bir şekilde üstesinden gelebilmenin yolu önceliklekendinize inanmaktır. Günlük enerjileriniz bu yönde size destektir. Bugüne dekolan çalışmalarınız ve emeklerinizin karşılığını alabilmenizi sağlayacakgelişmeler için sabırlı olmanız ve yorulmadan çalışmaya devam etmeniziöneriyorum. Yakın bir zamanda hem yuvanız hem de dış dünyadakendinizi olumlu bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak enerjiler sayesindeverdiğiniz mücadelenin meyvelerini toplayabilirsiniz.

  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşan ilkdördün,ileriye yönelik planlarınızla ilgili konularda özgür hareket ederek,maddi-manevi açıdan gücü elinde bulunduran taraf olmak isteyebilirsiniz. Bütün bunlarınolumlu şekilde gelişmesi için öncelikle mantıklı, sorumluluk sahibi ve bilinçli bir şekildedüzenlemelerde bulunmanız lazımdır. Ancak şu andaki koşullar zorlayıcıolduğundan diğerleriyle iş birliğinde bulunmanız en doğrusudur. İşte buzorunluluk canınızı sıkabilir.

  Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle:)
   
 9. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Akrep Burcu

  Sevgili Akrepler saat 07:18Ay-Uranüs ve Saat07:42Ay-Kuzey düğüm olumlu görünümü, etrafınızdaki insanların kusursuz olmadıklarınıhesaba katarak hareket etmenizi gerektiriyor. Sizin düşünceniz ne olursaolsun güçlü görünmek ve bu gücü kabul etmelerinisağlamak. Doğal olarak bu hakimiyet duygusu, dürtüsel olarak içinizden gelmekte ve kendinizi öne sürmenizi sağlamakta.


  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümüilişkiniz ve yakın çevrenizle olan iletişiminiz, iş konuları ve eğitimhayatınızla ilgili meseleler üzerinde etkilidir. Sizler derin ve güçlü tutkulara sahip, yönetmeyi seven,aslında anlaşılması bazen kolay olmayan kişilersiniz. Öyle kolaykolay, kimseye güvenduymadığınız için gerek özel hayatınızdagereksetüm mesleki konulardagüçlü bir iradeyle hareket edebilir,karşınızdaki insanı zihnindeki düşüncelerekadar okuyarak ve iyice gözden geçirerekinceleme altına alırsınız. Ne kadar çok aşık olursanız olun eğer birlikteolduğunuz kişi size uygun değilse kararınızı verdiğiniz andageri dönmezsiniz. İşte bugünkü görünüm, ilişkinizle ilgili konulardakarar vermenizi sağlıyor. Karşı tarafın en ufak bir hareketi ilişkininseyrini belirleyecek gibi. Benimsize önerim gerçekçi ve ılımlı bir şekilde birbirinizi tekrar bir incelemek,olgun davranmak, tutkularınızın esiri olmamak, inatlaşmamak ve konuşmayıdenemektir. Böylece doğru ve ileriye dönük şekildehayatınızı düzenleyebilirsiniz.

  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşan ilkdördünetkisi altında, partnerinizin sizden farklı görüşleri nedeniylebiraz canınız sıkılabilir. Yapılmasıgereken, sizi rahatsız eden konuları gerilimli bir şekilde ifade etmek yerine,bu durumun sizi üzdüğünü ılımlı bir şekilde izah etmeye çalışmanızdır.Bazılarınız için bu enerjinin anlamı, maddikazanımlarınız ve mesleki konularda kendinizi kimi zaman güvensiz hissetmeniz demek olabilir.Sistemli ve düzenli bir hayat sürmek istediğiniz halde yaşanan belirsizliklerve rutinlik canınızı sıkmaktadır. Benim tavsiyem bugünkü oluşum altında anikararlar vermek yerine aksayan noktaları gözden geçirmenizdir.

  Mutlu bir Pazargünü geçirmeniz dileğimle:)
   
 10. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Yay Burcu

  Sevgili Yaylar, saat 07:18Ay-Uranüs ve Saat07:42 Ay-Kuzeydüğüm olumlu görünümü, dışa karşı sıcak tavırlı, kendinizi olduğu gibi ifadeetmekten hoşlanan, yeri geldiğinde dediğim dedik tarzında hareket etmenizanlamındadır. Geri planda kalmaktan hoşlanmadığınız gibi, azla dayetinmezsiniz. Size göre rutin bir hayatısürdürmek yok olmakla eş değerdir. Siz, -Uzakları fethetmeliyim, bugüne dekkeşfedilmemiş ne varsa elde etmeliyim diye düşünmektesiniz.


  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümü, mesleki konularda ulaşmak istediğiniz pozisyonunuzun,gerçekleştirmeyi düşündüğünü ideallerinizin kısaca vizyonunuzun yükselmesinisağlayıcıdır. Mevcut işinizden gerçek anlamda memnun musunuz? Veyakarşınıza çıkan teklifin, geleceğiniz açısından sizi iyi bir konumagetireceğine inanıyor musunuz? Bu işe her ne pahasına olursa olsun ihtiyacınız var mı?Kısaca yükselmek adına her türlü zorluğa katlanmaya değer mi? diyelim ki evet dediniz. İşte o zaman disiplinli çalışmalı ve oyunu kuralına göre oynamayıbilmelisiniz. Çünküdisiplinolmadan bazı iş kollarında görev almak, bir yere varabilmek, sistem içinde başarılı olmak neredeyse imkansızdır. Herişveren özgür hareket eden, dilediği gibi çalışan ve kurallara riayet etmeyenkişiyi ne kadarbaşarılı olursaolsun bünyesinde tutmaz. Eğer başarılı olmak istiyorsanız bu görünüm size güç aşılayıcıve önünüzdeki yolda başarıyla ilerlemenizi sağlayıcıdır. Bu size maddi yöndenrahatlama şansı verir.

  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşan ilkdördün,çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünme gereği duyabilirsiniz.Kendinizi ifade etme arzunuz bu aralar öylesine yoğun ki, liderlik gücünüzütanımayan veya size iş anlamında akıl öğretmeye kalkan kişilerle her türlütartışmaya girebilirsiniz. Siz sayılmak ve başarılı bulunmak istiyorsunuz. Şuan durduğunuz noktanın yeterli olmadığının gayet iyi farkındasınız. Bu nedenleeskiye oranlaçok daha hırslı bir şekildebaşlangıçlar yapmaktan yanasınız.

  Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle:)
   
 11. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Oğlak Burcu

  SevgiliOğlaklar, saat 07:18 Ay-Uranüs ve Saat07:42 Ay-Kuzey düğüm olumlugörünümü, mal, mülk, para, cinsel konularda güçlü olma arzunuz yüksektir. Eğer kendiayaklarınızın üzerinde duran birisiyseniz doğal olarak kimseye eğilmek zorundadeğilsinizdir. Ancak tam tersi durumda ortaklaşa hareket etme mecburiyetinizvardır. Belki de bu yüzden partneriniz veya diğer insanlara karşı denetimuygulayabilirsiniz.


  Saat 12:34Güneş-Pluto olumlu görünümü, aşk ilişkiniz, girişimleriniz, boş zamanlarınızıdeğerlendirme biçiminiz, sanat ve sporla alakalı aktiviteleriniz, toplumyaşamınız kısaca yaratıcılık veperformans gerektirenher konuda, maddi ve manevi değerler elde etmeniz adına sizidestekleyicidir. Buenerjinin size vereceği güçle,hem eğitim hayatınız, hem inancınız hem de ihtisaslaşma konularındakigirişimleriniz için güç ve başarı sağlayabilirsiniz.Dikkat etmeniz gereken tabi ki noktalar var.Her şeyden önce gelişiminiz adına okumaktan, bilgisahibi olmaktan ve araştırmaktan vazgeçmeyiniz. İkincil roller üstlenmemekiçin, rakiplerinizle savaşabilmek için kendinizi bugün olduğunuzdan çok dahaiyi konuma getirebilecek girişimlerde bulunmayı cesaretle kabul etmelisiniz.Zayıf olduğunuz noktaların altını çizerek, bunları nasıl güçlü halegetirebilirsiniz araştırmalı, konusunda deneyimli kişilerden destek almalı veher zamanki gibi sabırla çalışmalısınız. Çünkü gelişim için artık kendi kabuğunuzdançıkma vaktiniz gelmiş durumda.
  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşan ilkdördün,her konuda liderlik kabiliyetiniz olmasına rağmen, sizi dar kalıpların içinesokmaya çalışan insanlara içten içe öfke duyabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkedilmesi halindebirçok şeyinaltından kolaylıkla kalkabileceğinizi bilmektesiniz. Gün içindeki enerjilersayesinde ilişkiniz açısından yenilik, değişimde bulunmak ihtiyacınız ön plandaolabilir. Maddi yönden rahatladığınız takdirde partnerinizle aranızdaki sorunlarınazalacağını, mutlu bir düzen kuracağınızı düşünebilirsiniz.

  Mutlu Pazar bir günügeçirmeniz dileğimle:)
   
 12. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Kova Burcu

  Sevgili Kovalar, saat 07:18Ay-Uranüs ve Saat07:42 Ay-Kuzeydüğüm olumlu görünümü, ilişkinizin ve partnerinizin hayatınızdakiönemini, beraberliğinizde sorun çıkaran meseleleri,birbirinizden beklentilerinizi ve hepsindenönemlisi ilişkinin ortak sorumlulukları üzerinde her iki tarafında bilinçli bir şekilde kendisini gözden geçirmesi anlamı taşımaktadır. Bunudüşünürken sen ve bendemekyerine biz diyebiliyorsanız, siz ilişkinize sahip çıkıyor, kaybetmekistemiyorsunuz demektir. Eğer karşı taraf her konuda –illa ben diyorsa o zamanılımlı bir şekilde uyarıdabulunmakta fayda var.


  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümü, evyaşamınız, sevdiklerinize olan ilgive alakanız, geleceğinizi garanti altına alacak yatırımlarınız, yaşanılan bazı tecrübelerin sizde bıraktığı izler, ileriye dönükhedefleriniz yönünde etkilidir. Son zamanlarda gereksiz meseleler, bazıkişilerin neden olduğu dış baskılar üzerinizde fazlasıylahakim. İster ilişkiniz, ister cinsel hayatınız veya meslekialanda çetinbir mücadelevermektesiniz. Dış dünyanın koşulları alttan almakzorunda bırakıyor sizi. Çünkü içindebulunduğunuz duruma bir yönçizebilmek için tek başınızadeğilsiniz. İşte bugünkü enerjiler iç huzurunuzu yeniden temin etmeniz vegeçmişte yaşanmışların üzerinizdeki baskıları giderebilmeniz anlamında sizeyardımcıdır.
  Bu enerjiyi olumlu anlamda kullanabilmek veya olumsuz yanlarını en aza indirmekiçin benim size tavsiyem sorunlarınızı konuşmanız, aile üyelerinizle bir arayagelerek onlardan fikir almanız, parasal mevzularda durumunuzu tekrar gözdengeçirerek gerçekçi bir şekilde planlar yapmanızdır. Umudunuzu lütfenkaybetmeyiniz. Oyunu kuralına göre oynamayı ihmal etmeyiniz.


  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşan ilkdördün,beraberliğinizle ilgili konularda anlaşmaya gönüllü olmanız gerekebilir.Partnerinizin duygularıyla, sizin düşünceleriniz arasındaki farklılıklarkonusunda mantıklı yaklaşımlarda bulunabilirseniz günü gayet keyifli bir şekildegeçirebilirsiniz. Tam tersi bir durumda ise anlaşmazlıklar, ufak tefekkonularda atışmalar meydana gelebilir. Objektif düşüncenin daha fazla hakim olacağı bugün, karşıt fikirlerebakış açınız çok daha ılımlı olmalıdır.

  Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle:)
   
 13. *Melek*

  *Melek* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  10 Mart 2012
  Mesajlar:
  402
  Beğenilen Mesajlar:
  269
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  yüreğimin götürdüğü yerde...
  Balık Burcu

  Sevgili Balıklar, saat 07:18 Ay-Uranüs ve Saat07:42 Ay-Kuzey düğüm olumlu görünümü, yaşamınızı sınırlayan ve verimli bir şekilde çalışmanıza engel olan her mevzuda güçlü ve oldukça etkili bir şekilde kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca iş ortaklığınız başta olmaküzere, çalışma hayatınızla ilgili meseleler üzerine ciddiyetle eğilebilirsiniz. Aynı ortamda yer aldığınız kişilerle olan ilişkilerinizi gözden geçirmeniz, birlik-beraberlik olgusu içinde hareket etmeye çalışmanız yararlıdır.

  Saat 12:34 Güneş-Pluto olumlu görünümü, yakın çevrenizde bulunan kişilerle güçlü bağlar oluşturmanızı, insanları kolayca ikna edebilmenizi, herkesle ve her şeyle uyum içinde, geleceğinizi hedeflerinize göre belirlemenizi sağlayıcıdır. Sizler düşlerinde yarattığı bir sevgi adına hayaller kurabilen, yaşanmışlıkların etkisinden kimi zaman kaçamayan, hassas kişilersiniz. Sizin öyle bir dünyanız vardır ki, bunu sizin gibi düşünmeyen kişilerin anlaması, algılaması mümkün değildir. Şu aralar Güneş-Boğa burcunda ilerliyor. Ve sizler maddi-manevi yönden huzur ve güvenlik arayışı içindesiniz. Yaşadığınız zorlu tecrübelerden sonra doğru bildiğinizi söylemekten çekinmiyorsunuz. Yılmadan sağlam temeller kurabilmek adına hem güvendiğiniz dostlarınızla bağlantılar kurabilir, amacınızı gerçekleştirme yönünde adımlar atabilirsiniz. Engeller ortadan kalkmaya başladığı için umutlarınız yeniden yeşerebilir ve kendiniz için yeni bir sayfa açabilirsiniz. Her ne olursa olsun bugünün ana konusunda, emeklerinizin karşılığını almanızda size yardımcı olacak enerjiniz mevcuttur.


  Saat 12:57 Aslan burcunda oluşan ilkdördün, çalışma hayatınız veya sizin için önemli her konuda gücünüzü yeniden toparlamak ve sahip olduğunuz değerleri korumak adına içsel bir mücadele verebilirsiniz. Bu mücadelenin başarılı olması için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, inatçı davranmamak ve gerekirseesnek düşünerek çıkarlarınızı gözetmek olmalıdır.

  Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle:)

   
29 nisan Günlük burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 29 NİSAN Günlük burç yorumları

  29 NİSAN Günlük burç yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Kendinizi çok rahatlamış ve neşeli hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Yeni bir döneme girerken, farklı aktivitelere daha fazla zaman ayırmalı ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanlara kanalize olmalısınız. Bu gece birlikte olduğunuz insan, size yeni başlayan bir ilişkideki gibi heyecanlar ve mutluluklar yaşatacak. Hazırlıklı olun, büyük tatmin alacaksınız....
 2. 29 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi: Sevgili Koç, Bir çok farklı olayla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşabileceğiniz durumların büyük bir çoğunluğu da sizin için olumludur. Çıkabilecek olan minik sorunlaraysa aklınızı kullanarak çabucak çare bulabileceksiniz. Duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle...
 3. 29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları, 29 Nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 29.04.2011 günlük burç yorumları, 29 nisan koç burcu yorumları, 29 nisan yengeç burcu yorumları, 29 nisan aslan burcu yorumları, 29 nisan yay burcu yorumları, 29 nisan kova burcu yorumları, 29 nisan balık burcu yorumları,29 nisan terazi burcu yorumları, 29 oğlak yay burcu yorumları 29 Nisan Günlük Burç...
 4. 29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde tüm işlerinizin yolunda gitmesi dileklerimizle 29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya...
 5. 29 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  29 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  29 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 29 nisan 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bereketli ve sağlıklı güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 29 Nisan 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 29 Nisan 2014 Salı Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken...

Sayfayı Paylaş